lek. dent.

Michał Rawicki

Stomatolog, Protetyk

59 opinii +dodaj

Umów wizytę 29 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

www.doktorrawicki.pl W 2007 roku ukończyłem studia uzyskując tytuł lekarza dentysty. Sześć lat później zdałem egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty endodoncji i stom... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania pacjentów (8)

 • Proteza nylonowa

  Witam .Mam następujące pytanie.w jaki sposób zadbać o protezę nylonowa.Krótko mówiąc jakimi środkami je myć.Pozdrawiam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Michał Rawicki

  Witam.
  Najlepiej o to zapytać osobę która wykonała taka protezę.
  Pozdrawiam.

 • Stomatologia estetyczna

  Witam
  Chcialabym sie dowiedziec czy zajmuje sie Pan stomatologia estetyczna z zakresu korekcji otwartego zgryzu i krzywych zebow?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Michał Rawicki

  Witam. Zajmuje się stomatologia estetyczna ale czy w danym przypadku to wystarczy, czy będzie konieczne leczenie ortodontyczne to jest uzależnione od badania pacjenta.

Zobacz wszystkie (8) odpowiedzi

Informacje o lekarzu

O mnie

www.doktorrawicki.pl
W 2007 roku ukończyłem studia uzyskując tytuł lekarza dentysty. Sześć lat później zdałem egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty endodoncji i stomatologii zachowawczej. Mój zawód to moje powołanie – praca z ludźmi sprawia mi ogromną satysfakcję, dlatego angażuję się całym sobą w kompleksowy proces leczenia moich pacjentów.
Moimi największymi pasjami są: endodoncja mikroskopowa, mikrochirurgia endodontyczna, chirurgia stomatologiczna, a w szczególności implantologia, która otwiera przed nami nowe możliwości odtworzenia uśmiechu dla wszystkich tych, którzy utracili wiarę w siebie z powodu braków zębowych. Odpowiednie leczenie pozwala przywrócić funkcje biologiczne, daje komfort i przywraca radość życia.
Fascynują mnie nowoczesne technologie w stomatologii, które sprawiają, że jesteśmy dziś, jak nigdy dotąd przewidzieć rezultat naszych działań. Stawiamy precyzyjne diagnozy, planujemy zabiegi w oparciu o najnowsze technologie radiologiczne.
Swoją wiedzę zdobytą na akademii medycznej poszerzam ciągle na licznych kursach krajowych i zagranicznych czerpiąc wiedzę od autorytetów w danych dziedzinach stomatologii.
Największą satysfakcje daje mi efekt końcowy leczenia – fakt, że pomogłem komuś na nowo się uśmiechnąć, bez obaw i bez kompleksów – to właśnie inspiruje mnie na co dzień do działania.

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Ukończone szkoły

 • Uniwerytet Medyczny w Białymstoku (2007)

Publikacje

 • Mikrochirurgia endodontyczna (GNews 2014)
 • Sinus lift metodą otwartą i zamkniętą (GNews 2014)

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat jakości - lekarz przyjazny pacjentowi (znanylekarz.pl 2015)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Esparza Enclosed Implant Training Institute (Bogota - Colombia 2013)
 • Esparza Enclosed Implant Training Institute (Bogota - Colombia 2014)
 • Esparza Enclosed Implant Training Institute (Barranquilla - Colombia 2014)
 • Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem (Frankfurt - Niemcy 2015)
więcej

Certyfikaty

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Cieszę się, że trafiłam do Doktora Rawickiego. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi i całemu Personelowi. Niestety Panu Doktorowi przypadło w udziale poprawiać to, czego inni lekarze nie widzieli. Tym bardziej jestem wdzięczna. Mimo aparatu ortodontycznego, nie było rzeczy niemożliwych. Bardzo profesjonalne podejście, empatia i niebiańska cierpliwość. Znieczulenie zbędne, aczkolwiek zawsze proponowane. Polecam wszystkim, sama nie wyobrażam sobie teraz, żeby ktoś inny miał leczyć moje zęby. Jeszcze raz bardzo Panu Dziękuję.

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalna obsługa, lekarz z najwyższej półki. Gabinet wyposażony jak się należy. Dziękuję i pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Tak jak panicznie boję się stomatologów, tak podczas wizyty nie czułam żadnego bólu wręcz przeciwnie byłam nadzwyczaj spokojna :D . Lekarz przesympatyczny, ma podejście do pacjenta. Takich lekarzy ze świeca szukać.

 • bardzo dobry

  Polecam w 100 %.Specjalista od ciężkich przypadków. Warto od razu oddać zęby w ręce tego lekarza...

 • bardzo dobry

  Nic dodać nic ująć :) Po prostu rewelacja.Do takiego lekarza aż chce się chodzić, miła obsługa i świetny lekarz :)

 • bardzo dobry

  Najlepszy stomatolog pod słońcem!!! Polecam każdemu, kto boi się stomatologów, bądź ma złe doświadczenia z nimi związane. Rzadko można spotkać stomatologa, który ma podejście zarówno do dzieci jak i dorosłych, a Ten stomatolog to ANIOŁ, prawdziwy skarb. Po prostu PEREŁKA wśród stomatologów!!!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Michał Rawicki ( 5 sierpnia 2015)

  Dziękuję Pani Agnieszko! Ale bez przesady:)

 • bardzo dobry

  Profesjonalista!! Ocalił mojego zęba, któremu inni lekarze nie dawali szans. Doktor bardzo zaangażowany, dzień po wizycie dzwoniła asystentka. Pierwszy raz spotkałam się z takim zainteresowaniem o los pacjenta. W gabinecie bardzo przyjazna atmosfera. Serdecznie polecam :) Ewa Manitius

 • bardzo dobry

  Po prostu rewelacja!!! Jak żyję 60 lat na świecie, nie byłem jeszcze u takiego wyjątkowego stomatologa-pod każdym względem:profesjonalizm,wyrozumiałość,cierpliwość.Pan Doktor uratował mi zęby ,zapobiegając dożywotniemu kalectwu,zdiagnozował chorobę,której inni stomatolodzy przez lata nie potrafili dostrzec i dokonywali ekstrakcji. Dr Rawicki jest bardzo uprzejmym, komunikatywnym człowiekiem, ktory szanuje pacjenta i ma z nim świetny kontakt.Wszystko na najwyższym poziomie: obsługa, sprzęt, czas poświecony pacjentowi.Szczerze i gorąco polecam.Gabriel

 • bardzo dobry

  Z pełną świadomością POLECAM Doktora Rawickiego, spokojny, cierpliwy oraz bardzo merytoryczny lekarz, który myśli o dalszym losie pacjenta. Pomyślnie wyleczył mi zęby, z którymi inni stomatolodzy od wielu lat nie mogli sobie poradzić. Gabinet bardzo przyjazny, profesjonalnie wyposażony, personel zaangażowany i sympatyczny. Trafiłam do tego Gabinetu z polecenia ale też czytając opinie o lekarzu i tym co robi, z czystym sumieniem polecam wizytę u Doktora. Dzisiaj wszędzie płacimy pieniądze za leczenie stomatologiczne, ważne jest żeby mieć pewność, że to za co zapłacimy będzie zrobione rzetelnie, dobrze i na długie lata i przez Lekarza, który wie co robi i ma doświadczenie. Cieszę się, że "moje zęby" są w dobrych rękach Doktora Rawickiego. Dziękuję za Wszystko Pacjentka Monika.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr. Rawickiego. Byłam przerażona idąc na wizytę ponieważ mam bardzo złe doświadczenia z innymi stomatologami. Tym razem byłam mile zaskoczona. Pan doktor bardzo sympatyczny, wprowadzający spokój, wszystko dokładnie mi wytłumaczył, a sama interwencja była przeprowadzona szybko i bezboleśnie. Bardzo dziękuję.