Michał Hugo-Bader

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M

  Bardzo się cieszę, że trafiłem do Pana Michała, jest bardzo sympatyczny i otwarty, a do tego jest świetnym specjalistą. Doznałem urazu górnej części kręgosłupa i Pan Michał pomógł mi szybko wrócić do dawnej sprawności, a dodatkowo doradził i zlecił zestaw ćwiczeń do robienia w domu, aby zminimalizować ryzyko ponownego urazu, oraz zmniejszyć spłycenie lordozy szyjnej. Podczas wizyt oprócz ćwiczeń i masarzy zawsze mi wszystko tłumaczył i zawsze odpowiadał nawet na moje najgłupsze pytania ;)
  Bez wahania polecam fizjoterapię u Pana Michała każdemu!

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • mgr Michał Hugo-Bader

   Fizjoterapeuta – Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
   Specjalista z dużym doświadczeniem klinicznym w dziedzinie schorzeń kręgosłupa oraz kontuzji sportowych. Profesjonalna i holistyczna rehabilitacja po urazach, zabiegach operacyjnych oraz w przewlekłych chorobach narządu ruchu. Specjalista Indywidualnej Terapii Manualnej oraz Medycyny Ortopedycznej.

   - Magister Fizjoterapii – AWF Warszawa
   - Międzynarodowy Terapeuta Medycyny Ortopedycznej wg. Jamesa H. Cyriax’a
   - Terapeuta Manipulacji Powięziowych wg. Luigiego Stecco
   - Terapia Manualna metodą Maitland®

   http://rehmedis.pl/

   Specjalizacje:

   - Rehabilitacja medyczna
   - Medycyna sportowa

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna
  • Radiologia i diagnostyka obrazowa

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Bardzo się cieszę, że trafiłem do Pana Michała, jest bardzo sympatyczny i otwarty, a do tego jest świetnym specjalistą. Doznałem urazu górnej części kręgosłupa i Pan Michał pomógł mi szybko wrócić do dawnej sprawności, a dodatkowo doradził i zlecił zestaw ćwiczeń do robienia w domu, aby zminimalizować ryzyko ponownego urazu, oraz zmniejszyć spłycenie lordozy szyjnej. Podczas wizyt oprócz ćwiczeń i masarzy zawsze mi wszystko tłumaczył i zawsze odpowiadał nawet na moje najgłupsze pytania ;)
   Bez wahania polecam fizjoterapię u Pana Michała każdemu!

  • B

   Do Pana Michała Hugo-Badera trafiłam z naderwanym mięśniem dwugłowym uda. Nie jest to tak poważna dolegliwość jak uraz kręgosłupa, ale bolesna i powodująca duży dyskomfort, szczególnie dla osoby aktywnej. Moim terapeutą został Pan Michał Hugo-Bader. Na pierwszej wizycie Pan Michał przedstawił mi plan terapii, na każdej kolejnej wyjaśniał i tłumaczył stosowane metody, cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania. Poprawa w funkcjonowaniu nogi była widoczna po każdej sesji. Nie wszystkie elementy terapii były bezbolesne, ale wszystkie na pewno skutecznie. Jestem przekonana, że bez pomocy Pana Michała nie wróciłabym tak szybko do regularnych ćwiczeń i biegania. Pan Michał to stuprocentowy profesjonalista, który jest przy tym Osobą niezwykle komunikatywną i, co bardzo ważne, słuchającą pacjenta. Polecam zdecydowanie rehabilitację u Pana Michała Hugo-Badera.

  • M

   Do Rehmedisu trafiłam przez zupełny przypadek, ale bardzo się z tego cieszę. Cały zespół okazał się bardzo sympatyczny i pomocny, łącznie z paniami na recepcji. Po wstępnej wizycie zostałam szybko skierowana do Pana Michała z bólami całego kręgosłupa i głowy (zniesiona lordoza szyjna). Po dwóch miesiącach terapii jestem bardzo zadowolona z efektów, bóle są znacznie mniejsze. W między czasie Pan Michał jeszcze mnie leczył ze skutków wypadku komunikacyjnego, który mi się przydarzył w połowie terapii. Terapia była dość bolesna, natomiast bardzo skuteczna - Pan Michał pracował po kolei nad każdym obolałym punktem, i teraz bóle powypadkowe są już tylko wspomnieniem. Kiedyś do niego przyszłam z dużym bólem głowy - po 40 minutach terapii ból zniknął zupełnie.
   Byłam już u wielu fizjoterapeutów, którzy mieli różne metody pracy, ale żadna nie okazała się tak skuteczna jak ta prowadzona przez Pana Michała. Bardzo polecam tego fizjoterapeutę, jest profesjonalny, wysłuchuje pacjenta i ma z nim świetny kontakt.

  • D

   Do Pana Michała zgłosiłam się z bólem odcinka lędźwiowego. Ból pojawiał się nagle przy kichaniu oraz próbach wstania od biurka w pracy.
   Pan Michał zrobił ze mną wywiad oraz sprawdził zakres ruchów kręgosłupa - dlatego wiedziałam, że jestem w rękach specjalisty. Ostrzegam, że terapia nie należy do przyjemnych, jest bolesna - ale efekt zdumiewający. Po pierwszej wizycie ból zniknął na ok tydzień - co już było dla mnie ogromną ulgą.
   Po nawrocie i telefonie alarmowym, nie było najmniejszego problemu, aby umówić się z Panem Michałem już na dzień następny. Tym razem pomogło na dobre, ból już nie wrócił - a minęło ponad 3 miesiące.
   Co dla mnie ważne, a jestem osobą aktywną, Pan Hugo-Bader przeszkolił mnie jak mogę ćwiczyć tak aby nie przeciążać problematycznego dla mnie odcinka kręgosłupa.
   Zdecydowanie polecam tego fizjoterapeutę - cechuje go profesjonalizm i skuteczność.

  • I

   Do Pana Michała trafiłam po operacji przepukliny odcinka szyjnego kręgosłupa i z bólem odcinka lędźwiowego promieniującym do uda. Już od pierwszej wizyty czułam, ze jestem w dobrych rękach. Efekty były widoczne od razu, ból odcinka lędźwiowego zniknął po kilku spotkaniach, a operowana dyskopatia szyjna stała się wspomnieniem. Cierpliwe podejście do pacjenta oraz dokładne tłumaczenie przyczyn dolegliwości bardzo pomagają w powrocie do zdrowia. Dostałam zestaw ćwiczeń , które wzmacniają mięśnie stabilizujące kręgosłup oraz zalecenia dotyczące prawidłowej postawy i od kiedy rzetelnie się do tego stosuje czuje się bardzo dobrze. Polecam tego specjalistę każdemu, kto zmaga się z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa.