lek.

Mateusz Koberda

verifiedCreated with Sketch.

Okulista

1 opinia +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
273 odwiedziny w ciągu 30 dni

Dzień dobry. Nazywam się Mateusz Koberda i jestem okulistą mikrochirurgiem zarówno dzieci jak i dorosłych. Zdobyte doświadczenie w zabiegach okulistycznych i diagnostyce chorób oczu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
1 opinia

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: konsultacja okulistyczna

  Pan doktór Mateusz Koberda jest lekarzem okulistą,specjalistą wysokiej klasy. W trakcie wizyty po wykonaniu badań oczu udzielił mi odpowiedniej i skutecznej porady lekarskiej,

Pytania pacjentów (7)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dzień dobry. Nazywam się Mateusz Koberda i jestem okulistą mikrochirurgiem zarówno dzieci jak i dorosłych. Zdobyte doświadczenie w zabiegach okulistycznych i diagnostyce chorób oczu wykorzystuję celu optymalnego oraz kompleksowego wyznaczenia ścieżki leczenia moich pacjentów. W mojej pracy kieruję się przede wszystkim jakością i uczciwością. Aktywnie poszerzam i aktualizuję swoją wiedzę uczestnicząc w krajowych i światowych kongresach okulistycznych oraz wielu specjalistycznych kursach. Zapraszam do zapoznania się z moim życiorysem i osiągnięciami oraz do wizyty w jednej z placówek w Gdańsku w której obecnie pracuję. Do zobaczenia!

  Ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku. Specjalizację z dziedziny okulistyki uzyskałem w Katedrze i Klinice Chorób Oczu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuje w Centrum Medycyny Inwazyjnej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, Centrum Medycyny Rodzinnej Luxmed, w Centrum USG Diagnoson oraz w moim gabinecie. Jako wykładowca akademicki biorę udział w kształceniu studentów i młodych lekarzy. Jestem również konsultantem okulistycznym Kliniki i Katedry Położnictwa oraz Kliniki Neonatologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

  Jestem aktywnym członkiem pomorskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, delegatem na zjazdy krajowe Polskiego Towarzystwa Okulistycznego (PTO), aktywnym członkiem Europejskiego Towarzystwa Okulistyki Dziecięcej (European Pediatric Ophtalmology Society – EPOS) oraz Europejskiego Stowarzyszenia Chirurgów Refrakcyjnych i Zaćmy (European Society of Cataract and Refractive Surgeons – ESCRS). Jestem też aktywnym działaczem społecznym w pracy Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku.

  W swojej pracy specjalizuję się w zabiegach operacyjnych wewnątrzgałkowych i plastycznych oraz diagnostyce USG gałki ocznej i oczodołu zarówno u dorosłych jak i dzieci. Doświadczenia zdobywałem w Centrum Medycyny Inwazyjnej w Gdańsku pod kierownictwem prof. Krystyny Raczyńskiej i dr Leopolda Glasnera oraz w czasie zagranicznych staży, m.in. w Szpitalu Uniwersyteckim w Galway w Irlandii.

  Zapraszam na stronę okulista-gdansk.pl lub mateusz.koberda.pl aby dowiedzieć się więcej.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Znajomość języków

 • angielski