lek.

Michał Perek

Gastrolog

154 opinie +dodaj

Umów wizytę
1 838 odwiedzin w ciągu 30 dni

GODZINY PRZYJĘĆ: PON.-PT. 08.00-18.00 SOB. 08.00-12.00 REJESTRACJA TELEFONICZNA. Michał Perek już od 31 lat świadczy specjalistyczne usługi medyczne dla pacjentów z kraju… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
154 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIEUsługa: zabieg gastroskopii

  Wspaniały lekarz! Mimo nieprzyjemnego i bolesnego w moim wypadku badania potrafił wyprowadzić mnie z tej okropnej sytuacji z uśmiechem. Fachowo, szybko i bez zbędnych nieprzyjemności przeprowadzone badanie. Trafna diagnoza i mam nadzieje dzięki temu szybki powrót do zdrowia. Serdecznie polecam wszystkim, którzy potrzebują przeprowadzić zabieg gastroskopii.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIEUsługa: gastroskopia

  Badanie zostało przeprowadzone profesjonalnie delikatnie bez pośpiechu w dobrej atmosferze.Po badaniu lekarz omówił wynik wyjaśnił problem i zapisał lekarstwa.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIEUsługa: ostry ból brzucha

  Świetny , konkretny , kompetentny lekarz! Jezeli mogłabym wybrać z innej skali ocenę to wybrałabym 6+, świetne podejście do pacjenta a sama gastroskopia to szybka i bezbolesna chwila! Z gabinetu wyszłam uśmiechnięta i zadowolona z pełna informacja o schorzeniu i jego prawidłowym leczeniu , Polecam

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIEUsługa: gastroskopia

  Wizyta odbyła się punktualnie, gastroskopia przeprowadzona bardzo sprawnie przy udziale drugiej, przemiłej pani doktor. Potem dr Michał udzielił mi rzeczowych konkretnych porad.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIEUsługa: USG jamy brzusznej

  Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. Lekarz bardzo konkretny, szczegółowo wyjaśnił zagadnienia związane z moimi dolegliwościami. Badanie zostało wykonane dokładnie, bez żadnego pośpiechu. Na podstawie przeprowadzonego wywiadu, podczas którego lekarz słuchał moich odpowiedzi, zaproponowano sposób leczenia. Z wizyty jestem zadowolony, także polecam.

 • P
  Lokalizacja: SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIEUsługa: gastroskopia

  Świetne podejście do pacjenta, bardzo miły lekarz, który wraz z pielęgniarką potrafią uspokoić i wyciszyć pacjenta przed badaniem, gastroskopia przebiegła szybko i bezboleśnie, zdecydowanie polecam ;)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE

  Widać było że lekarz ma duże doświadczenie oraz wiedzę. Bardzo miły, profesjonalny. Dokladnie przeprowadził wywiad , brał pod uwagę moje wypowiedzi.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIEUsługa: zapalenie żołądka

  Po wykonaniu bezbolesnej gastroskopii Pan doktor (nawiasem mówiąc bardzo empatyczny i z poczuciem humoru) w jasny, profesjonalny sposób wyjaśnił przyczynę problemów, a następnie przedstawił zalecenia co do przebiegu leczenia. Polecam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIEUsługa: USG jamy brzusznej

  Po pierwsze, powodem wizyty było Usg jamy brzusznej, ponieważ nasilały sie bóle brzucha z prawej strony, istniało podejrzenie zapalenia wyrostka robaczkowego. W gabinecie dowiedzieliśmy sie jednak, ze UGS jest zepsute... ale lekarz chetnie przeprowadzi gastroskopię. Jasne, w końcu gastroskopia dobra na wszystko! Na szczescie za nasza namowa pan doktor zgodził sie zbadać brzuch i ostukal bolące miejsca...hmm Byc moze racja ze to wyrostek... wypisał probiotyki za 130 zł, zalecił zdrowe odżywianie i wezwanie pogotowia gdyby bol sie nasilił.. Cenna rada.

 • J
  Lokalizacja: SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIEUsługa: gastroskopia

  Moja pierwsza gastroskopia dzięki bardzo miłemu i empatycznemu Panu doktorowi i Pani doktor przebiegła szybko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • GODZINY PRZYJĘĆ:
  PON.-PT. 08.00-18.00
  SOB. 08.00-12.00
  REJESTRACJA TELEFONICZNA.

  Michał Perek już od 31 lat świadczy specjalistyczne usługi medyczne dla pacjentów z kraju i zagranicy.
  W 1984 roku jako pierwszy na Dolnym Śląsku wykonywał badania ultrasonograficzne i gastroskopowe, przyczyniając się do rozwoju obu tych dziedzin diagnostyki w kraju.

  Ogromne doświadczenie, wiedza, pasja oraz najwyższej klasy ultrasonografy i gastroskopy pozwalają zapewnić Pacjentom najwyższą jakość usług medycznych.

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Chirurgia ogólna