Mieczysław Szympolski

Psycholog, Seksuolog, Terapeuta

27 opinii +dodaj

Umów wizytę 21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zapraszam na stronę: www.psycholog-gorzow.com więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Zapraszam na stronę: www.psycholog-gorzow.com

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Artykuły

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Witam,wczoraj była to moja pierwsza wizyta u doktora ale czuję że mogę wszystko????a przecież to dopiero początek!z całego serca polecam wszystkim Doktora.Marysia

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Mieczysław Szympolski ( 12 września 2016)

  Dziękuję Bardzo!

 • bardzo dobry

  Jestem po trzech udarach niedokrwiennych i jednym zawale serca, a mam dopiero 43 lata. Do Pana Mieczysława trafiłem na początku czerwca 2016 roku na terapię neuropsychologiczną aby poprawić funkcjonowanie całego organizmu, a w szczególności poprawy mowy i oddychania. Terapie zaczęliśmy od wywiadu. Pan Mieczysław zaproponował mi terapię biorezonansen magnetycznym BICOM. Na początek zajęliśmy się zniesieniem blokad, które się potworzyły po udarach, następnie stres geopatyczny, pasożyty i zanieczyszczenie środowiska, a międzyczasie cały czas pracowaliśmy nad moją cukrzycą. Po ustabilizowaniu organizmu i usunięciu „zanieczyszczeń” pracujemy nad głową i mową. Mija trzy miesiące, jestem zdumiony niesamowitą skutecznością tej terapii. Cukrzyca ustabilizowana a mowa coraz lepsza, samopoczucie dobre, a co najważniejsze, wróciła do mnie nadzieja, że wyjdę z tego i jeszcze może wrócę do pracy, może już nie fizycznie, ale na pewno umysłowo. Wielkie dzięki Panie Mieczysławie!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Mieczysław Szympolski ( 6 września 2016)

  Dziękuję Bardzo!

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm, Pan doktor bardzo fajnie nakreślił mi rozwiązanie spraw z jakimi do niego przyszłam. Jeśli jeszcze będę potrzebowała pomocy to na pewno skorzystam z jego usług. :)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Mieczysław Szympolski ( 20 sierpnia 2016)

  Serdecznie Dziękuję!

 • bardzo dobry

  Wspaniały człowiek i lekarz. Po długim poszukiwaniu osoby, która byłaby w stanie nam pomóc trafiliśmy pod właściwe skrzydła. Przed nami na pewno długa droga i ciężka praca, ale wierzę, że przy wsparciu tak cudownego człowieka powiedzie się nam i uda zażegnać zmory. Dziękujemy Rafał

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Mieczysław Szympolski ( 8 czerwca 2016)

  Serdecznie Dziękuję!

 • bardzo dobry

  Pan Mieczysław szybko zdiagnozował mój problem i dał mi konkretne wskazówki jak z nim walczyć, dzięki czemu już po kilku godzinach zacząłem odczuwać poprawę, natomiast z perspektywy kilku dni mogę z całą pewnością mogę stwierdzić, że już go zażegnałem. Dodatkowe porady, które dostałem na e-mail doraźnie nie były mi potrzebne, aczkolwiek skorzystałem z nich i korzystać będę profilaktycznie i dla lepszego ogólnego samopoczucia. Dla mnie problem był zagadką, natomiast Pan Mieczysław szybko go rozpoznał. Jestem pewien, że samemu bym sobie z tym nie poradził, natomiast dla fachowca to sprawa na kilkanaście minut, dzięki czemu szybko miałem to z głowy. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Mieczysław Szympolski ( 30 maja 2016)

  Serdecznie Dziękuję!

 • dobry

  to jest jedyny psycholog który bez większego problemu wylapal moje slabosci ,z którymi teraz ,musze sobie poradzić ,oczywiście pod jego nadzorem ,to jest człowiek który wie więcej od innych ,ponieważ ON przeszedł bardzo dużo i z książek tej wiedzy nie weźmiesz,. gdy chcesz wyjść na prosta ,to nic nie ukrywaj i idz do tego psychologa ,to dobry wybor ,.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Mieczysław Szympolski ( 28 kwietnia 2016)

  Serdecznie Dziękuję!

 • neutralny

  Do gabinetu Pana Mieczysława trafiłam w lipcu zeszłego roku. Niewątpliwym atutem jest atmosfera, w jakiej wizyta przebiega, a dzięki której znika poczucie skrępowania, co jest niezwykle istotne dla przeprowadzenia wyczerpującego wywiadu. Mimo to, trudno wystawić mi tutaj jednoznaczną ocenę. Rozumiem zarówno tych w pełni usatysfakcjonowanych, jak i rozgoryczonych (tutaj w absolutnej mniejszości, co przemawia za tym, że spróbować warto). Osobiście jestem osobą racjonalną, którą kieruje tzw. "zdrowy sceptycyzm" np. do wszelkiego rodzaju dobrodziejstw medycyny alternatywnej. A co za tym idzie, kompletnie niepodatną na sugestie, przynajmniej nie długofalowo. Jeżeli dana "rewelacja" jest niczym więcej, jak tylko efektem placebo, na mnie z pewnością nie zadziała. Tak właśnie stało się z "kropelkami", które nie są niczym innym, jak tylko zwykłą przegotowaną wodą (odpowiednio "zaprogramowaną" za pomocą urządzenia zwanego biorezonansem). Również moja mama (którą trapi ciągły niepokój, przez co często ma problemy z zaśnięciem) nie odczuła żadnej różnicy po zastosowaniu. Nie chcę tutaj oczywiście nikogo zniechęcić, jednak warto mieć na uwadze fakt, iż biorezonans nie jest żadną nowinką. Urządzenie powstało już w latach 70. ubiegłego wieku i jak dotąd, nikt nie potwierdził ani jego cudownych właściwości, ani też nikt nie potrafi dotąd zagwarantować, że nie pojawią się (myślę tutaj długoterminowo) żadne negatywne skutki jego stosowania. Takowe po prostu nie są znane, co w moim odczuciu czyni to urządzenie potencjalnie niebezpiecznym. Pan Mieczysław niezwykle entuzjastycznie podchodzi do proponowanych przez siebie metod leczenia, co na jednych działa zbawiennie, natomiast innych może nawet zirytować. Warto pamiętać, że siła sugestii bywa przeogromna, jeżeli tylko trafi na podatny grunt. Taką sugestią jest w dużej mierze sama historia pana Mieczysława. Poprzez swoje osobiste przejścia staje się on bardziej wiarygodny od przeciętnego psychologa, do którego trafiamy. I być może w tym tkwi sedno sprawy. Jako osoba sceptyczna jestem daleka od nadmiaru entuzjazmu, bo przecież z konwencjonalnymi środkami też jest tak, że jednemu można pomóc, a drugiemu przy tym samym schorzeniu i tej samej metodzie leczenia, już nie, albo rezultaty nie są aż tak zadowalające. Nie zgodzę się jednakże z tym, że istnieje 10% osób, którym pomóc nie można w ogóle i że być może znajduję się właśnie w tej grupie. Najwyraźniej Pan Mieczysław nie jest osobą dla mnie odpowiednią. :) Czasami trzeba szukać długo, metodą prób i błędów, także nie warto się nigdy zniechęcać. Różnica polega na tym, że w wypadku środków konwencjonalnych znane są ewentualne efekty niepożądane. Nie kupujemy więc przysłowiowego kota w worku. Wnioski niech każdy wyciągnie sam, bo każdy z nas jest inny i sam musi znaleźć swój "złoty środek". :)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Mieczysław Szympolski ( 21 marca 2016)

  Serdecznie dziękuję!

 • neutralny

  Neutralna ocena ze względu na zbyt mało czasu na wizytę. 50 minut które miałem starczyło zaledwie na przedstawienie problemu, na znalezienie rozwiązania już nie. Uważam, że 50 minut w psychologii to tyle co kot napłakał, zwłaszcza jeśli to jest p[pierwsza wizyta.Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na kilka wizyt.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Mieczysław Szympolski ( 19 marca 2016)

  Dziękuję bardzo!

 • bardzo dobry

  Miałam wizytę u p. Szympolskiego juz po raz kolejny. Nigdy nie czekam na wizytę, wszystko odbywa sie punktualnie. Mozna tez negocjować terminy wizyt nawet w niedziele, jesli jest taka potrzeba. P. Szympolski ma ogromna mądrość życiowa, nie tylko książkową.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Mieczysław Szympolski ( 19 marca 2016)

  Serdecznie dziękuję!

 • bardzo słaby

  Najważniejsze dla niego, to dokładnie przedstawić pacjentowi, co takiego ma w swojej ofercie, czyli kropelki rozluźniające, książki z psychologii i jakieś urządzenie z kabelkami, którymi wyleczy nawet ciężkie uzależniania. Oczywiście musisz to wysłuchać w czasie opłaconym przez siebie samego. A mógłby to robić honorowo, czyli po czasie wizyty, np przed samym wyjściem z mieszkanka. Mówi tak wolno, że spokojnie możesz to notować. W międzyczasie usłyszysz w jaki sposób szamani zdejmują klątwy z dziwnych dzieci, w jaki sposób tańczą, co piją i co palą. Mówiąć tak wolno, za dużo konkretów i porad nie usłyszysz, tylko taki ciągnący się cichy bełkot o tym co już pewnie wiesz. Gdy już na starcie opowiesz co cię "boli", złoży ci ofertę na spotkania w abonamencie, bo jak sam podkreślił, to najbardziej ci się opłaci. Wybije ostatnia minuta, to skończy w pół zdania i powie, "czas się skończył". Dostaniesz wizytówkę z jego ofertą usług, podejdzie do kasy fiskalnej i powie, "lepiej wydrukuje paragon, bo PIS rządzi, ciągle tylko podatki podnoszą". Była to moja pierwsza wizyta u "psychologa". Poszedłem do niego po pomoc, stówę straciłem w 55 minut, oprócz depresji, to jeszcze nerwicę będę miał.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Mieczysław Szympolski ( 27 lutego 2016)

  Przykro mi , że tak zostało to odebrane.