NOWOŚĆ Zabieg falą uderzeniowa- skuteczna walka z bólem. Zapraszam do zapoznania się z zabiegiem na stronie gabinetu. Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem Akademii Wychowania… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LUX-MEDICA Gabinet Fizjoterapii i Rehabilitacji Medycznej

  W pełni zasłużone 5 gwiazdek. Pan Mateusz bardzo profesjonalny, doświadczony, a do tego przesympatyczny. Dolegliwości związane ze spiętymi i przetrenowanymi mięśniami znacznie się zmniejszyły po pierwszej wizycie. Wykonany masaż choć bolesny, był bardzo skuteczny. Otrzymałam również zalecenia co robić by uniknąć takich urazów.
  Polecam!

 • S
  Lokalizacja: LUX-MEDICA Gabinet Fizjoterapii i Rehabilitacji Medycznej

  Jakbym mogła dodałabym jeszcze szóstą gwiazdkę.....za całokształt!!!! Pan Mateusz to znakomity fachowiec z miłym i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Kilka wizyt u Pana Mateusza i pozbyłam się uciążliwego bólu kręgosłupa! Szczerze polecam!!!

  Mateusz Jezierski2017-06-19

  Dziękuje za opinie. Pozdrawiam

 • Pan Mateusz to wspaniały Fizjoterapeuta. Świetny diagnosta. Moje dolegliwości trafnie zdjadnozował, . Po jego kilku zabiegach przestałam czuć bóle , a długo cierpiałam. Polecam z całą przyjemnością.

  Mateusz Jezierski2017-02-13

  Dziękuje za komentarz. Pozdrawiam

 • A

  Doświadczenie - to jeden z największych atutów tego specjalisty. Problemy zdrowotne czy też bóle kręgosłupa spowodowane długim siedzeniem przy biurku, Pan Mateusz zajął się wszystkim.

  Mateusz Jezierski2017-02-13

  Pozdrawiam

 • Bardzo dobry specjalista godny polecenia. Warto się do niego wybrać, bo na pewno pomoże w trudnych chwilach i każdy będzie zadowolony, W pełni profesjonalny fizjoterapeuta.

  Mateusz Jezierski2017-02-13

  Pozdrawiam

 • bardzodobry lekarz, pomógł mi i to bardzo mój ból kręgosłupa był nie do wytrzymania kilka wizyt u Pana Doktora i jestem jak nowo narodzona. dziękuje i polecam

  Mateusz Jezierski2017-02-13

  Pozdrawiam

 • Pan Mateusz to na prawde świetny fachowiec.Bardzo szybko poradził sobie z moimi bólami kręgosłupa,a do tego jest bardzo miły i sympatyczny.Polecam

  Mateusz Jezierski2017-02-13

  Pozdrawiam

 • Jestem bardzo zadowolony z usług pana Mateusza.Każde spotkanie przeprowadzone jest w miłej atmosferze.Zabiegi fala uderzeniowa działają cuda Polecam wizyty .

  Mateusz Jezierski2017-02-13

  Pozdrawiam

 • Świetny lekarz specjalista z fantastycznym podejściem do pacjenta.Do takich specjalistów warto się zgłosić po pomoc i poradę aby dolegliwości skutecznie usunąć.

  Mateusz Jezierski2017-02-13

  Pozdrawiam

 • Pan Mateusz to wspaniały osteopata. Świetny diagnosta. Moje dolegliwości trafnie zdiadnozował, których przyczyną wcale nie był kręgosłup. Po jego kilku zabiegach przestałem czuć bóle , a cierpiałem od roku. Polecam z całą przyjemnością wspaniałego człowieka, z niebywałą wiedzą na temat rehabilitacji i zabiegami sprawiające "cuda", stawiające na nogi.

  Mateusz Jezierski2017-02-13

  Pozdrawiam

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • NOWOŚĆ
  Zabieg falą uderzeniowa- skuteczna walka z bólem.
  Zapraszam do zapoznania się z zabiegiem na stronie gabinetu.

  Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu. Moje zainteresowania związane są głownie z tematyką diagnostyki, leczeniem zespołów bólowych kręgosłupa oraz stanów przeciążeniowych stawów obwodowych. W mojej praktyce korzystam z wielu metod leczenia m.in. Techniki terapii manualnej, FDM, PNF, Masaż głęboki, kinesiology taping, fizykoterapia. To iż skończyłem studia nie zwalnia mnie z obowiązku poszerzanie wiedzy, dlatego też uczestniczę i biorę czynny udział w licznych kursach oraz konferencjach naukowych na których poznaje najnowsze metody leczenia. Wiedza którą tam zdobywam pozwala mi w skuteczny sposób rozwiązywać problemy moich pacjentów. Zapraszam na konsultacje oraz na stronę www.lux-medica.com.pl

  Firma LUX-MEDICA prowadzi również rehabilitacje domową która obejmuje również zabiegi fizykalne u pacjenta w domu. Zapraszam do zapoznania się z profilami pracowników oraz pełną ofertą która znajduje się na stronie internetowej www.lux-medica.com.pl Gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-19.00 Przed wizytą zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Balneologia i medycyna fizykalna
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu

Znajomość języków

 • niemiecki