dr n. med.

Michał Słomian

Endokrynolog, Internista

47 opinii +dodaj

Umów wizytę 70 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Endokrynologiczny

  Piłsudskiego 65b
  22-400 Zamość, lubelskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Wizyta endokrynologiczna pierwszorazowa 120 zł
  Wizyta endokrynologiczna kolejna 110 zł
 • "PULS" USG Biopsja Poniedziałki Rej. tel.

  Al. Jana Pawła II 19
  22-400 Zamość, lubelskie

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Biopsja cienkoigłowa tarczycy 160 zł
  Wizyta endokrynologiczna 110 zł
  Usg piersi 100 zł
  Usg tarczycy 90 zł
  Biopsja cienkoigłowa piersi 170 zł
  Usg szyi 90 zł

  więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne
 • Medycyna ratunkowa

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Krakowie

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Wspaniały specjalista z ogromnym doświadczeniem w dziedzinie endokrynologii. Rzeczowy, konkretny, człowiek wielkiej kultury, szanujący pacjenta, udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, dba o dobre samopoczucie pacjenta i jednocześnie dokładnie informuje o chorobie. Nakreśla plan leczenia i wspólnie z pacjentem go realizuje. W każdej chwili można do niego zadzwonić. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na takiego cudownego lekarza. Polecam wszystkim z problemami endokrynologicznymi.

 • bardzo dobry

  Doktora znam jeszcze z czasów studenckich więc wiedziałam,że oddaje się w dobre ręce. Jest to osoba pełna uśmiechu,empatii i otwartości do innych ludzi. Pan doktor na dzień dobry i do widzenia podaje rękę pacjentowi, co mnie osobiście bardzo miło zaskoczyło,bo jak do tej pory żaden lekarz tego nie robił. Wizyta pierwszorazowa była wyczerpująca,rzetelna i obfitujaca w szereg ważnych pytań. Po dotarciu do domu doktor osobiscie! zadzwonił do mnie informując,że mam wykonać jeszcze dodatkowe badania. Niestety moja droga dopiero się rozpoczyna,ale wiem,że odnośnie lekarza trafić lepiej nie mogłam :) Gorąco polecam dr Michała Słomiana!

 • bardzo dobry

  Jestem zachwycona życzliwością pana Dr.Michała Słomiana.Po samej wizycie poczułam się dużo lepiej.Chociaż wyniki badań nie napawają zbyt wielkim optymizmem.Wytłumaczył na czym polega choroba,jak leczyć-językiem zrozumiałym dla pacjenta.Wypowiedział się na temat innych moich chorób .Niby nie robi wielkich nadziei,ale w głowie pacjenta pojawia się optymizm.Ogólnie jestem zadowolona z wizyty.Właśnie takiego lekarza szukałam.

 • bardzo dobry

  Powiem szczerzę, że z tak życzliwym i miłym doktorem jak Pan Michał Słomian - nie miałam jeszcze do czynienia. Krok po kroku, z wielką uwagą przeprowadzony wywiad lekarski, widać, że stara się pomóc pacjentowi; i mam tutaj na myśli nie tylko pomoc stricte medyczną, ale również psychologiczną (podejście do pacjenta). Przyznam, że przejechałam blisko 200 kilometrów i naprawdę było warto. Dodam jeszcze, że miałem problem z dojazdem do szpitala, gdzie potrzebowałem wykonać dodatkowe badania i tutaj znowu Pan doktor Michał Słomian wykazał się naprawdę niebagatelną i godną podziwu postawą, pozwalając mi tam dojechać z nim, za darmo... jeżeli ktoś naprawdę chcę uzyskać prawdziwą pomoc medyczną i nie tylko, to wybór Pana Słomiana jest jednym z najlepszych wyborów. Pozdrawiam Serdecznie i życzę dużo zdrowia. Catherine

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny lekarz . Przyjaźnie nastawiony . Bardzo szczegółowo przeprowadził ze mną wywiad na temat mojej choroby. Naprawdę po raz pierwszy miałam wrażenie , że lekarz słucha tego co mówię i zrobi wszystko co w jego mocy aby mi pomóc . Polecam. Bardzo miły i sympatyczny lekarz . Oby więcej takich .

 • bardzo dobry

  Polecam doktora Słomiana, świetny specjalista i bardzo miły, kulturalny człowiek, dodatkowo można od niego zaczerpnąć dużo pozytywnej energii i wsparcia, taki właśnie powinien być dobry lekarz:)

 • bardzo dobry

  Wizyta zaczęła się punktualnie. Pan dr udzielił mi konkretnych informacji, odpowiedział na wszystkie moje pytania. Z gabinetu wyszłam nastawiona bardzo pozytywnie.

 • bardzo dobry

  Wizyta odbyła się o czasie. Zostałam potraktowana merytorycznie i profesjonalnie. Lekarz udzielił mi wszystkich niezbędnych informacji, wszystko wytłumaczył i wyjaśnił. Diagnozę usłyszałam na pierwszej wizycie. Pan doktor jest do tego sympatyczny i budzi zaufanie. Polecam Pana Michała Słomiana jako lekarza zaangażowanego i profesjonalnego.

 • bardzo dobry

  Pierwszy raz spotkałam się z tak przyjaznym lekarzem . Ma czas dla pacjenta i cierpliwość do wyjaśniania wszystkich wątpliwości jakie ma pacjent.Myślałam , że takich lekarzy można zobaczyć tylko w filmie a tu proszę super lekarz w Zamościu. Gorąco polecam doktora Michała.

 • bardzo dobry

  Lekarz bardzo miły, do tej pory żaden z lekarzy nie podał mi ręki na przywitanie. Jednak powiedział mi to co sama wiedzialam. Jednak wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Polecam

Zobacz podobnych specjalistów: Małgorzata Gąsiorek - endokrynolog