Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Gdańsk
Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Nanaszko

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy rodzinnych w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja lekarza rodzinnego


Gdańsk

Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Nanaszko

Pozostałe usługi

Telekonsultacja lekarza rodzinnego


Gdańsk

49 zł

Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Nanaszko


Wizyta domowa


Gdańsk

150 zł

Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Nanaszko

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Nanaszko wizyta domowa

Skorzystaliśmy z wizyty domowej i wiemy, że będziemy korzystać z pomocy Doktora w razie wszelkiej potrzeby. :) Dr Michał cechuje się świetnym przyjaznym podejściem do dzieci. Zadał nam bardzo dużo pytań odnośnie przyjmowanych dotychczas leków, o każdy najmniejszy objaw i szczegół choroby. Wnikliwie zbadał dziecko, a nam dokładnie wytłumaczył gdzie jest ukryty problem. Odpowiedział na każde nasze pytanie szerokimi wypowiedziami, co świadczy o doskonałej wiedzy i kompetencji. Poświęcił sporo czasu na wizytę u nas, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Dziękuję również za bezproblemowy kontakt telefoniczny, było to dla nas bardzo istotne i uniknęliśmy wieczornych lub nocnych wizyt w przychodni. :) Bardzo cieszymy się, że znaleźliśmy takiego lekarza, polecamy!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Dr był u nas na wizycie domowej. Punktualny, świetne podejście do dziecka, wykonał dokładne badanie i wszystko wyjaśnił. Polecam wizyty u Pana dr.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo sympatyczny człowiek. Wszystko dokładnie nam wytłumaczył. Świetnie dogadal się z dziadkiem (97 lat). W związku z postępującą demencją dziadek neguje wszystko, nie chce przyjmować leków. Pan Michał zrobił na nim tak dobre wrażenie, że nie tylko pozwolil się zbadać, ale nawet zgodził się posłusznie wykonywać jego zalecenia. Bardzo polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Nanaszko telekonsultacja lekarza rodzinnego

Bardzo polecam telekonsultację szczególnie w czasach pandemii - bezpiecznie i komfortowo. Do tego super podejście do pacjenta. Konsultacja w niczym nie odbiega od normalnej wizyty w poradni.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo dobry lekarz pediatra, doradza odpowiednie leki, które naprawdę leczą a nie zaleczają tylko objawy, na dodatek informuje o ich składzie, tłumaczy czemu ten lek a nie ten, który jest powszechnie stosowany, dokładnie bada dziecko, dziecko bardzo lubi wizyty dr Nanaszko, mają ze sobą świetny kontakt. Uważam, że w Gdyni to najlepszy pediatra.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pan doktor Michał Nanaszko ma wyjątkowe podejście do dzieci. Jest bardzo do nich przyjaźnie nastawiony i sprawia, ze dzieci czują się pewnie i bezpiecznie. Badanie, przeprowadzone przez lekarza było skrupulatne i dokładne i z szacunkiem do małego pacjenta. Rozwiał wszelkie wątpliwości, odpowiadał cierpliwie na pytania. Podał także sposób naturalny na nawodnienie dziecka. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Jestem zachwycona podejściem Pana Doktora. Bardzo sympatyczny, wszystko mi dokładnie wytłumaczył. Jestem w ciąży, a Pan Doktor idealnie dobrał mi leki. Błyskawicznie mnie przyjął, zachowywał duży szacunek do pacjenta, rozwiał wszelkie wątpliwości i odpowiedział na każde moje pytanie. Polecam w 100%.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu wizyta domowa

Pan Doktor odbył u nas wizytę domową, badając 1.5roczną córeczkę. Niesamowite podejście do dziecka, jak i zresztą do rodziców :) jesteśmy po wizycie spokojni, wszystko jest dla nas jasne. Pan Doktor bardzo dokładnie tłumaczy wszystkie zalecenia. Słucha i odpowiada na wszystkie pytania. Naszej małej córeczce objaśniał,co będzie teraz wykonywał, pokazywał jej stetoskop,termometr, przez co była bardzo spokojna. Oby więcej takich lekarzy! Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania