Adres


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
22 451..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Członek Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.


Zdjęcia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja internistyczna


Grzybowska 61, Warszawa

150 zł

Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA GRZYBOWSKA

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
7 opinii

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja internistyczna

Dobry, skuteczny, fachowiec. Empatyczny. Przystępnie wyjaśnia swoją diagnozę i propozycje leczenia.


P
Użytkownik zweryfikowany

Od pierwszego momentu Pan doktor, komentował w moim odczuciu, w bardzo szowinistyczny sposób. Robił różne dwuznaczne aluzje. Jako osoba, która przyszła z bólem, która nie miała ochoty na takie żarty, wyszłam z wizyty zdruzgotana. Wstępna diagnoza była błędna, a cześć badań, które doktor mi zlecił, płatna - o czym nie zostałam przez niego uprzedzona. Źle wspominam i już na pewno nie skorzystam z usług tego Pana.


N
Użytkownik zweryfikowany

Rzetelny, spokojny i sympatyczny internista. Mądrze szybko skierował mnie na USG i poprosił nawet w recepcji, żeby znaleźli dla mnie bliski termin. Dobrze doradził mi, jak mam postępować dalej (wyszły mi kamienie nerkowe, a jestem w ciąży). Polecam Pana Doktora!


D
Użytkownik zweryfikowany

Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona. Pan doktor jest bardzo skrupulatny i rzetelny, słucha pacjenta i rzeczywiście poświęca mu czas. Ponadto dostałam również skierowanie na dodatkowe profilaktyczne badanie, oprócz tych co chciałam wykonać. Polecam, gdyż dzisiaj naprawdę ciężko o dobrych lekarzy.


H
Użytkownik zweryfikowany

Mam wrazenie ze byl bardziej zainteresowany wasnymi anekdotami niz sluchaniem szczegolow o moim problemie... nawet nie dal mi skonczyc, wiec nie wiem do konca czy to, co mi zalecil ma sens. Bede musial zasiegnac drugiej opinii.


M
Użytkownik zweryfikowany

Niestety nie mogę się zgodzić z pozytywną opinią. Byłam u Pana doktora po wypadku samochodowym. Wymiotowałam (jak się później okazało miałam wstrząs mózgu), miałam zawroty głowy i silne bóle kręgosłupa.Nie zlecił mi żadnych badań (dzień później byłam u państwowego internisty, który na cito dał mi skierowanie na rtg kręgosłupa i - w przeciwieństwie do pana Sidleckiego- bardziej przejął się moim stanem zdrowia), nie zbadał mnie i powiedział,że powinnam iść do ortopedy i neurologa,a nie do niego. Jako lekarz pierwszego kontaktu nie zrobił nic, aby mi pomóc... Pani doktor z osiedlowej przychodni otoczyła mnie znacznie lepszą opieką,niż Pan doktor z prywatnego Centrum Medycznego...


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz - wyjątkowo skrupulatny, dociekliwy, słucha pacjenta, jest bardzo skuteczny - polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Członek Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.


Zdjęcia


Powiązane wyszukiwania