Uwaga :Bezpośrednie namiary na mój gabinet znajdziecie Państwo na stronie kardiologdzieciecy.info
W razie braku miejsca w kalendarzu proszę napisać SMS na podany…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • GABINET PEDIATRYCZNO-KARDIOLOGICZNY "ECHO"

  Marii Zientary-Malewskiej 21
  10-305 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Konsultacja kardiologiczna (zawierajaca echo i ekg ) dzieci od 1 dnia życia do 18 roku od 160 zł
  Ekg - elektrokardiografia dzieci olsztyn od 50 zł
  Echo serca dzieci olsztyn od 160 zł
  Ocena układu sercowo naczyniowego sportowców od 160 zł
  Kosultacja pediatryczna od 100 zł
  Holter ekg dzieci olsztyn od 160 zł
  Leczenie noworodków i niemowląt od 100 zł
  Frenotomia – podcięcie wędzidełka językowego po porodzie od 200 zł

  więcej

 • Gabienet "ECHO "w Giżycku

  ul. Wilanowska 24
  Giżycko, warmińsko-mazurskie

  Sposoby płatności
  Gotówka
 • Witam, nasza córka ma 7 miesięcy i problemy z wypróżnieniem się. Stosujemy w diecie dużo owoców: jabłka, śliwki, babcine metody jak woda przygotowana i nic to w zasadzie nie daje. Jak jest sytuacja kryzysowa jesteśmy zmuszeni dać czopki na poślizg, ale mamy obawę, że dziecko może się do nich za bardzo… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Michał Brożyna

  Przepraszam że tak pózno odpisuje ale miałem straszny nawał roboty i poprostu nie wyrabiałem ....
  zakładam ze dziecko waży ok 8-9 kg
  Trzeba kupić lek Dicopeg junior w saszetkach po 5 greamów… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Uwaga :Bezpośrednie namiary na mój gabinet znajdziecie Państwo na stronie kardiologdzieciecy.info
  W razie braku miejsca w kalendarzu proszę napisać SMS na podany tam nr telefonu (pracuje na OIOMie noworodkowym i nie zawsze mam możliwość odebrania telefonu...) może uda się przyspieszyć wizytę.

  UWAGA :mieszkańcy Giżycka i okolic jeden raz w miesiącu :mniej więcej w trzecią sobotę miesiąca
  przyjmuje w Centrum Medyczne Vill-med w Giżycku przy ulicy , ul. Wilanowskiej 24
  Konsultacje kardiologiczne (echo serca ) i pediatryczne
  Rejestracja telefoniczna pod nr Villmedu :www.villmed.eu/
  ZAJMUJE SIĘ DZIEĆMI OD 1 DNIA ŻYCIA DO 18 ROKU ;)

  Witam,
  Nazywam się Michał Brożyna. Jestem specjalistą pediatrii i kardiologii dziecięcej. W 2001 roku ukończyłem Akademię Medyczną w Białymstoku. Po stażu podyplomowym w Szpitalu Miejskim w Olsztynie w roku 2008, ukończyłem specjalizację z pediatrii w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym. Równocześnie przez 5 lat zdobywałem doświadczenie w pracy z dziećmi i ich rodzicami w ambulatorium pediatrycznym. W tym czasie zainteresowały mnie problemy kardiologiczne małych pacjentów. Starałem się im pomagać pracując na Oddziałach i w Poradni Kardiologicznej Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. W 2013 roku ukończyłem specjalizację z kardiologii dziecięcej w Klinice Pediatrii i Kardiologii Dziecięcej Uniwersytetu Warszawskiego.
  Chcąc wykorzystać swoje doświadczenie z zakresu kardiologii w leczeniu najmniejszych pacjentów, podjąłem pracę na Oddziale Noworodkowym i Intensywnej Terapii Noworodka Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie jako kardiolog dziecięcy.
  Biorę udział w wielu konferencjach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.
  Stawiam sobie nowe wyzwania. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie. Zdając sobie sprawę, że choroba dziecka dotyka również jego najbliższych, staram się rozwiewać obawy odpowiadając na wszystkie pytania.
  Zapraszam do mojego gabinetu.
  I nie bójcie się pytać :)
  Najczęstsze problemy z zakresu kardiologii dziecięcej: echo serca u dziecka ,wada serca u dziecka, szmery serca (szmer nad sercem),ból w klatce piersiowej,arytmia ,kołatania serca ,kontrolne badanie EKG, Holter EKG,ciśnienie tętnicze
  Oto najczęściej poruszane w moim gabinecie problemy z zakresu pediatrii:
  Choroby okresu noworodkowego i niemowlęcego: żółtaczka, ocena rozwoju dziecka,napięcie mięśniowe, kolka niemowląt, zaburzenia odżywiania, szczepienia, niedokrwistość (anemia), sucha skóra, ciemieniucha, uczulenie na białko mleka krowiego(skaza białkowa),niedobór wagi ciała,wzdęcia.
  Choroby przewodu pokarmowego: biegunka, rotawirusy ,grypa żołądkowo -jelitowa , zaparcia, ulewania ,refluks żołądkowo –przełykowy, choroba refluksowa przełyku, wymioty, bóle brzucha, pasożyty :owsiki,lamblie,glisty
  Choroby układu oddechowego :gorączka, kaszel, duszność ,zapalenie ucha, infekcje górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok, nieżyt nosa ,katar, zapalenie gardła, zapalenie migdałków (angina), zapalenie krtani, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc , mykoplazma , mononukleoza zakaźna
  Zakażenia układu moczowego, zapalenie pęcherza moczowego,

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Kardiologia dziecięca

Choroby

 • Choroby okresu noworodkowego i niemowlęcego
 • Choroby układu oddechowego: gorączka, kaszel, duszność ,zapalenie ucha, infekcje górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok, nieżyt nosa, katar, zapalenie gardła, zapalenie migdałków (angina), zapalenie krtani, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, mykoplazm
 • echo serca u dziecka, wada serca u dziecka, szmery serca u dziecka (szmer nad sercem), ból w klatce piersiowej, arytmia, kołatania serca, kontrolne badanie EKG, Holter EKG.
 • Choroby przewodu pokarmowego: biegunka, rotawirusy, grypa żołądkowo - jelitowa, zaparcia, ulewania, refluks żołądkowo – przełykowy, choroba refluksowa przełyku, wymioty, bóle brzucha, pasożyty (owsiki, lamblie, glisty).

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
191 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie polecam dr Brożynę. Uzyskaliśmy odpowiedź na każde pytanie, również kiedy kilka razy prosiłam o powtórzenie informacji. Nie miałam wrażenia , że "zabieram czas" tak jak to ma miejsce u innych lekarzy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry i rzetelnylekarz, wszystko jasno i konkretnie wyjaśnia. Wspaniałe podejście do dzieci, a przy tym bardzo uśmiechnięty.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam dr. Brożynę, na początku uratował życie mojego synka na OIOMie w WSS w Olsztynie. Potem zdecydowaliśmy się na wizyty prywatne w celu kontroli dziecka z racji ciężkiego stanu i wcześniactwa, poleciłabym każdemu jako kardiologa i pediatrę.

 • A

  Bardzo sympatyczny, dociekliwy i pomocny lekarz. Atmosfera w gabinecie bardzo dobra. Bardzo serdecznie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo udana wizyta,podejście lekarza do dziecka super, możliwość oglądania bajek dobry pomysł. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspanialy lekarz bardzo uprzejmy i konkretny dokladnie przeprowadza wywiad pyta o wszystko potrafi uspokoic dziecko i rodzicow a co najwazniejsze dokladnie wszystko wyjasnia i odpowiada na wszystkie pytania. Diradza jak nalezy postepowac by pomoc dziecku i zleca wszystkie badania. Giraca polecam wizyty u Pana Doktora

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do małego dziecka. Dobry kontakt z rodzicem wyjaśnienie wszystkich wątpliwości

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fantastyczny lekarz, niewielu lekarzy ma tak świetne podejście do dziecka. Bardzo kompetentny i dokładny odpowie na każde pytanie rodzica w sposób zrozumiały, z cała pewnością polecam dr Brożynę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fajne podejście do dzieci i rodziców. Plus za naklejki. Miła atmosfera, rzetelnie i praktyczne podejście do badania. Sympatycznie.

 • Świetny lekarz naprawdę warto zapłacić za badanie jak i poradę mała miała kilka miesięcy jak byłyśmy ostatni raz a teraz będzie miała 3 lata i na kontrolę wybieramy się właśnie do Niego mimo że mieliśmy wybór iść na NFZ