lek.

Michał Gierek

Urolog

27 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 24 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Lekarz zajmujący się Urologią oraz Andrologią - szczególnie leczeniem i profilaktyką dalszą niepłodności męskiej, schorzeniami onkologicznymi takimi jak rak stercza, rak nerki, rak… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poliklinika Doktora BesseraUsługa: ,,męskie,, sprawy

  Lekarz bardzo miły, kompetentny, wszystko dobrze wyjaśnił, zalecenia czytelne i zrozumiałe, wszystko wytłumaczone. Pacjent czuje się ,,na luzie,,lekarz szybko eliminuje poczucie wstydu i strachu. Polecam

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poliklinika Doktora Bessera

  Super lekarz. Potrafi wytlumaczyc i spokojnie przedstawic problem. Nie krępuje. Profesjonalista z ludzką empatią.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wybraliśmy dr. Michała Gierka po przeczytaniu opinii na portalu i po wizycie doszliśmy do wniosku, że są one jak najbardziej uzasadnione! Dołączamy do grona zadowolonych pacjentów - pan doktor w rzeczowy sposób wyjaśnił jak się mają sprawy ze zdrowiem mojego męża, a po badaniu usg i badaniu, zalecił postępowanie lecznicze, spotkamy się na pewno na kolejnej wizycie za trzy miesiące. Zdecydowanie polecamy!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poliklinika Doktora Bessera

  Pan doktor Michał Gierek to bardzo konkretny, rzeczowy i miły lekarz.
  Cierpliwie wysłucha, rzetelnie zbada i równie cierpliwie przedstawi problem. To była moja druga wizyta. Obydwie przebiegły w przyjaznej atmosferze. Polecam każdemu z problemami urologicznymi.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Polis Clinic Prywatna Opieka Lekarska SpecjalistycznaUsługa: konsultacje urologiczne z USG

  Witam,
  Polecam Pana doktora Michała Gierka. Profesjonalnie i rzeczowo przeprowadził ze mną wywiad urologiczny, zrobił USG i postawił diagnozę i przedstawił dalsze warunki leczenia. Wykrył u mnie dość groźną dla mnie dolegliwość, której nie potrafił wykryć lekarz pierwszego kontaktu. Za to wielkie dzięki.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wszystkie pozytywne opinie potwierdzam. Mogę tylko żałować, że tata nie trafił do p. doktora wcześniej. Skończyło by się na operacji a tak radioterapia już w toku. Wytłumaczył, rozwiał wątpliwości a przede wszystkim podniósł na duchu i rak prostaty nie taki już nie taki straszny. Gorąco polecam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor bardzo miły i profesjonalny, wszystko dokładnie wytłumaczył na polega problem i przede wszystkim pomocny.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poliklinika Doktora BesseraUsługa: Problemy z prostatą

  Jak dla mnie profesjonalista. Tłumaczy "po ludzku", używa zrozumiałych pojęć. Bardzo miły i rzetelny! Polecam każdemu!

 • S
  Lokalizacja: Diab Serwis - CENTRUM LECZENIA CUKRZYCY (PRZYCHODNIA DLA DOROSŁYCH)

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Mój narzeczony również. Wywiad został dokładnie przeprowadzony, badanie także, i co najważniejsze Pan Doktor wszystko tłumaczy... doradza. Jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Ogromnie polecam!

 • Z
  Lokalizacja: Poliklinika Doktora BesseraUsługa: nowotwór pęcherza moczowego

  Pan doktor to bardzo sympatyczny człowiek, ale przede wszystkim konkretny i trafnie stawiający diagnozę lekarz.Odpowiada na każde pytanie. Potrafi uspokoić i podnieść na duchu. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem właśnie na niego. Polecam!!!

Pytania pacjentów (4)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz zajmujący się Urologią oraz Andrologią - szczególnie leczeniem i profilaktyką dalszą niepłodności męskiej, schorzeniami onkologicznymi takimi jak rak stercza, rak nerki, rak pęcherza moczowego i rak jąder. W swoim gabinecie zapewniam kompleksową diagnostykę przerostu gruczołu krokowego oraz leczenie infekcji układu moczowego.Po ukończeniu studiów swój rozwój Urologiczny rozpocząłem w Śląskim Centrum Urologii "Urovita" w Chorzowie pod kierownictwem dr n. med Andrzej Szurkowski. Od 2017 roku jestem asystentem w Klinicznym Oddziale Urologii w Sosnowcu pod kierownictwem dr n. med Michał Tkocz.
  Cały czas dokształcam się - biorąc udział w licznych zjazdach, kursach krajowych i zagranicznych.
  Na wizycie pragnę zapewnić pacjentowi profesjonalną opiekę - skupiając się na odpowiednim podejściu do chorego, prawidłowy wytłumaczeniu i zrozumienia problemu medycznego, z którym mamy do czynienia. Zapewniam opiekę również w przypadku schorzeń , które wymagają leczenia zabiegowego na wyżej wymienionych Oddziałach.

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Publikacje

 • Managing traumatic aortic study : a case study

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty