Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
ul. Wołowska 20, Psie Pole , Wrocław
Centrum Medyczne LUX MED, Wrocław, ul. Swobodna 1 (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

LUX MED


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja pediatryczna


Wołowska 20, Wrocław

od 136 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20

Pozostałe usługi

Konsultacja pediatryczna (dzieci zdrowe)


Wołowska 20, Wrocław

od 133 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Wrocław, ul. Swobodna 1

Pan doktor zrobił Na mnie bardzo dobre wrażenie ma wspaniałe podejście do dzieci ,jest kulturalny ma dużą wiedzę bez problemu odpowiada na pytania. Podoba mi się że najpierw zachęca do korzystania z naturalnych metod a nie jak większość lekarzy wypisuje tone leków z czego większość ma takie same zastosowanie:P Mój synek został dokładnie zbadany. Nie mam żadnych zastrzeżeń do Pana Doktora .


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo dobry, uważny lekarz, z dobrym podjesciem do dziecka. Moj synek jest zawsze spokojny w trakcie wizyty, Pan przeznacza czas pacjentowi, odpowiada na pytania rodziców, slucha i jest uważny, oprocz tego bardzo sympatyczny. Polecam bardzo.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Polecam lekarza z całego serca. Chodzę do doktora od 4 lat już z drugim dzieckiem. Bardzo dokładnie bada dziecko. Doradza i w razie potrzeby kieruje na kolejne badania bądź rehabilitację. Kiedy dziecko było chore i od 3 dni do 40 C gorączka to zanim został wypisane antybiotyk zrobiliśmy na szybko CRP. Zawsze szukam wolnych terminów do Pana doktora ponieważ zależy mi na fachowym podejściu i badaniu dziecka. Polecam!!!!!


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Wrocław, ul. Swobodna 1 gorączka i przeziębienie

Pan doktor zrobił na mnie bardzo złe wrażenie.
Owszem, zbadał moje dziecko i potwierdził, że wszystko jest w porządku jednak na moje pytania dotyczące skierowania do alergologa zaczął być opryskliwy. Powiedział że alergię też można z pediatrą skonsultować, ale że jak tak bardzo chcę to da mi to skierowanie (z wielką łaską) i że nie będzie się ze mną męczył. Zarzucał mi, że łażenie na konsultacje nie wyleczy dziecka i generalnie mnie skrytykował. Powiedział to tak grubiańskim i niegrzecznym tonem, że nigdy więcej nie umówię mojego dziecka na wizytę z tym lekarzem. Pokazał kompletny brak profesjonalizmu, wypróżniając się emocjonalnie - a ja się tylko grzecznie zapytałam. Nigdy więcej, nie polecam nikomu.

lek. Michał Grabiński

Zaistniałą sytuację widzę w nieco innym świetle. Wydaje mi się, że powinna pani być z wizyty zadowolona. Wchodząc do gabinetu na pytanie co was sprowadza odpowiedziała pani zdawkowo: “chcę osłuchać dziecko”. Nawet w warzywniaku wypada powiedzieć: poproszę trzy kilo ziemniaków. Jak pani zauważyła dziecko zbadałem i potwierdziłem, że jest zdrowe. Następnie ponownie powiedziała pani: “chcę jeszcze skierowanie do alergologa” Zaznaczam, że była to pierwsza wizyta w placówce i nie ma w systemie żadnych danych o historii choroby dziecka dlatego też zapytałem się z jakiego powodu uważa Pani, że wizyta jest potrzebna (mimo powszechnego przekonania to, że “macie alergologa w pakiecie” nie oznacza, że można sobie tam chodzić kiedy się chce - w takim wypadku wizyta bez skierowania jest płatna)
Ponownie uzyskałem odpowiedź, że “chce pani porozmawiać o wynikach”
Najwyraźniej jedyne czego Pani nie chciała to ze mną rozmawiać, więc już Pani nie musi a wizytę do alergolga macie “za darmo”.
Mam nadzieję, że chociaż z nim Pani porozmawia, bo tak jak już wspomniałem podczas wizyty leczenie dziecka nie polega na robieniu kolejnych badań tylko na próbie rozwiązania problemu a żeby problem rozwiązać trzeba o nim porozmawiać.
Życzę zdrowia.


E
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dokładny lekarz: zleca potrzebne badania, nie bagatelizuje żandych objawów. Pogodne podejście do dziecka i rodzica, cierpliwie odpowiada na pytania, a mam ich zawsze całą listę. Kiedy była taka potrzeba, kierował syna do specjalistów


M

Opinia z dnia 12.12.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Pediatria