dr n. med.

Michał Sroka

Diabetolog

93 opinie +dodaj

Umów wizytę 808 odwiedzin w ciągu 30 dni

Pracuję w Oddziale Nefrologiczno-Diabetologicznym Szpitala Wojewódzkiego we Wrocławiu a także w gabinetach diabetologicznych we Wrocławiu, Zgorzelcu i Dzierżoniowie. Prowadzę leczenie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
93 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Gabinet Diabetologiczny - w Przychodni Rodzinnej MEDICORUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo sympatyczny i rzeczowy lekarz.
  Zaangażowany w stan zdrowia pacjenta.
  Pan doktor stara się wytłumaczyć różne aspekty zdrowotne.
  Kierując mnie na badania, zaproponował konsultację wyników telefonicznie, co bardzo mi ułatwiło sprawę.
  Zostawiłem też przez przypadek pen-drive, a Pan doktor zadzwonił i zaproponował, że wyśle go pocztą.
  Człowiek na prawdę z dobrym sercem.
  Zdecydowanie polecam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Diabetologiczny - w Przychodni Rodzinnej MEDICORUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo miły, kompetentny specjalista poświęcający czas pacjentowi. Diagnozujący na podstawie wyników zleconych badań. Ceniący swą wiedzę i czas na bardzo niewygórowanym poziomie finansowym w porównaniu z innymi. Zdecydowanie polecam.

 • Z
  Lokalizacja: Gabinet Diabetologiczny - w Przychodni Rodzinnej MEDICORUsługa: Zwykła wizyta

  Polecam wszystkim Pana Doktora. Prawdziwy profesjonalista z bardzo życzliwym podejściem do człowieka. Traktuje organizm ludzki jako biologiczną całość, diagnozę wysnuwa po wyczerpującym wywiadzie i w oparciu o dokładne wyniki badań. Budzi sympatię i zaufanie. Utrzymuje kontakt z pacjentem między wizytami, co jest na wagę złota.

 • O
  Lokalizacja: Gabinet Diabetologiczny - w Przychodni Rodzinnej MEDICORUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo sympatyczny,rzeczowy lekarz,bardzo dobry specjalista,poświęca pacjętowi bardzo dużo czasu, byliśmy z babcią,która jest bardzo wdzięczna Panu doktorowi że wreszcie ktoś wszystko tak dokładnie wytłumaczył.Pan doktor godny polecenia.

 • Lokalizacja: Gabinet Diabetologiczny - w Przychodni Rodzinnej MEDICOR

  Bardzo miły, cierpliwy, zainteresowany pacjentem i jego problemem. Wszystko bardzo dokładnie analizuje. Poświęca tyle czasu pacjentowi ile musi, bez pośpiechu nie patrzy na zegarek. A co dla mnie ważne nie wyszukuje leków z górnych półek.
  Jest to na pewno lekarz z powołania. Polecam w 100%
  Dziękuję Zofia Parus

 • Z

  Pan Doktor to po prostu człowiek, sympatyczny wszystko wytłumaczy nawet po kilka razy, rzeczowy. Polecam naprawdę konkretna i fachowa porada. Mimo że prywatna wizyta koszt nieduży

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła,profesjonalna wizyta. Polecam wszystkim potrzebującym porady diabetologa.Pan doktor cierpliwie wszystko wytłumaczy.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz - kompetentny, skuteczny i życzliwy dla pacjentów. Jestem pacjentem Pana Doktora już od prawie dwóch lat.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rewelacyjny lekarz. Wyjaśnia wszystkie aspekty choroby dokładnie bez pośpiechu. Kompetentny, konkretny, rzeczowy. Polecam serdecznie.

 • Lekarz z powołania, w trakcie wizyty wykazał się niezwykłą wiedzą, doświadczeniem, oraz szacunkiem dla pacjenta co dziś rzadko ma miejsce.Rozmowa z doktorem przebiega w niezwykle szczerej i sugestywnej atmosferze, żę pacjent mimo woli w 100% przyjmuje jego zalecenia. Polecam wszystkim dr M Srokę. 18 09 2016 ECPK

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracuję w Oddziale Nefrologiczno-Diabetologicznym Szpitala Wojewódzkiego we Wrocławiu a także w gabinetach diabetologicznych we Wrocławiu, Zgorzelcu i Dzierżoniowie.
  Prowadzę leczenie cukrzycy, stanów przedcukrzycowych, cukrzycy ciążowej, nadciśnienia tętniczego i nerkowych powikłań cukrzycy (białkomocz, niewydolność nerek).
  Można u mnie otrzymać lub wymienić glukometr oraz wstrzykiwacze do insuliny.

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Nefrologia