lek.

Michał Perek

Gastrolog

GODZINY PRZYJĘĆ:
PON.-PT. 08.00-18.00
SOB. 08.00-12.00
REJESTRACJA TELEFONICZNA.

Michał Perek już od 31 lat świadczy specjalistyczne usługi…
więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • GODZINY PRZYJĘĆ:
  PON.-PT. 08.00-18.00
  SOB. 08.00-12.00
  REJESTRACJA TELEFONICZNA.

  Michał Perek już od 31 lat świadczy specjalistyczne usługi medyczne dla pacjentów z kraju i zagranicy.
  W 1984 roku jako pierwszy na Dolnym Śląsku wykonywał badania ultrasonograficzne i gastroskopowe, przyczyniając się do rozwoju obu tych dziedzin diagnostyki w kraju.

  Ogromne doświadczenie, wiedza, pasja oraz najwyższej klasy ultrasonografy i gastroskopy pozwalają zapewnić Pacjentom najwyższą jakość usług medycznych.

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Chirurgia ogólna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
125 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIEUsługa: gastroskopia

  Lekarz miły, sympatyczny. Diagnoza trafiona. Gastroskopia przeprowadzona fachowo, choć samo badanie jest niemiłe. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIEUsługa: USG jamy brzusznej

  Komunikacja, relacje z pacjentem bardzo dobre. Kompetentny diagnosta. Chirurg, nie gastrolog. Jestem zadowolony mimo, że nie otrzymałem paragonu. Inna sprawa : zdjęcia. Nie szata czyni człowieka. Stetoskop nie potrzebny na zdjęciu. Fizjonomia i wzrok P. Doktora same wzbudzają zaufanie. Reszty dopełnia profesjonalizm.

 • P
  Lokalizacja: SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIEUsługa: gastroskopia

  Wspaniały, miły, uprzejmy człowiek. Gastroskopia przebiegła sprawnie i szybko, bez żadnego znieczulenia, które było zbędne. Diagnoza szybka, właściwa, wdrożone leczenie. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIEUsługa: gastroskopia

  Wspaniały lekarz! Podczas nieprzyjemnego badania jakim jest gastroskopia czułam się bezpiecznie, w dobrych rękach. Pan Doktor najpierw zrobił szczegółowy wywiad, przygotował do badania i wraz z asystentką kontrolował cały przebieg zabiegu, To w jaki sposób troszczyła się Pani asystująca, psychologiczna rozmowa i uspokojenie, jak i Pan Doktor, który dokładnie wszystko tłumaczył podczas zabiegu i fakt delikatności w badaniu spowodowało, że nie wyobrażam sobie tego badania bez Pana Michała Perka. Serdecznie pozdrawiam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIEUsługa: gastroskopia

  Bardzo konkretny lekarz. Bardzo dobrze Przygował mnie do badania. Przyjemnie nie było ale nie bolało. Serdecznie polecam

 • Lokalizacja: SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIEUsługa: ostry ból żołądka

  Pan doktor Michał Perek,bardzo miłe i profesjonalne podejście z cierpliwością i bez pośpiechu odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości.
  Była to moja pierwsza wizyta,Pan doktor zrobił usg ,wypisał mi leki i wyjaśnił jak dalej postępować przez najbliższe 3 miesiące.Mam nadzieję że to mi pomoże( przy moich ostrych bólach żołądkowych ) ale jeśli nie to na pewno wrócę pod ten sam adres. Polecam serdecznie.

 • Lokalizacja: SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIEUsługa: gastroskopia

  Witam

  Od ponad tygodnia odczuwałem ból i ucisk w żołądku. Opierając się na poleceniu znajomej zdecydowałem się na prywatną wizytę u dr. Michała Perka. Byłem przestraszony, że badanie będzie nieprzyjemne, jednak po rozmowie z Doktorem Michałem byłem dużo spokojniejszy. Z poczuciem humoru i zarazem profesjonalizmem odpowiadał na moje pytania i wątpliwości.
  Badanie przebiegło zaskakująco szybko i komfortowo. Towarzyszyła nam bardzo miła Pani Doktor tłumacząc co aktualnie się dzieje.
  Brzuch mnie już nie boli co jest dla mnie wystarczającym dowodem skuteczności rozpoznania. Pozdrawiam i polecam wizytę z czystym sumieniem.

 • Lokalizacja: SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIEUsługa: gastroskopia

  W gabinecie u Pana doktora Perka byłem w lutym 2017. Od roku bolał mnie żołądek, więc odwiedziłem wielu lekarzy. Miesiące wizyt i majątek zmarnowany w różnych gabinetach. Bałem się najgorszego. Nic mi nie pomagało a diagnozy były fantastyczne. W końcu trafiłem na Wiosenną. Gastroskopii oczywiście bałem się panicznie, mnie kojarzyło się to jedynie z bólem. Pan doktor zrobił mi tą gastroskopie szybko i sprawnie. Nie dość że nie zdążyłem się pożalić to jeszcze mnie nic nie bolało. Zapisał mi lecenie a potem dość konkretnie wytłumaczył co się stało i co mnie jeszcze czeka. Dodatkowo wytłumaczył jakie leki zażywać i co i jak jeść. Po krótkim czasie dostałem wyniki z których wynikało na szczęście że nic poważnego się nie stało. Kuracja postawiła mnie na nogi. Tak jak mi doktor poradził, z niczym się nie pomylił. Dziękuje w końcu jestem zdrowy a nic innego się nie liczy. Polecam gorąco tego lekarza !

 • Lokalizacja: SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIEUsługa: gastroskopia

  Byłem dzisiaj na badaniu u dr Michała Perka. Robiłem gastroskopię, moje obawy i strach przed badaniem okazały się bezpodstawne. Pan dr jest bardzo profesjonalny, rzeczowy i sympatyczny. Gastroskopia trwała chwilę i nie była taka straszna. Zresztą sprzęt robi wrażenie! Najnowszy japoński wideogastroskop z najcieńszą rurką jaka istnieje! Praktycznie nic nie czułem. Super!
  Diagnoza i porada bardzo profesjonalne i szczegółowe. Wiem dokładnie jak brać leki i jaką zastosować dietę.
  Bardzo polecam wszystkim.

 • K
  Lokalizacja: SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIEUsługa: gastroskopia

  Gastroskopia wykonana profesjonalnie, natomiast jak na 250 zł liczyłbym na to, żeby lekarz miał wiecej czasu na wywiad, czy wytłumaczenie toku postepowania po diagnozie. Na całość! przeznaczone jest przez Pana Michała 15 minut.