Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
71 786.....
661 24.....

Konsultacja ginekologiczna + USG • 200 zł

Badania prenatalne • 300 zł

USG ciąży • 220 zł +1 więcej

USG położnicze • 220 zł

Moje doświadczenie

O mnie

specjalista ginekolog


Leczone choroby


Edukacja

  • .

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja ginekologiczna + USG


Królewiecka 161, Wrocław

200 zł

Sonokard Centrum Medyczne

Pozostałe usługi

Badania prenatalne


Królewiecka 161, Wrocław

300 zł

Sonokard Centrum Medyczne


USG ciąży


Królewiecka 161, Wrocław

220 zł

Sonokard Centrum Medyczne


USG położnicze


Królewiecka 161, Wrocław

220 zł

Sonokard Centrum Medyczne

Z OCENĄ PRZEPŁYWÓW DOPPLEROWSKICH

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Sonokard Centrum Medyczne Badania prenatalne

Potwierdzam poniższe wpisy. Uważam, że jest to lekarz z powołania, który z ogromną troską podchodzi do pacjentki i buduje bardzo miła atmosferę. Wszystko tłumaczy, odpowiada na każde pytania bez problemu. Polecam tego lekarza nie tylko jako specjalistę ale też wspaniałego człowieka. Gdyby nie odległość jaka mam do Wrocławia z pewnością prowadziłabym u niego ciążę. Lekarz, który od pierwszego momentu wzbudza ogromne zaufanie.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Sonokard Centrum Medyczne USG płodu

Zarówno USG pierwszego trymestru jak i polówkowe u doktora Buganiuka oceniam wzorowo. Całą swoją postawą oraz sposobem przeprowadzenia badania wzbudza we mnie duże zaufanie. Do tego stopnia, ze pomimo, iż usg polówkowe miałam pierwotnie u innego lekarza,postanowilam zrobić je jeszcze raz właśnie u doktora Buganiuka.
Spokój, duża dokładność, sprawne posługiwanie się sprzętem medycznym, tłumaczenie pacjentce wszelkich wątpliwości.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Sonokard Centrum Medyczne USG płodu

Byłam u Pana dr na badaniach prenatalnych w każdym trymestrze i jest to z cała pewnością najlepszy lekarz na jakiego może trafić przyszła mama. Dokładny, cierpliwy, rzetelny, profesjonalny, miły, odpowiada na wszystkie pytania, uspokaja, jeśli są jakieś wątpliwości wszystko wyjaśni.
Żałuje, ze nie ma możliwości prowadzenia ciazy u Pana dr ani, ze nie przyjmuje w żadnym szpitalu we Wrocławiu - prowadziłabym u niego ciaze z radością.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Swoim indywidualnym podejściem do człowieka, opartym o wiedzę i doświadczenie, pan Michał buduje atmosferę bezpieczeństwa i komfortu. Specjalista z pasją. Polecam!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Usg genetyczne

Wczoraj miałam badanie usg genetyczne w 12 tygodniu ciąży. Weszłam mega zestresowana, ponieważ mam kiepską historie poprzednich ciąż. Jak tylko zaczęło sie badanie cały stres momentalnie uleciał. Doktor mimo bardzo słabej widoczności (prawdopodobnie przez mięśniaka, którego jako pierwszy lekarz zdiagnozował, nikt wcześniej nie wiedział dlaczego na usg tak słabo widac dziecko) wykonał badanie w 100%. Luźna rozmowa sprawiła, że wogóle nie czułam się jak u lekarza. Pełen profesjonalizm podejście do pacjentki na medal! Mogłam pytać o wszystko, a odpowiedzi były proste i rzeczowe. Wyszłam z gabinetu spokojna o ciąże i dziecko.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu USG

Byłam u niego na USG prenatalnym i wyszłam bardzo zadowolona z przebiegu całego badania. Lekarz bardzo profesjonalny, super tłumaczy wszystko co widzi i odpowiada na wszystkie pytania (nawet te głupie:) ) a przy tym bardzo sympatyczny i uśmiechnięty, co przy takim badaniu również ma duże znaczenie, bo mamy często stresują się przy takich badaniach. Świetny lekarz:)


R
Użytkownik zweryfikowany

Póki co miałam u doktora jedna wizytę- badanie USG 2 trymestru- ale już mogę polecić go wszystkim paniom robiacym badania USG w ciąży. Jestem już po 3 badaniu USG ( niestety u dra buganiuka nie było miejsc) i z całą pewnością mogę stwierdzić,że ten młody lekarz bije na głowę starannością i rzetelnoscia innych " starych, doświadczonych" lekarzy. Dziś miałam USG 3 trymestru ,które trwało 7 minut, dodatkowo w opisie napisano ,że położenie płodu jest glowkowe a cała ciążę jest miednicowe- żenada i dowód jak badania robione są automatycznie i nieustannie. Nie to co u dra Buganiuka. Jego badanie USG 2 trymestru trwało ponad pół godziny ,w międzyczasie dr wszystko omawial i odpowiadał na pytania. Polecam wszystkim paniom, które chcą wyjść z badania zadowolone usatysfakcjonowane a przede wszystkim zaspokojone w niezbędna wiedzę dotycząca ich maluszka.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu badania okresowe

kompetentny, cierpliwy, dokładny lekarz
profesjonalna i miła wizyta
nie mam żadnych krytycznych uwag


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo dobry lekarz! polecam !
Dr Buganiuk przyjmował mnie na IP w szpitalu na Brochowie, gdzie trafiłam z plamieniami na początku ciąży (5-6 tydzień), jest bardzo opanowany,staranny i życzliwy.Przeprowadził badanie bardzo delikatnie i szczegółowo, pomimo braku widocznej akcji serca uspokoił mnie i zabrał na badanie na lepszym sprzęcie, gdzie bardzo dokładnie i uważnie wszystko sprawdził (serce biło)
Ponownie spotkaliśmy się na badaniu połówkowym, badanie trwało prawie godzinę, przeprowadzone było bardzo szczegółowo,bez pośpiechu, lekarz wszystko po kolei tłumaczył i wyjaśniał co aktualnie widzimy i czy jest w porządku, na bieżąco odpowiadał na pytania.
Dr Buganiuk jest bardzo zaangażowany w swoją pracę,jest rzeczowy, profesjonalny, empatyczny i troskliwy, i co bardzo ważne dla mnie - nie jest "rutynowcem"


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

specjalista ginekolog


Leczone choroby


Edukacja

  • .

Staże

  • .

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Nagrody i wyróżnienia

  • .

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)