Lek.

Michał Wyciągłowski verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • E

  Swietny lekarz, mily czlowiek. Szkoda, ze malo jest lekarzy, ktorzy maja taki szacunek do pacjenta jak pan doktor. Dzieki jego opiece mam 3 ZDROWYCH dzieci. A moglo byc zupelnie inaczej. Dziekuje.

 • Szukasz ginekologa? Pacjenci polecają:

  Daniel Kurczyński
  Daniel Kurczyński
  Ginekolog
  Al. Wolności 6, Sosnowiec
  Lekarz w 100% godny polecenia, profesjonalny, dokładny, zlecał wszystkie potrzebne badania, dodatkowo wizyty zawsze… więcej
  Umów wizytę

  Paweł Stróżyński
  Paweł Stróżyński
  Ginekolog
  Al. Wolności 6, Sosnowiec
  U Pana doktora byłam pierwszy raz. Na początku profesjonalnie przeprowadził wywiad a następnie przystąpił do badania.… więcej
  Umów wizytę

  Aleksandra Południuk-Wojtoń
  Aleksandra Południuk-Wojtoń
  Ginekolog
  3 Maja 40, Dąbrowa Górnicza
  To była moja pierwsza wizyta u Pani doktor i na pewno nie ostatnia. Polecam każdej kobiecie i młodej dziewczynie.… więcej
  Umów wizytę

  Ewelina Kuźmińska-Łapucha
  Ewelina Kuźmińska-Łapucha
  Ginekolog
  3 Maja 40, Dąbrowa Górnicza
  Byłam u Pani Doktor na zastępstwie. To była bardzo rzeczowa, przyjemna wizyta. Mimo, że na co dzień nie jestem… więcej
  Umów wizytę

  Emilia Jakimcio-Turowska
  Emilia Jakimcio-Turowska
  Ginekolog, Położna
  3 Maja 40, Dąbrowa Górnicza
  Panią Doktor znam jeszcze z pobytu w szpitalu w którym przebywałam. Kiedy zaszłam w ciążę od razu wiedziałam ze… więcej
  Umów wizytę

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Posiadam ponad 30 letnie doświadczenie, od początku pracuję w Oddziale Ginekologiczno Położniczym Szpitala Miejskiego w Sosnowcu. W gabinecie INTER-MED zajmuję się diagnostyką i badaniami ginekologicznymi, prowadzeniem ciąży oraz wykonuję USG przez powłoki brzuszne i transwaginalne a także USG piersi. Ponadto doborem antykoncepcji, zakładaniem wkładek wewnątrzmacicznych.
   Wykonuję zabiegi KRIOchirurgiczne oraz elektrokoagulacje - leczenie nadżerek, usuwanie kłykcin.
   W szpitalu INTER-MED przeprowadzam zabiegi z zakresu:
   - laparoskopia
   - histeroskopia
   - konizacja
   - abrazja
   - leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu z wykorzystaniem taśmy TOT
   - plastyka krocza, warg sromowych
   - rekonstrukcja krocza, pochwy
   - laserowa rewitalizacja pochwy
   - laserowe leczenie nietrzymania moczu.

   Zapraszam do rejestracji przez portal znanylekarz.pl, placówki INTER-MED posiadają pełną integracje kalendarzy.

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: INTER-MEDUsługa: Plamienie we wczesnej ciąży

   Szkoda, że nie da się dać niższej oceny. Być może Pan Doktor jest miły, ale traktuje pacjentki bezosobowo. Zero zaangażowania. Dodatkowo udałam się do Doktora po wizycie w szpitalu będąc w 4 tygodniu ciąży z plamieniem. Doktor powiedział, ze jestem w 8 tygodniu i ciąża jest martwa. Dostałam od razu skierowanie na łyżeczkowanie. Bez czekania, bez badania beta HCG. Po badaniu i wyciągnięciu wziernika plamiłam krwią. Myślałam, że już po wszystkim. Na szczęście w szpitalu odmówili mi zabiegu. Powiedzieli, ze to za wczesna ciąża by stwierdzić, czy jest martwa czy żywa. Tymbardziej, że serduszko bywa niewidoczne do 9 tygodnia. Na całe szczęście po całej tragicznej dla mnie informacji i historii trafiłam na super ginekologa, który uratował mojego dzidziusia. Dziś jestem w 19 tygodniu ciąży i Wojtuś ma się świetnie. NIe polecam tego lekarza. Nie życzę żadnej kobiecie/rodzinie tego co się przytrafiło nam.

  • E

   Swietny lekarz, mily czlowiek. Szkoda, ze malo jest lekarzy, ktorzy maja taki szacunek do pacjenta jak pan doktor. Dzieki jego opiece mam 3 ZDROWYCH dzieci. A moglo byc zupelnie inaczej. Dziekuje.

  • K

   Polecam Pana doktora. Co prawda nie prowadził mi ciąży, ale przeprowadzał poważną operację z pozytywnymi rezultatami. Ponadto wykazywał ciągłe zainteresowanie, bacznie czuwał, gdy byłam po narkozie, podawał wodę do picia, nie bagatelizował moich obaw i najdrobniejszych bóli. W środku nocy jechał ze mną na usg, by sprawdzić, czy wszystko ok. Nie należę do ufnych osób, lecz Pan Michał Wyciągłowski w 100% na zaufanie zasługuje.

  • A

   dzięki niemu żyję. Polecony przez przyjaciółkę, nie zbył moich dolegliwości(jak inna lekarka), ale postawił prawidłową diagnozę. Straciłam co prawda jajowód i maleństwo (ciążą pozamaciczna) ale żyje. Po kilku miesiącach starań zaszłam w ciążę oczywiście prowadzoną przez dr Michała. Cesarka (szwy prawie niewidoczne) poszła wspaniale. Lekarz wykazywał zainteresowanie także po porodzie, pytając w szpitalu (S-c, nr 1) o samopoczucie. Na wizytach zagaduje o dziecko.Zdecydowanie polecam!

  • K

   Prowadziłam u Dra 2 ciąże kilka lat temu. Lekarz wykazywał zainteresowanie także po porodach, pytając w szpitalu (S-c, teraz nr 1) o samopoczucie. Na wizytach zagaduje o dzieciaki - choć pewnie mało co kojarzy, to sprawia, że nie jestem jedną z wielu anonimowych pacjentek. Uważam, że powyższa opinia "słaby", po jednorazowej wizycie, jest krzywdząca. Poczucie humoru - to prawda ma je i nie uważam by było drażniące; jest też bezpośredni czyli "wali" mi na Ty (wiek 30+), ale nigdy nie odebrałam tego za obcesowe zachowanie. Atmosfera w gabinecie sprawia, że nie nie czuję się jak na audiencji u "ą ę ważniaka". Pozdrawiam i polecam.

  • G

   Dr Wyciągłowski został mi polecony jako dobry specjalista prowadzący ciążę - niestety nie mogę tego potwierdzić. USG było dokładne, lekarz postawił "groźną" diagnozę. Po potwierdzeniu u 2 innych lekarzy i na badaniu prenatalnych wszystko okazało się w porządku. Niepotrzebnie wprowadził nerwową atmosferę, nie uspokoił mnie - wyszłam od niego załamana, zdołowana i ze łzami w oczach. Dr wyrażał swoją opinie obrażając mnie przy tym. Gdy zadałam mu pytanie uśmiechnął się i stwierdził: "jak Pani może nie wiedzieć takich rzeczy". Zastanawiałam się czy zadać następne pytanie żeby lekarz po raz kolejny mnie nie obraził. Specyficzne poczucie humoru, które nie każdemu może odpowiadać. Dziwny sposób rozmowy z pacjentką - na TY. Po zakończeniu rozmowy lekarz wstaje i podaje rękę - miło na pożegnanie i tyle. Niestety nie zaufam już temu lekarzowi.