Umów wizytę Zapytaj lekarza 31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Do Państwa dyspozycji są 2 kalendarze wizyt. Wizyty w gabinecie w Łodzi realizowane są w piątki. Wizyty w gabinecie w Lublinie realizowane są w poniedziałki, wtorki i środy. Wizyty… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (17)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Do Państwa dyspozycji są 2 kalendarze wizyt.
  Wizyty w gabinecie w Łodzi realizowane są w piątki.
  Wizyty w gabinecie w Lublinie realizowane są w poniedziałki, wtorki i środy.
  Wizyty domowe na terenie Łodzi realizuję w czwartki i soboty.
  Wizyty domowe realizowane są w szczególnych przypadkach, uniemożliwiających pacjentowi wizytę w gabinecie (niepełnosprawność, ciężkie zab. lękowe itp.).

  Jeśli masz pytania lub nie odpowiadają Ci terminy podane w kalendarzu wizyt - zadzwoń do mnie (_535_582_934_).

  Nazywam się Michał Pyter i jestem dyplomowanym psychologiem oraz psychoterapeutą w procesie certyfikacji.
  Zajmuję się psychoterapią indywidualną, psychoterapią par i małżeństw, diagnozą, pomocą psychologiczną oraz poradnictwem. Współpracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą.

  Do głównego zakresu moich oddziaływań terapeutycznych należy leczenie depresji i zaburzeń nerwicowych (lęk, fobia, zab. obsesyjno-kompulsywne, zab. adaptacyjne) oraz pomoc w kryzysach życiowych, problemach emocjonalnych i relacjach partnerskich.

  Pracuję w nurcie integracyjnym, wykorzystującym możliwości płynące z różnych podejść psychoterapeutycznych, wychodząc jednocześnie z założenia, że to terapia powinna być dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjenta a nie odwrotnie.

  Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem m.in. w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Lublinie na Oddziale Psychiatrii Środowiskowej oraz w Przychodni Specjalistycznej, gdzie prowadziłem psychoterapię, wsparcie i pomoc psychologiczną osób dorosłych. Współpracuję również z Ośrodkiem Wspomagania Rodziny Comes w Lublinie, gdzie zajmuję się psychoterapią indywidualną oraz terapią par i małżeństw.

  Swoją pracę poddaję superwizji.

  Zapraszam Cię na spotkanie w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze. Ze swojej strony gwarantuję dyskrecję oraz moje pełne zaangażowanie.

  Więcej informacji oraz bezpośredni kontakt na stronie internetowej - https://michalpyter.com

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Staże

 • Szpital Neuropsychiatryczny im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Lublinie

Choroby

 • depresja
 • nerwica
 • niskie poczucie własnej wartości
 • lęki
 • zespół lęku uogólnionego
 • zaburzenia lękowe
 • fobie
 • fobia społeczna
 • zaburzenia emocjonalne
 • zaburzenia osobowości
 • zaburzenia nastroju
 • zaburzenia zachowania
 • zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • kryzys w związku
więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SYNOVIAL Laboratorium PsychoTechniczneUsługa: psychoterapia indywidualna

  Jestem w trakcie terapii, trwającej już 3mce. Początkowo chciałam wyzbyć się depresji. Jednak z czasem ukazały się inne problemy. Dzięki spotkaniom z Panem Michałem na nowo odkrywam samą siebie, odkrywam to, co siedzi we mnie na dnie, nie dając spokoju a mając korzenie nawet we wczesnym dzieciństwie. Nie zawsze jest łatwo, ale powoli wszystko się układa. Nie wiem ile potrwa jeszcze terapia ale na chwilę obecną nie żałuję, że na nią się zdecydowałam. Liczę, że dalsza współpraca z Panem Michałem pomoże mi poukładać swoje wnętrze i uzyskać spokój ducha, stabilizację.
  Pan Michał jest świetnym słuchaczem. Nie narzuca swoich rozwiązań, opinii. On pomaga odkryć nasze opinie, pokazać że to my decydujemy o swoich granicach, zasadach. Praca z nim jest spokojna, przyjemna. Myślę że z czystym sumieniem mogę go polecić. :)

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii SPOTKANIAUsługa: lęki

  Szczerze polecam Pana Michała! Od lat cierpiałem na zaburzenia lękowe, do tej pory żaden specjalista, nawet psychiatra i wypisywane leki nie przyniosły tak trwałej i tak znacznej poprawy mojego zycia jak terapia u Pana Michała. Dziękuję!

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii SPOTKANIAUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pan Michał jest profesjonalistą w tym co robi, pomógł mi w wyjściu z depresji i lęków czego nie umiał zrobić poprzedni terapeuta. Nie omija trudnych tematów, potrafi konfrontować a gdy trzeba jest wspierający. Pan Michał pomógł mi uwierzyć w siebie. Spotkania wnoszą do mojego życia dużo spokoju i motywują do dalszej pracy nad sobą. Jest doskonałym słuchaczem, pamięta wszystkie szczegóły z poprzednich rozmów. Na spotkaniach czuję się bardzo dobrze i bezpiecznie ponieważ wiem, że jestem traktowana indywidualnie. Dzięki terapii widzę pozytywne zmiany w moim życiu, w relacjach z rodziną i widzę sens w życiu. Jest osobą bardzo życzliwą i empatyczną, ma w sobie dużo ciepła i wrażliwości. Zawsze uśmiechnięty i gotowy pomóc. Los innych jest dla niego bardzo ważny. Po każdej wizycie czułam się coraz lepiej, odzyskiwałam pewność siebie, podejmowałam trudne a jednocześnie mądre decyzje. Poprawiał się mój stan emocjonalny. Dzięki terapii dużo zmieniło się w moim życiu. Jest to z pewnością psychoterapeuta, któremu można zaufać. Bardzo polecam.

  mgr Michał Pyter2018-01-18

  Pani Julio, bardzo się cieszę, że mogłem Pani pomóc. Dziękuję za pozostawienie opinii. Pozdrawiam serdecznie Michał Pyter

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SYNOVIAL Laboratorium PsychoTechniczne

  Polecam w 100%, Pan Michał jest osobą b.ciepłą, rzeczowy, potrafi słuchać, nie krytykuje, dzięki wizytom u Pana terapeuty uporządkowałam sobie kilka kwestii życiowych,dla mnie bardzo istotnych, podsumowując profesjonalista przez duże P. :))))) pozdrawiam serdecznie Panie Michale

  mgr Michał Pyter2018-01-18

  Pani Kasiu, bardzo dziękuję za te miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie Michał Pyter

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SYNOVIAL Laboratorium PsychoTechniczne

  Do Pana Michała trafiłem kilka miesięcy temu. Decyzja o podjęciu terapii nie była dla mnie łatwa ale ataki panicznego lęku bardzo utrudniały mi codzienne funkcjonowanie. Już po kilku wizytach poczułem się lepiej. Pan Michał jest bardzo empatyczny, wyrozumiały, miły a przede wszystkim skuteczny. Mimo, iż jestem jeszcze w trakcie terapii to widzę poprawę swojego stanu zdrowia, potrafię spojrzeć na pewne sprawy z dystansem i myśleć pozytywnie. Bardzo polecam Pana Michała!

  mgr Michał Pyter2017-12-07

  Panie Wojciechu, bardzo dziękuję za pozostawienie opinii. Bardzo się cieszę, że odczuwa Pan poprawę już na tym etapie naszej współpracy. Wierzę, że dalsza systematyczna i trudna praca, którą Pan wykonuje podczas sesji przyniesie Panu ulgę i zdrowie, których Pan oczekuje.
  Pozdrawiam serdecznie
  Michał Pyter

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SYNOVIAL Laboratorium PsychoTechniczneUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pan Michał to świetny specjalista i niesamowity człowiek. Bardzo kulturalny, cierpliwy i sympatyczny, pełen empatii, wzbudzający zaufanie. Podczas tych spotkań tworzy bardzo przyjazną atmosferę, dzięki której nie mam oporów otworzyć się i mówić nawet o najtrudniejszych sprawach. Jest profesjonalistą. Potrafi słuchać, nie ocenia, nie krytykuje. Ukazuje sytuacje przeze mnie przedstawione z innego punktu widzenia, dzięki czemu uświadomiłam sobie wiele ważnych dla mnie kwestii. Jestem w trakcie terapii i jeszcze trochę pracy przede mną, ale już dziś mogę powiedzieć, że podjęcie terapii u Pana Michała było najlepszą decyzją. Już dziś widocznej są jej efekty. Polecam Pana Michała wszystkim szukającym pomocy oraz tym, którzy chcą zmienić swoim życie .

  mgr Michał Pyter2017-12-07

  Pani Joanno, bardzo dziękuję za te miłe słowa. Efekty, o których Pani pisze są przede wszystkim wynikiem Pani zaangażowania w proces psychoterapii, który jak Pani dobrze wie nie jest łatwy. Wierzę, że dalsza praca przyniesie rezulataty, których Pani oczekuje.
  Pozdrawiam serdecznie
  Michał Pyter

 • K
  Lokalizacja: SYNOVIAL Laboratorium PsychoTechniczne

  Pan Michał to wspaniały specjalista, któremu jestem ogromnie wdzięczna za to, że pomógł mi odmienić moje życie. Bardzo długo zwlekałam z pójściem na pierwszą wizytę, nie chciałam opowiadać o swoim życiu obcej osobie. Lęk towarzyszył mi w każdej chwili, doszło do tego, że bałam się wyjść z domu, jednak rodzina przekonała mnie by spróbować. To była najlepsza decyzja w moim życiu. Pan Michał swoim ciepłem i pełnym zrozumieniem już na pierwszej wizycie sprawił, że pojawiła się we mnie nadzieja na lepsze jutro. Dzisiaj po skończonej terapii, to lepsze jutro nastało. Miałam szczęście, że trafiłam na takiego specjalistę. Z całego serca polecam i zachęcam do podjęcia terapii u Pana Michała każdą osobę, która się nad tym zastanawia.
  Dziękuję raz jeszcze Panie Michale!
  Pozdrawiam
  Krystyna

  mgr Michał Pyter2017-12-07

  Pani Krystyno, bardzo dziękuję za pozostawienie opinii. Bardzo się cieszę, że mogłem Pani pomóc w osiągnięciu lepszego jutra :)
  Pozdrawiam serdecznie
  Michał Pyter

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SYNOVIAL Laboratorium PsychoTechniczneUsługa: psychoterapia indywidualna

  Zdecydowanie polecam!
  Pan Michał podchodzi z cierpliwością do pacjenta, a także z dużą dozą wyrozumiałością. Pomaga spojrzeć na pewne zdarzenia, myśli z innej perspektywy, co ułatwia zrozumienie samego siebie, a w moim przypadku było/jest to bardzo pomocne. Pan Michał zwraca uwagę na szczegóły i pamięta pewne zdarzenia oraz umie je przytoczyć w odpowiednim momencie, co pomaga w powiązaniu pewnych spraw i odnalezieniu pewnych mechanizmów, o których nie miało się pojęcia.
  Pół roku temu byłem w ciężkiej depresji i ledwie radziłem sobie z życiem, nie widziałem sensu istnienia, a teraz funkcjonuję lepiej i pomimo napotykanych kryzysów, powoli sobie z nimi radzę, wracając do dawnych aktywności.

  mgr Michał Pyter2017-12-01

  Panie Adamie, bardzo dziękuję za pozostawienie opinii.
  Pozdrawiam serdecznie
  Michał Pyter

 • D
  Lokalizacja: SYNOVIAL Laboratorium PsychoTechniczneUsługa: psychoterapia

  Niedawno zakończyłam psychoterapię u Pana Michała i muszę powiedzieć, że był to najlepszy okres w moim życiu. Zanim trafiłam do Pana Michała leczyłam się farmakologicznie przez kilka miesięcy, niestety bezskutecznie. Podjęłam również próbę u innego specjalisty, jednak nie czułam, że mi pomaga. Kiedy trafiłam do Pana Michała byłam już naprawdę w złym stanie, nie chciało mi się żyć, wszystko wydawało się bez sensu, nawet sama terapia. Na szczęście już po kilku spotkaniach zaczęłam dostrzegać, że jest dla mnie nadzieja i spróbowałam zawalczyć ten ostatni raz. Dzięki Panu Michałowi czułam się rozumiana, akceptowana i w żaden sposób nie oceniania. Jego sposób pracy jest bardzo naturalny i jakby dostosowany do tego co aktualnie się ze mną działo. Pozwoliło mi to krok po kroku wyjść z tej strasznej choroby, lepiej zrozumieć siebie i to co się ze mną działo. Nasze spotkania nie obejmowały wyłącznie "leczenia depresji" ale jakby całej mnie, wszystkiego co było dla mnie ważne. Pan Michał jest ciepłym, empatycznym i bardzo zaangażowanym specjalistą, którego mogę polecić z czystym sumieniem.

  mgr Michał Pyter2017-09-21

  Pani Dario, bardzo dziękuję za te miłe słowa. Cieszę się, że nasza współpraca przyniosła oczekiwane skutki.
  Pozdrawiam serdecznie
  Michał Pyter

 • T
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Problemy osobiste, niska samoocena, lęk, deresja

  Pan Michał, jest psychologiem jakich naprawdę mało, potrafi ukazać wydarzenia z pozoru bez wyjścia z zupełnie innej perspektywy, obrót o 180 stopni. Rzetelna rozmowa i zrozumienie, czułem się jak ze starym przyjacielem. Początkowe obawy i wątpliwości po pierwszych słowach Pana Michała zniknęły. Dziękuję za wszystko.

  mgr Michał Pyter2017-06-20

  Panie Tomaszu, bardzo dziękuję za pozostawienie opinii.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Michał Pyter