dr n. med.

Michał Konik

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda, Chirurg

23 opinie +dodaj

Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i operacyjnym urazów obręczy barkowej, stawu kolanowego oraz skokowego. Wykonuje operacje ze szczególnym uwzględnieniem technik małoinwazyjnych… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OrtopedikaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Z konsultacji jestem bardzo zadowolony.Lekarz dokladnie wytlumaczyl i rozwial wszystkie moje watpliwosci.Szczerze polecam tego lekarz.

 • Q
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OrtopedikaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Pozytywne doświadczenia. Konkretne, całościowe i profesjonalne podejście. W moim przypadku miło mnie zaskoczyło, że pan Michał sam zrobił USG na miejscu w trakcie wizyty (w przeciwieństwie do typowej lekarskiej sytuacji: wizyta, skierowanie, oddzielne usg, znowu wizyta - strata czasu i pieniędzy).

 • W
  Lokalizacja: OrtopedikaUsługa: zerwanie więzadła krzyżowego

  Bardzo otwarty, przyjazny i jednocześnie konkretny lekarz. Dokładnie wytłumaczył kwestię operacji, która mnie czeka i rehabilitacji. Cierpliwie odpowiedział na wszystkie pytania i doradził co dokładnie zrobić w kwestii powrotu do zdrowia

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika RuchuUsługa: badania pourazowe

  Polecam. Wizyta przebiegła pozytywnie. Lekarz rzeczowo i rzetelnie przedstawił problemy oraz zalecił dalszą diagnostykę a także leczenie na dany moment.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika RuchuUsługa: konsultacja ortopedyczna

  Znakomity lekarz, który cechuje się wyrozumiałością dla pacjenta, tłumaczy o co w kontuzji chodzi i argumentuje dlaczego należy leczyć tak, nie inaczej.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OrtopedikaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem, rzeczowe wyjaśnienie dolegliwości oraz szczegółowe wskazówki dotyczące rehabilitacji. Polecam

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika RuchuUsługa: naderwany przyczep mięśnia

  Świetny kontakt z pacjentem.
  W pełni profesjonalne podejście do problemu.
  Czekam na efekty leczenia.

 • Lokalizacja: Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie

  Podczas gry w football amerykański doznałem urazu kolana- konieczna była rekonstrukcja więzadła.
  Dr Konik przeprowadził operację perfekcyjnie, cały czas informując mnie o następnych krokach. Widać, że poza wysokimi kwalifikacjami, jest specjalistą, któremu pacjenci nie są obojętni.
  Jestem 3 miesiące po operacji, wróciłem do treningów- mam pełen zakres ruchu, wszystko odbyło się bez komplikacji.
  Zdecydowanie polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika RuchuUsługa: konsultacja ortopedyczna

  Chciałabym móc się wypowiedzieć merytorycznie o medycznej stronie tych dwóch wizyt które odbyłam u dr Konika, ale ponieważ to nie moja dziedzina, to dostaniecie opis humanizowany :-) Może niektórym z Was się przyda, Wam którzy w stresie i strachu czekacie na wyniki rezonansów, prześwietleń, USG i konsultacji ;-) Otóż, dr Konik potrafi sam zanalizować obrazki z rezonansu, jeszcze zanim zostaną opisane (co może kilka dni zająć, a jak boli, to człowiek się spieszy). Jest poważny, skupiony i dokładny, prowadzi wywiad (przyjemnie szczegółowy) jakby nigdy nic, nieważne czyś wesół czy prawie we łzach bo się obawiasz że właśnie powiedziałeś pa pa ulubionym sportom - nie musisz się martwić że o czymś zapomnisz w emocjach (albo i bez nich), bo dr sam zapyta. Fantastyczne podejście do pacjenta. Wizyta u niego trwa faktycznie 15-20 minut, i są to minuty wypełnione sensem :-)
  Ponadto! Jakże ważne. Bo wizyty u ortopedów bywa że bolą bardziej niż trzeba. Ten doktor ma wrażliwość :-) Tak, to możliwe! Wyginał moje kolano na wiele sposobów, i owszem, szukał miejsc które bolą, ale z wyczuciem. Tymczasem po analogicznym badaniu u innego ortopedy w głowie miałam tylko ulubione przekleństwa.
  A teraz - na koniec - miły detal. Jest to jedyny lekarz u którego byłam na wizycie, który wstaje zza biurka żeby się przywitać z pacjentem. Głęboko doceniam. Dzięki doktorze!
  All in all: pięć gwiazdek, polecam, ludkowie. Niech moc będzie z Wami! Zdrowia!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika RuchuUsługa: konsultacja ortopedyczna

  Do lekarza poszłam z przewlekłą kontuzją łokcia (łokieć golfisty). Wizyta dotyczyła konsultacji w sprawie zabiegu PRP lekarz był konkretny w swoich opiniach, cierpliwy, odpowiedział na każde moje pytnie, bardzo uprzejmy i taki przyjazny.

Pytania pacjentów (113)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Córka jest po 4 operacjach kolana. Kolano, piszczel, stopa nadal bardzo bolą.Proszę o pomoc

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Zapraszam na konsultację - proszę aby córka wzięła ze sobą całą dokumentacje medyczną.

 • Chciałbym otrzymać informację czy jest możliwość wykonania rekonstrukcji wiązadła krzyżowego przedniego i rekonstrukcji chrząstki stawowej kolana podczas jednej operacji?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Powinna to być pierwsza i możliwie ostatnia procedura operacyjna w życiu. Dlatego też dąży się w trakcie operacji do naprawy wszystkich uszkodzeń kolana jednoetapowo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i operacyjnym urazów obręczy barkowej, stawu kolanowego oraz skokowego. Wykonuje operacje ze szczególnym uwzględnieniem technik małoinwazyjnych i artroskopowych. Interesuje się urazami sportowymi. Wykonuje iniekcje dostawowe (czynniki wzrostu, kwas hialuronowy) z wykorzystaniem USG.

  Dr Konik jest Absolwentem 1 Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywa w Klinice Ortopedii i Traumatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Odbył wiele szkoleń praktycznych z zakresu artroskopii stawu kolanowego, ramiennego, skokowego, biodrowego w tym także kadawerowych ( Anglia, Niemcy, Hiszpania, Francja, Szwajcaria). Był uczestnikiem wielu konferencji i sympozjów naukowych o tematyce urazowo - sportowej w Polsce i za granicą. Uczestniczył w warsztatach z zakresu ortopedii urazowej pod kierownictwem AO Trauma w Polsce i za granicą(AO Principles , AO Advanced Polska, AO Master Course Szwajcaria).
  Prywatnie uwielbia pływać, jeździć na nartach, a Jego wielką pasją jest boks i żeglarstwo.
  adres mailowy: michalkonior@wp.pl

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (2010 rok)

Publikacje

 • Rozprawa doktorska pt. Analiza porównawcza wczesnych wyników leczenia operacyjnego uszkodzeń ścięgna Achillesa sposobem małoinwazyjnym oraz klasycznym"

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Orthopädische, Unfall-, Hand- u. Wiederherstchirurgie, CA Dr. Günsche, Ludmillenstraße 4-6, 49716 Meppen, Germany

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia