dr n. med.

Michał Ciebiera

Ginekolog, Położna, Radiolog

102 opinie +dodaj

Umów wizytę 1420 odwiedzin w ciągu 30 dni

Miejsce zatrudnienia: I Klinika Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. W. Orłowskiego CMKP, ul. Czerniakowska… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
102 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Usg w ciąży. To akurat nie jest może priorytetem, ale wizyta w bardzo przyjemnej atmosferze, bez pośpiechu, bez stresu. Dr Ciebiera od samego początku do końca badań mówił i pokazywał co dokładnie widzi, zachęcał do zadawania pytań, wszystko wyjaśniał. Pacjentka z pewnością jest doinformowana. Badanie trwa tyle ile trzeba. Polecam

  Michał Ciebiera2018-04-21

  Pani Emilio, dziękuję serdecznie za dobry odbiór mojej osoby. Pacjentka poinformowana, to pacjentka spokojniejsza :) Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy na kolejnych badaniach. Pozdrawiam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor wykonal badanie usg ciazowego bardzo dokładnie, szczegolowo omawiajac poszczegolne etapy badania. Lekarz o wysokiej kulturze osobistej, przemily, zachecajacy do zadawania pytań. Ciesze sie, ze trafilam do Pana doktora i na pewno wroce do niego na wykonanie kolejnego usg.

  Michał Ciebiera2018-04-09

  Dziękuję, Państwo również byli przemili, także uznaję ten czas za owocny dla obydwu stron. Do zobaczenia!

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.Usługa: wizyta u ginekologa, usg ciąży

  Świetny fachowiec i przemiła osoba. Trafiłam do pana doktora na USG w I trymestrze po wątpliwym badaniu u innego lekarza. Wszystko dokładnie wyjaśnił, rozwiał wątpliwości, sprawdził parametry wcześniej nie sprawdzane i odkrył słabe przepływy. Dzięki temu mogłam lepiej zadbać o malucha.
  Do końca ciąży na USG chodziliśmy tylko do pana doktora. Każde było przeprowadzone bardzo skrupulatnie i dokładnie omówione, a właśnie tego potrzebuje przyszła mama.
  Pan doktor słusznie podejrzewał hipotrofie malucha, dzięki temu trafiłam pod specjalistyczna opiekę i urodziłam zdrowego synka. Polecamy Pana doktora każdej przyszłej mamie

  Michał Ciebiera2018-04-09

  Pani Magdaleno, bardzo dziękuję za dobrą opinię. Cieszę się, że mogłem pomóc i udało się urodzić Pani zdrowe dziecko. Polecam się na przyszłość. Często zapomina się, że badanie USG może pomóc nie tylko w znalezieniu nieprawidłowości anatomicznych, ale również może służyć jako wskaźnik czego pacjentka może się w ciąży spodziewać, np. ryzyko nadciśnienia indukowanego ciążą czy zaburzenia wzrastania wewnątrzmacicznego.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Ciebiery. Przebiegła bardzo profesjonalnie. Doktor udzielił fachowej porady , wykonał wszystkie możliwe badania aby postawić trafną diagnozę i szczegółowo wyjaśnił ew.przebieg operacji ginekologicznej.Bardzo polecam wizytę u doktora .

  Michał Ciebiera2018-04-04

  Dziękuję bardzo! Cieszę się, że spotkałem się z dobrym odbiorem z Pani strony. Mam nadzieję, że będzie mi dane dalej Pani pomagać. Pozdrawiam i do zobaczenia!

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.Usługa: konsultacja ginekologiczna

  Do Pana Doktora trafiłam przypadkiem na początku miesiąca w sytuacji ,,kryzysowej" w szpitalu Orłowskiego, mimo przykrych dla mnie okoliczności od razu zdobył moją sympatię. Mając w planach kolejną wizytę, zdecydowałam się na Pana Michała i był to słuszny wybór. Doktor jest miły, profesjonalny i potrafi wprowadzić atmosferę, w której pacjentka czuje się komfortowo. Podczas badania usg wszystko pokazuje i tłumaczy krok po kroku, ponadto cierpliwie odpowiada na wszystkie zadane pytania. Cieszę się, że trafiłam na Pana Michała i czuję, że w końcu jestem w dobrych rękach. Serdecznie polecam!

  Michał Ciebiera2018-03-29

  Dziękuję bardzo! Pani również zdobyła moją sympatię. Mam nadzieję, że uda nam się wspólnymi siłami rozwiązać wszystkie problemy :) Serdecznie pozdrawiam

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Długo szukałam lekarza, któremu zaufam i trochę mi się zeszło. Opinie o Panu Doktorze zdecydowały za mnie i już po pierwszej wizycie widzę że to strzał w dziesiątkę. Trochę byłam spięta, tym bardziej pełen szacunek dla Pana Doktora, że cierpliwie mnie zniósł. Fantastyczny lekarz, miły, uprzejmy. Dziękuję bardzo.

  Michał Ciebiera2018-03-24

  Cieszę się, że wszystko nam sie udało i zdobyłem Pani zaufanie. Mam nadzieję, że bedziemy mogli dalej współpracować. Pozdrawiam!

 • A
  Lokalizacja: VeritaMed

  Pan Doktor to kompetentny, rzeczowy i przemiły lekarz. Pełen empatii i profesjonalizmu, cierpliwie odpowiada na każde pytanie pacjentki. Wychodząc od Pana Doktora wiedziałam, że wszystko bedzie dobrze.

  Michał Ciebiera2018-03-13

  Dziękuję, bardzo mi miło. Cieszę się, że mogłem Pani pomóc i mam nadzieję na dalszą owocną współpracę :)

 • S
  Lokalizacja: VeritaMed

  Lekarz przemiły, fachowy, wizyta przebiegła we wspaniałej atmosferze. Pan Michał wszystko na bieżąco tłumaczy, każda przyszła mama może się czuć uspokojona. Rozwiewa wszelkie wątpliwości, sam pyta czy pacjentka coś jeszcze chciałaby wiedzieć. Zdecydowanie polecam!

  Michał Ciebiera2018-03-10

  Bardzo dziękuję, cieszę się że wizyta uspokoiła Panią :) zawsze wolę żeby pytania uzyskały odpowiedź w gabinecie, a nie musiały ich szukać w otchłaniach internetu!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pierwsza wizyta u Pana Doktora przebiegła bardzo sympatycznie. Doktor bardzo miły, profesjonalny, dokładnie tłumaczy i szczegółowo odpowiada na pytania. Bardzo polecam wizytę u tego Doktora.

  Michał Ciebiera2018-03-10

  Dziękuję serdecznie, dopiero zaczynamy, ale mam nadzieję że wszystko będzie ok!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.Usługa: USG

  U dr. Ciebiery miałam przyjemność mieć wykonywanie 3 referencyjne badania USG ciąży. Jest to lekarz z bogatą wiedzą, którą chętnie dzieli się z pacjentem - życzyłabym sobie spotykać na swojej drodze tylko tak kompetentnych lekarzy. Do tego każde badanie jest zawsze rzetelnie i dokładnie przeprowadzone a jako pacjentka za każdym razem czułam, że jestem w dobrych rękach. Pan Doktor jest nie tylko profesjonalistą w każdym calu, ale też bardzo miłą osobą z poczuciem humoru toteż każda wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze :-) Jeśli będzie dane mi jeszcze raz być w ciąży to nie tylko ponownie wybrałabym się do Pana Doktora na badania USG ale z chęcią powierzyłam dr Ciebierze prowadzenie kolejnej ciąży :-)

  Michał Ciebiera2018-03-10

  Jest mi niezwykle miło! Zawsze staram się żeby badanie USG odbywało się nie tylko dla mnie jako lekarza, ale również dla Państwa jako rodziców :) Pozdrawiam i do zobaczenia!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Miejsce zatrudnienia: I Klinika Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. W. Orłowskiego CMKP, ul. Czerniakowska 231, Warszawa, jest to ośrodek ginekologiczno-położniczy o najwyższym stopniu referencyjności. Ośrodek ten zajmuje się najbardziej skomplikowanymi przypadkami z zakresu położnictwa, perinatologii, ginekologii i diagnostyki obrazowej.

  Od kilku lat współpracuje również z Oddziałem Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Praskiego w Warszawie. Jest to bardzo nowoczesny ośrodek zajmujący się szerokim spektrum usług w dziedzinie położnictwa i ginekologii (w tym operacje i porody).

  W lutym 2017 otrzymał z wyróżnieniem stopień doktora nauk medycznych na podstawie pracy doktorskiej:
  "Ocena korelacji pomiędzy stężeniem witaminy D3 i transformującego czynnika wzrostu beta 3 w surowicy krwi a ryzykiem wystąpienia mięśniaków macicy w wybranych populacjach kobiet".

  Jest rezydentem oraz asystentem naukowo-dydaktycznym w I Klinice Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, prowadzi kursy dla lekarzy w trakcie specjalizacji, a także zajmuję się pracą naukową. Opublikował liczne prace w cenionych czasopismach krajowych i zagranicznych.

  Fascynuje się diagnostyką i nowatorskim leczeniem mięśniaków macicy. W swojej pracy naukowej prowadzi szeroko zakrojone badania dotyczące patofizjologii i wpływu różnych czynników na powstawanie i wzrastanie tych guzów. Został doceniony przez ekspertów z tej dziedziny poprzez opublikowanie swoich badań w jednym z najlepszych i najwyżej punktowanych periodyków dotyczących ginekologii i medycyny rozrodu - Fertility and Sterility.

  Jako jeden z pierwszych polskich lekarzy odbył staż z zakresu perinatologii i zaawansowanej diagnostyki obrazowej płodu oraz diagnostyki inwazyjnej i terapii płodu w nowoczesnym The Fetal Medicine Research Institute w Londynie. Stażem kierował światowej sławy ekspert - Prof. Kypros Nicolaides.

  Pasjonuje się ultrasonografią w położnictwie, ginekologii, diagnostyce prenatalnej, ultrasonografią 3D/4D płodu oraz 3D ginekologicznym w celu wykrywania wad macicy.

  Należy do elitarnego Międzynarodowego Stowarzyszenia Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii (International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynaecology - ISUOG).

  W 2016 roku jako jeden z pierwszych ginekologów w kraju otrzymał międzynarodowy certyfikat International Ovarian Tumour Analysis - IOTA poświadczający umiejętności w diagnostyce guzów jajnika i narządu rodnego. Jest również członkiem stowarzyszenia IOTA.

  Jako jeden z nielicznych położników-ginekologów w Polsce posiada wszystkie specjalistyczne certyfikaty Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego poświadczające umiejętności w USG:

  - Certyfikat Oceny Serca Płodu
  - Certyfikat Badań Prenatalnych
  - Certyfikat Badań Dopplerowskich

  oraz

  - Certyfikat Londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej (Fetal Medicine Foundation - FMF) do wykonywania badań prenatalnych w I trymestrze ciąży oraz kalkulacji ryzyka wad genetycznych płodu (test PAPPA), jako jeden z nielicznych w Polsce posiada również certyfikat FMF do wykonywania badania 18-23 tygodnia (USG "połówkowego") posiada aktualny audyt FMF - kontrola poprawności i odpowiednia ilość (kilkaset) wykonywanych badań.
  - Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie położnictwa, ginekologii i diagnostyki prenatalnej.
  - Certyfikat umiejętności Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

  Pasjonuje się również operacjami ginekologicznymi. W leczeniu stosuje małoinwazyjne techniki operacyjne w ginekologii - histeroskopie i laparoskopie operacyjne i diagnostyczne. Wykonuje pełne spektrum operacji ginekologicznych oraz cięcia cesarskie, a także procedury z zakresu ginekologii estetycznej przy pomocy lasera MONA LISA TOUCH.

  Posługuje się biegle językiem angielskim w mowie i piśmie.

  ZAKRES DIAGNOSTYKI I LECZENIA:

  POŁOŻNICTWO I PATOLOGIA CIĄŻY
  • przygotowanie do ciąży - poradnictwo prekoncepcyjne
  • rozpoznawanie wczesnej ciąży, diagnostyka i leczenie ciąży pozamacicznej
  • diagnostyka USG w ciąży (także referencyjne badanie I, II, III trymestru), USG płodu 3D/4D,
  • prowadzenie ciąży fizjologicznej i powikłanej
  • prowadzenie ciąży wysokiego ryzyka
  • opieka przed i poporodowa
  • porody naturalne
  • cięcia cesarskie
  GINEKOLOGIA
  Leczenie zachowawcze i zabiegowe:
  • diagnostyka i nowatorskie leczenie mięśniaków macicy
  • cytologia
  • diagnostyka HPV
  • leczenie stanów zapalnych narządu rodnego, nadżerek, kłykcin
  • leczenie nietrzymania moczu i stanów zapalnych układu moczowego
  • badania kliniczne z zakresu pęcherza nadreaktywnego i nietrzymania moczu
  • badania bakteriologiczne – posiewy
  • antykoncepcja hormonalna, antykoncepcja po stosunku
  • implanty antykoncepcyjne, wkładki wewnątrzmaciczne
  • diagnozowanie i leczenie niepłodności, monitorowanie cyklu miesiączkowego, Sono-HSG
  • leczenie zaburzeń miesiączkowania, okresu przejściowego i menopauzy
  • diagnostyka USG w zakresie narządu rodnego, diagnostyka wad macicy 3D
  • histeroskopia diagnostyczna
  • histeroskopia operacyjna
  • laparoskopia (w tym leczenie mięśniaków, endometriozy, torbieli, usunięcie macicy)
  • operacje klasyczne (w tym histerektomie, usunięcie mięśniaków)
  • operacje pochwowe w tym statyki narządu rodnego
  • operacje nietrzymania moczu
  • operacje niepłodnościowe
  • drobne zabiegi ginekologiczne (abrazje, wycinki)

  BORAMED (informacja dla pacjentów firm ubezpieczeniowych):

  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach
  ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z
  infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego
  ubezpieczyciela).

  Wiek przyjmowanych pacjentek: od 16 roku życia

  Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, USG lub wizyty i USG. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z wynikami, cytologię, receptę itp.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Perinatologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie
 • International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynaecology - ISUOG
 • The Fetal Medicine Research Institute, King's College Hospital Londyn
 • Certyfikaty Fundacji Medycyny Płodowej (Fetal Medicine Foundation - FMF)
 • Specjalistyczne certyfikaty USG PTG - Oceny Serca Płodu, Badań Prenatalnych, Badań Dopplerowskich
 • Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego - SU PTG
 • Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego - PTU
 • International Ovarian Tumour Analysis - IOTA
 • VISUS 3D/4D
 • Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego
 • Praca doktorska z wyróżnieniem "Ocena korelacji pomiędzy stężeniem witaminy D3 i transformującego czynnika wzrostu beta 3 w surowicy krwi a ryzykiem wystąpienia mięśniaków macicy w wybranych populacjach kobiet" - Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego
więcej

Publikacje

 • Alternative Oral Agents in Prophylaxis and Therapy of Uterine Fibroids-An Up-to-Date Review (IJMS 2017)
 • Role of Transforming Growth Factor β in Uterine Fibroid Biology (IJMS 2017)
 • Influence of vitamin D and transforming growth factor β3 serum concentrations, obesity, and family history on the risk for uterine fibroids (Fertility & Sterility 2016)
 • Successful obstetric and hematologic outcome of aplastic anemia in a pregnant Jehovah's Witness (IJI 2016)
 • Late preterm infants - impact of perinatal factors on neonatal results. A clinical study (AAEM 2015)
 • Effectiveness of laparoscopic surgeries in treating infertility related to endometriosis (AAEM 2015)
 • Placenta accreta: review and 3 case reports (Ginekologia Polska 2015)
 • Laparoscopic correction of the uterine muscle loss in the scar after a Caesarean section delivery (Videosurgery 2013)
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Zespołowa Nagroda Dyrektora CMKP II stopnia za wybitne osiągnięcia naukowe 2017
 • Publikacje w znanych polskich i zagranicznych periodykach naukowych
 • Prezentacje na konferencjach i kursach o tematyce ginekologiczno-położniczej.
 • Nagroda Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie 2011
więcej

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. W. Orłowskiego - CMKP
 • Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki (ICZMP) - Klinika Ginekologii, Rozrodczości i Terapii Płodu
 • The Fetal Medicine Research Institute, King's College Hospital Londyn
 • International Ovarian Tumour Analysis - IOTA
więcej

Certyfikaty

Choroby

więcej