lek. dent.

Michał Czarnecki

Stomatolog

Studia stomatologiczne ukończyłem ponad 10 lat temu. Od 2012 roku jestem specjalistą z zakresu chirurgii stomatologicznej. Najwięcej satysfakcji dawało mi jednak zawsze ratowanie z... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Witam. Czy w czasie i po wybielaniu wewnętrznym nalezy stosowac białą dietę? W gabinecie stomatologicznym powiedziano mi, że nie.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Michał Czarnecki

  Witam, ja nie zalecam pacjentom białej diety przy wybielaniu wewnętrznym.

 • Kulka w okolicy żuchwy

  Dzień dobry,

  mam pytanie. Ostatnio miałam usuwane ósemki z lewej strony (górną która rosła dopoliczkowo i dolną którą ledwo było widać zza dziąsła). Zauważyłam również i wyczułam taką ruchomą kulkę w okolicy żuchwy, właśnie po lewej stronie. Czy to coś poważnego?

  Bardzo…

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Michał Czarnecki

  Mam za mało informacji aby się ustosunkować do tego zapytania, pozdrawiam

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Studia stomatologiczne ukończyłem ponad 10 lat temu. Od 2012 roku jestem specjalistą z zakresu chirurgii stomatologicznej. Najwięcej satysfakcji dawało mi jednak zawsze ratowanie zębów przed usunięciem. Stąd moje wczesne zainteresowanie nowoczesnymi metodami leczenia kanałowego. Już od 8 lat nie wykonałem leczenia kanałowego bez pomocy mikroskopu. W przypadkach trudnych i wymagających, zabieg ratowania zęba potrafię poszerzyć o metody chirurgiczne jak np. resekcja czy wyłuszczenie torbieli. Dużą wagę przykładam do jakości rekonstrukcji zębów, gdyż wiem jak często nawet najlepsze leczenie kanałowe może być zmarnowane zbyt słabą odbudową zęba. Z tego powodu polubiłem protetykę. Jej nowoczesną odmianę, pozwalającą zminimalizować uszkadzanie zębów wykorzystuję też w poprawie estetyki uśmiechu. Przykładowo - licówki porcelanowe bez szlifowania zębów - "to tak można?" dopytują zdziwieni pacjenci. O tych i innych możliwościach nowoczesnej stomatologii chętnie opowiem na bezpłatnej wizycie konsultacyjnej. Do zobaczenia.

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna

Choroby

więcej

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • A
  Lokalizacja: DENTESTIKAUsługa: Kompleksowa opieka stomatologiczna

  Super, extra, czad. Polecam Pana Doktora w 100% Było duuużo do zrobienia, m.in. leczenie kanałowe i usuwanie zębów. Wszystko poszło sprawnie i bezboleśnie. Razem z Panią Moniką tworzą dream team :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DENTESTIKA

  Po leczeniu dentysta zdecydował się założyć plombę aż do następnej wizyty. W domu ząb bardzo mnie bolał, miałam straszny obrzęk. Po konsultacji w innym gabinecie okazało się że jeden kanał nie został oczyszczony. Ząb musiał być otwarty. Skończyłam kurs antybiotyku. Efekt - straciłam 600 złotych i ząb. NIe polecam!

 • C
  Lokalizacja: DENTESTIKAUsługa: Licówka porcelanowa

  Jestem bardzo zadowolona po zamontowaniu korony, oraz licówki. Udało się za pierwszym podejściem! Super atmosfera i podejście do pacjenta.

  Pozdrowienia dla załogi ????

 • M
  Lokalizacja: DENTESTIKAUsługa: leczenie kanałowe

  Świetny dentysta, mogę tylko polecić. Zgłosiłem się na leczenie kanałowe, pan Michał bardzo fajnie wyjaśnił dlaczego najpewniej nie jest potrzebne i załatwił problem który najpewniej był przyczyną objawów. Niemal żałuję że nie mam więcej zębów do wyleczenia :)

  lek. dent. Michał Czarnecki2017-04-15

  Dziękuję panie Michale (Michały to fajne chłopaki;). Zawsze staram się uratować ząb przed usunięciem czy niepotrzebnym leczeniem kanałowym. W tym przypadku pana górna piątka dostała drugą szansę, ale potrzebujemy ją jeszcze poobserwować...

 • Pan Michał Czarnecki uratował mi życie i moją okropnie bolą jedynkę. Przeprowadził bezboleśnie i profesjonalnie leczenie kanałowe pod mikroskopem. Przyjął mnie pomimo braku miejsc. To wspaniały stomatolog i człowiek. Nikomu innemu nie powierze już moich zębów.

  lek. dent. Michał Czarnecki2017-01-18

  Z opisu wnoszę, że to pani Żaneta ;) Cieszę się, że mogłem pomóc. Pozdrawiam serdecznie.

 • Przede wszytskim miła przyjazna atmosfera a Pan Michał sprawia, że strach mija. Ząb, który każdy dentysta skazał na estrakcje, jest własnie przez Pana Michała ratowany. Także zabiegi chirurgiczne bardzo precyzyjnie wykonane. Wszystko bezboleśnie. Polecam w 100% .

  lek. dent. Michał Czarnecki2017-04-15

  Dziękuję za miłe słowa. Przyznaję, że zdarzają się nam wizyty gdy jest więcej śmiechu, niż leczenia, a początkowo zestresowani pacjenci wracają ponownie z uśmiechem. Co do ratowania zębów skazanych na usunięcie, to trochę takie moje hobby ;)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam u Pana Doktora ponieważ nie mogłam znaleźć miejsca aby umówić się u siebie w mieście. Sugerowałam się opinią ze znany lekarz.pl i jestem zadowolona z zabiegu. Naprawdę bardzo miła atmosfera, czysto, bezboleśnie

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do pacjenta, w ciągu jednej 30 min wizyty udało się zrobić to co u niektórych gabinetach czekalbym kilkanaście dni

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny dentysta! Postarał się nawet, żeby umówić kolejną wizytę za tydzień, mimo, że najbliższe wolne miejsca były za miesiąc. Plan leczenia zrozumiały w rozsądnej cenie. Polecam!

 • P

  Do gabinetu pana Michała trafiłam dzięki mojej siostrze, która korzystała wcześniej z usług doktora.
  Miałam problem z zębem i dzięki temu, że trafiłam w dobre ręce został on uratowany.
  Chciałabym podziękować panu Michałowi za wspaniałą i fachową pomoc oraz pani Monice, która dzielnie wspiera pacjentów.

  lek. dent. Michał Czarnecki2017-04-15

  Dziękuje w imieniu swoim oraz mojej prawej ręki-siostry-asystentki-managerki-rejestratorki Moniki. Gdyby nie ona, to ratowanie zębów byłoby o wiele trudniejsze.