lek.

Michał Brożyna

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra, Kardiolog dziecięcy

260 opinii +dodaj

Umów wizytę
888 odwiedzin w ciągu 30 dni

Uwaga :Bezpośrednie namiary na mój gabinet znajdziecie Państwo na stronie kardiologdzieciecy.info W razie braku miejsca w kalendarzu proszę napisać SMS na podany tam nr… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
260 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: podejrzenie preekscytacji serca

  Jestem pod wrażeniem Pana doktora. Rzeczowo i przystępnie odpowiadał na pytania zaniepokojony rodziców, zaoferował pomoc w dalszej diagnozie, nawiązał kontakt z synem, na wizycie czuliśmy, że nie jesteśmy kolejnym numerem do odhaczenia.
  Polecam!

 • H
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: kontrola kardiologiczna

  Pan doktor przeprowadzil badanie kardiologiczne naszego syna. Przy okazji zwracał również uwagę na ogólny stan zdrowia dziecka oraz jego rozwój. Jasno tłumaczył nam wszystkie czynności oraz ich rezultaty. Syn bardzo dobrze czuł się w gabinecie. Byliśmy zaskoczeni niezwykle sprawnym przebiegiem wizyty. Serdecznie polecamy!

 • Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: konsultacje kardiologiczne

  Bardzo polecam. Bardzo fajny i miły kontakt z rodzicem, a podejście do dziecka jeszcze lepsze. Jeden z nielicznych lekarzy, który ma takie super podejście do dziecka (7 miesięcznego).

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: konsultacja kardiologiczna zawierajaca ECHO i EKG dzieci od 1 dnia życia do 18 roku

  Pan doktor to nie tylko bardzo dobry specjalista, ale także miły i sympatyczny człowiek. W sposób bardzo dokładny i jasny wytłumaczył jak będzie wyglądało badanie, i w ten sam sposób wyjaśnił wynik badania. Polecam gabinet każdemu kto szuka dobrego kardiologa dziecięcego.

 • E
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: ECHO serca

  Bardzo dokładne badania i super podejście do mojej 5 miesięcznej córki. W 100 procentach jestem zadowolona z wizyty

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie z świetnym podejściem do dzieci. Badanie przebiegło sprawnie, zostaliśmy poinformowani o wyniku w sposób zrozumiały i wyczerpujący. Polecam tego lekarza.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"

  Lekarz w 100 %godny polecenia. Ma świetne podejście do małych pacjentów. A przede wszystkim ma czas żeby wszystko szczegółowo wyjaśnić i wytłumaczyć.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"Usługa: kosultacja pediatryczna

  Moją opinię wystawiam kilku wizytach, z których każdą mogę ocenić na zdecydowanie więcej niż 5 gwiazdek. Przez prawie 6 lat życia mojej córki nie spotkałam tak konkretnego lekarza. Wielkim plusem jest to, że w przeciwieństwie do wielu pediatrów z którymi miałam styczność, odróżnia infekcje bakteryjne od wirusowych i nie wypisuje antybiotyków jak cukierki. Bada bardzo dokładnie i długo. Poza tym potrafi nawiązać kontakt z dzieckiem. Polecam gorąco!

 • M
  Lokalizacja: GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"

  Świetny kontakt z rodzicem i dzieckiem, bardzo milo i konkretnie, co bardzo cenie podczas wizyt lekarskich. Lekarz bardzo mily i kompetentny, rozwiewa wszelkie watpliwosci, dokladnie i spokojnie odpowiada na wszystkie pytania, nawet na te z cyklu “przewrażliwieni rodzice pytaja” :). Polecamy!!

 • M

  Wspaniały lekarz z podejściem do dzieci pokazał ,metody o których wcześniej nie słyszałam lekarze z Francji nie umieli pomóc on postawił diagnozę momentalnie i uspokoił dziecko w 3 minuty . Jestem pod wrażeniem polecam .

Pytania pacjentów (6)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Uwaga :Bezpośrednie namiary na mój gabinet znajdziecie Państwo na stronie kardiologdzieciecy.info
  W razie braku miejsca w kalendarzu proszę napisać SMS na podany tam nr telefonu (pracuje na OIOMie noworodkowym i nie zawsze mam możliwość odebrania telefonu...) może uda się przyspieszyć wizytę.

  UWAGA :mieszkańcy Giżycka i okolic jeden raz w miesiącu :mniej więcej w trzecią sobotę miesiąca
  przyjmuje w Centrum Medyczne Vill-med w Giżycku przy ulicy , ul. Wilanowskiej 24
  Konsultacje kardiologiczne (echo serca ) i pediatryczne
  Rejestracja telefoniczna pod nr Villmedu :www.villmed.eu/
  ZAJMUJE SIĘ DZIEĆMI OD 1 DNIA ŻYCIA DO 18 ROKU ;)

  Witam,
  Nazywam się Michał Brożyna. Jestem specjalistą pediatrii i kardiologii dziecięcej. W 2001 roku ukończyłem Akademię Medyczną w Białymstoku. Po stażu podyplomowym w Szpitalu Miejskim w Olsztynie w roku 2008, ukończyłem specjalizację z pediatrii w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym. Równocześnie przez 5 lat zdobywałem doświadczenie w pracy z dziećmi i ich rodzicami w ambulatorium pediatrycznym. W tym czasie zainteresowały mnie problemy kardiologiczne małych pacjentów. Starałem się im pomagać pracując na Oddziałach i w Poradni Kardiologicznej Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. W 2013 roku ukończyłem specjalizację z kardiologii dziecięcej w Klinice Pediatrii i Kardiologii Dziecięcej Uniwersytetu Warszawskiego.
  Chcąc wykorzystać swoje doświadczenie z zakresu kardiologii w leczeniu najmniejszych pacjentów, podjąłem pracę na Oddziale Noworodkowym i Intensywnej Terapii Noworodka Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie jako kardiolog dziecięcy.
  Biorę udział w wielu konferencjach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.
  Stawiam sobie nowe wyzwania. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie. Zdając sobie sprawę, że choroba dziecka dotyka również jego najbliższych, staram się rozwiewać obawy odpowiadając na wszystkie pytania.
  Zapraszam do mojego gabinetu.
  I nie bójcie się pytać :)
  Najczęstsze problemy z zakresu kardiologii dziecięcej: echo serca u dziecka ,wada serca u dziecka, szmery serca (szmer nad sercem),ból w klatce piersiowej,arytmia ,kołatania serca ,kontrolne badanie EKG, Holter EKG,ciśnienie tętnicze
  Oto najczęściej poruszane w moim gabinecie problemy z zakresu pediatrii:
  Choroby okresu noworodkowego i niemowlęcego: żółtaczka, ocena rozwoju dziecka,napięcie mięśniowe, kolka niemowląt, zaburzenia odżywiania, szczepienia, niedokrwistość (anemia), sucha skóra, ciemieniucha, uczulenie na białko mleka krowiego(skaza białkowa),niedobór wagi ciała,wzdęcia.
  Choroby przewodu pokarmowego: biegunka, rotawirusy ,grypa żołądkowo -jelitowa , zaparcia, ulewania ,refluks żołądkowo –przełykowy, choroba refluksowa przełyku, wymioty, bóle brzucha, pasożyty :owsiki,lamblie,glisty
  Choroby układu oddechowego :gorączka, kaszel, duszność ,zapalenie ucha, infekcje górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok, nieżyt nosa ,katar, zapalenie gardła, zapalenie migdałków (angina), zapalenie krtani, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc , mykoplazma , mononukleoza zakaźna
  Zakażenia układu moczowego, zapalenie pęcherza moczowego,

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Kardiologia dziecięca

Choroby

 • Choroby okresu noworodkowego i niemowlęcego
 • Choroby układu oddechowego: gorączka, kaszel, duszność ,zapalenie ucha, infekcje górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok, nieżyt nosa, katar, zapalenie gardła, zapalenie migdałków (angina), zapalenie krtani, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, mykoplazm
 • echo serca u dziecka, wada serca u dziecka, szmery serca u dziecka (szmer nad sercem), ból w klatce piersiowej, arytmia, kołatania serca, kontrolne badanie EKG, Holter EKG.
 • Choroby przewodu pokarmowego: biegunka, rotawirusy, grypa żołądkowo - jelitowa, zaparcia, ulewania, refluks żołądkowo – przełykowy, choroba refluksowa przełyku, wymioty, bóle brzucha, pasożyty (owsiki, lamblie, glisty).