lek. dent.

Michał Czarnecki

Stomatolog

Studia stomatologiczne ukończyłem ponad 10 lat temu. Od 2012 roku jestem specjalistą z zakresu chirurgii stomatologicznej. Najwięcej satysfakcji dawało mi jednak zawsze ratowanie z... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Cena mostu protetycznego

  Witam. Jaka jest cena za jeden punkt mostu protetycznego w Bydgoszczy. Do zrobienia jest 7 punktów. i jakie są najbliższe wolne terminy ?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Michał Czarnecki

  Proszę pytać w Bydgoszczy;)

 • Piaskowanie/scaling koron pełnoceramicznych?

  Czy istnieją przeciwskazania, aby korony pełnoceramiczne poddawac zabiegom piaskowania/scalingu oraz fluoryzacji?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Michał Czarnecki

  Tak, istnieją.

Zobacz wszystkie (11) odpowiedzi

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia stomatologiczne ukończyłem ponad 10 lat temu. Od 2012 roku jestem specjalistą z zakresu chirurgii stomatologicznej. Najwięcej satysfakcji dawało mi jednak zawsze ratowanie zębów przed usunięciem. Stąd moje wczesne zainteresowanie nowoczesnymi metodami leczenia kanałowego. Już od 8 lat nie wykonałem leczenia kanałowego bez pomocy mikroskopu. W przypadkach trudnych i wymagających, zabieg ratowania zęba potrafię poszerzyć o metody chirurgiczne jak np. resekcja czy wyłuszczenie torbieli. Dużą wagę przykładam do jakości rekonstrukcji zębów, gdyż wiem jak często nawet najlepsze leczenie kanałowe może być zmarnowane zbyt słabą odbudową zęba. Z tego powodu polubiłem protetykę. Jej nowoczesną odmianę, pozwalającą zminimalizować uszkadzanie zębów wykorzystuję też w poprawie estetyki uśmiechu. Przykładowo - licówki porcelanowe bez szlifowania zębów - "to tak można?" dopytują zdziwieni pacjenci. O tych i innych możliwościach nowoczesnej stomatologii chętnie opowiem na bezpłatnej wizycie konsultacyjnej. Do zobaczenia.

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna

Choroby

więcej

Ocena pacjentów:

36 opinii

 • Pan Michał Czarnecki uratował mi życie i moją okropnie bolą jedynkę. Przeprowadził bezboleśnie i profesjonalnie leczenie kanałowe pod mikroskopem. Przyjął mnie pomimo braku miejsc. To wspaniały stomatolog i człowiek. Nikomu innemu nie powierze już moich zębów.

  lek. dent. Michał Czarnecki2017-01-18

  Z opisu wnoszę, że to pani Żaneta ;) Cieszę się, że mogłem pomóc. Pozdrawiam serdecznie.

 • Przede wszytskim miła przyjazna atmosfera a Pan Michał sprawia, że strach mija. Ząb, który każdy dentysta skazał na estrakcje, jest własnie przez Pana Michała ratowany. Także zabiegi chirurgiczne bardzo precyzyjnie wykonane. Wszystko bezboleśnie. Polecam w 100% .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam u Pana Doktora ponieważ nie mogłam znaleźć miejsca aby umówić się u siebie w mieście. Sugerowałam się opinią ze znany lekarz.pl i jestem zadowolona z zabiegu. Naprawdę bardzo miła atmosfera, czysto, bezboleśnie

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do pacjenta, w ciągu jednej 30 min wizyty udało się zrobić to co u niektórych gabinetach czekalbym kilkanaście dni

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny dentysta! Postarał się nawet, żeby umówić kolejną wizytę za tydzień, mimo, że najbliższe wolne miejsca były za miesiąc. Plan leczenia zrozumiały w rozsądnej cenie. Polecam!

 • Do gabinetu pana Michała trafiłam dzięki mojej siostrze, która korzystała wcześniej z usług doktora.
  Miałam problem z zębem i dzięki temu, że trafiłam w dobre ręce został on uratowany.
  Chciałabym podziękować panu Michałowi za wspaniałą i fachową pomoc oraz pani Monice, która dzielnie wspiera pacjentów.

 • Serdecznie polecam, dwie ósemki usunięte niemalże z uśmiechem na ustach, w miłej atmosferze :)
  Wszystko bez bólu i powikłań.

 • Przyszłam do p. Czarneckiego ze zdjęciem rtg, które w ocenie innego lekarza wskazywało na konieczność leczenia kanałowego, a być może i resekcji korzenia. Pełna obaw przyszłam do gabinetu p. Michała, poleconego mi wcześniej przez jednego z dentystów. P. Czarnecki spokojnie i bardzo profesjonalnie podszedł do sprawy - zrobił nowe, bardziej wiarygodne zdjęcia, dogłębnie zbadał mój problem i okazało się, że diagnoza jest zupełnie inna niż twierdzili jego poprzednicy - nie muszę leczyć zębów kanałowo, a tego najbardziej się obawiałam.
  Co ważne, p. doktor podchodzi do pacjenta z wielką wyrozumiałością, ma ogromną wiedzą i potrafi przekazać ją w zrozumiały dla pacjenta sposób. Widać, że nie kieruje nim tylko chęć zysku, ale przede wszystkim chęć pomocy pacjentowi. Miałam poczucie, że jestem w dobrych rękach.
  Jeśli będzie potrzeba to na pewno odwiedzę jeszcze jego gabinet.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Michał usuwał mojemu mężowi ósemkę. Wszystko trwało dosłownie z 5-10 minutek. Mąż był w SZOKu, że tak szybko i tak bezboleśnie :-D
  Stwierdził: " miałaś rację, że tak zachwycałaś się panem doktorkiem" (mąż był pierwszy raz u pana Michała).
  PROFESJONALISTA i przede wszystkim świetny kontakt z pacjentem :)
  ps. Jeździmy 110km, żeby zaznać tej przyjemności :-D
  Wizyta u Pana Michała to naprawdę czysta przyjemność!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wszystko jak najbardziej na plus. Szybko, z uśmiechem a co najwazniejsze bardzo profesjonalnie. Pozdrawiam Pana Michała, oraz jego żonę! ;-)