Umów wizytę Zapytaj lekarza 19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Nazywam się Michał Pyter i jestem dyplomowanym psychologiem oraz psychoterapeutą (certyfikacja w Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie). Prowadzę prywatną praktykę w Łodzi. Zajmuję… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii EMPATIA

  Nie jestem skora do pochwał, zwłaszcza tych udzielanych przedwcześnie, jednak postanowiłam w tym przypadku zrobić wyjątek. Jestem dopiero po trzech spotkaniach z Panem Michałem, ale już na tym etapie mogę go śmiało, z czystym sumieniem polecić. Urzeczywistnia on wszelkie moje dotychczasowe wyobrażenia na temat dobrego psychologa/psychoterapeuty i uważam, że wybór
  ( nieprzypadkowy zresztą ) tego właśnie specjalisty był jedną z najtrafniejszych decyzji podjętych kiedykolwiek w moim życiu.
  Z uwagi na raptem trzy odbyte spotkania, jeszcze nie jestem w stanie powiedzieć zbyt wiele o zawodowej skuteczności Pana Michała, jednak przyznaję, że już odczuwam pewne delikatne, korzystne zmiany w moim życiu. Stwarza on nadzwyczajnie przyjazną atmosferę - w gabinecie panuje swoisty mikroklimat sprzyjający zwierzeniom, co rzuciło mi się w oczy już podczas pierwszej wizyty. Z mojej obserwacji wynika, że Pan Michał jest człowiekiem bardzo inteligentnym, o wysokiej kulturze osobistej, niezwykle taktownym i empatycznym, posiadającym ogromną dozę delikatności w podejściu do pacjenta, skromnym. Sprawia wrażenie prawdziwie zaangażowanego w problemy, jakimi się z nim dzielę. Na tym etapie mogę powiedzieć o nim tyle, że jest idealnym słuchaczem, który z zainteresowaniem wysłuchuje wszystkiego, co chciałabym mu o sobie powiedzieć, a z jego strony nie wyczuwa się ani krzty krytyki, czy nawet próby oceny mnie i mojego życia. Odnoszę wrażenie, że ma bardzo indywidualne podejście do każdego z osobna, co w tej profesji jest chyba kwestią kluczową i, jak wynika z doświadczeń bliskich mi osób, wcale niekoniecznie często spotykaną cechą wśród psychologów.
  Rozsądek nakazuje mi zachowywać pewien sceptycyzm, jednak mam bardzo wyraźne podstawy, aby ufać - jakkolwiek uważam się za skomplikowany przypadek - że moje problemy zostaną choć częściowo zredukowane. Na tym etapie jestem zachwycona. Szczerze polecam jego pomoc.

  Michał Pyter2018-03-19

  Pani Marto, bardzo dziękuję za te miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie Michał Pyter

 • P
  Lokalizacja: SYNOVIAL Laboratorium PsychoTechniczneUsługa: psychoterapia indywidualna

  Bardzo dobre pierwsze wrażenie. To dopiero początek naszych spotkań, ale już teraz czuje się o wiele lepiej i potrafię zrozumieć samą siebie. Stwierdzam, iż bardzo się cieszę, że trafiłam na psychoterapeute takiego jak pan Michał, który z empatią i zrozumieniem podchodzi do swoich pacjentów.
  Umie uważnie słuchać i dochodzić do sedna problemu. Motywuje do samodzielnej pracy. Bardzo dziękuję i serdecznie polecam. :)

  Michał Pyter2018-03-19

  Bardzo dziękuje za pozostawienie opinii. Pozdrawiam serdecznie Michał Pyter

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SYNOVIAL Laboratorium PsychoTechniczne

  Szczerze polecam Pana Michała. Jest bardzo miły, empatyczny, wyrozumiały, potrafi słuchać. Mimo, że jestem dopiero po drugim spotkaniu, już teraz czuję pozytywne zmiany w odbieraniu codzienności i liczę na jeszcze większe owoce współpracy. Pozdrawiam Pana Michała.

  Michał Pyter2018-03-17

  Bardzo dziękuję za te miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie Michał Pyter

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii EMPATIA

  Pan Doktor jest najlepszym specjalistą z jakim miałam do czynienia. Przede wszystkim jest dobrym człowiekiem, który potrafi słuchać. Wykazuje się bardzo dużą empatią i nie narzuca swoich racji. Wizyty przebiegają w komfortowej i miłej atmosferze. Polecam Pana Doktora w 100%.

  Michał Pyter2018-03-17

  Bardzo dziękuję za podzielenie się opinią. Pozdrawiam serdecznie Michał Pyter

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SYNOVIAL Laboratorium PsychoTechniczne

  Cierpliwy, zaangażowany, taktowny.Świetny słuchacz, który delikatnie wskazuje, którędy iść. Przewodnik w przebywaniu bardzo trudnej i długiej, ale tak potrzebnej niekiedy drogi, jaką jest psychoterapia. Tak mogę scharakteryzować najkrócej pana Michała a i te słowa nie oddadzą w pełni atmosfery spotkań, jaką tworzy podczas sesji. Żałuję, że trafiłam do niego tak późno. I śmieję się już teraz, jak bardzo bałam się realizacji podjętej o terapii decyzji ;) Ale, jak mówią, lepiej późno, niż wcale. Polecam całym sercem! Tymczasem kontynuuję swoją drogę, z jego nieocenioną pomocą.

  Michał Pyter2018-02-22

  Pani Weroniko, bardzo dziękuję za te miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie Michał Pyter

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SYNOVIAL Laboratorium PsychoTechniczneUsługa: konsultacje psychologiczne

  Świetny specjalista, któremu byłam w stanie szybko zaufać. Terapia przebiegła szybko i co najważniejsze pomyślnie. Rozmowy z Panem Michałem pozwoliły mi nie tylko uporać się z problemem z którym się zgłosilam ale również z nowej perspektywy spojrzeć na moje życie i panujące w nim relacje. Jestem wdzięczna za pomoc i zrozumienie, jeszcze raz polecam wszystkim poszukującym dobrego specjalisty.

  Michał Pyter2018-02-15

  Pani Agnieszko, bardzo dziękuję za pozostawienie opinii. Niezwykle cieszy mnie fakt, że nasze spotkania doprowadziły do rozwiązania Pani problemu. Pozdrawiam serdecznie Michał Pyter

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SYNOVIAL Laboratorium PsychoTechniczne

  Pan Michał rzeczowo a jednocześnie przyjaźnie podszedł do pierwszego spotkania, wyjaśniając na czym polega problem i jak będziemy pracować nad rozwiązaniem. Liczę że dalsza współpraca przyniesie pozytywne rezultaty.

  Michał Pyter2018-02-11

  Panie Michale, bardzo dziękuję za te miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie Michał Pyter

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SYNOVIAL Laboratorium PsychoTechniczneUsługa: psychoterapia indywidualna

  Jestem w trakcie terapii, trwającej już 3mce. Początkowo chciałam wyzbyć się depresji. Jednak z czasem ukazały się inne problemy. Dzięki spotkaniom z Panem Michałem na nowo odkrywam samą siebie, odkrywam to, co siedzi we mnie na dnie, nie dając spokoju a mając korzenie nawet we wczesnym dzieciństwie. Nie zawsze jest łatwo, ale powoli wszystko się układa. Nie wiem ile potrwa jeszcze terapia ale na chwilę obecną nie żałuję, że na nią się zdecydowałam. Liczę, że dalsza współpraca z Panem Michałem pomoże mi poukładać swoje wnętrze i uzyskać spokój ducha, stabilizację.
  Pan Michał jest świetnym słuchaczem. Nie narzuca swoich rozwiązań, opinii. On pomaga odkryć nasze opinie, pokazać że to my decydujemy o swoich granicach, zasadach. Praca z nim jest spokojna, przyjemna. Myślę że z czystym sumieniem mogę go polecić. :)

  Michał Pyter2018-01-24

  Pani Agato, bardzo dziękuję za pozostawienie opinii. Bardzo się cieszę, że nasze spotkania przynoszą oczekiwane rezultaty. Pozdrawiam serdecznie Michał Pyter

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii EMPATIAUsługa: lęki

  Szczerze polecam Pana Michała! Od lat cierpiałem na zaburzenia lękowe, do tej pory żaden specjalista, nawet psychiatra i wypisywane leki nie przyniosły tak trwałej i tak znacznej poprawy mojego zycia jak terapia u Pana Michała. Dziękuję!

  Michał Pyter2018-01-24

  Panie Karolu, bardzo dziękuję za te miłe słowa. Cieszę się, że mogłem pomóc.
  Pozdrawiam serdecznie Michał Pyter

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii EMPATIAUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pan Michał jest profesjonalistą w tym co robi, pomógł mi w wyjściu z depresji i lęków czego nie umiał zrobić poprzedni terapeuta. Nie omija trudnych tematów, potrafi konfrontować a gdy trzeba jest wspierający. Pan Michał pomógł mi uwierzyć w siebie. Spotkania wnoszą do mojego życia dużo spokoju i motywują do dalszej pracy nad sobą. Jest doskonałym słuchaczem, pamięta wszystkie szczegóły z poprzednich rozmów. Na spotkaniach czuję się bardzo dobrze i bezpiecznie ponieważ wiem, że jestem traktowana indywidualnie. Dzięki terapii widzę pozytywne zmiany w moim życiu, w relacjach z rodziną i widzę sens w życiu. Jest osobą bardzo życzliwą i empatyczną, ma w sobie dużo ciepła i wrażliwości. Zawsze uśmiechnięty i gotowy pomóc. Los innych jest dla niego bardzo ważny. Po każdej wizycie czułam się coraz lepiej, odzyskiwałam pewność siebie, podejmowałam trudne a jednocześnie mądre decyzje. Poprawiał się mój stan emocjonalny. Dzięki terapii dużo zmieniło się w moim życiu. Jest to z pewnością psychoterapeuta, któremu można zaufać. Bardzo polecam.

  Michał Pyter2018-01-18

  Pani Julio, bardzo się cieszę, że mogłem Pani pomóc. Dziękuję za pozostawienie opinii. Pozdrawiam serdecznie Michał Pyter

Pytania pacjentów (17)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Michał Pyter i jestem dyplomowanym psychologiem oraz psychoterapeutą (certyfikacja w Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie).
  Prowadzę prywatną praktykę w Łodzi.
  Zajmuję się psychoterapią indywidualną, psychoterapią par i małżeństw, diagnozą, pomocą psychologiczną oraz poradnictwem. Współpracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą.

  Do głównego zakresu moich oddziaływań terapeutycznych należy leczenie depresji i zaburzeń nerwicowych (lęk, fobia, zab. obsesyjno-kompulsywne, zab. adaptacyjne) oraz pomoc w kryzysach życiowych, problemach emocjonalnych i relacjach partnerskich.

  Pracuję w nurcie integracyjnym, wykorzystującym możliwości płynące z różnych podejść psychoterapeutycznych, wychodząc jednocześnie z założenia, że to terapia powinna być dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjenta a nie odwrotnie.

  Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem m.in. w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Lublinie na Oddziale Psychiatrii Środowiskowej oraz w Przychodni Specjalistycznej, gdzie prowadziłem psychoterapię, wsparcie i pomoc psychologiczną osób dorosłych. Współpracuję również z Ośrodkiem Wspomagania Rodziny Comes oraz Laboratorium PsychoTechnicznym SYNOVIAL, gdzie zajmuję się psychoterapią indywidualną oraz terapią par i małżeństw.

  Swoją pracę poddaję superwizji.

  Zapraszam Cię na spotkanie w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze. Ze swojej strony gwarantuję dyskrecję oraz moje pełne zaangażowanie.
  Wizyty w gabinecie w Łodzi realizowane są w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki.
  Jeśli masz pytania lub nie odpowiadają Ci terminy podane w kalendarzu wizyt - zadzwoń do mnie (_535_582_934_).

  Więcej informacji oraz bezpośredni kontakt na stronie internetowej - https://michalpyter.com

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl