Mateusz Nowacki

Terapeuta

27 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Mateusz Nowacki, D.C. (Australia) Chiropraktyk, Terapeuta Manualny Wrocław. NOWACKI CHIROPRAKTYKA- Gabinet Terapii Schorzeń Kręgosłupa i Bólów Głowy we Wrocławiu. Terapia manual... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Mateusz Nowacki, D.C. (Australia) Chiropraktyk, Terapeuta Manualny Wrocław.

  NOWACKI CHIROPRAKTYKA- Gabinet Terapii Schorzeń Kręgosłupa i Bólów Głowy we Wrocławiu. Terapia manualna. Bóle głowy, ból szyi, ból pleców, rwa kulszowa, dyskopatia, migreny, bóle głowy. Chiropraktyk Wrocław.

  Specjalizuję się w schorzeniach układu ruchu, w szczególności bólach kręgosłupa i bólach głowy oraz pomagam pacjentom w odzyskaniu optymalnego zdrowia poprzez zmiany w stylu życia.

  W 2010 roku ukończyłem studia na Murdoch University w Australii, akredytowane przez Międzynarodowy Związek Edukacji Chiropraktycznej i Światową Federację Chiropraktyki. W 2013 uzyskałem dyplom programu leczenia bólu na Uniwersytecie Edynburskim w Szkocji.

  Po studiach rozpocząłem pracę w klinikach Bassendean Wellness & Chiropractic Clinic oraz Regenerate Health Clinic w Australii, gdzie specjalizowałem sie w diagnostyce i leczeniu bólów kręgosłupa, bólów głowy i migren, kontuzji sportowych i ich zapobieganiem. W Australii byłem związany ze sportem, pełniąc rolę chiropraktyka w klubie piłkarskim Ashfield SC oraz wspólpracując ze sportowcami z takich dziedzin jak football australijski, pływanie, golf, piłka siatkowa i lekkoatletyka.


  Edukacja
  •Uniwersytet Murdoch (Australia)- Chiropraktyka, Doktor Chiropraktyki D.C., B.Sc (Chiro), B.Chiro (Hons)
  •Uniwersytet Edynburski (Szkocja)- Podyplomowe studia w leczeniu bólu (PgDip. in the Clinical Management of Pain)

Ukończone szkoły

 • Murdoch University, Australia
 • The University of Ediburgh, Szkocja

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Bassendean Wellness and Chiropractic Clinic, Australia
 • Regenerate Heatlh Clinic, Australia

Certyfikaty

 • Mateusz Nowacki, terapeuta w mieście Wrocław - Certyfikaty
 • Mateusz Nowacki, terapeuta - Certyfikaty
 • Mateusz Nowacki, Wrocław - Certyfikaty

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Polecam zabiegi u Pana Doktora. Zgłosiłem się do gabinetu z przewlekłym bólem glowy trwającym rok , każdego dnia. Po 5 zabiegach połączonych z masazem przestała boleć mnie glowa. Ciesze sie że wróciłam do zdrowia. Jeszcze raz polecam☺

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Mateusz Nowacki ( 28 czerwca 2016)

  Dziękujemy za pozytywną opinię!

 • bardzo dobry

  Rewelacja. Polecam wszystkim muzykom. Ja skrzypek potrzebowałem szybko odzyskać sprawność po wypadku. Kilka wizyt i jestem nie tylko w pełni sprawny, co nawet sprawniejszy niż przed wypadkiem. Poleciłem grupie znajomych i wszyscy równie zadowoleni.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Mateusz Nowacki ( 28 czerwca 2016)

  Dziękujemy za pozytywną opinię!

 • bardzo dobry

  Doktor Nowacki jest rewelacyjny! Bardzo mi pomógł z urazem kręgosłupa lędźwiowego i choć nadal nie jest idealnie, jest znaczna poprawa. Jako jedyny lekarz przebadał mnie też bardzo dokładnie, nie skupił się tylko na odcinku lędźwiowym, ale sprawdził też gdzie mam napięte mięśnie i wydrukował odpowiednie ćwiczenia na konkretne partie ciała. Będę dalej chodzić na zabiegi do Doktora i wierzę, że będzie dobrze. Ponadto Doktor jest przesympatyczny i bardzo pomocny. Wytłumaczył mi cały rezonans i dał nadzieję, że mogę poradzić sobie bez operacji. BARDZO polecam!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Mateusz Nowacki ( 25 marca 2016)

  Dziękuję za opinię! Rzeczywiście, dokładne wytłumaczenie problemu i konkretny plan terapii oparty nie tylko na zabiegach ale i na aktywnej rehabilitacji to podstawa w leczeniu schorzeń kręgosłupa ;) Pozdrawiamy!

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista, jedyny taki w mieście! Od dłuższego czasu borykałam się z bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Już po pierwszej wizycie u Pana dr poczułam niesamowitą ulgę! Dodatkowo dostałam wskazówki w jaki sposób powinnam ćwiczyć w domu żeby uniknąć w przyszłości pewnych dolegliwości. W 100% polecam dr Nowackiego!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Mateusz Nowacki ( 14 marca 2016)

  Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

 • bardzo dobry

  Kompetentny i rzeczowy lekarz, już po pierwszych 15 min. wiadomo że ma się do czynienia z profesjonalistą. Polecam Pana wszystkim znajomym którzy mają problemy z kręgosłupem.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Mateusz Nowacki ( 10 lutego 2016)

  Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam, rezultaty zabiegów na kręgosłup są rewelacyjne. Właściwie już po pierwszym zabiegu widać znaczną poprawę. Dodatkowo atmosfera jest przyjemna, gabinet czysty a wszystkie wizyty odbywają się ,,bez poślizgów".

 • bardzo dobry

  Dzięki Panu doktorowi moje życie właściwie zaczęło się na nowo. Przez przepukliny w szyjnym odcinku miałam ogromne bóle, straciłam częściowo czucie w ręce, a neurochirurg nakazał operację. Po pierwszej! wizycie ból się zmniejszył i wróciło częściowo czucie w dłoni. Po trzeciej wizycie ból zniknął - ból, który powodował, że przez kilka tygodni nie mogłam w nocy spać. W tej chwili mam pełna sprawność fizyczną, potrafię na nowo cieszyć się życiem. A Panu doktorowi mogę tylko podziękować za całą pomoc. Polecam wszystkim bez wahania.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Mateusz Nowacki ( 17 lipca 2015)

  Dziękuję bardzo za opinię i pozdrawiam!

 • bardzo dobry

  Zdecydowania polecam, szczególnie dla osób które cenią sobie fachowość, kulturę, jasność informacji oraz czas. Dodatkowo atmosfera jest bardzo przyjemna, gabinet czysty a wszystkie porady jasne i dostosowane indywidualnie do pacjenta.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Mateusz Nowacki ( 11 lipca 2015)

  Dziękuję bardzo za opinię i pozdrawiam!

 • bardzo dobry

  Polecam z cała odpowiedzialnością pana doktora Nowackiego. To wspaniały lekarz o dużej wiedzy. Od dłuższego czasu miałam problemy z kręgosłupem i miednica co w rezultacie utrudniało mi chodzenie, a ból był coraz bardziej intensywny. Lekarz rodzinny przepisywał leki przeciwbólowe a na moje pytanie " co czeka mnie w przyszłości?" Odpowiedział "proszę sie przygotować na to ze kręgosłup będzie coraz bardziej sztywny, a bóle bedą sie nasilać". Mam 62 lata wiec miałam sie z tym pogodzić. Dzisiaj wiem ze ta diagnoza była zła., bo pan to zmienił. Po kilku zabiegach czuje sie dobrze. Dziękuje panie Mateuszu. Jest pan wspaniałym specjalista i przemiłym człowiekiem. Rownież pracujące z panien dziewczyny są przesympatyczne. Zasługujecie na najwyższa ocenę Dziękuje jeszcze raz Iwona Łukaszewicz Brooklyn, New York

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Mateusz Nowacki ( 11 lipca 2015)

  Dziękuję bardzo za opinię i pozdrawiam!

 • bardzo dobry

  Polecam wszystkim osobom cierpiącym na bóle kręgosłupa, głowy. Od lat leczyłam się gdzie się tylko dało: rehabilitacja, sanatoria, masaże, a ból szybko wracał. Teraz spokojnie mogę pracować, cieszyć się dniem codziennym. Serdecznie za to dziękuję.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Mateusz Nowacki ( 12 czerwca 2015)

  Dziękuję bardzo za opinię i pozdrawiam!