lek.

Michał Wronowski

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra

21 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
216 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Już w okresie studiów związał swoją przyszłość z Kliniką Gastroenterologii i Żywienia Dzieci, w której odbywa… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacje pediatryczne

  Lekarz z powołania, a co więcej pediatra z powołania. Nie wyobrażam sobie Pana Doktora w innej specjalizacji - do tej jest stworzony. Przez pół godziny wizyty zbadał córeczkę i do tego bardzo dokładnie przeanalizował wyniki jej badań od 3 miesięcy. Rozwiał moje i męża wątpliwości i zmartwienia. Myślę, że to nie ostatni raz jak zapisałam córeczkę na wizytę do tego lekarza.

 • Lokalizacja: Premium Medical

  Pan Doktor jest najlepszym pediatrą, jakiego można sobie wyobrazić: kompetentny, rzeczowy, konkretny, pomocny, otwarty, życzliwy, sympatyczny, pozytywny. Zawsze ma dobre słowo, uśmiech i cudowne podejście do dziecka. Do tego ogromna wiedza i mamy lekarza idealnego.
  Wybraliśmy go na pediatrę dla naszej córeczki i to była w świetna decyzja.

 • M
  Lokalizacja: Premium Medical

  Pan doktor Wronowski leczy nasza corke od urodzenia. Jest naszym lekarzem pierwszego kontaktu - rozpaczamy gdy akurat nie jest mozliwa wizyta. Doktor jest mlody ale ma wieksze doswiadczenie i wiedze niz niejeden stary lekarz z przychodni. Wyjatkowo cenię doktora za skrupulatnosc, rzeczowosc, szerokie spojrzenie na wszystkie symptomy. Wazne jest tez dla mnie ze nie czuje sie nieomylny i kiedy trzeba nie boi sie zasiegnac opinii innych lekarzy. Doktor Wronowski jest lekarzem odpowiedzialnym w pelnym tego slowa rozumieniu a przy tym bardzo sympatycznym i z sercem do dzieci.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium Medical

  Pan Doktor jest bardzo dokładny w tym co robi. Szczegółowo przebadal moje dziecko i wyczerpująco odpowiedział na wszystkie pytania. A przy tym był bardzo miły. Wizyta u niego to sama przyjemność. Widać to niesamowite podejście do dzieci.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacje pediatryczne

  Bardzo konkretna wizyta, Pan Doktor odpowiedział cierpliwie na wszystkie nasze pytania, zalecenia spisał na kartce.Bardzo delikatne podejście do niemowlaka.o to nam chodziło

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor był bardzo dokładny i dociekliwy, zrobił szczegółowy wywiad przed badaniem. Uważnie i dokładnie przebadał córkę. Co ważne upewnił się, że jego zalecenia zostały dobrze zrozumiane - dwa razy pytał czy wszystko jest dla nas jasne i czy mamy jeszcze jakieś pytania i wątpliwości. Wyszłam z gabinetu spokojna i z gotowym planem działania. Poza tym doktor jest cierpliwy - mimo że córka płakała, spokojnie dokończył badanie i starał się być bardzo delikatny.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacje pediatryczne

  Pan Michał to lekarz z powołania, pediatra godny zaufania. Zawsze bardzo dokładnie bada dziecko, niezależnie od tego czy jest to katar, kaszel czy ból brzucha. Mieliśmy już kilka wizyt zarówno w Premium Medical jak i wizyt domowych. Za każdym razem jestem spokojna, że moje dziecko zostało dokładnie przebadane i nic nie zostało przeoczone. Do tego podejście Pana Michała do małego pacjenta jest fantastyczne, zawsze traktuje dziecko z szacunkiem, jest miły i cierpliwy, przez co druga strona łatwiej współpracuje. Pan doktor pamięta swoich pacjentów, jest bardzo kontaktowy, posiada profesjonalne podejście do swojego zawodu. Bardzo się cieszę, że wśród młodego pokolenia lekarzy można liczyć na tak fachową usługę medyczną. Polecam z całego serca!

 • B
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacje pediatryczne

  Pan Doktor ma świetne podejście do dzieci, dokładnie przebadał Syna
  (5 l.), postawił trafną diagnozę polecam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacje pediatryczne

  Pan doktor jest bardzo dokładny, zaangażowany a do tego spokojny i ciepły. Z ogromną cierpliwością do dziecka i co ważne - zarzucających go pytaniami rodziców :). Byliśmy wczoraj z córą pierwszy raz a już dziś chciała znów iść do p. doktora! Możliwość konsultacji telefonicznych w trakcie leczenia to dla nas nieoceniona pomoc i ulga! Polecamy bardzo!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: zaparcia

  Bardzo polecam tego lekarza szczegółowo przeprowadzony wywiad,świetne podejście duża wiedza uchronił córkę przed szpitalem.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Już w okresie studiów
  związał swoją przyszłość z Kliniką Gastroenterologii i Żywienia Dzieci, w której odbywa szkolenie
  specjalizacyjne oraz prowadzi badanie naukowe w ramach pracy doktorskiej.
  Zajmuje się także dydaktyką, prowadząc ćwiczenia i wykłady dla studentów Wydziałów Lekarskich oraz Oddziału nauczania w języku angielskim.

  Wśród jego głównych zainteresowań znajdują się bóle brzucha, zaparcia, infekcje dróg oddechowych czy tematyka żywienia niemowląt.

Specjalizacje

 • Pediatria

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny