lek.

Michał Harasymczuk

Ortopeda

Lek. Michał Harasymczuk wykształcenie zdobył na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu (2007-2013r.) Obecnie pracuje jako lekarz rezydent w <b> Klinice Ortopedii, Traumatologii i… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Lek. Michał Harasymczuk wykształcenie zdobył na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu (2007-2013r.) Obecnie pracuje jako lekarz rezydent w Klinice Ortopedii, Traumatologii i Chirurgii Ręki w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. Wiktora Degi w Poznaniu. Dr Harasymczuk pracuje także jako młodszy asystent w Katedrze i Klinice Traumatologii, Ortopedii i Chirurgii Ręki poznańskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (od 2015r.) oraz Polskiego Towarzystwa Barku i Łokcia (od 2016 r.). Wziął udział w kilkunastu kursach i szkoleniach z zakresu Chirurgii Kończyny Górnej w Polsce i zagranicą. Michał Harasymczuk zajmuje się leczeniem operacyjnym i nieoperacyjnym całej kończyny górnej –od okolicy barku do palców.

Ukończone szkoły

 • UM w Poznaniu

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Była to moja pierwsza wizyta spowodowana urazem lokcia. Pan doktor Michal Harasymczuk mimo młodego wieku sprawia wrazenie dobrego specjalisty. Podszedl do sprawy bardzo profesjonalnie.Do tego jest mily i cierpliwie tłumaczy o co chodzi w mim problemie medycznym. Polecam.

 • Moja pierwsza wizyta. Bardzo miły, komunikatywny, rzeczowy, cierpliwy. Po wizycie wyszedłem zadowolony. Na pewno umówię się na kolejną.

 • Świetny lekarz...po prostu człowiek.Dokładny do perfekcji.Co najważniejsze liczy się pacjent a nie kasa.Lekarz jakich mało .Polecam

 • M

  Pan Doktor diagnozował po urazie mój staw łokciowy. Tylko dzięki niemu i szybkiej decyzji o operacji mam szansę na pełną sprawność. Pan Doktor operował mnie osobiście - zabieg wykonany perfekcyjnie. Cały czas wszystko tłumaczy, nigdy się nie niecierpliwi na Pacjenta, pomimo dziesiątek pytań. Polecam wszystkim osobom, które mają problem z ręką!