Adresy (2)

6 Sierpnia 74, Polesie, Łódź
Gabinety Psychoterapii EMPATIA


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
81 454..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 150 zł

Psychoterapia online (opis) • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych
81 454..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Michał Pyter i jestem magistrem psychologii oraz dyplomowanym psychoterapeutą (Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie). Prowadzę prywat...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Nerwica
 • Niskie poczucie własnej wartości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie (4-letnie studia podyplomowe)
 • Wydział Psychologii i Pedagogiki WSEI w Lublinie (5-letnie studia magisterskie)

Specjalizacje

 • Psychoterapia


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja online


150 zł

Konsultacja online

50 min.


Konsultacja psychologiczna


6 Sierpnia 74, Łódź

150 zł

Gabinety Psychoterapii EMPATIA

50 min.

Pozostałe usługi

Poradnictwo psychologiczne


6 Sierpnia 74, Łódź

150 zł

Gabinety Psychoterapii EMPATIA

50 min.


Psychoterapia indywidualna


6 Sierpnia 74, Łódź

150 zł

Gabinety Psychoterapii EMPATIA

50 min.


Psychoterapia online


150 zł

Konsultacja online

50 min.


Psychoterapia partnerska


6 Sierpnia 74, Łódź

150 zł

Gabinety Psychoterapii EMPATIA

50 min.


Psychoterapia rodzinna


6 Sierpnia 74, Łódź

150 zł

Gabinety Psychoterapii EMPATIA

50 min.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
47 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Szczegółowo przeprowadzona konsultacja, z wyczerpującym wyjaśnieniem ewentualnych kolejnych kroków które mogę podjąć.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Psychoterapii EMPATIA konsultacja psychologiczna

Serdecznie polecam Pana Michała, spotkania odbywają się w miłym i o profesjonalnym charakterze. Widać doświadczenie, zaangażowanie i chęć pomocy, wzbudzając tym samym zaufanie u pacjenta. Pozdrawiam.


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinety Psychoterapii EMPATIA psychoterapia indywidualna

Pan Michał jest świetnym specjalistą, który pomógł mi zidentyfikować te z moich przekonań które prowadziły do powstawania stanów lękowych i depresyjnych. Zdecydowanie mogę polecić go jako odpowiedniego psychologa do odbywania psychoterapii.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Psychoterapii EMPATIA psychoterapia indywidualna

Rozpocząłem wizyty i Pana Michała około dwóch miesięcy temu z powodu stanów lękowych i ataków paniki, i szczerze powiem że jest mi trudno słowami wyrazić moje zadowolenie z pomocy jaką otrzymałem. Fizycznie czuję, że po każdej wizycie jest ze mną coraz lepiej. Na prawdę serdecznie polecam Pana Michała jako specjalistę, ale również bardzo mądrego, inteligentnego człowieka, który wykazuje szczerą empatię i chęć pomocy.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Psychoterapii EMPATIA psychoterapia indywidualna

Już jakiś czas temu zakończyłam prawie 2-letnią terapię u Pana Michała i patrząc z perspektywy czasu, odmieniła kompletnie moje życie i sposób postrzegania świata. Pan Michał pomógł mi wyrwać się z ciągłego pędu, w którym żyłam i zrozumieć z czego wynikają moje lęki i problemy - okazały się one być głębsze niż te które próbowałam "na szybko" rozwiązać. Sesje z panem Michałem, mimo że czasem trudne, dawały wiatr z żagle, podnosiły na duchu, zmuszały do refleksji i pracy nad sobą - nagle powoli wszystko zaczęło się zmieniać i układać w głowie. Pan Michał jest człowiekiem empatycznym, spokojnym, otwartym i z poczuciem humoru, potrafi stworzyć dobrą atmosferę podczas spotkań. Serdecznie polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Psychoterapii EMPATIA psychoterapia indywidualna

Własnie skończyłam 9-cio miesięczna psychoterapie u pana Michała i z czystym sumieniem mogę polecić tego specjalistę:) Uważam, że podjecie terapii było najlepsza decyzja w życiu jaka podjęłam, gdyż znacznie zwiększył się mój komfort życia i uporałam się z problemami, które dręczyły mnie od dawna. Pan Michał jest bardzo spokojnym, inteligentnym i współczującym człowiekiem a do tego skromnym :) sam powtarza, że on jest tylko przewodnikiem w drodze na szczyt .. a ze swojego doświadczenia powiem, że droga na ten szczyt bywa wyboista i trudna dlatego trzeba mieć najlepszego przewodnika :) jakim jest Pan Michał.

Sama terapia odbywa się w spokojniej i bezpiecznej atmosferze a kiedy jest ku temu okazja także i humorystycznej :)

Na długo zapamiętam zdanie "Księdza nie ma ale są Marachi... :)

Panie Michale jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam :)
Justyna S


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinety Psychoterapii EMPATIA psychoterapia indywidualna

Jestem w trakcie terapii u Pana Michała. Mogę z czystym sumieniem polecić tego specjalistę. Borykałam się z bardzo zaawansowanymi zaburzeniami lękowymi a także zaburzeniem poczucia własnej wartości. Przez ten czas, dzięki zaangażowaniu i spokojowi psychoterapeuty a także ogromnej wiedzy nauczyłam się opanowywać ataki paniki a także zaczęło zmieniać się moje myślenie i postrzeganie świata. Do uzyskania pożądanego efektu jeszcze długa droga, ale już w tym momencie widzę znaczną poprawę. Polecam wszystkim, którzy szukają specjalisty, który pomoże i nie będzie oceniał.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinety Psychoterapii EMPATIA konsultacja psychologiczna

Rzetelna i pomocna porada, dzięki której inaczej patrzę na różne kwestie z którymi przyszedłem do Pana Michała. Pan Michał bardzo empatycznie podszedł do mojego problemu i wyjaśnił mi wszystko w odpowiedni sposób, dzięki czemu mam nadzieję, że problem zniknie.


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinety Psychoterapii EMPATIA psychoterapia indywidualna

Po zakończeniu rocznej terapii u Pana Michała mogę potwierdzić, że jest on znakomitym specjalistą. W porównaniu z kilkoma innymi psychologami i terapeutami, których metody pracy było mi dane poznać, Pan Michał wyróżnia się na pewno inteligencją, przygotowaniem do sesji, uporządkowaniem w pracy i umiejętnością dopasowania się do możliwości pacjenta w danej chwili oraz charakteru pacjenta w ogóle. Atmosfera spotkań jest spokojna, łagodna, idealna do pracy nad sobą. Terapia nauczyła mnie wiele i na pewno tego nie zapomnę, a odbycie tej trudnej podróży z takim profesjonalistą uczyniło ją o ten jeden stopień łatwiejszą. 


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Psychoterapii EMPATIA depresja

Odbylam roczna terapie u Pana Michala, ktora odmienila moje zycie. Po wielu latach zmagania sie z depresja w koncu moge powiedziec, ze sie z nia uporalam. Polecam Pana Michala, jest wspanialym specjalista i wielka kultura i wyczuciem. Dziekuje Panie Michale.

mgr Michał Pyter

Pani Agnieszko,
dziękuję za pozostawienie opinii. Bardzo się cieszę, że mogłem Pani pomóc.
Pozdrawiam serdecznie
Michał Pyter


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

17 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam Pana
  Na jaką wizytę się najlepiej umówić? Chodzi o mojego chłopaka który ma prawdopodobnie depresje? Problem w tym, że sam nie chce iść do żadnego lekarza, plus w tym, że jest świadom problemu..

  Dzień dobry.
  Na początek zapraszam na konsultację, dzięki której będziemy mogli rozeznać się w problemie i dookreślić, czy rzeczywiście mamy do czynienia z depresją. Takie spotkanie pomoże obrać właściwy kierunek pomocy dla Pani chłopaka.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Michał Pyter

  mgr Michał Pyter

 • Stany depresyjne i lęki przed utratą przyjaciela. Jestem piętnastoletnią dziewczyną, chodzę do trzeciej klasy gimnazjum. Od ponad pięciu lat przyjaźnię się z pewnym kolegą z klasy. Wiemy o sobie bardzo dużo, spędzamy razem sporo czasu, uznajemy się nawzajem za najlepszych przyjaciół. Niestety naszą relację psuje mój wręcz obsesyjny strach przed tym, że on mnie zostawi, odrzuci i nie będzie się już mną przejmował. Ten irracjonalny lęk pojawił się trochę ponad pół roku temu. Mój przyjaciel wie o tym i wielokrotnie zapewniał mnie, że nie muszę się niczym przejmować i nasza przyjaźń będzie trwać bez problemu dalej. Jestem chorobliwie zazdrosna o inne osoby, z którymi on rozmawia i spędza czas. On jest ekstrawertykiem, lubi być w centrum uwagi, ma wielu znajomych, ja jestem raczej osobą wycofaną i spokojną. Jeśli chodzi o relacje międzyludzkie w przeciwieństwie do niego "idę" bardziej w jakość niż w ilość. Mam kilku zaufanych znajomych, ale właśnie tego kolegę lubię szczególnie. Czytałam gdzieś, że istnieje coś takiego jak uzależnienie od drugiej osoby. Czytałam też, że w takim wypadku zaleca się też na zawsze zerwać kontakt. Nie wiem, czy to prawda, ale zaczęłam się bać jeszcze bardziej. Nie chcę go tracić jako przyjaciela, wiem, że jemu również bardzo na mnie zależy. Mój lęk niszczy naszą relację, bardzo chcielibyśmy ją naprawić. Poza tym widzę u siebie inne zaburzenia psychiczne; często wpadam w stany przygnębienia przeplatane z euforią, nie widzę sensu i celu w życiu, czuję, że nie pasuję do otaczającego mnie świata, mam wrażenie, że dzisiejsze czasy są cyniczne, a relacje międzyludzkie płytkie i powierzchowne. Jestem osobą bardzo wrażliwą, odczuwam wszystkie emocje bardzo intensywnie. Jestem idealistką. Kilkakrotnie miałam myśli samobójcze.
  Myślę, że potrzebuję pomocy psychologa, ale boję się powiedzieć o tym rodzicom, którzy nie mają pojęcia o moich problemach. Jedynym powiernikiem jest wyżej wymieniony przyjaciel, ale on, jako mój rówieśnik, niewiele może mi pomóc. Mimo starań, nie rozumie moich problemów (zresztą trudno mu się dziwić), próbuje mnie pocieszać, ale moje "depresyjne" okresy bardzo męczą nas oboje.
  Proszę o pomoc! Co się ze mną dzieje? Jak zasugerować rodzicom, że potrzebuję pomocy? Z kim się skontaktować?

  Dzień dobry.

  Z opisanych przez Ciebie trudności jasno wynikia, że potrzebujesz wsparcia ze strony psychologa/psychoterapeuty. Spróbuj porozmawiać o tym z rodzicami, nie musisz mówić o wszystkim. Powiedz im, że potrzebujesz porozmawiać z kimś, kto spojrzy na Twoje trudności z dystansu. Rozmowa z psychologiem, mimo że jesteś nieletnia jest objęta tajemnicą. Co do Twojego przyjaciela pojawia mi się pytanie, czy to rzeczywiście tylko przyjaźń, czy coś więcej.

  Pozdrawiam serdecznie
  Michał Pyter

  mgr Michał Pyter

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Michał Pyter i jestem magistrem psychologii oraz dyplomowanym psychoterapeutą (Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie). Prowadzę prywat...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Nerwica
 • Niskie poczucie własnej wartości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie (4-letnie studia podyplomowe)
 • Wydział Psychologii i Pedagogiki WSEI w Lublinie (5-letnie studia magisterskie)

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Szpital Neuropsychiatryczny im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Lublinie
 • Ośrodek Wspomagania Rodziny Comes
 • Laboratorium PsychoTechniczne SYNOVIAL

CertyfikatyZnajomość języków

Polski

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat 100% pozytywnych opinii pacjentów
 • Wyróżnienie abczdrowie dla Zaufanego Specjalisty

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania