lek.

Michał Michalczyk

Ginekolog

9 opinii +dodaj

Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie ukończone z wyróżnieniem w 2008 roku. W 2016 ukończone szkolenie specjalizacyjne w Klinice Położnictwa i Ginekologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DARMED CENTRUM DIAGNOSTYKI POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNEJ

  Polecam! Lekarz ma świetny kontakt oraz udziela fachowych porad. Każdą pacjentkę traktuję indywidualnie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor Michalczyk jest konkretny wszystko dobrze tłumaczy, nie owijania nic w bawełnę ,atmosfera w gabinecie jest miła ,pacjentka podczas wizyty nie jest spięta ,lekarz odpowiada na wszystkie pytania i doradza co zrobić gdy coś niepokoi pacjentka. Z całą pewnością polecam dr Michalczyka

 • M
  Lokalizacja: DARMED CENTRUM DIAGNOSTYKI POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNEJ

  Polecam. Świetny lekarz a przede wszystkim bardzo kompetentny. Bardzo miły,rzeczowy,dokładny każdą pacjentke traktuje indywidualnie. Wspaniały człowiek.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DARMED CENTRUM DIAGNOSTYKI POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNEJ

  Najlepszy lekarz jakiego znam. Polecam jako ginekologa i jako położnika. Specjalista w badaniach USG ciąży i prenatalnych.
  Miły konkretny kompetentny.
  Wróciłam do doktora jako pacjentka bo nie wyobrażam sobie innego lekarza do prowadzenia ciąży :)

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ciąża

  Bardzo ciepły i wspaniały lekarz. Jako jedyny przy każdej wizycie pytał o moje samopoczucie. Ma ogromna wiedzę i mimo młodego wieku profesjonalizm. Prowadził moja ciąże od początku do szczęśliwego rozwiązania, oby więcej takich lekarzy!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan dr jest osobą bardzo ciepłą i empatyczną. Poświęcił mi dużo czasu, wszystko wytłumaczył i dzięki niemu nareszcie mogę zacząć się cieszyć, a nie wyłącznie stresować, jak to miało miejsce do tej pory. Jest przy tym rzetelny, czuć jego profesjonalizm i indywidualne podejście. Dodam tylko, że jako jedyny z trzech lekarzy, których odwiedziłam będąc w ciąży, zapytał o moje samopoczucie. Gratuluje wzorowego podejścia do pacjenta!

 • Byłam na usg ciąży - po nieudanej wizycie u słynnego dr W. i diagnozie "będzie chory na serce ale to się zdarza" i tygodniowym stresie, trafiłam na doktora Michalczyka - dokładne usg, wszystko wytłumaczone zarówno mi i partnerowi, spokój i rzetelność. Dziecko urodziło się zdrowe o czym też informował dr Michalczyk na usg ;-) teraz spodziewamy się drugiego dziecka i też usg tylko u dr Michalczyka!

 • K

  Bardzo polecam, bardzo przyjemny kompetentny, dokładny. Robiłam badania prenatalne i częściowo prowadziłam ciążę u tego lekarza. Stoicki spokój i wiedza na wysokim poziomie powodowały że byłam spokojna o maleństwo - w ciąży bardzo powikłanej.

 • A

  Miły, delikatny, rzeczowy - Polecam - badanie kontrolne przeprowadził od A do Z - naprawdę jestem zadowolona z wizyty :-) Nie należy się niczego obawiać :-)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie ukończone z wyróżnieniem w 2008 roku. W 2016 ukończone szkolenie specjalizacyjne w Klinice Położnictwa i Ginekologii PUM SPSK nr 2 w Szczecinie. W tym samym roku zdany Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w zakresie położnictwa i Ginekologii. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.Współautor publikacji naukowych z zakresu położnictwa. Szczególne zainteresowanie zawodowe: ultrasonografia, diagnostyka prenatalna. Posiadane certyfikaty: międzynarodowy certyfikat The Fetal Medicine Foundation z zakresu diagnostyki prenatalnej, certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Pomorski Uniwersytet w Szczecinie