lek.

Michał Posmykiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg

7 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
147 odwiedzin w ciągu 30 dni

lek. med. Michał Posmykiewicz jest specjalistą chirurgii ogólnej. Jest młodym, ambitnym lekarzem, który nie boi się wykorzystywać innowacyjnych sposobów leczenia. Konsultację przeprowadza… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Pan doktor jest osoba profesjonalną .Wszystko zostal dokładnie wytłumaczone,zabieg przebiegł bezboleśnie i błyskawicznie.Z całego serca polecam pana doktora.

 • K

  Byłam u Pana doktora na wizycie, ponieważ wykryto na USG guza w piersi. Wizyta trwala 5 minut, Pan doktor stwierdzil że guz jest mały, zalecił czekać aż urośnie i może wtedy wykona biopsje... Dodam że, guz mnie boli a na USG, które wykonywał inny lekarz, widać zmiany wokół guza. Jako onkolog nie polecam.

 • E

  Kiedy już myślałam że rana moja po ugryzieniu się nie zagoi wpadłam na pomysł aby wybrać się do chirurga prywatnego skoro na NFZ liczyć nie można..Na początku miałam obawy że tak młody lekarz może nie umieć mi pomóc ,oczewiście moje obawy odpłyneły w dal gdy zobaczyłam jakie podejście ma Pan dr, do swoich pacjentów i zaczełam wierzyć że moja rana się w końcu zagoi .I tak też się stało ! Bardzo dobry lekarz polecam umie zweryfikować gdzie jest problem .Zrobił mi badanie bakteriologiczne ,wytłumaczył jak powinnam leki przyjmować poradził jak muse rane pielegnować :) Z wielką przyjemnością wystawiam opinię bardzo dobrą a nawet celującą :) Pozdrawiam Pana doktora :)
  Pacjentka Emilia Z Salve Medica

 • Zgłosiłam się do pana doktora ze zmianą na powiece dolnej oka.Pan doktor był bardzo uprzejmy wytłumaczył co będzie robił ,przy zabiegu .Oczywiście był robił zabieg i naprawdę żeby wszyscy lekarze byli tacy uprzejmi i mili jak pan Michał . Potrafi pożartować ,odpowiedzieć grzecznie na zadane pytania i tak dalej. Bycie u niego na kolejnych wizytach to naprawdę przyjemność;)Pozdrawiam pana doktora.

 • T

  Z przyjemnością wystawiam bardzo dobrą ocenę. Zgłosiłem się do doktora z prośbą o wycięcie z pleców dermatofibromy. Pan doktor wytłumaczył mi co będzie robił, w jaki sposób a w dniu zabiegu był bardzo uprzejmy - chętnie odpowiadał na każde pytanie, obrócił w żart moje obawy dotyczące zabiegów chirurgicznych a ja przez cały czas czułem się pewnie i nie miałem wątpliwości co do tego, że jestem w dobrych rękach. Otwartość na pacjenta, kultura osobista, zaangażowanie i fach w ręku to mocne strony pana Posmykiewicza, którego z całego serca i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto potrzebuje zabiegu chirurgicznego na skórze. Życzyłbym sobie nigdy nie potrzebować pomocy medycznej, ale jeśli już bym musiał z niej skorzystać, to właśnie na takich lekarzy chciałbym trafiać.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bylam u pana doktora ze stanem zapalnym kaszaka na poliku. Bardo mily, kulturalny, pomogl mi na tyle na ile medycyna pozalala w takim stanie. Bylam pod wielkim wrazeniem kultury jaka w stosunku do mnie zaprezentowal i uprzejmosci. Goraco polecam tego lekarza.

 • Z

  Lekarz przyjazny dla pacjenta, wychodzący naprzeciw jego oczekiwaniom i dający mu poczucie komfortu w trakcie wizyty. Z polecenia usuwałam u niego brodawki i nie zawiodłam się. Leczenie się u kogoś takiego to sama przyjemność, oby było więcej takich specjalistów :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • lek. med. Michał Posmykiewicz jest specjalistą chirurgii ogólnej. Jest młodym, ambitnym lekarzem, który nie boi się wykorzystywać innowacyjnych sposobów leczenia. Konsultację przeprowadza w bardzo szerokim spektrum chirurgii począwszy od diagnozy zmian skórnych w oparciu o dermatoskopię, poprzez zmiany nowotworowe narządów wewnętrznych, kończąc na diagnostyce zmian w piersiach. Dr Posmykiewicz jest lekarzem, do którego warto zgłosić się, gdy pacjent ma obawy związane z obciążeniem genetycznym pod kątem nowotworowym ze strony swojej rodziny. zmiany skó

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna