mgr

Michał Nowak

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

60 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem fizjoterapeutą po studiach na Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu. Specjalizuję się w fizjoterapii ortopedycznej (terapii dolegliwości bólowych… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
60 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B

  Znakomity fizjoterapeuta, konkretne i profesjonalne podejście do pacjenta. Dysponuje ogromną wiedzą i na każde pytanie opowiada bez zająknięcia, takiego specjalistę to ze świecą szukać. Dużym plusem są zajęcia na salce gimnastycznej które są prowadzone z zaangażowaniem. Polecam, bo naprawdę warto!

 • M

  Znakomity fizjoterapeuta. Z Panem Michałem współpracuje już od dłuższego czasu. Pomógł wielu moim pacjentom. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Szczerze polecam!

 • P

  Szczerze polecam. Pomógł przy bólach kręgosłupa, jak się okazało od pracy siedzącej. Masaż głęboki i praca nad wzmocnieniem mięśni przyniosły świetne efekty.

 • A

  Pan Michał ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, doskonale diagnozuje, fantastycznie dobiera techniki masażu. Udziela bardzo dużo praktycznych wskazówek, jeśli ktoś amatorsko lub wyczynowo zajmuje się sportem. Oprócz fachowej pomocy bardzo cenię sobie u p.Michała właśnie chęć do dzielenia się swoją wiedzą. Bardzo gorąco polecam wizytę, entuzjazm i optymizm pana Michała naprawdę dodają energii.

 • R

  Trafiłem do Pana Michała dosc przypadkowo, ale jestem bardzo zadowolony. Ból pleców, który mi doskwierał był nie do wytrzymania, a wyjątkowo szybko udało się go pozbyc. Choc początkowo nie za bardzo wierzyłem w sukces, to masaże i cwiczenia, które wykonywałem pomogły mi w niewiarygodny sposób.

  Naprawde polecam!

 • M

  Gorąco polecam ! Od dawna szukałem pomocy i ulgi w bólu niestety nikt mi nie potrafił pomóc. Odwiedziłem wielu "specjalistów" bezskutecznie. Wydałem tylko mnóstwo pieniędzy i straciłem dużo czasu. Dopiero pan magister sprawił, że budzę się rano bez grymasu na twarzy. Ból "Achillesa" był okropny i doskwierał od dawna, a wystarczyło tylko trafić do dobrego fizjoterapeuty na kilka wizyt by poradzić sobie z problemem. Panie Michale dziękuję ! POLECAM Wszystkim !

 • F

  Pan Michał profesjonalnie podchodzi do wykonywanej przez niego pracy. Długo borykałem się z bólem pleców już po pierwszej wizycie poczułem ulgę, a koleje zabiegi przyniosły znakomite rezultaty. Wróciłem do sportu, a ćwiczenia zalecone przez Pana Michała wykonuję regularnie. Gorąco polecam wszystkim, którzy zmagają się z bólem.

 • R

  Profesjonalne podejście do pacjenta! Chodzę do niego systematycznie gdyż wyczynowo uprawiam sport. Bardzo dobrze operuje technikami manualnymi. Zaproponowane przez niego ćwiczenia stabilizujące pomagają mi w osiąganiu lepszych wyników. Wszystkim sportowcom i nie tylko - polecam!

 • A

  Dobrze wykonuje swoją pracę, z pełnym zaangażowaniem, potrafi zaradzić każdej mojej wioślarskiej kontuzji. Korzystam z usług regularnie i jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam!

 • P

  Gorąco polecam Michała, który jest bardzo konkretny merytorycznie, wykazuje się zawsze wysokim zaangażowaniem oraz chęcią niesienia pomocy, nawet w tak beznadziejnych przypadkach jak zerwany achilles.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem fizjoterapeutą po studiach na Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu.
  Specjalizuję się w fizjoterapii ortopedycznej (terapii dolegliwości bólowych kręgosłupa, stanów przeciążeniowych mięśni i stawów, stanach zapalnych, rehabilitacyjnym postępowaniu pooperacyjnym).
  Moje umiejętności opieram w wiedzy, którą zdobywam i rozwijam systematycznie uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu terapii manualnej, terapii tkanek miękkich, funkcjonalnego treningu rehabilitacyjnego oraz masażu leczniczego i sportowego. W postępowaniu terapeutycznym pracuję nowoczesnymi technikami manualnymi, w treningu neuromotorycznym metodami koncepcji Kinetic Control natomiast w stymulacji śródmięśniowej (metoda IMS) wykorzystuję igły akupunkturowe. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem wad postawy. Wykonuję również drenaż limfatyczny.

  Od 2012 roku lat prowadzę prywatną praktykę fizjoterapeutyczną. Poza tym pracowałem wcześniej jako fizjoterapeuta w Centrum Medycznym ENEL-MED. Pomocniczo współpracuję z klubami sportowymi.

  Po zakończeniu wyczynowej kariery sportowej w wioślarstwie intensywnie trenuję bieganie. Moją pasją są ultramaratony i biegi górskie, zatem dolegliwości bólowe osób związanych z tą dyscypliną są mi szczególnie bliskie. Zajmuję się także motorycznym treningiem przygotowawczym oraz profilaktyką urazów w sporcie wyczynowym i amatorskim.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Medycyna sportowa
 • Rehabilitacja medyczna
 • Reumatologia
więcej

Edukacja

 • Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu
 • TAMK - Tampereen ammattikorkeakoulu Tampere - Finlandia, 2011