Adres


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


61 468..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Przemysłowa 46A, Poznań

170 zł

Scanmed S.A. w Poznaniu

Pozostałe usługi


Przemysłowa 46A, Poznań

170 zł

Scanmed S.A. w PoznaniuPrzemysłowa 46A, Poznań

120 zł

Scanmed S.A. w Poznaniu

Opinie

5

Ogólna ocena
18 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Scanmed S.A. w Poznaniu konsultacja pediatryczna

Lekarz z powołania. Kompetentna, szczegółowa, skrupulatna, empatyczna. Pani doktor leczy zarówno mnie jak i mojego trzyletniego syna od urodzenia. Mam do niej pełne zaufanie. Niejednokrotnie stanęła na „głowie” by nam pomóc- chociażby w dostaniu się do szpitala w trakcie pandemii co graniczyło wówczas z cudem. Dla niej liczy się dobro pacjenta. Otwarta na rodzica i dziecko. Profesjonalistka.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Scanmed S.A. w Poznaniu konsultacja pediatryczna

Dobrego pediatrę ze świecą szukać. A jak już się znajdzie, to warto za nim wędrować;)
Polecam. Konkretna, bezpośrednia i ze świetnym podejściem do dzieci.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - Poznań konsultacja pediatryczna

Wyjątkowy lekarz, a raczej Pani Doktor. Pierwszy lekarz, do którego trafiłam z chorym dzieckiem i poczułam, że znalazłyśmy się z córką pod dobrą opieką. Z każdą kolejną wizytą było tylko lepiej i w końcu poczułam , że opiekuje się nami lekarz, do którego mam pełne zaufanie. Zaufanie to wynika nie tylko ze sposobu bycia Pani Doktor [jest przemiłą, empatyczną, energiczną i życzliwą osobą] ale przede wszystkim z Jej kompetencji, a najbardziej z faktu, że jak dla mnie ma nosa, albo ładniej, tzw. szósty zmysł. Zdarzało się, że to czego specjalista nie dostrzegł, Pani Doktor na kolejnej wizycie wychwyciła u córki bezbłędnie. Pamiętam też sytuację, kiedy wychodziłam z dzieckiem z gabinetu po wizycie, a Pani Doktor nagle nas cofnęła i stwierdziła, że musi coś jeszcze sprawdzić i okazało się, że to znowu był strzał w dziesiątkę. Jestem bardzo zadowolona, że Doktor Misia, jak nazywa Panią Doktor moja córka, jest naszym lekarzem. Myślę też, że o Pani Doktor wymownie świadczy fakt, że moja córka, kiedy uprzedzam Ją o wizycie u lekarza, np.okulisty, pyta czy nie mogłybyśmy pójść po prostu do Doktor Misi, bo Ona zrobi to najlepiej. Wnioski nasuwają się same, należałoby Panią Doktor sklonować i obsadzić Nią wszystkie specjalistyczne placówki ; ))


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - Poznań konsultacja pediatryczna (dzieci zdrowe)

Dr Michalina jest lekarzem z powołania. Idąc do niej do gabinetu czy teraz w dobie pandemii rozmawiając z nią przez telefon zawsze wiem, że udzielona zostanie pomoc naszej rodzinie. Tak dr Michalina jest lekarzem nie tylko moich dzieci, ale również moim i mojego męża i jestem z tego bardzo zadowolona. Każdy problem czy moja wątpliwość zostanie wyjaśniona, a gdy trzeba dokładnie zbadana. Jest to lekarz, który ma pełno spokoju w sobie i to bardzo dobrze działa na pacjentów - stąd pewnie czasami zdarzają się dość odległe terminy wizyt, ale gdy nie jest to bardzo pilna sprawa to warto poczekać i mieć pewność, że wizyta zakończy się dobrze, bez stresu. Jeśli sprawa jest pilna i konsultowana przez telefon (np. choroba dziecka) to doktor Michalina sama zapisuje małego pacjenta na wizytę stacjonarną - niejednokrotnie jako pacjenta dodatkowego. W przypadku naszego syna jest to jego trzeci lekarz i mam nadzieję, że już ostatni. Córka odrazu trafiła pod skrzydła dr Michaliny i oby tak już pozostało. Oboje z mężem wszystkim polecamy dr Misie (jak o niej czasami mówimy pomiędzy sobą ) i wszystkim życzymy żeby trafili na tak wspaniałego lekarza.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - Poznań Konsultacja telefoniczna - Internista

Moje pierwsze jak do tej pory spotkanie z tak miłym, empatycznym i przyjaznym lekarzem rodzinnym. Pani Doktor dokładnie, ale szybko i precyzyjnie powiedziała mi, co mogę przyjąć w ciąży na przeziębienie, miałam poczucie, że jestem ważna i uzyskałam pomoc. Opowiedziałam o mojej teleporadzie rodzinie i opowiem każdemu, kto będzie szukał lekarza POZ. Pani Jabłońska to lekarz, do którego chętnie wrócę.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - Poznań konsultacja pediatryczna

Pani doktor podchodzi do pacjenta indywidualnie, merytorycznie, holistycznie zarówno do pacjentów dorosłych jak i dzieci, przy tym zawsze chętna do pomocy i życzliwa. Polecam


C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - Poznań konsultacje internistyczne

Wizyta jedna z wielu, pacjent jeden z wielu, jednak niestety nie w tym przypadku. Doktor Michalina podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, nie ma mowy o swoistej, a nader często, spotykanej masówce w POZ. To u Pani Doktor nie jest się kolejnym pacjentem, "kolejnym numerkiem" -u Niej jestem ja, człowiek, który przychodzi po pomoc. Zawsze rzetelny, skrupulatnie przeprowadzony wywiad, szczera rozmowa. Zaproponowane leczenie zawsze jest rzeczowe i trafne. Lekarz godny polecenia.Patrząc na praktykę Pani Doktor aż chce się zacytować klasyka:
"Gdy ktoś (...)różę, której jedyny okaz znajduje się na jednej z milionów gwiazd, wystarczy mu na nie spojrzeć, aby być szczęśliwym."
Tak właśnie jest z Panią Doktor, nawet w obliczu Twoich problemów zdrowotnych wychodząc z gabinetu poczujesz się spokojnym, wysłuchanym, wartościowym człowiekiem.
Dziękuję Pani Doktor.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - Poznań konsultacje internistyczne

Pani Doktor Michalina jest bardzo miłym, konkretnym, rzeczowym lekarzem. Podejście do pacjenta, którym charakteryzuje się Pani Doktor, winno być standardem u większości lekarzy w kraju.
Pediatra, lekarz rodzinny nie dość, że z krwi i kości, to z bardzo bogatą i rzeczową wiedzą.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Świetna lekarka! Na pomocy doraźnej 3 letni syn ani razu nie zapłakał. Szczegółowo go zbadała, postawiła diagnoze. Sympatyczna Pani doktor, ma podejście do dzieci. Oby więcej takich lekarzy.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - Poznań Konsultacja telefoniczna - Internista

Cudowna Pani Doktor - zaangażowana w problemy pacjenta, przesympatyczna, słucha uważnie i stara się pomóc tak, jak to tylko możliwe. Polecam! Lekarz rodzinny na medal. ;)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania