lek. dent.

Michał Czarnecki

Stomatolog

30 opinii +dodaj

Umów wizytę 13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Studia stomatologiczne ukończyłem ponad 10 lat temu. Od 2012 roku jestem specjalistą z zakresu chirurgii stomatologicznej. Najwięcej satysfakcji dawało mi jednak zawsze ratowanie z... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania pacjentów (1)

 • czy z implantem się umiera czy wypada i rusza się w wieku 75 lat tj. żywotność własnych zębów. Przy ubytku zębów ,ząb który pełni rolę mocnego ucisku wytrzyma odbudowę na włóknie szklanym, a może ćwiek metalowy zamiast korony kompozyt. Są też innowacyjne komputerowe zakładanie pełnoceramicznych wypełnień… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Michał Czarnecki

  Żywotność implantu w jamie ustnej jest wypadkową wielu czynników. Badania pokazują długi okres wytrzymałości, jednak nie ma reguły i każdy przypadek jest inny. Główne czynniki to higiena jamy ustnej, stan… Więcej

Zadaj pytanie lekarzowi

Twoje pytanie (bez Twoich danych) zostanie opublikowane na profilu lekarza

Zadaj darmowe pytanie

Informacje o lekarzu

O mnie

Studia stomatologiczne ukończyłem ponad 10 lat temu. Od 2012 roku jestem specjalistą z zakresu chirurgii stomatologicznej. Najwięcej satysfakcji dawało mi jednak zawsze ratowanie zębów przed usunięciem. Stąd moje wczesne zainteresowanie nowoczesnymi metodami leczenia kanałowego. Już od 8 lat nie wykonałem leczenia kanałowego bez pomocy mikroskopu. W przypadkach trudnych i wymagających, zabieg ratowania zęba potrafię poszerzyć o metody chirurgiczne jak np. resekcja czy wyłuszczenie torbieli. Dużą wagę przykładam do jakości rekonstrukcji zębów, gdyż wiem jak często nawet najlepsze leczenie kanałowe może być zmarnowane zbyt słabą odbudową zęba. Z tego powodu polubiłem protetykę. Jej nowoczesną odmianę, pozwalającą zminimalizować uszkadzanie zębów wykorzystuję też w poprawie estetyki uśmiechu. Przykładowo - licówki porcelanowe bez szlifowania zębów - "to tak można?" dopytują zdziwieni pacjenci. O tych i innych możliwościach nowoczesnej stomatologii chętnie opowiem na bezpłatnej wizycie konsultacyjnej. Do zobaczenia.

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Doskonały specjalista, bardzo dokładny, a do tego przesympatyczny człowiek. Miałam przeprowadzany dość ciężki zabieg usuwania 8 zatrzymanej, ale dzięki Panu Michałowi wszystko zagoiło się szybko i bez komplikacji. Ponadto naprawdę dobra opieka nad pacjentem już po zabiegu ;) Gorąco polecam!

 • bardzo dobry

  świetny specjalista. Konkretnie. Szybko. Bezboleśnie. Skłamałbym jakbym powiedział, że nie mogę się doczekać kolejnej wizyty, ale z pewnością - jeśli będę musiał udać się do stomatologa - wiem, że u p. Michała otrzymam świetną usługę:)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Michał Czarnecki ( 29 września 2015)

  Przepraszam, że tak późno odpisuję. Dziękuję za szczery ;) komentarz.

 • bardzo dobry

  Usuwana 8. Miałam okropne obawy po wielu opowieściach innych osób i ich doświadczeń i przez to przed zabiegiem miałam stan przedzawałowy ;D Wszystko bardzo szybko, bezboleśnie. Przyjemne to nie jest ;D ale spodziewałam się dantejskich scen, których na szczęście nie było. POLECAM

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. dent. Michał Czarnecki ( 16 czerwca 2015)

  Dziękuję za miłą opinię. Faktycznie poszło szybciutko, do zobaczenia na kolejnych zabiegach ;)

 • bardzo dobry

  Pan Michał to nie tylko bardzo sympatyczny człowiek, ale również, a może przede wszystkim, dobry specjalista. Przyszłam do jego gabinetu zachęcona pozytywnymi opiniami. Byłam w 7 miesiącu ciąży z połamanym pionowo zębem - nie do uratowania. Bardzo bałam się wyrwania zęba, ale był to jedyny sposób, aby przestało boleć. Po wypełnieniu ankiety na temat chorób i alergii (swoją drogą, pierwszy raz wypełniałam coś takiego u stomatologa) zabrał się do pracy. Pani asystentka również czuwała nade mną. Wszystko poszło szybko i bezboleśnie. Dziura po zębie szybciutko mi się zagoiła. Po tygodniu doktor zdjął mi szew. Jeśli ktoś się panicznie boi dentystów, to śmiało polecam Pana Michała. Jego charyzma oraz pozytywne nastawienie bardzo się udziela :)

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam, dwie ósemki usunięte niemalże z uśmiechem na ustach, w miłej atmosferze :) Wszystko bez bólu i powikłań.

 • bardzo dobry

  Przyszłam do p. Czarneckiego ze zdjęciem rtg, które w ocenie innego lekarza wskazywało na konieczność leczenia kanałowego, a być może i resekcji korzenia. Pełna obaw przyszłam do gabinetu p. Michała, poleconego mi wcześniej przez jednego z dentystów. P. Czarnecki spokojnie i bardzo profesjonalnie podszedł do sprawy - zrobił nowe, bardziej wiarygodne zdjęcia, dogłębnie zbadał mój problem i okazało się, że diagnoza jest zupełnie inna niż twierdzili jego poprzednicy - nie muszę leczyć zębów kanałowo, a tego najbardziej się obawiałam. Co ważne, p. doktor podchodzi do pacjenta z wielką wyrozumiałością, ma ogromną wiedzą i potrafi przekazać ją w zrozumiały dla pacjenta sposób. Widać, że nie kieruje nim tylko chęć zysku, ale przede wszystkim chęć pomocy pacjentowi. Miałam poczucie, że jestem w dobrych rękach. Jeśli będzie potrzeba to na pewno odwiedzę jeszcze jego gabinet.

 • bardzo dobry

  Pan Michał usuwał mojemu mężowi ósemkę. Wszystko trwało dosłownie z 5-10 minutek. Mąż był w SZOKu, że tak szybko i tak bezboleśnie :-D Stwierdził: " miałaś rację, że tak zachwycałaś się panem doktorkiem" (mąż był pierwszy raz u pana Michała). PROFESJONALISTA i przede wszystkim świetny kontakt z pacjentem :) ps. Jeździmy 110km, żeby zaznać tej przyjemności :-D Wizyta u Pana Michała to naprawdę czysta przyjemność!!

 • bardzo dobry

  Wszystko jak najbardziej na plus. Szybko, z uśmiechem a co najwazniejsze bardzo profesjonalnie. Pozdrawiam Pana Michała, oraz jego żonę! ;-)

 • bardzo dobry

  Witam, jeśli ktoś szuka lekarza z powołania to Pan Michał właśnie takim jest. Ogromna wiedza, doświadczenie, umiejętności. Bardzo wnikliwie bada każdy przypadek, poświęca dużo czasu pacjentowi. Każdego traktuje indywidualnie i naprawdę czuć, że to co robi Pan Michał jest nie tylko Jego wykonywanym zawodem ale przede wszystkim pasją w życiu. Bardzo ciepły, opanowany człowiek. Wybitny specjalista! Bardzo polecam!!!

 • bardzo dobry

  Nie pamiętam żeby jakiś inny dentysta tak dokładnie zajął się moimi ząbkami jak pan Michał :) A dodatkowo pan Doktor to przesympatyczny człowiek, potrafi rozładować napięcie :) Gorąco polecam!

Najbliższe terminy:

kolejne dni