dr n. med.

Michał Sroka

verifiedCreated with Sketch.

Diabetolog

101 opinii +dodaj

Umów wizytę
632 odwiedziny w ciągu 30 dni

Pracuję w Oddziale Nefrologiczno-Diabetologicznym Szpitala Wojewódzkiego we Wrocławiu a także w gabinetach diabetologicznych we Wrocławiu, Zgorzelcu i Dzierżoniowie. Prowadzę leczenie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
101 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Doktor to ktoś urodzony jedynie po to aby być lekarzem; wprost serdeczny w rozmowie z pacjenrem a jednocześnie konkretny i rzeczowy. Proszę też nie sądzić że służy ludziom wyłącznie dla apanaży bo to raczej współczesny Doktor Judym. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

 • Dr sroka polecam wszystkim super lekarz nie śpieszy się wszystko dobrze wytłumaczy, wysłucha. Jest bardzo przyjazny .

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam Pana Sroke, fantastyczny lekarz. Jeden z najlepszych lekarzy z jakimi mieliśmy kontakt.Lekarz z powołaniem

 • Lekarz absolutnie zaangażowany w sprawy pacjenta. Człowiek z bardzo charyzmatycznym podejściem do leczenia i nie naciągający nie dodatkowe rzeczy. Potrafi szczerze porozmawiać i rozwiązać problem medyczny. Podczas spotkania tłumaczy pacjentowi co się wydarza w jego przypadku i w jaki sposób temu przeciwdziałać. Zdecydowanie jeden z najlepszych lekarzy jakich poznałem. Bardzo bogate doświadczenie i wiedza, poparte misją leczenia.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz kompetentny, słucha co ma do powiedzenia pacjent, wyczerpująco tłumaczy sposoby leczenia, przedstawia plusy i minusy proponowanych leków co ułatwia pacjentowi podjęcie decyzji co do wyboru leków.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo miły, udzielił wyczerpujacej i zrozumiałej odpowiedzi na nurtujące mnie pytania związane z moją chorobą. Fachowiec w swojej specjalizacji. Polecam Pana doktora.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  bardzo sympatyczny Pan Doktor,fachowo wytłumaczył mój problem ,zalecił prostą metodę leczenia a do tego bardzo uczciwy człowiek,bardzo,bardzo polecam Pana Doktora

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo merytoryczny a jednocześnie bardzo ciepły i kontaktowy. Mam prawie osiemdziesiąt lat, a nie przypominam sobie lekarza, który by z taką troską rozmawiał ze mną o moim zdrowiu, jak dr Sroka.
  Gorąco polecam wszystkim.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz spóźnił się, ale bardzo serdecznie przeprosił wszystkich pacjentów w poczekalni a później indywidualnie już w gabinecie. We Wrocławiu są takie korki, że trudno dojechać na czas.
  Jeśli chodzi o stronę merytoryczną to zebrał wiele informacji o dotychczasowym leczeniu i ocenił wyniki pomiarów glikemii przez pacjenta oraz wyniki laboratoryjne. Jako, że jest doświadczonym nefrologiem interesowały go również wyniki analizy moczu (ścisły związek zaniedbanej cukrzycy z nerkami). Prononując zmiany leków, dr Sroka bierze pod uwagę inne towarzyszące schorzenia np. napadowe migotanie przedsionków serca.Dokładnie tłumaczy działanie dotychczasowych i nowych leków na dodatkowe schorzenia-mowa o zaletach i wadach tych leków. Mówi również o plusach i minusach nowych leków nie refundowanych aby pacjent sam podjął decyzję, czy chce spróbować.Lekarz mu tylko sugeruje ale nie narzuca. Tłumaczy to tak jasno, że pacjent bez problemu sam podejmuje decyzję.
  Miałem dotychczas do czynienia z dwoma diabetologami, ale dr Sroka przewyższa ich i wiedzą i podejściem do pacjenta o 2 klasy. To klasa premium. Przekazywanie przez wielu lekarzy suchych informacji, bez komentarza i traktowanie pacjentów jak bezrozumnych istot ,mnie osobiście, nie odpowiada. Nie twierdzę, że nie ma więcej takich diabetologów, bo wszystkich nie znam.
  Polecam szczerze dr Srokę i nie mam żadnego interesu go bezpodstawnie chwalić

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo uprzejmy, konkretny, z odpowiednim podejściem do pacjenta. Będziemy kontynuować wizyty.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracuję w Oddziale Nefrologiczno-Diabetologicznym Szpitala Wojewódzkiego we Wrocławiu a także w gabinetach diabetologicznych we Wrocławiu, Zgorzelcu i Dzierżoniowie.
  Prowadzę leczenie cukrzycy, stanów przedcukrzycowych, cukrzycy ciążowej, nadciśnienia tętniczego i nerkowych powikłań cukrzycy (białkomocz, niewydolność nerek).
  Można u mnie otrzymać lub wymienić glukometr oraz wstrzykiwacze do insuliny.

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Nefrologia