Wioletta Kania

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog

50 opinii +dodaj

Jestem dyplomowanym psychologiem. Służę pomocą i wsparciem w zakresie badań psychologicznych, konsultacji, diagnozy, orzecznictwa psychologicznego. Udzielam porad psychologicznych oraz… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
50 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Psychologii i Rozwoju Osobistego MILVUMUsługa: konsultacje psychologiczne

  Bardzo polecam Panią psycholog. Problem dotyczył naszej córki - problemy wieku nastoletniego. Spotkania trwały kilka miesięcy, przy okazji konieczne były wizyty u endokrynologa i psychiatry dziecięcego. Po około roku wszystko wróciło do normy, córka przestała się męczyć swoim stanem i przestało to być dla nas męczące. Przy okazji udało się córce pokonać lęk przed lataniem. Szczerze polecam.

  Wioletta Kania2018-06-05

  Dziękuję za opinię. Cieszę się z rezultatów i nowych możliwości. Szczerze gratuluję osobistych sukcesów córki. Życzę wspaniałych dni i wszystkiego najlepszego dla całej rodziny.

 • Lokalizacja: Centrum Psychologii i Rozwoju Osobistego MILVUMUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Nie mam porównania, więc ciężko wystawić opinię, ale wiem na pewno, że Pani Wioletta jest specjalistą w swoim fachu, (mogłaby być psychoterapeutą, seksuolog iem itd. mając tysiące pacjentów czekających w kolejkach) skierowana do nas, a nie naszych pieniędzy, tym samym łatwo umówić się na wizytę. Zdecydowanie stawia na jakość, nie na ilość. Reasumując... mi pomogła, choć sądziłem po pierwszym spotkaniu, że nic z tego nie będzie, ale w domu rzetelnie '' odrobiła pracę domową'' więc na następnym spotkaniu były już konkretne wnioski i możliwości pomocy.
  Dziękuję Pani za pomoc, choć tak naprawdę nie sądziłem, że coś mi dolega. Bardzo przyjemne, komfortowe wizyty. Wysłuchała mnie Pani, choć często mówiłem '' o wszystkim i o niczym ''  Jeszcze do Pani wrócę nawet z błachostkami :-)
  Pozdrawiam Jarosław Środa

  Wioletta Kania2018-02-19

  Panie Jarku,
  Dziękuję za pozytywną opinię i poświęcony czas na jej napisanie. W razie potrzeby, jestem do dyspozycji. Pozdrawiam serdecznie :)

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam. Profesjonalne podejście i miła obsługa. Daje do myślenia. Już po pierwszej wizycie nabiera człowiek wiary

  Wioletta Kania2018-02-04

  Dziękuję za pozytywną opinię :)

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Gorąco polecam współpracę z panią Wiolettą. Wiem, że dużo zależało ode mnie i mojej pracy, ale to Ona wskazała mi drogę, Ona pomogła się uwolnić od męczącej przeszłości. Dzisiaj na życie patrzę już zupełnie inaczej. Dziękuje za wszystko.

  Wioletta Kania2018-02-04

  Dziękuję za współpracę zakończoną tyloma pozytywnymi efektami i zmianami w Pana życiu. Dziękuję za zaufanie, że zdecydował się Pan pójść drogą, która ukazała się na naszych konsultacjach, mimo, że była nowa i mało znana. Życzę powodzenia na nowej drodze życia, przyjemnego odkrywania siebie i innych w nowej jakości.

 • B
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Wioletta ma niezwykły dar. Nic się przed nią nie ukryje, a co się z tym wiąże jest niezawodna w diagnozie. Jej pomóc i wsparcie bezcenne

  Wioletta Kania2018-02-04

  Dziękuję za zaufanie i pozytywną opinię. Polecam się :)

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry psycholog. Bardzo pomocna i wyrozumiała. Wysłuchała od początku do końca i czulam ze słucha a nie bo musi. Doradzila co mogę oraz jak sobie radzić z moimi problemami. Powiedziała co powinnam robić dalej. Naprawde wyszłam bardzo zadowolona nawet się nie spodziewałam.

  Wioletta Kania2018-01-16

  Dziękuję za ciepłe słowa i możliwość pomocy. W razie potrzeby, jestem do dyspozycji :)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje psychologiczne

  Bardzo sympatyczne i mam nadzieję twórcze spotkanie dla mojej córki.
  Czeka z niecierpliwością na następny termin.
  Polecam

  Wioletta Kania2018-01-16

  Dziękuję za pozytywna opinię i cieszę się z odczuwanej satysfakcji.

 • U
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje psychologiczne

  Cudownie! Aż zastanawiam się dlaczego nie przyszłam wcześniej. W końcu dowiedziałam się, że nie jestem beznadziejnie dziwna tylko rzeczywiście mogę coś ze sobą zrobić. Bardzo pozytywnie <3

  Wioletta Kania2017-12-11

  Dziękuję za miłe słowa. A z tym przychodzeniem na konsultacje to jest tak, że nigdy nie jest za wcześnie i nigdy nie jest za późno :)

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Przemiła kobieta, konkretna mówi prosto i dobitnie bez fachowego języka przez co doskonale się ją rozumie. Pełna empatii. Bardzo miła atmosfera, pacjent wogole nie zestresowany polecam

  Wioletta Kania2017-11-01

  Dziękuję za ciepłe słowa :) Zrozumienie, współodczuwanie i sprzyjająca atmosfera są warunkami udanej konsultacji :) Pozdrawiam

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Psychologii i Rozwoju Osobistego MILVUMUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Bardzo przyjazny i profeslonalny psycholog, polecam kazdemu kto potrzebuje konkretnej porady oraz pomocy.

  Wioletta Kania2017-11-01

  Tomasz, dziękuję za pozytywna opinię. Jestem do dalszej dyspozycji i trzymam kciuki za szczęście, które dlatego tak trudno znaleźć, gdyż znajduje się tam, gdzie się go nie spodziewasz:)

Pytania pacjentów (126)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem dyplomowanym psychologiem. Służę pomocą i wsparciem w zakresie badań psychologicznych, konsultacji, diagnozy, orzecznictwa psychologicznego. Udzielam porad psychologicznych oraz pomocy w zakresie trudności życiowych oraz rozwiązywania problemów. Prowadzę gabinet psychologiczny zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

  Ukończone studia: mgr psychologii - Uniwersytet Wrocławski
  Studia podyplomowe: Uniwersytet Opolski

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski
 • Uniwersytet Opolski

Publikacje

 • Planowanie urlopu-długo wyczekiwany czas bez zmartwieć czy przyczyna dodatkowego stresu?- Artykuły psychologiczne online- Plasterek.pl

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat Jakości-lekarz przyjazny Pacjentowi

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Przychodnia Miejska w Bielawie
 • INTERMED Kłodzko
 • Przychodnia Zastrzyk Ząbkowice Śląskie

Zdjęcia

Artykuły