dr

Mateusz Nowacki

Terapeuta

31 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Mateusz Nowacki, D.C. (Australia) Chiropraktyk, Terapeuta Manualny Wrocław. NOWACKI CHIROPRAKTYKA- Gabinet Terapii Schorzeń Kręgosłupa i Bólów Głowy we Wrocławiu. Terapia manualna.… więcej

Adresy i cenniki usług

 • Nowacki Chiropraktyka- Gabinet Terapii Schorzeń Kręgosłupa i Bólów Głowy

  Podwale 73/24, Stare Miasto
  50-449 Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Pierwsza wizyta schorzenia kręgosłupa od 140 zł
  Kolejna wizyta od 70 zł
  Pierwsza wizyta bóle głowy od 160 zł
 • Nowacki Chiropraktyka- Gabinet Terapii Schorzeń Kręgosłupa i Bólów Głowy

  Ul. Czeska 37
  57-300 Kłodzko, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Usługi

  Pierwsza wizyta od 120 zł
  Kolejna wizyta od 70 zł

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Nowacki Chiropraktyka- Gabinet Terapii Schorzeń Kręgosłupa i Bólów GłowyUsługa: rwa kulszowa, przepuklina krążka międzykręgwego

  Zdecydowanie polecam! Miałem bardzo bolesną przepuklinę krążka międzykręgowego, która uciskała na nerw kulszowy, przez którą nie byłem w stanie normalnie funkcjonować. Ledwo chodziłem, nie byłem w stanie siedzieć, ani stać bez bólu. Jedyną komfortową pozycją było leżenie na podłodze.

  Gabinet Nowacki Chiropraktyka znalazłem szukając pomocy przez google i od razu przesłałem zapytanie z wynikami rezonansu magnetycznego. Odpowiedź otrzymałem po kilkunastu minutach a na wizytę byłem umówiony na 2 dni później.
  Po pierwszej wizycie (6 lutego) ból zmniejszył się o ok 20% i zmniejszał się z każdą kolejną, Do bezbolesnego funkcjonowania wróciłem po ok 2-3 tygodniach, czyli 4 wizytach(!).
  Obecnie jestem po 7 wizytach i od pierwszej minęły prawie 3 miesiące. To co przeżywałem pozostało bardzo nieprzyjemnym wspomnieniem.

  Wspomnę, że równolegle szukałem pomocy przez NFZ i to co mi oferowano to leki przeciwbólowe (których i tak nie brałem) oraz sugestie, że będzie potrzebna operacja.

  Jestem bardzo wdzięczny za pomoc i fachową obsługę. Polecam całym sercem.

 • A
  Lokalizacja: Nowacki Chiropraktyka- Gabinet Terapii Schorzeń Kręgosłupa i Bólów GłowyUsługa: Pierwsza wizyta

  Trafiłam do gabinetu Doktora Nowackiego z silnym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa oraz mrowieniem w lewej stopie. Podczas wizyt u innych lekarzy - ortopeda, neurolog dowiedziałam się że mam wypuklinę pomiędzy kręgami i ucisk na nerw, więc tak już będzie boleć, pozostaje rehabilitacja lub leki przeciwbólowe, bo na operację jeszcze za wcześnie. Taka opinia potrafi załamać człowieka tym bardziej że zostałam młodą mamą i nie jest łatwo pogodzić opieki nad dzieckiem z bólem kręgosłupa. Jednak po kilku wizytach u P. doktora dolegliwości bólowe znacznie ustąpiły, w sposób naturalny bez żadnych farmaceutyków zaczęłam "stawać na nogi". Zabiegi są bezbolesne i co najważniejsze szybko przynoszą pożądany efekt.Ustąpiło i to całkowicie mrowienie w stopie. Jestem niezmiernie wdzięczna Panu dr Nowackiemu za tak wielką pomoc. Nadal jeżdżę na wizyty, teraz głównie profilaktycznie gdyż ból na chwilę obecną całkowicie ustąpił. To wspaniałe uczucie móc rano wstać bez bólu i cieszyć się życiem. Serdecznie dziękuję Panie dr za fachowość oraz niezwykle miłe podejście do pacjenta.

  Agnieszka, 31 lat

  Mateusz Nowacki2017-02-23

  Dziękuję za pozytywną opinię! Muszę też podkreślić, że to w dużej mierze dzięki Pani sumienności w stosowaniu się do naszych zaleceń i ćwiczeń uzyskaliśmy tak dobre efekty terapii! :)

 • Polecam serdecznie Dr Mateusza Nowackiego. Cierpiałam na zawroty głowy i już po pierwszym zabiegu ustąpiły. Drugi zabieg przywrócił mi pełną ruchomość w kręgosłupie, a szczególnie w odcinku szyjnym. Chiropraktyka to wciąż niszowa specjalizacja w Polsce, ale jakże skuteczna. Zabiegi są bezbolesne. Dr Nowacki wszystko dokładnie opisuje i odpowiada na każde pytanie, czym wzbudza zaufanie już od pierwszej wizyty. Bada pacjenta bardzo szczegółowo i nie skupia się tylko na miejscach, gdzie występują objawy. Zabiegi wykonuje delikatnie i przy pełnej współpracy z pacjentem, w rezultacie czego w gabinecie pacjent czuje się komfortowo i bezpiecznie. Co istotne - Dr Nowacki jest przesympatyczny i bardzo komunikatywny. Rekomenduję na 5+! :)

  Mateusz Nowacki2017-02-23

  Dziękuję bardzo za opinię! :) Więcej na temat zawrotów głowy i jak może pomóc chiropraktyka na naszej stronie http://chiropraktyka.wroclaw.pl/pl/w-czym-pomagamy/zawroty-glowy

 • Polecam! Niejednokrotnie zostalam postawiona na nogi . Dosłownie !!!!
  Mam pelne zaufanie do Pana Doktora !!!

  Mateusz Nowacki2016-11-09

  Dziękuję! :)

 • A

  Polecam zabiegi u Pana Doktora. Zgłosiłem się do gabinetu z przewlekłym bólem glowy trwającym rok , każdego dnia. Po 5 zabiegach połączonych z masazem przestała boleć mnie glowa. Ciesze sie że wróciłam do zdrowia. Jeszcze raz polecam☺

  Mateusz Nowacki2016-06-28

  Dziękujemy za pozytywną opinię!

 • V

  Rewelacja. Polecam wszystkim muzykom. Ja skrzypek potrzebowałem szybko odzyskać sprawność po wypadku. Kilka wizyt i jestem nie tylko w pełni sprawny, co nawet sprawniejszy niż przed wypadkiem. Poleciłem grupie znajomych i wszyscy równie zadowoleni.

  Mateusz Nowacki2016-06-28

  Dziękujemy za pozytywną opinię!

 • P

  Doktor Nowacki jest rewelacyjny! Bardzo mi pomógł z urazem kręgosłupa lędźwiowego i choć nadal nie jest idealnie, jest znaczna poprawa. Jako jedyny lekarz przebadał mnie też bardzo dokładnie, nie skupił się tylko na odcinku lędźwiowym, ale sprawdził też gdzie mam napięte mięśnie i wydrukował odpowiednie ćwiczenia na konkretne partie ciała. Będę dalej chodzić na zabiegi do Doktora i wierzę, że będzie dobrze. Ponadto Doktor jest przesympatyczny i bardzo pomocny. Wytłumaczył mi cały rezonans i dał nadzieję, że mogę poradzić sobie bez operacji. BARDZO polecam!

  Mateusz Nowacki2016-03-25

  Dziękuję za opinię! Rzeczywiście, dokładne wytłumaczenie problemu i konkretny plan terapii oparty nie tylko na zabiegach ale i na aktywnej rehabilitacji to podstawa w leczeniu schorzeń kręgosłupa ;) Pozdrawiamy!

 • M

  Świetny specjalista, jedyny taki w mieście! Od dłuższego czasu borykałam się z bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Już po pierwszej wizycie u Pana dr poczułam niesamowitą ulgę! Dodatkowo dostałam wskazówki w jaki sposób powinnam ćwiczyć w domu żeby uniknąć w przyszłości pewnych dolegliwości.
  W 100% polecam dr Nowackiego!

  Mateusz Nowacki2016-03-14

  Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

 • Kompetentny i rzeczowy lekarz, już po pierwszych 15 min. wiadomo że ma się do czynienia z profesjonalistą. Polecam Pana wszystkim znajomym którzy mają problemy z kręgosłupem.

  Mateusz Nowacki2016-02-10

  Dziękuję za opinię i pozdrawiam!

 • J

  Zdecydowanie polecam, rezultaty zabiegów na kręgosłup są rewelacyjne. Właściwie już po pierwszym zabiegu widać znaczną poprawę. Dodatkowo atmosfera jest przyjemna, gabinet czysty a wszystkie wizyty odbywają się ,,bez poślizgów".

  Mateusz Nowacki2016-11-09

  Dziękuję!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Mateusz Nowacki, D.C. (Australia) Chiropraktyk, Terapeuta Manualny Wrocław.

  NOWACKI CHIROPRAKTYKA- Gabinet Terapii Schorzeń Kręgosłupa i Bólów Głowy we Wrocławiu. Terapia manualna. Bóle głowy, ból szyi, ból pleców, rwa kulszowa, dyskopatia, migreny, bóle głowy. Chiropraktyk Wrocław.

  Specjalizuję się w schorzeniach układu ruchu, w szczególności bólach kręgosłupa i bólach głowy oraz pomagam pacjentom w odzyskaniu optymalnego zdrowia poprzez zmiany w stylu życia.

  W 2010 roku ukończyłem studia na Murdoch University w Australii, akredytowane przez Międzynarodowy Związek Edukacji Chiropraktycznej i Światową Federację Chiropraktyki. W 2013 uzyskałem dyplom programu leczenia bólu na Uniwersytecie Edynburskim w Szkocji.

  Po studiach rozpocząłem pracę w klinikach Bassendean Wellness & Chiropractic Clinic oraz Regenerate Health Clinic w Australii, gdzie specjalizowałem sie w diagnostyce i leczeniu bólów kręgosłupa, bólów głowy i migren, kontuzji sportowych i ich zapobieganiem. W Australii byłem związany ze sportem, pełniąc rolę chiropraktyka w klubie piłkarskim Ashfield SC oraz wspólpracując ze sportowcami z takich dziedzin jak football australijski, pływanie, golf, piłka siatkowa i lekkoatletyka.


  Edukacja
  •Uniwersytet Murdoch (Australia)- Chiropraktyka, Doktor Chiropraktyki D.C., B.Sc (Chiro), B.Chiro (Hons)
  •Uniwersytet Edynburski (Szkocja)- Podyplomowe studia w leczeniu bólu (PgDip. in the Clinical Management of Pain)

Ukończone szkoły

 • Murdoch University, Australia
 • The University of Ediburgh, Szkocja

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Bassendean Wellness and Chiropractic Clinic, Australia
 • Regenerate Heatlh Clinic, Australia