lek. dent.

Michał Czarnecki

Stomatolog

30 opinii +dodaj

Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Studia stomatologiczne ukończyłem ponad 10 lat temu. Od 2012 roku jestem specjalistą z zakresu chirurgii stomatologicznej. Najwięcej satysfakcji dawało mi jednak zawsze ratowanie z... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania pacjentów (1)

 • Czy po śmierci istnieje ryzyko poruszania się implantów (tzw. żywotność martwych zębów)? I czy przy ubytku zębów ,ząb który pełni rolę mocnego ucisku wytrzyma odbudowę na włóknie szklanym? I czy może trzeba wstawić ćwiek metalowy zamiast korony kompozy? Słyszałam też o innowacyjnych komputerowe zakładanie… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Michał Czarnecki

  Żywotność implantu w jamie ustnej jest wypadkową wielu czynników. Badania pokazują długi okres wytrzymałości, jednak nie ma reguły i każdy przypadek jest inny. Główne czynniki to higiena jamy ustnej, stan… Więcej

Zadaj pytanie lekarzowi

Twoje pytanie (bez Twoich danych) zostanie opublikowane na profilu lekarza

Zadaj darmowe pytanie

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Studia stomatologiczne ukończyłem ponad 10 lat temu. Od 2012 roku jestem specjalistą z zakresu chirurgii stomatologicznej. Najwięcej satysfakcji dawało mi jednak zawsze ratowanie zębów przed usunięciem. Stąd moje wczesne zainteresowanie nowoczesnymi metodami leczenia kanałowego. Już od 8 lat nie wykonałem leczenia kanałowego bez pomocy mikroskopu. W przypadkach trudnych i wymagających, zabieg ratowania zęba potrafię poszerzyć o metody chirurgiczne jak np. resekcja czy wyłuszczenie torbieli. Dużą wagę przykładam do jakości rekonstrukcji zębów, gdyż wiem jak często nawet najlepsze leczenie kanałowe może być zmarnowane zbyt słabą odbudową zęba. Z tego powodu polubiłem protetykę. Jej nowoczesną odmianę, pozwalającą zminimalizować uszkadzanie zębów wykorzystuję też w poprawie estetyki uśmiechu. Przykładowo - licówki porcelanowe bez szlifowania zębów - "to tak można?" dopytują zdziwieni pacjenci. O tych i innych możliwościach nowoczesnej stomatologii chętnie opowiem na bezpłatnej wizycie konsultacyjnej. Do zobaczenia.

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam, dwie ósemki usunięte niemalże z uśmiechem na ustach, w miłej atmosferze :) Wszystko bez bólu i powikłań.

 • bardzo dobry

  Przyszłam do p. Czarneckiego ze zdjęciem rtg, które w ocenie innego lekarza wskazywało na konieczność leczenia kanałowego, a być może i resekcji korzenia. Pełna obaw przyszłam do gabinetu p. Michała, poleconego mi wcześniej przez jednego z dentystów. P. Czarnecki spokojnie i bardzo profesjonalnie podszedł do sprawy - zrobił nowe, bardziej wiarygodne zdjęcia, dogłębnie zbadał mój problem i okazało się, że diagnoza jest zupełnie inna niż twierdzili jego poprzednicy - nie muszę leczyć zębów kanałowo, a tego najbardziej się obawiałam. Co ważne, p. doktor podchodzi do pacjenta z wielką wyrozumiałością, ma ogromną wiedzą i potrafi przekazać ją w zrozumiały dla pacjenta sposób. Widać, że nie kieruje nim tylko chęć zysku, ale przede wszystkim chęć pomocy pacjentowi. Miałam poczucie, że jestem w dobrych rękach. Jeśli będzie potrzeba to na pewno odwiedzę jeszcze jego gabinet.

 • bardzo dobry

  Pan Michał usuwał mojemu mężowi ósemkę. Wszystko trwało dosłownie z 5-10 minutek. Mąż był w SZOKu, że tak szybko i tak bezboleśnie :-D Stwierdził: " miałaś rację, że tak zachwycałaś się panem doktorkiem" (mąż był pierwszy raz u pana Michała). PROFESJONALISTA i przede wszystkim świetny kontakt z pacjentem :) ps. Jeździmy 110km, żeby zaznać tej przyjemności :-D Wizyta u Pana Michała to naprawdę czysta przyjemność!!

 • bardzo dobry

  Wszystko jak najbardziej na plus. Szybko, z uśmiechem a co najwazniejsze bardzo profesjonalnie. Pozdrawiam Pana Michała, oraz jego żonę! ;-)

 • bardzo dobry

  Witam, jeśli ktoś szuka lekarza z powołania to Pan Michał właśnie takim jest. Ogromna wiedza, doświadczenie, umiejętności. Bardzo wnikliwie bada każdy przypadek, poświęca dużo czasu pacjentowi. Każdego traktuje indywidualnie i naprawdę czuć, że to co robi Pan Michał jest nie tylko Jego wykonywanym zawodem ale przede wszystkim pasją w życiu. Bardzo ciepły, opanowany człowiek. Wybitny specjalista! Bardzo polecam!!!

 • bardzo dobry

  Nie pamiętam żeby jakiś inny dentysta tak dokładnie zajął się moimi ząbkami jak pan Michał :) A dodatkowo pan Doktor to przesympatyczny człowiek, potrafi rozładować napięcie :) Gorąco polecam!

 • bardzo dobry

  Doskonały specjalista, bardzo dokładny, a do tego przesympatyczny człowiek. Miałam przeprowadzany dość ciężki zabieg usuwania 8 zatrzymanej, ale dzięki Panu Michałowi wszystko zagoiło się szybko i bez komplikacji. Ponadto naprawdę dobra opieka nad pacjentem już po zabiegu ;) Gorąco polecam!

 • bardzo dobry

  Polecam baaardzo! Pierwszy stomatolog, który wysłuchał moich potrzeb i zajął się tym co dla mnie było najważniejsze. Od dłuższego czasu nie lubiłam swojej dwójki, kolor i kształt pozostawiały wiele do życzenia… nikt z poprzedników Pana Michała nie chciał się tym zająć przekonując mnie do poprawy/wymiany wypełnienia tylnych zębów w pierwszej kolejności. Pan Michał zajął się tym co było dla mnie najważniejsze, tym z czym przyszłam, oczywiście wyszło super! Dziś jestem stałą pacjentką, z chęcią i bez stresu odwiedzam gabinet stomatologiczny. Panuje tu super atmosfera, Pan Michał zawsze jest w dobrym humorze, który bardzo się udziela. Dodatkowo, w gratisie, funduje intensywne ćwiczenia mięśni twarzy, kiedy podczas leczenia zęba, swoim poczuciem humoru rozbawia pacjenta i karze wytrzymać z otwartą buzią J    

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Michał Czarnecki ( 29 września 2015)

  Pani Magdo! Dzięki za miłe słowa. Faktycznie nowy uśmiech wyszedł pierwsza klasa i to bez konieczności szlifowania i robienia koronek, co mnie dodatkowo cieszy. Pozdrawiam i do zobaczenia.

 • bardzo dobry

  Odwiedziłam już ten gabinet kilka razy i mogę go w 100% polecić każdemu!!! Pan Michał to świetny specjalista z pozytywną energią i poczuciem humoru. Usuwałam ostatnio 8 i jak zawsze wielkie przerażenie z mojej strony, jednak wszystko poszło bardzo szybko i bezboleśnie. Nawet podczas całego zabiegu Pan Michał śpiewał mi sto lat...., bo miałam akurat urodziny. Dostałam nawet z tej okazji prezent w postaci rabatu - bardzo miłe z jego strony. Na pewno jeszcze nie raz tam wrócę. Chodziłam po wielu stomatologach ale nigdzie nie ma ani takiej atmosfery ani tak delikatnego profesjonalnego podejścia do pacjenta. Polecam!!!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Michał Czarnecki ( 29 września 2015)

  Mam nadzieję Pani Magdo, że wszystko się zagoiło i mogła Pani świętować urodziny. Pozdrawiam i dziękuję za miły komentarz.

 • bardzo dobry

  świetny specjalista. Konkretnie. Szybko. Bezboleśnie. Skłamałbym jakbym powiedział, że nie mogę się doczekać kolejnej wizyty, ale z pewnością - jeśli będę musiał udać się do stomatologa - wiem, że u p. Michała otrzymam świetną usługę:)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Michał Czarnecki ( 29 września 2015)

  Przepraszam, że tak późno odpisuję. Dziękuję za szczery ;) komentarz.

Najbliższe terminy:

kolejne dni