Lek.

Michał Zaboklicki

Chirurg, Ortopeda, Chirurg dziecięcy

6 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa

  Byłam u Pana Doktora na pierwszej wizycie ortopedycznej z moją 5tyg córką.
  Doktor rzeczowy, dokładny i co ważne- delikatny. Poza tym niezmiernie sympatyczny. Spodobało mi się jego zdrowe podejście do tematu asymetrii noworodków oraz napięcia mięśniowego. Ważna dla mnie była także punktualność lekarza. Polecam!

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Chirurgia dziecięca

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  3.5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa

   Byłam u Pana Doktora na pierwszej wizycie ortopedycznej z moją 5tyg córką.
   Doktor rzeczowy, dokładny i co ważne- delikatny. Poza tym niezmiernie sympatyczny. Spodobało mi się jego zdrowe podejście do tematu asymetrii noworodków oraz napięcia mięśniowego. Ważna dla mnie była także punktualność lekarza. Polecam!

  • E

   Byliśmy u doktora na pierwszej wizycie z córeczką 1,5 mies. Bardzo miły, rzeczowy lekarz. Dokładnie zbadał i opowiedział o stanie zdrowia córeczki. Dodatkowo spóźnilismy się na wizytę. Mimo to doktor nas przyjął bez problemu i z uśmiechem na twarzy.

  • M

   Niesamowite podejście do matki i dziecka! Byliśmy na wizycie kontrolnej bioderek, pan doktor zbadał synka całościowo, a nie "po łebkach" jak inni lekarze. Zebrał bardzo dokładny wywiad. Odpowiedział wyczerpująco i zrozumiale na wszystkie pytania. Dodatkowo zalecił wizytę (na wszelki wypadek) u jeszcze jednego specjalisty, co bardzo cenię, bo nie uważa się za najmądrzejszego na świecie. Na szczęście jego podejrzenia się nie potwierdziły. Szczerze polecam!

  • K

   Moja córka trafiła do tego "lekarza" po bilansie 4 latka. Wg naszej pani doktor miała krzywy kręgosłup i trzeba było to skonsultować ze specjalistą. Pan Zabolkicki stwierdził, że wszystko jest ok, ale dziecko ma płaskostopie i musi ćwiczyć chodzenie na palcach i dostać ortopedyczne buty. Problem polegała na tym, że dziecko od mniej więcej roku ciągle chodziło na palcach - wg tego pana tak po prostu lubi...
   Dziś po konsultacji ze specjalistami a nie takimi pseudo lekarzami mamy diagnozę - córka ma skoliozę, lordozę i nie domknięty jeden z kręgów, który powoduje wzmożone napięcie w nogach i chodzenia na palcach. Gdybyśmy uwierzyli diagnozie pana Zabolkickiego i zastosowali do jego zaleceń, zrobili byśmy dziecku wielką krzywdę. Panie Michale, czas na edukacje!!! Albo lepiej emeryturę!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Ten lekarz zalecił mojemu dziecku z lekką dysplazją bioderek (na pograniczu z prawidłowym stanem) szerokie pieluchowanie, tzn. na pampersa dołożyć jeszcze 1 tetrową pieluchę... Opadły mi ręce i zaniemówiłam. Tak jakby pampers nie byl wystarczająco szeroki już. Dodatkowo panował w tamtym czasie czterdziestostopniowy upał, woziłam dziecko w wózku bez pieluchy, na samym podładzie tylo, a pan doktor zalecił dołożenie jeszcze jednej pieluchy, chyba w celu odparzenia pupy...

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Rewelacyjny lekarz, swietny specjalista, trafilismy do niego przez przypadek w szpital;u publicznym na urazowce gdy moja czteroletnia coreczka zlamala reke. Byla przerazona, ja zreszta nie mniej. Na szczescie na dyzurze byl Pan doktor, jego podejscie do nas, a przede wszystkim do mojej coreczki sprawilo, ze poczulysmy sie otoczone opieka, co najwazniejsze, bardzo fachowa. Bardzo sie ciesze, ze doktor bedzie teraz w Centrum Damiana, bo mam tam ubezpieczenie i za kilka dni bede witac na swiecie mojego drugiego maluszka :) Na kontrolna wizyte TYLKO do Pana doktora !! :) Z czystym sumieniem i wielka radoscia POLECAM !!!!

  Jesteś tym lekarzem?

  213

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  170

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.