Michalina Baryła

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

51 opinii +dodaj

Doradca żywieniowy, psychodietetyk Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Ukończenie studiów na Uniwersytecie Medycznym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • NUTRI-MED CENTRUM DIETETYCZNE

  Oławska 27/29, Stare Miasto
  50-123 Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Usługi

  Konsultacja dietetetyczna wraz z pomiarem składu ciała i zaleceniami (bez jadłospisu) - 60min od 100 zł
  Program żywieniowy (4 tygodnie jadłospisów i 2 wizyty kontrolne) 395 zł
  Wodorowe testy oddechowe (wto) - sibo - 3h 150 zł
  Wodorowe testy oddechowe (wto) - nietolerancja fruktozy - 2h 140 zł
  Pomiar składu ciała - 10min 25 zł
  2-tygodniowy jadłospis (pojedynczy) 195 zł
  Wizyta kontrolna (pojedyncza) 75 zł
  Wodorowe testy oddechowe (wto) - nietolerancja laktozy - 2h 140 zł
  Testy food detective - testy na nietolerancje pokarmowe 395 zł

  więcej

 • Usługi

  Konsultacja dietetetyczna wraz z pomiarem składu ciała i zaleceniami (bez jadłospisu) - 60min od 100 zł
  Wizyta kontrolna (pojedyncza) - 30min 75 zł
  Pomiar składu ciała - 10min 25 zł
  2-tygodniowy jadłospis (pojedynczy) 195 zł
  Program żywieniowy (4 tygodnie jadłospisów i 2 wizyty kontrolne) 395 zł

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
51 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: NUTRI-MED CENTRUM DIETETYCZNE

  Wizyta przebiegła w naprawdę przyjaznej atmosferze, a wywiad pozwolił nam zidentyfikować moje błędy i określić plan działania. Otrzymany plan żywieniowy wykazuje efekty już po paru dniach i mogę chudnąć, nie będąc wcale głodnym! Pani Michalina jest także bardzo responsywna i odpowiada na wszelkie wątpliwości, które pojawiają się w trakcie diety. Polecam.

  Michalina Baryła2018-06-19

  Dziękuję Panie Kamilu za miłe słowa i trzymam kciuki za efekty. Pozdrawiam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NUTRI-MED CENTRUM DIETETYCZNE

  Przemiła bardzo pozytywnie nastawiona do człowieka, lepiej trafić nie mogłam. Odpowiedziała na każde moje pytanie, dała duzo wskazówek. Polecam każdemu tak przemiłej i profesjonalnej dietetyczki.

  Michalina Baryła2018-04-12

  Bardzo dziękuję Pani Marto, dzisiaj podeślę jeszcze Pani kilka dodatkowych informacji, które ułatwią Pani komponować swoje posiłki. Pozdrawiam!

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NUTRI-MED CENTRUM DIETETYCZNE

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani Michalina Baryła wysłuchała uważnie problemów, w trakcie rozmowy wyciągnęła sporo rzeczy, które mimowolnie pominąłem, a miały one znaczący wpływ na wizytę. Wszystko określone bardzo konkretnie. Szczególnie jestem zadowolony z przesłanych do mnie zaleceń. Widać ogromne zaangażowanie w pracę. Pozytywne zaskoczenie, polecam serdecznie :)

  Michalina Baryła2018-04-11

  Witam Panie Nikodemie, bardzo dziękuję za słowa uznania. Bardzo cieszę się, że moja pomoc przyniosła zamierzone skutki. Pozdrawiam!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NUTRI-MED CENTRUM DIETETYCZNEUsługa: nauka zdrowego odżywiania i redukcja wagi

  Zanim trafiłam do P. Michaliny bardzo długo zastanawiałam się na wyborem dietetyka, konkurencja jest naprawdę duża. Po długim namyśle wybrałam P. Michalinę i to był strzał w 10!
  Zanim w ogóle zdecydowałam się na wizytę u dietetyka próbowałam sama nauczyć się zasad zdrowego odżywiania i zgubić parę kg przed wakacjami. Kupiłam poradniki o żywieniu, przeczytałam blogi i artykuły w internecie i gazetach. Efekt był taki, że zrezygnowałam z tego złego glutenu (mimo, iż nie mam celiakii) bo przecież od niego się tyje i teraz wszyscy tak robią! Odstawiłam produkty z laktozą, a więc cały nabiał (kolejna głupota), zrezygnowałam ze słodyczy, które uwielbiam. Jadłam tylko wtedy kiedy czułam głód i wtedy wydawało mi się to całkiem rozsądne, bo po zmuszać się do jedzenia. Jednak po miesiącu waga nie spadła i pomyślałam, że coś jest nie tak… Wtedy postanowiłam, że pójdę do dietetyka.
  Wg mnie Pani Michalina posiada baaaaardzo dużą wiedzę dotyczącą odżywiania, potrafi naładować optymizmem i zmotywować do walki o wymarzoną wagę :). Już na pierwszej wizycie dowiedziałam się o błędach jakie popełniałam a były one tak banalne, że sama nie mogłam na to wpaść!.
  P. Michalina zaleciła również zrobienie badań kontrolnych żeby wykluczyć ew. przeszkody w walce o wymarzoną wagę i żeby jak najlepiej dopasować dietę do stanu mojego zdrowia. Dodatkowo, przeprowadziła ze mną b. dokładny wywiad na temat tego co jem, w jakich ilościach, o jakich porach, co lubię a czego nie, pytała co najbardziej lubię jeść.
  Zdecydowałam się na program miesięczny. Już po pierwszym tygodniu stosowania diety i przestrzegania wszystkich wskazówek
  P. Michaliny waga zaczęła spadać. Moja motywacja jeszcze bardziej wzrosła. Zaznaczam, że naprawdę przestrzegałam diety mimo wielu pokus ale wyznaczyłam sobie cel i musiałam go osiągnąć :). Po 5 tygodniach efekt jest już widoczny gołym okiem a ja już prawie osiągnęłam moją wymarzona wagę. Nabieram nowych nawyków żywieniowych, które nie są tylko dietę trwającą jakiś czas, a powoli stają się dla mnie zwyczajnym, codziennym sposobem odżywiania.

  Michalina Baryła2018-04-09

  Dziękuję Pani Kingo za miłe słowa, cieszę się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam serdecznie!

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NUTRI-MED CENTRUM DIETETYCZNE

  Trafiłem do gabinetu Pani Michaliny, bo chciałem odżywiać się zdrowiej i schudnąć parę kilo, a nie mam czasu na samodzielne zagłębianie się w zawiłości dietetyki.
  Pani Michalina zebrała wywiad, pomogła mi wskazać błędy żywieniowe w mojej diecie, o których nie miałem pojęcia i doskonale wytłumaczyła niezrozumiane przeze mnie tematy. Zaproponowane przez nią przepisy na dietetyczne dania są szybkie w wykonaniu i bardzo smaczne, a co najistotniejsze - chudnę bez głodu i poczucia przymusu. Jestem bardzo zadowolony i zaskoczony, że dieta redukcyjna może być tak przyjemna dla podniebienia:)

  Michalina Baryła2018-04-04

  Bardzo dziękuję za miłe słowa. Bardzo cieszę się, że mogłam wesprzeć Pana w osiąganiu swoich celów i trzyma kciuki za dalsze efekty.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NUTRI-MED CENTRUM DIETETYCZNE

  Wizyta u Pani Michaliny to sama przyjemność. Pani Michalina słucha z uwagą, odpowiada na wszystkie pytania cierpliwie i tyle razy ile potrzeba.Co ważne kieruje na wiele badań, co u mnie okazało się trafione ponieważ dowiedziałam się, że mam spory problem z tarczycą. Dieta ułożona konkretnie dla mnie uwzględniająca moją alergię, wiek, a nawet tryb pracy. Posiłki szybkie i smaczne,urozmaicone. Odstępstwa od jadłospisu u Pani Michaliny spotykają się ze zrozumieniem, zero pouczeń typu: a ja tu dla pani się staram, a pani sobie to lekceważy. Nic z takich rzeczy jest miło, profesjonalnie, zawsze z uśmiechem na twarzy. Przede mną jeszcze dużo spotkań z Panią Michaliną bo jestem na początku drogi, ale z takim podejściem ze strony Pani Michaliny, a przez to także i moim, wszystko powinno się udać i osiągnę swój założony cel. Szczerze polecam spotkania z Panią Michaliną.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NUTRI-MED CENTRUM DIETETYCZNE

  Wizyty przebiegały w bardzo sympatycznej atmosferze. Pani Michalina uważnie słucha i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Jadłospis bardzo dobrze dopasowany, z uwzględnieniem preferencji. Efekty już są :) Polecam serdecznie!

  Michalina Baryła2018-02-14

  Dziękuję Pani Igo za miłe słowa i życzę powodzenia w dążeniu do celu. Pozdrawiam.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NUTRI-MED CENTRUM DIETETYCZNE

  Pani Michalina spokojnie wysłuchuje wszystkich objawów, problemów, zastrzerzeń dotyczących diety i ustala plan działania. Wszystko spokojnie bez pośpiechu. Polecam

  Michalina Baryła2018-02-14

  Dziękuję za pozytywną opinię na temat mojej pracy. Pozdrawiam :)

 • K
  Lokalizacja: NUTRI-MED CENTRUM DIETETYCZNEUsługa: plan żywieniowy

  P. Michalina bardzo sympatyczna, profesjonalna, usmiechnieta. Cierpliwie wysluchala problemu i skierowala na dodatkowe badania ktore okazaly sie strzalem w 10! Ulozona specjalnie dla mnie dieta byla smaczna, prosta, szybka. Bez skomplikowanych skladnikow i chodzenia z waga kuchenna. Serdecznie polecam! Bardzo dziekuje p. Michalino i pozdrawiam.

  Michalina Baryła2018-02-14

  Ja również dziękuję za miłą współprace i pozytywne słowa. Życzę dalszych sukcesów. Pozdrawiam :)

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Po pierwszej wizycie jestem zachwycona.Pani Michalina przesympatyczna.Podejście bardzo profesjonalne,skierowanie na potrzebne badania i szczegółowy wywiad.Mam nadzieje , ze z pomocą Pani Michaliny osiągnę swój cel.

  Michalina Baryła2017-11-16

  Dziękuję Pani Joanno za miłą ocenę i życzę powodzenia!

Pytania pacjentów (27)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Doradca żywieniowy, psychodietetyk
  Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu.

  Ukończenie studiów na Uniwersytecie Medycznym i Wyższej Szkole Psychologii Społecznej pozwoliło mi rozwinąć i połączyć moje dwie największe pasje, jakimi są zdrowe żywienie i psychologiczne aspekty odżywiania się. Zdobyta wiedza oraz ogromna przyjemność, jaką daje mi praca z ludźmi, wytyczyły ścieżkę mojej kariery zawodowej.

  Jako doradca żywieniowy Nutri-Med zajmuję się układaniem indywidualnych programów żywieniowych, uczę zasad zdrowego żywienia oraz wyjaśniam jak skomponować pełnowartościowe i smaczne posiłki. Ważne dla mnie jest całościowe spojrzenie na pacjenta i wsparcie w zmianie nawyków żywieniowych tak, by efekt naszej współpracy był skuteczny i trwały. Dodatkowo moim zadaniem jest prowadzenie działań edukacyjnych i motywujących, które mają za zadnie ułatwić proces zmiany zachowań związanych z jedzeniem.
  Zapraszam na konsultacje indywidualne i programy grupowe w tym:
  - Grupowy Program Dietetyczny " Razem Łatwiej": http://www.nutri-med.pl/pl/aktualnosci/186-program-zywieniowy-grupowy-razem-latwiej

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny
 • Psychodietetyk

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Wydział: Lekarski II, Kierunek: Dietetyka I i II st.
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej oddział zamiejscowy we Wrocławiu, kierunek: Psychodietetyka (studia podyplomowe)

Publikacje