lek.

Michał Wyciągłowski

Ginekolog

5 opinii +dodaj

Umów wizytę 414 odwiedzin w ciągu 30 dni

Posiadam ponad 30 letnie doświadczenie, od początku pracuję w Oddziale Ginekologiczno Położniczym Szpitala Miejskiego w Sosnowcu. W gabinecie INTER-MED zajmuję się diagnostyką i badaniami… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Posiadam ponad 30 letnie doświadczenie, od początku pracuję w Oddziale Ginekologiczno Położniczym Szpitala Miejskiego w Sosnowcu. W gabinecie INTER-MED zajmuję się diagnostyką i badaniami ginekologicznymi, prowadzeniem ciąży oraz wykonuję USG przez powłoki brzuszne i transwaginalne a także USG piersi. Ponadto doborem antykoncepcji, zakładaniem wkładek wewnątrzmacicznych.
  Wykonuję zabiegi KRIOchirurgiczne oraz elektrokoagulacje - leczenie nadżerek, usuwanie kłykcin.
  W szpitalu INTER-MED przeprowadzam zabiegi z zakresu:
  - laparoskopia
  - histeroskopia
  - konizacja
  - abrazja
  - leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu z wykorzystaniem taśmy TOT
  - plastyka krocza, warg sromowych
  - rekonstrukcja krocza, pochwy
  - laserowa rewitalizacja pochwy
  - laserowe leczenie nietrzymania moczu.

  Zapraszam do rejestracji przez portal znanylekarz.pl, placówki INTER-MED posiadają pełną integracje kalendarzy.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Śląska Akademia Medyczna w Katowicach

Publikacje

 • "."

Nagrody i wyróżnienia

 • "."

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E

  Swietny lekarz, mily czlowiek. Szkoda, ze malo jest lekarzy, ktorzy maja taki szacunek do pacjenta jak pan doktor. Dzieki jego opiece mam 3 ZDROWYCH dzieci. A moglo byc zupelnie inaczej. Dziekuje.

 • K

  Polecam Pana doktora. Co prawda nie prowadził mi ciąży, ale przeprowadzał poważną operację z pozytywnymi rezultatami. Ponadto wykazywał ciągłe zainteresowanie, bacznie czuwał, gdy byłam po narkozie, podawał wodę do picia, nie bagatelizował moich obaw i najdrobniejszych bóli. W środku nocy jechał ze mną na usg, by sprawdzić, czy wszystko ok. Nie należę do ufnych osób, lecz Pan Michał Wyciągłowski w 100% na zaufanie zasługuje.

 • A

  dzięki niemu żyję. Polecony przez przyjaciółkę, nie zbył moich dolegliwości(jak inna lekarka), ale postawił prawidłową diagnozę. Straciłam co prawda jajowód i maleństwo (ciążą pozamaciczna) ale żyje. Po kilku miesiącach starań zaszłam w ciążę oczywiście prowadzoną przez dr Michała. Cesarka (szwy prawie niewidoczne) poszła wspaniale. Lekarz wykazywał zainteresowanie także po porodzie, pytając w szpitalu (S-c, nr 1) o samopoczucie. Na wizytach zagaduje o dziecko.Zdecydowanie polecam!

 • K

  Prowadziłam u Dra 2 ciąże kilka lat temu. Lekarz wykazywał zainteresowanie także po porodach, pytając w szpitalu (S-c, teraz nr 1) o samopoczucie. Na wizytach zagaduje o dzieciaki - choć pewnie mało co kojarzy, to sprawia, że nie jestem jedną z wielu anonimowych pacjentek. Uważam, że powyższa opinia "słaby", po jednorazowej wizycie, jest krzywdząca. Poczucie humoru - to prawda ma je i nie uważam by było drażniące; jest też bezpośredni czyli "wali" mi na Ty (wiek 30+), ale nigdy nie odebrałam tego za obcesowe zachowanie. Atmosfera w gabinecie sprawia, że nie nie czuję się jak na audiencji u "ą ę ważniaka". Pozdrawiam i polecam.

 • G

  Dr Wyciągłowski został mi polecony jako dobry specjalista prowadzący ciążę - niestety nie mogę tego potwierdzić. USG było dokładne, lekarz postawił "groźną" diagnozę. Po potwierdzeniu u 2 innych lekarzy i na badaniu prenatalnych wszystko okazało się w porządku. Niepotrzebnie wprowadził nerwową atmosferę, nie uspokoił mnie - wyszłam od niego załamana, zdołowana i ze łzami w oczach. Dr wyrażał swoją opinie obrażając mnie przy tym. Gdy zadałam mu pytanie uśmiechnął się i stwierdził: "jak Pani może nie wiedzieć takich rzeczy". Zastanawiałam się czy zadać następne pytanie żeby lekarz po raz kolejny mnie nie obraził. Specyficzne poczucie humoru, które nie każdemu może odpowiadać. Dziwny sposób rozmowy z pacjentką - na TY. Po zakończeniu rozmowy lekarz wstaje i podaje rękę - miło na pożegnanie i tyle. Niestety nie zaufam już temu lekarzowi.