dr n. med.

Michał Ciebiera

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Położna, Radiolog

113 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 300 odwiedzin w ciągu 30 dni

Miejsce zatrudnienia: II Klinika Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego oraz Oddział Ginekologiczno-Położniczy Szpitala Bielańskiego im. Ks. Jerzego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
113 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: USG

  Do Pana Doktora trafiłam w celu wykonania USG. Badanie zostało wykonane bardzo dokładnie. Na podstawie obrazu Pan Doktor od razu zaproponował działanie.
  Pan Doktor to niesamowity człowiek o wielkim sercu. Zawsze wysłucha, przedstawi opcje, które poparte są bardzo mądrymi argumentami. Jest to lekarz a przede wszystkim człowiek, któremu można zaufać. Pan Doktor jest bardzo miły, kulturalny i uśmiechnięty co jest dla mnie bardzo ważne z punktu widzenia pacjenta. Bardzo dobry specjalista, poświęca czas na postawienie diagnozy. Naprawdę polecam to świetny specjalista. Dziękuję Panie Doktorze

  Michał Ciebiera2018-06-27

  Dziękuję serdecznie! Cieszę się, że tak Pani mnie odebrała. Mam zatem tylko nadzieję, że zaproponowane postępowanie przyczyni się do sukcesu leczniczego. Trzymam kciuki! Pozdrawiam

 • S
  Lokalizacja: Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego

  Pana Michała poznałam w Szpitalu Praski podczas porodu swojego pierwszego dziecka. Osoba bardzo sympatyczna, z poczuciem humoru, przede wszystkim dokładna w tym co robi. Wszystko przebiegło pomyślnie i bez żadnych komplikacji. Szwy założone przez p. Michała bardzo ładnie się wygoiły. Takich lekarzy szukać ze świecą. Polecam :)

  Michał Ciebiera2018-06-15

  Bardzo mi miło! Szpital Praski po remoncie to świetne miejsce do porodu i cały personel szpitala stara się żeby poród odbywał się w jak najlepszych warunkach :) Ciesze się, że mogłem się Państwem opiekować i że moje umiejętności chirurgiczne zostały docenione :)

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: badania prenatalne

  Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Robiłam u doktora badania prenatalne i połówkowe. Wszystko przebiegało w milej atmosferze, bez pośpiechu, Pan doktor na bieżąco wszystko tłumaczył, wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania. Na wizycie u doktora Ciebiery pacjentka czuje się "dobrze zaopiekowana", lekarz z pasją do swojego zawodu, napewno jeszcze wrócę. Polecam serdecznie!

  Michał Ciebiera2018-06-15

  Dziękuję serdecznie za miłe słowa. Cieszę się, że wszystko było zrozumiałe a Pani czuła się komfortowo. Chyba o to tak naprawdę chodzi podczas wizyty u lekarza :) do zobaczenia!

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.Usługa: prowadzenie ciąży

  Pan Doktor przeszedł z nami przez ciążę zagrożoną. Był dla nas dużym wsparciem merytorycznym ale i emocjonalnym. Cierpliwie wyjaśniał wszystkie kwestie, rozwiewał wątpliwości a w trudnych chwilach podnosił na duchu i dodawał nadziei. Może dzięki temu urodziło nam się takie spokojne i pogodne dziecko :) Ponad wszystko dr Ciebiera jest tak pozytywną osobą że aż żal, że wraz z końcem ciąży kończy się okazja do tak częstych spotkań ;)

  Michał Ciebiera2018-05-31

  Dziękuję za te miłe słowa. Bardzo kibicowałem Państwu w tej ciąży i mimo różnych przygód bardzo się cieszę że finał był taki dobry :) Grzeczne dziecko jest nagrodą za cały Pani stres :) Trzymam kciuki za całą rodzinkę!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Z mężem byliśmy na usg połówkowym i oboje jesteśmy z tej wizyty bardzo zadowoleni. Pan Doktor w sposób bardzo przyjemny, nieraz zabawny ale przede wszystkim dokładny wszystko objaśnił, odpowiadał na każde pytanie. Tłumaczył wszystko co widzimy na ekranie, tak że teraz nawet jestem w stanie dojrzeć co jest na naszych zdjęciach z usg :) Wiem, że byłam w dobrych rękach i od Pana Doktora wyszłam z uśmiechem na twarzy. Do takiego lekarza aż chce się wracać, polecam!! :)

  Michał Ciebiera2018-05-30

  Bardzo się cieszę, że tak się podobało i że miałem tylko dobre informacje. Sam jestem fanem badania II trymestru także ja też miło z Państwem spędziłem czas :) Pozdrawiam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Wybraliśmy się z moim Partnerem na usg połówkowe do dr Ciebiery i jak to określił mój Partner dziecko zostało nam "rozłożone na części pierwsze" i to w taki sposób ze byliśmy w stanie sami dostrzec to na co patrzy dr. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi oraz spokojni o obecny poziom rozwoju naszej córeczki za co bardzo dziękujemy :)

  Michał Ciebiera2018-05-27

  Dziękuję serdecznie, cieszę się że wyszli Państwo doinformowani! Najważniejsze po rozłożeniu jest ponowne złożenie bobasa :) Mam nadzieję że zaufacie mi Państwo ponownie. Do zobaczenia!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: usg ciąży wczesnej (do 10 tyg.)

  Do pana doktora trafiłam w celu wykonania pierwszego usg ciąży. Badanie zostało wykonane bardzo dokładnie, pan doktor cierpliwie przekazywał to, co widzi. Niestety nie mogłam prowadzić tej ciąży u doktora Ciebiery, ale szczegółowo objaśnił mi co się dzieje, co, gdzie i jak powinnam dalej zrobić. Wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania moje i mojego partnera (podziela tę opinię). Wyszłam z gabinetu z konkretną wiedzą oraz uczuciem, że trafiłam na lekarza, któremu zależy na pacjencie. Moim zdaniem doktor Ciebiera jest prawdziwym lekarzem z powołania- perfekcyjnie przeprowadzone badanie, wysoka kultura osobista, dbałość o komfort pacjenta. Pozostaje tylko podziękować- dziękuję Panie Doktorze, dzięki Panu trafiłam w odpowiednie miejsce i teraz pozdrawiam razem z moimi dwiema córkami :)

  Michał Ciebiera2018-05-25

  Pani Magdaleno, doskonale pamiętam Panią i to badanie :) Cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło i macie Państwo cudne pociechy. Miło mi że Pani tak mnie odebrała i mam nadzieję, że będę w przyszłości mógł być w przyszłości osobą przekazująca jeszcze inne miłe wiadomości :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.

  Świetny lekarz. Bardzo kompetentny kulturalny, wszystko cierpliwie tłumaczy. Idąc do Pana Doktora na wizytę nie stresuję się ponieważ mam pewność że jestem pod opieką dobrego specjalisty.

  Michał Ciebiera2018-05-23

  Dzięki serdeczne Pani Aniu! Bardzo mi miło, że mnie Pani tak odbiera :) Trzymam kciuki za kolejne tygodnie!

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.

  Przemiły Pan Doktor, kulturalny, wesoły, kompetentny, poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam, wszystko wyjaśnił, zebrał dokładny wywiad. Badanie i usg były przeprowadzone dokładnie. Chce się wracać do takiego lekarza, jeśli zajdzie potrzeba, polecam!

  Michał Ciebiera2018-05-11

  Dziękuję serdecznie za miłe słowa, dla mnie ta wizyta też była udana. Mam nadzieję, że potrzeba powrotów do mojego gabinetu będzie wynikała tylko i wyłącznie z uwagi na wymagane badania kontrolne :) Do zobaczenia!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Miejsce zatrudnienia:

  II Klinika Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego oraz Oddział Ginekologiczno-Położniczy Szpitala Bielańskiego im. Ks. Jerzego Popiełuszki SPZOZ przy ul. Cegłowskiej 80 w Warszawie. Jest to ośrodek ginekologiczno-położniczy o III (najwyższym) stopniu referencyjności. Ośrodek ten zajmuje się najbardziej skomplikowanymi przypadkami z zakresu położnictwa, perinatologii, ginekologii i diagnostyki obrazowej.

  Wieloletni pracownik Oddziału Klinicznego Ginekologii i Położnictwa Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. Prof. W. Orłowskiego CMKP przy ul. Czerniakowskiej 231 w Warszawie.

  Od kilku lat współpracuje również z Oddziałem Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Praskiego w Warszawie. Jest to bardzo nowoczesny ośrodek zajmujący się szerokim spektrum usług w dziedzinie położnictwa i ginekologii (w tym operacje i porody). Oddział został gruntownie wyremontowany w latach 2014-2016 i aktualnie jest jednym z najnowszych tego typu oddziałów w województwie.

  W lutym 2017 otrzymał z wyróżnieniem stopień doktora nauk medycznych na podstawie pracy doktorskiej:
  "Ocena korelacji pomiędzy stężeniem witaminy D3 i transformującego czynnika wzrostu beta 3 w surowicy krwi a ryzykiem wystąpienia mięśniaków macicy w wybranych populacjach kobiet".

  Jako asystent naukowo-dydaktyczny, wcześniej w I-szej, a obecnie w II Klinice Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie prowadzi kursy dla lekarzy w trakcie specjalizacji, a także zajmuję się pracą naukową. Opublikował liczne prace w cenionych czasopismach krajowych i zagranicznych.

  Fascynuje się diagnostyką i nowatorskim leczeniem mięśniaków macicy. W swojej pracy naukowej prowadzi szeroko zakrojone badania dotyczące patofizjologii i wpływu różnych czynników na powstawanie i wzrastanie tych guzów. Został doceniony przez ekspertów z tej dziedziny poprzez opublikowanie swoich badań w jednych z najlepszych i najwyżej punktowanych periodyków dotyczących ginekologii i medycyny rozrodu - Fertility and Sterility czy International Journal of Molecular Sciences.

  Jako jeden z pierwszych polskich lekarzy odbył staż z zakresu perinatologii i zaawansowanej diagnostyki obrazowej płodu oraz diagnostyki inwazyjnej i terapii płodu w nowoczesnym The Fetal Medicine Research Institute w Londynie. Stażem kierował światowej sławy ekspert - Prof. Kypros Nicolaides.

  Pasjonuje się ultrasonografią w położnictwie, ginekologii, diagnostyce prenatalnej, ultrasonografią 3D/4D płodu oraz 3D ginekologicznym w celu wykrywania wad macicy.

  Należy do elitarnego Międzynarodowego Stowarzyszenia Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii (International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynaecology - ISUOG).

  W 2016 roku jako jeden z pierwszych ginekologów w kraju otrzymał międzynarodowy certyfikat International Ovarian Tumour Analysis - IOTA poświadczający umiejętności w diagnostyce guzów jajnika i narządu rodnego. Jest również członkiem stowarzyszenia IOTA.

  Jako jeden z nielicznych położników-ginekologów w Polsce posiada wszystkie specjalistyczne certyfikaty Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego poświadczające umiejętności w USG:

  - Certyfikat Oceny Serca Płodu
  - Certyfikat Badań Prenatalnych
  - Certyfikat Badań Dopplerowskich

  oraz

  - Certyfikat Londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej (Fetal Medicine Foundation - FMF) do wykonywania badań prenatalnych w I trymestrze ciąży oraz kalkulacji ryzyka wad genetycznych płodu (test PAPPA), jako jeden z nielicznych w Polsce posiada również certyfikat FMF do wykonywania badania 18-23 tygodnia (USG "połówkowego") posiada aktualny audyt FMF - kontrola poprawności i odpowiednia ilość (kilkaset) wykonywanych badań.
  - Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie położnictwa, ginekologii i diagnostyki prenatalnej.
  - Certyfikat umiejętności Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

  Pasjonuje się również operacjami ginekologicznymi. W leczeniu stosuje małoinwazyjne techniki operacyjne w ginekologii - histeroskopie i laparoskopie operacyjne i diagnostyczne. Wykonuje pełne spektrum operacji ginekologicznych oraz cięcia cesarskie, a także procedury z zakresu ginekologii estetycznej przy pomocy lasera MONA LISA TOUCH.

  Posługuje się biegle językiem angielskim w mowie i piśmie.

  ZAKRES DIAGNOSTYKI I LECZENIA:

  POŁOŻNICTWO I PATOLOGIA CIĄŻY
  • przygotowanie do ciąży - poradnictwo prekoncepcyjne
  • rozpoznawanie wczesnej ciąży, diagnostyka i leczenie ciąży pozamacicznej
  • diagnostyka USG w ciąży (także referencyjne badanie I, II, III trymestru), USG płodu 3D/4D,
  • prowadzenie ciąży fizjologicznej i powikłanej
  • prowadzenie ciąży wysokiego ryzyka
  • opieka przed i poporodowa
  • porody naturalne
  • cięcia cesarskie
  GINEKOLOGIA
  Leczenie zachowawcze i zabiegowe:
  • diagnostyka i nowatorskie leczenie mięśniaków macicy
  • cytologia
  • diagnostyka HPV
  • leczenie stanów zapalnych narządu rodnego, nadżerek, kłykcin
  • leczenie nietrzymania moczu i stanów zapalnych układu moczowego
  • badania kliniczne z zakresu pęcherza nadreaktywnego i nietrzymania moczu
  • badania bakteriologiczne – posiewy
  • antykoncepcja hormonalna, antykoncepcja po stosunku
  • implanty antykoncepcyjne, wkładki wewnątrzmaciczne
  • diagnozowanie i leczenie niepłodności, monitorowanie cyklu miesiączkowego, Sono-HSG
  • leczenie zaburzeń miesiączkowania, okresu przejściowego i menopauzy
  • diagnostyka USG w zakresie narządu rodnego, diagnostyka wad macicy 3D
  • histeroskopia diagnostyczna
  • histeroskopia operacyjna
  • laparoskopia (w tym leczenie mięśniaków, endometriozy, torbieli, usunięcie macicy)
  • operacje klasyczne (w tym histerektomie, usunięcie mięśniaków)
  • operacje pochwowe w tym statyki narządu rodnego
  • operacje nietrzymania moczu
  • operacje niepłodnościowe
  • drobne zabiegi ginekologiczne (abrazje, wycinki)

  BORAMED (informacja dla pacjentów firm ubezpieczeniowych):

  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach
  ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z
  infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego
  ubezpieczyciela).

  Wiek przyjmowanych pacjentek: od 16 roku życia

  Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, USG lub wizyty i USG. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z wynikami, cytologię, receptę itp.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Perinatologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie
 • International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynaecology - ISUOG
 • The Fetal Medicine Research Institute, King's College Hospital Londyn
 • Certyfikaty Fundacji Medycyny Płodowej (Fetal Medicine Foundation - FMF)
 • Specjalistyczne certyfikaty USG PTG - Oceny Serca Płodu, Badań Prenatalnych, Badań Dopplerowskich
 • Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego - SU PTG
 • Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego - PTU
 • International Ovarian Tumour Analysis - IOTA
 • VISUS 3D/4D
 • Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego
 • Praca doktorska z wyróżnieniem "Ocena korelacji pomiędzy stężeniem witaminy D3 i transformującego czynnika wzrostu beta 3 w surowicy krwi a ryzykiem wystąpienia mięśniaków macicy w wybranych populacjach kobiet" - Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego
więcej

Publikacje

 • Alternative Oral Agents in Prophylaxis and Therapy of Uterine Fibroids-An Up-to-Date Review (IJMS 2017)
 • Role of Transforming Growth Factor β in Uterine Fibroid Biology (IJMS 2017)
 • Influence of vitamin D and transforming growth factor β3 serum concentrations, obesity, and family history on the risk for uterine fibroids (Fertility & Sterility 2016)
 • Successful obstetric and hematologic outcome of aplastic anemia in a pregnant Jehovah's Witness (IJI 2016)
 • Late preterm infants - impact of perinatal factors on neonatal results. A clinical study (AAEM 2015)
 • Effectiveness of laparoscopic surgeries in treating infertility related to endometriosis (AAEM 2015)
 • Placenta accreta: review and 3 case reports (Ginekologia Polska 2015)
 • Laparoscopic correction of the uterine muscle loss in the scar after a Caesarean section delivery (Videosurgery 2013)
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Zespołowa Nagroda Dyrektora CMKP II stopnia za wybitne osiągnięcia naukowe 2017
 • Publikacje w znanych polskich i zagranicznych periodykach naukowych
 • Prezentacje na konferencjach i kursach o tematyce ginekologiczno-położniczej.
 • Nagroda Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie 2011
więcej

badge-likeCreated with Sketch. Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. W. Orłowskiego - CMKP
 • Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki (ICZMP) - Klinika Ginekologii, Rozrodczości i Terapii Płodu
 • The Fetal Medicine Research Institute, King's College Hospital Londyn
 • International Ovarian Tumour Analysis - IOTA
więcej

Certyfikaty

Choroby

więcej