Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Medrun

  Wizyta odbyła się w Medicover. Niestety pan doktor był nieuprzejmy. Nie chętnie udzielał odpowiedzi na zadane pytania. Lekarz ciągle pouczał mnie że jestem zbyt zdenerwowana i przejęta stanem zdrowia dziecka. Na naczyniaka zalecał spacer zamiast konsultacji z onkologiem. Bagatelizował prośby o konsultację do dalszych specjalistów. Dalsze badanie na skierowanie musiałam dosłownie wymusić. Niestety jak się później okazało skierowania były źle wystawione co wiązało się z kilkukrotnym i długim procesem wyjaśniania na infolinii całej sytuacji. Atmosfera w gabinecie była bardzo napięta. Dodatkowo uważam ze podczas badania niemowlaka był zbyt szorstki i mało delikatny jak przy tak małym dziecku.
  Zaledwie kilka dni później okazało się ze córka trafiła do szpitala w złym stanie i badania które pan doktor tak nie chętnie wystawił były bardzo ważne. Czasem intuicja rodzica jest więcej warta niż lata nauki na uniwersytecie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana

  Kompetentny, mądry, spokojny dr pediatra, z holistycznym podejściem do pacjenta. Do tego z poczuciem humoru i ciepły dla dzieci. Moja córka jest jego pacjentką już od 5 lat. Pomógł nam z problemami gastrologicznymi oraz w bieżącej opiece medycznej nad naszą córeczką (obecnie lat 9). Polecam zdecydowanie!

 • Pan Dr bardzo dokładnie i szczegółowo zbadał naszą Córeczkę, w razie wątpliwości wypisał skierowanie do specjalisty. Jest rzeczowy, konkretny i przy tym komunikatywny - odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Polecam!

 • J

  Byliśmy u doktora już kilka razy. Nie spieszy się z badaniem, dokładnie osłuchuje, zagląda do uszu i gardła, sprawdza brzuch. Nie spieszy się także z antybiotykiem. Cierpliwie tłumaczy jakie leki i po co, o jakim są działaniu i na co mają wpływ. Nie zapisuje 10 syropów i 14 spreyów "na wszystko" tylko niezbędne leki. Polecam!

 • Uważam ze doktor stawia trafne diagnozy i nie nadużywa antybiotyków , kieruje tez do specjalistow jesli jest taka potrzeba ,także polecam z czystym sumieniem.

 • Bardzo słabe podejście do pacjenta. Mimo, że została potwierdzona wizyta w danym dniu to pan doktor o godzinie 18 kiedy skończył pacjenta przed nami oznajmił, że nas jużnie przyjmie bo jest 18 i on nie ma już czasu. Może i skończył pan medycynę ale kultury to się tam (i pewnie w domu) nie nauczył i już nie nauczy. Odradzam korzystanie z usług tego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K

  Polecam dr Szczepańskiego. Rzeczowy, konkretny i zawsze trafia z diagnozą. Początkowo może wydawać się zdystansowany ale przy bliższym poznaniu jest naprawdę sympatyczny. Moja Mała uwielbia do niego chodzić i nie boi się, spokojnie daje się badać. Leki zawsze odpowiednio dobrane, zawsze trafione. Nasz pediatra numer jeden! Polecamy z czystym sumieniem!

 • Zgadzam się z negatywnymi opiniami poprzedników. Przede wszystkim lekarz zbyt szybki, narwany, niedokładny. Wywiad przeprowadza po łebkach, nie dopytuje, rodzic musi sam podpowiadać, dopytywać, a to chyba nie tak powinno wyglądać. Nie wszystkie przypaki Panie doktorze są standardowe i warto troszkę się postarać, powoli zastanowić się, taki pośpiech jest stanowczo nie wskazany szczególnie dla małych pacjentów.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • lekarz pierwsza klasa, prowadzi już moje drugie dziecko i nie moge sie do niczego przyczepić. Lekarz z powołania nie liczy czasu bada dzieco tyle ile potrzeba. Zawsze chetnie pomaga kilka razy bylam swiadkiem jak pod gabinet przyjechali rodzice z dzieckiem i nie byli zapisani -przyjmował bez problemu POLECAM WSZYSTKIM

 • Świetny pediatra,potrafił bardzo szybko i trafnie zdiagnozować chorobę u mojego synka.Po rocznym leczeniu skończyły się problemy z refluksem raz na zawsze.Polecam

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

253

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

390

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.