Jestem dyplomowanym psychologiem. Służę pomocą i wsparciem w zakresie badań psychologicznych, konsultacji, diagnozy, orzecznictwa psychologicznego. Udzielam porad psychologicznych oraz… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Witam serdecznie,

  A więc od dłuższego czasu zmagam się z lękiem w kontakcie z druga osobą. Mam głęboko utrwalone złe wzorce, wyniesione z domu.

  Boje się być z kobietami a jednocześnie bardzo chce. Mam agresywne zachowania i zawsze je miałem – takie destrukcyjne. Kiedyś wybuchałem… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Wioletta Kania

  Po rozmowie z terapeutą DDD, z pewnością upewni się Pan czy to odpowiedni kierunek. Plusem terapii grupowej jest możliwość pracy nad sobą w kontekście społecznym, grupowym. Drugą opcją jest psychoterapia… Więcej

 • Pochodzę z rodziny, w której matka prawdopodobnie cierpi na narcystyczne zaburzenie osobowości. Ja jestem rodzinnym kozłem ofiarnym. Ojciec nie żyje od dwóch lat. W wieku 15 lat przeżyłam próbę uprowadzenia, która nie została nigdzie zgłoszona a która została przez moich rodziców zbagatelizowana. Teraz… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Wioletta Kania

  Niestety jestem psychologiem z woj.dolnośląskiego.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem dyplomowanym psychologiem. Służę pomocą i wsparciem w zakresie badań psychologicznych, konsultacji, diagnozy, orzecznictwa psychologicznego. Udzielam porad psychologicznych oraz pomocy w zakresie trudności życiowych oraz rozwiązywania problemów. Prowadzę gabinet psychologiczny zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

  Ukończone studia: mgr psychologii - Uniwersytet Wrocławski
  Studia podyplomowe: Uniwersytet Opolski

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Wrocławski
 • Uniwersytet Opolski

Publikacje

 • Planowanie urlopu-długo wyczekiwany czas bez zmartwieć czy przyczyna dodatkowego stresu?- Artykuły psychologiczne online- Plasterek.pl

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat Jakości-lekarz przyjazny Pacjentowi

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Przychodnia Miejska w Bielawie
 • INTERMED Kłodzko
 • Przychodnia Zastrzyk Ząbkowice Śląskie

Zdjęcia

Artykuły

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Wiolett jest super. Bardzo ciepła, miła psycholog. Wreszcie ktoś mnie zrozumiał jestem po pierwszej wizycie.Dziekuje.

  Wioletta Kania2017-09-15

  Dziękuję za opinię i zaufanie. Jestem do dalszej dyspozycji w razie potrzeby.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pani psycholog jest specjalistką w swojej dziedzinie. Bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy przy czym jest przemiłą osobą. Polecam osobom potrzebującym konsultacji w sprawach nerwic i depresji. Pani pomocna w 150%.

  Wioletta Kania2017-09-12

  Dziękuję za miłe słowa. Największą satysfakcję daje mi Pani lepsze samopoczucie i zadowolenie. To najlepsza forma motywacji wiedzieć, że Klient/Pacjent jest w lepszej formie, czuje, że odzyskuje kontrolę nad swoim życiem i radość z niego. Wszystkiego dobrego!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Ciężko znaleźć dobrego psychologa, przed, którym można się otworzyć, porozmawiać o problemach. Pani Wioletta profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Mnie to jak najbardziej odpowiada, pomaga i co najważniejsze po każdej wizycie wychodzę pozytywnie nastawiony.

  Wioletta Kania2017-06-12

  Nastawienie jest bardzo ważne, ponieważ często sam problem nie jest takim problemem, jak nastawienie do niego.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Psychologii i Rozwoju Osobistego MILVUMUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pani doktor to bardzo kompetentna i sympatyczna osoba, ma świetne podejście do dzieci. Byłam na konsultacji z synem - efekt: szczęśliwszy nastolatek z odbudowaną pewnością siebie. Dziękuję i do zobaczenia przy następnej wizycie :)

  Wioletta Kania2017-05-25

  Pani Marleno, wspólnie z Panią cieszę się z zaobserwowanego efektu. Decyzja o kontynuacji wizyt jest z pewnością słuszna, gdyż posłuży utrzymaniu tego efektu, ugruntowaniu i da szansę na rozwój poczucia własnej wartości. Do zobaczenia :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Wiola pomaga mi wyjść ze stanów lekowych. Od kilku lat choruje na nerwice lekowa, chodziłam do innego psychologa, ale nic nie pomogło. Zazywalam leki przeciwdepresyjne, które tylko mi szkodzily i pogarszaly mój stan. Pani Wiola pokazała mi jak radzić sobie ze stresem i lekami. Dała mi wiarę w to, że jeszcze może być tak jak dawniej, że mogę wsiąść do auta i jechać gdziekolwiek. Jeszcze 2tyg temu nie pomyślała bym żeby pojechać 30km od domu. Wczoraj udało się!!! Pojechałam 100km od domu.... jeszcze z "osoba towarzyszaca", ale każda udana próba pokonania leków zbliża mnie do zdrowia. Czuję się dużo lepiej wiedząc że jest ktoś, kto faktycznie potrafi pomoc. Przede mną jeszcze długa droga do wyjścia z nerwicy i zapomnienia o stanach lekowych, ale myślę, że dzięki Pani Wioli jest możliwość na powrót do normalności.... :-)

  Wioletta Kania2017-04-10

  Dziękuję za pozytywną opinię i gratuluję udanych konfrontacji z lękami. Kolejny krok za Panią :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Z Panią Kanią współpracuje już prawie od trzech lat. Nigdy nie zmieniłabym lekarza, ponieważ uważam, że trafiłam do fantastycznego specjalisty. Na rozmowach czuję się bardzo komfortowo, pracuję nad sobą, z pomocą pani Wioletty. Z przyjemnością wraca się do tego gabinetu. :)

  Wioletta Kania2017-03-26

  Aniu dziękuję za opinię. Z przyjemnością obserwuję twój progres i rozwój. Jesteś wspaniałą kobietą. Życzę Ci dalszych sukcesów i ciekawych doświadczeń:)

 • Bardzo dobry specjalista który potrafi słuchać i wyciągnąć konkretne wnioski. Już pierwsza godzina dała mi odpowiedzi na sprawy które nie dawały mi spokoju. Na pewno wrócę. Polecam

  Wioletta Kania2017-01-16

  Bardzo Panu dziękuję za opinię. Jestem do dyspozycji w razie potrzeby dalszych konsultacji. Pozdrawiam ciepło i życzę dużo szczęścia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłem na wizycie u Pani Wioletty kilka razy bardzo mi pomogła czuje się lepiej jestem zadowolony dostałem też wskazówki jak mam dalej postępować jak będę to robił na pewno będzie dalsza poprawa

  Wioletta Kania2017-01-16

  Dziękuję, to miła wiadomość. Cieszy mnie Pana motywacja i konsekwencja. Ciąg dalszy przed Panem. Oby tak dalej.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Wioletta to bardzo miła i ciepła osoba, mimo że sprawa z która przyszedłem nie została rozwiązana, tak jak oczekiwałem, mimo szczerych chęci Pani Wioletty, to i tak uważam że to dobry psycholog i świetny słuchacz. Nie wszystkie problemy da się od tak rozwiązać, zwłaszcza jak jest ktoś, kto je dostarcza.
  Pozdrawiam Pani Wioletto

  Wioletta Kania2016-10-11

  Z pewnością niektóre sprawy wymagają czasu, cierpliwości i konsekwencji by dostarczyć nam oczekiwanych efektów. Dziękuję za opinię i życzę powodzenia w życiu. W razie potrzeby zapraszam do gabinetu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona, Pani doktor wykazała się ogromnym profesjonalizmem i świetnym podejściem do mnie jako pacjenta.

  Wioletta Kania2016-09-26

  Cieszę się, że konsultacja spełniła Pani oczekiwania. Pozdrawiam serdecznie :)