Mgr

Michał Grzywacz verifiedCreated with Sketch.

Terapeuta, Psychoterapeuta

Adresy i kontakt

 • MÓJ TERAPEUTA Michał Grzywacz

  ul. Brzozowa 11, 23-300 Janów Lubelski, lubelskie

  Sposoby płatności: Gotówka


Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: MÓJ TERAPEUTA Michał GrzywaczUsługa: psychoterapia depresji

  Terapeuta, który mi pomógł. Bardzo empatyczny człowiek, który rozumie drugą osobę. Bardzo mi się spodobało, że szanował mnie i poważnie podszedł do moich życiowych problemów. Oczekiwałem dyskrecji, anonimowości i tak też było. Zawsze przyjeżdżałem autem i wjeżdżałem na posesję pod same wejście do gabinetu. Nikt mnie nie widział i o to mi chodziło. Polecam.

 • Szukasz terapeuty? Pacjenci polecają:

  Anna Markiewicz
  Anna Markiewicz
  Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta
  Generała Sikorskiego 12 lok. 6, Biłgoraj
  Jesteśmy z synem bardzo zadowoleni z wizyty. Miła, przyjazna atmosfera, przytulne wnętrze, a Pani psycholog kompetentna,… więcej

  Aneta Pyłypczuk
  Aneta Pyłypczuk
  Psychiatra, Terapeuta
  Elizy Orzeszkowej 2, Lublin
  Bardzo dobry Lekarz, w pełni zaangażowana w leczenie pacjenta, trafna diagnoza i leki. Jestem bardzo wdzięczna,… więcej

  Anita Rawa-Kochanowska
  Anita Rawa-Kochanowska
  Psycholog, Terapeuta
  Matki Teresy z Kalkuty 18a/3, Lublin
  Długo szukałam dobrego specjalisty i miałam szczęście, że w końcu znalazłam Panią Anite. Bardzo empatyczna terapeutka… więcej

  Anna Guz
  Anna Guz
  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta
  Nadbystrzycka 72/27, Lublin
  Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Była to pierwsza wizyta kolejne przed nami, ale już pani psycholog… więcej

  Agata Morawska-Pyter
  Agata Morawska-Pyter
  Psychiatra, Terapeuta
  Przemysłowa 4B, Opole Lubelskie
  Polecam Panią Doktor, empatyczna i pełna ciepła i zrozumienia osoba. Z indywidualnym podejściem do pacjenta. więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Certyfikowany Specjalista Terapii Uzależnień oferuje terapię wszystkich rodzajów uzależnień chemicznych (alkohol, narkotyk, dopalacz, itp...) i behawioralnych (hazard, seksoholizm, zakupoholizm, pracoholizm, itp...). Zajmuję się także terapią małżeńską i par oraz problemami i trudnościami osobistymi. Każda sesja psychoterapii ustalana jest po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Proponuję także psychoterapię w takich problemach jak współuzależnienie kobiet, mężczyzn. Możliwość terapii online

  Specjalizacje

  • Psychoterapia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: MÓJ TERAPEUTA Michał GrzywaczUsługa: psychoterapia depresji

   Terapeuta, który mi pomógł. Bardzo empatyczny człowiek, który rozumie drugą osobę. Bardzo mi się spodobało, że szanował mnie i poważnie podszedł do moich życiowych problemów. Oczekiwałem dyskrecji, anonimowości i tak też było. Zawsze przyjeżdżałem autem i wjeżdżałem na posesję pod same wejście do gabinetu. Nikt mnie nie widział i o to mi chodziło. Polecam.

  • J
   Lokalizacja: MÓJ TERAPEUTA Michał GrzywaczUsługa: Terapia małżeńska

   Terapeuta profesjonalny i godny polecenia. Jest bardzo szczery, rzeczowy i konkretny w tym, czym się zajmuje. Moje małżeństwo wisiało na włosku. Wraz z małżonką postanowiliśmy udać się na terapię. Dzięki terapii u Pana Michała ja i moja żona wiele sobie wyjaśniliśmy. Teraz jesteśmy znowu szczęśliwym małżeństwem. Polecam.

  • D
   Lokalizacja: MÓJ TERAPEUTA Michał Grzywacz

   Uwielbiam rozmawiać z Panem Michałem bo rozważa, że mną moje życiowe problemy. Nie daje mi gotowych pomysłów na życie ale po każdej rozmowie wiem co mam w życiu robić, a problemy które uważałam, że mnie przerastają porostu rozwiązuję. Nie wiem jak Pan Michał to robi ale otworzyłam się przed nim i zna on całe moje życie. Po każdym spotkaniu czuję się taka pełna energii. Super człowiek. Polecam.

  • T
   Lokalizacja: MÓJ TERAPEUTA Michał GrzywaczUsługa: psychoterapia

   Poprzez terapię odzyskałem kontrolę nad swoim życiem. Alkohol i narkotyki rujnowały całą moją rodzinę. Byłem w separacji z małżonką. Poprzez terapię znowu mieszkamy razem, a ja jestem trzeźwy. Pan Michał jest nowoczesnym i super terapeutą, który naprawdę pomaga ludziom. Dziękuję.

  • Z
   Lokalizacja: MÓJ TERAPEUTA Michał GrzywaczUsługa: terapia

   Jestem po terapii u Pana Michała. Utrzymuję abstynencję i nie biorę. Pan Michał jest super terapeutą bo ma dużą wiedzę oraz profesjonalne podejście. Polecam.

  • A
   Lokalizacja: MÓJ TERAPEUTA Michał GrzywaczUsługa: depresja, alkohol

   Chodziłam od lekarza do lekarza i każdy z nich przepisywał nowe leki, które mi nie pomagały. Po roku czasu stwierdzonej depresji i zażywania różnych leków trafiłam do Pana Michał. Podczas wspólnych sesji i rozmów z biegiem czasu odstawiłam lekarstwa i zobaczyłam, że leki jakie zostawały mi przepisane przez lekarzy nie rozwiązywały moich problemów osobistych, które wywołały stany depresyjne. Depresja powodowała to, że zaczęłam się za wszystko obwiniać, nie miałam ochoty na nic, chciałam siedzieć sama w domu i nigdzie nie wychodzić. Chciałam się czuć lepiej i zaczęłam sięgać po alkohol, który powodował pogłębianie się moich problemów. Pan Michał jest idealnym terapeutą i pomaga mi w radzeniu sobie z każdym problemem oraz żyć normalnie. Na każdej sesji szczerze rozmawiam o tym, co mnie w życiu spotkało. Rozmowa z Panem Michałem powoduje, że jestem spokojna i wiem co mam w życiu robić.

  • Z
   Lokalizacja: MÓJ TERAPEUTA Michał GrzywaczUsługa: problemy

   Nie mogłam się pozbierać po rozstaniu z facetem. Zaczęłam pić i brać dopalacze. Po pewnym czasie wiedziałam, że sobie sama z tym nie poradzę. W internecie szukałam pomocy i tak trafiłam do Pana Michał. Pierwsze spotkanie odbyło się w godzinach wieczornych ale w tym samym dniu jak zadzwoniłam. Pan Michał wysłuchał całej mojej historii i przy tym chyba wypłakałam wszystkie łzy. Na kolejnych spotkaniach pomógł mi w moich problemach, z którymi sobie nie radziłam. Obecnie jest już wszystko ok i wiem, że nie warto samemu żyć z własnymi problemami. Powinno być więcej takich dobrych specjalistów jak Pan Michał. Polecam.

  • J
   Lokalizacja: MÓJ TERAPEUTA Michał GrzywaczUsługa: terapia indywidualna

   Bardzo miły terapeuta, który ma ogromną wiedzę i doświadczenie i przy tym się nie wywyższa. Podczas spotkań terapeuta nie dawał mi odczuć, że jestem jakaś gorsza bo moje życie jest nieciekawe, pełne problemów. Pomógł mi cieszyć się tym co mam i zaakceptować moje życie i samą siebie. Polecam.

  • R
   Lokalizacja: MÓJ TERAPEUTA Michał GrzywaczUsługa: terapia od hazardu

   Jestem hazardzistą i przegrałem wszystko to co mam a nawet więcej. Zostały mi tylko długi. Za późno trafiłem do Pana Michała na terapię. Teraz przestałem grać i moje długi nie powiększają się tylko je systematycznie spłacam. Podczas terapii zrozumiałem dlaczego grałem, jakie były tego powody. Pan Michał pomógł mi w zrozumieniu tego całego mechanizmu i w zaprzestaniu grania. Polecam Pana Michał bo to profesjonalista w tym czym się zajmuje.

  • B
   Lokalizacja: MÓJ TERAPEUTA Michał GrzywaczUsługa: terapia

   Ja byłem bardzo nieśmiały a narkotyki pomagały mi w normalnym funkcjonowaniu, przynajmniej tak mi się zawsze wydawało jak brałem. Kiedy pojawiły się problemy ze zdrowiem i problemy z prawem zrozumiałem, że narkotyki kontrolują moje życie i nie dają przyjemności ale konsekwencje. Szukałem prywatnej terapii i zgłosiłem się do Pana Michała. Myślałem, że moja nieśmiałość i małomówność będzie dużym problemem. Na terapii zauważyłem, że nie mam problemów z nieśmiałością. Pan Michał ma coś w sobie, że ja nie czułem, żadnego skrępowania i swobodnie mogłem rozmawiać o wszystkim. Zakończyłem terapię u Pana Michała i jestem dumny z siebie, że nie ćpam i zmieniłem swoje życie. Dziękuję Panu Michałowi bo bez niego nie dałbym rady. Jak dla mnie to znakomity specjalista od życia, problemów, uzależnień.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG