dr n. med.

Michał Sroka

Diabetolog

93 opinie +dodaj

Umów wizytę 786 odwiedzin w ciągu 30 dni

Pracuję w Oddziale Nefrologiczno-Diabetologicznym Szpitala Wojewódzkiego we Wrocławiu a także w gabinetach diabetologicznych we Wrocławiu, Zgorzelcu i Dzierżoniowie. Prowadzę leczenie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
93 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz spóźnił się, ale bardzo serdecznie przeprosił wszystkich pacjentów w poczekalni a później indywidualnie już w gabinecie. We Wrocławiu są takie korki, że trudno dojechać na czas.
  Jeśli chodzi o stronę merytoryczną to zebrał wiele informacji o dotychczasowym leczeniu i ocenił wyniki pomiarów glikemii przez pacjenta oraz wyniki laboratoryjne. Jako, że jest doświadczonym nefrologiem interesowały go również wyniki analizy moczu (ścisły związek zaniedbanej cukrzycy z nerkami). Prononując zmiany leków, dr Sroka bierze pod uwagę inne towarzyszące schorzenia np. napadowe migotanie przedsionków serca.Dokładnie tłumaczy działanie dotychczasowych i nowych leków na dodatkowe schorzenia-mowa o zaletach i wadach tych leków. Mówi również o plusach i minusach nowych leków nie refundowanych aby pacjent sam podjął decyzję, czy chce spróbować.Lekarz mu tylko sugeruje ale nie narzuca. Tłumaczy to tak jasno, że pacjent bez problemu sam podejmuje decyzję.
  Miałem dotychczas do czynienia z dwoma diabetologami, ale dr Sroka przewyższa ich i wiedzą i podejściem do pacjenta o 2 klasy. To klasa premium. Przekazywanie przez wielu lekarzy suchych informacji, bez komentarza i traktowanie pacjentów jak bezrozumnych istot ,mnie osobiście, nie odpowiada. Nie twierdzę, że nie ma więcej takich diabetologów, bo wszystkich nie znam.
  Polecam szczerze dr Srokę i nie mam żadnego interesu go bezpodstawnie chwalić

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo uprzejmy, konkretny, z odpowiednim podejściem do pacjenta. Będziemy kontynuować wizyty.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam Pana doktora Srokę wszystkim!!!Dawno nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta.cenne rady i duża wiedza!Na pewno wrócę tu wrócę.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  polecam pana doktora przyjazny wysłucha doradzi no i ma dobre podejście do ludzi polecam. Przy najmniej nie muszą się gimnastykować jak u innych lekarzy którym zawsze ciężko wysłuchać pacjenta i dobrać coś właściwego.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentny,miły ,wart polecenia znajomym mającym problemy z cukrem,wyczerpująco informujący o przyczynach choroby i jej leczeniu

 • Bardzo polecam lekarz z powołania a nie dla pieniedzy wszystko wytłumaczy od poczatku do konca nie patrzy na zegarek poświeca pacjetowi tyle czasu ile pacjent potrzebuje i zna sie na swojej dziedzinie

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Michał jest super gościem. Nie spieszy się , wszystko dokładnie wytłumaczy , po prostu ma czas dla pacjenta. Miły i sympatyczny. Mi pomógł.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  19.09.2015r. umówiłem i spotkałem się z panem doktorem Sroką w Zgorzelcu. Pierwsza wizyta. Od samego poczatku do samego końca bardzo dobre wrażenie. Kompetentny i dokładny w analizie choroby, nie patrzy na zegar , poświęca sporo czasu dla pacjenta (tym co oczekauą niełatwo jest czekać, ale tym co już są w gabinecie to czują się poszanowani jako chorzy) Faktycznie miałem obawy co do mojej cukiernicy, ale doktor postawił mnie na nogi (i w przenośni i w rzeczywistości),Polecam.Tanio,rzetelnie i na temat. Cieszę się, że trafiem do doktora Sroki. Tomasz Patriok wraz z małżonką.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry specjalista. Rzetelny i kompetentny. Dużo czasu poświęca pacjentowi. Również bardzo dobry kontakt email i telefoniczny. Polecam wszystkim!

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz. Spokojnie i rzetelnie wszystko wytłumaczy. Po wizycie u Pana Sroki wyszłam podbudowana i czułam ze w końcu ktoś mi powiedział jak mam postępować w cukrzycy ciazowej.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracuję w Oddziale Nefrologiczno-Diabetologicznym Szpitala Wojewódzkiego we Wrocławiu a także w gabinetach diabetologicznych we Wrocławiu, Zgorzelcu i Dzierżoniowie.
  Prowadzę leczenie cukrzycy, stanów przedcukrzycowych, cukrzycy ciążowej, nadciśnienia tętniczego i nerkowych powikłań cukrzycy (białkomocz, niewydolność nerek).
  Można u mnie otrzymać lub wymienić glukometr oraz wstrzykiwacze do insuliny.

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Nefrologia