lek. dent.

Mateusz Jendrulek

Stomatolog

10 opinii +dodaj

Nazywam się Mateusz Jendrulek.Studia na kierunku lekarsko-dentystycznym ukończyłem w 2006 roku w Collegium Medicum UJ w Krakowie. Moją pasją jest planowanie oraz leczenie stomatologiczne… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Luxdentica

  Kompetentny, dokładny, szybki - tak w trzech słowach opisałbym Doktora. Leczenie odbyło się sprawnie, bez bólu, bez poprawek. Polecam!

  Mateusz Jendrulek2018-04-20

  Dziękuję za zaufanie.

 • P
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii LuxdenticaUsługa: leczenie próchnicy

  Zdecydowanie polecam. Wizyta w miłej atmosferze.Ubytki bardzo dobrze uzupełnione. Wszystko dokładnie wyjaśnione, zaplanowane i przeprowadzone.Naprawdę bardzo dokładny i sympatyczny lekarz.

  Mateusz Jendrulek2018-01-16

  Dziękuję za zaufanie.

 • K

  Polecam dra Mateusza!Jest świetnym specjalistą,lekarzem z powołania,oddanym swojej pracy. Jest w pełni profesjonalny w tym,co robi. Do tego niezwykle sympatyczny i przyjazny w stosunku do swoich pacjentów. Człowiek zaprzestaje wszelkich poszukiwań,bo wie,że jest w dobrych rękach!:)

  Mateusz Jendrulek2017-09-08

  Dziękuję ????

 • J

  Świetny, od pierwszej wizyty mam do niego zaufanie i czuję, że wie, co robi. Profesjonalista, najlepszy ze wszystkich, na jakich trafiłam do tej pory, zaprzestałam poszukiwań.

  Mateusz Jendrulek2016-07-11

  Dziękuję za opinię :)

 • P

  Baardzo dokładny, zawsze uśmiechnięty,. Sprawia,że wydaje się, że najbardziej na czym mu zależy to na tym, by nasze zęby wyglądały pięknie. Jestem bardzo zadowolona , trafiłam do niego przypadkim,ale nie wyobrażam sobie teraz innego stomatologa.

 • A

  Leczę zęby w Luxdentice, gdzie przyjmuje pan doktor. Jest to lekarz bardzo życzliwy i zawsze uśmiechnięty, co wprowadza miłą atmosferę podczas wizyt. Jak dotąd wyleczyliśmy dwa ubytki, jestem w trakcie leczenia, które ma zwieńczyć założenie aparatu ortodontycznego. Pan doktor jest w moim odczuciu bardzo dokładny, jest też bardzo delikatny. Wizyty były bezbolesne i jak napisałam - w miłej atmosferze.

 • K

  Rewelacyjny lekarz. Wysoka kultura osobista, profesjonalizm oraz silnie rozwinięta empatia. Osobiście nie wyobrażam sobie oddania się w ręce innego specjalisty.
  Polecam każdemu:)

 • P

  Jak dla mnie OK. Niby mógłby robić wszystko staranniej no ale czego się spodziewać po państwowej wizycie. W porównaniu z Jego poprzednikami jest wspaniały.

 • A

  Ja byłam na takich konsultacjach dziecięcych u doktora w Luxdentica z moim maluszkiem i muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona. Podjęliśmy też tam leczenie - szybkie i bezbolesne, więc i ja byłam zadowolona i mój dzieciaczek :) A doktor? przemiły człowiek!

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Mateusz Jendrulek.Studia na kierunku lekarsko-dentystycznym ukończyłem w 2006 roku w Collegium Medicum UJ w Krakowie.
  Moją pasją jest planowanie oraz leczenie stomatologiczne poprzez pryzmat estetyki.
  Biorąc pod uwagę oczekiwania pacjentów mogę zaproponować rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb.
  Projektowanie uśmiechu odróżnia nas od większości dziedzin medycyny-to konieczność połączenia dwóch celów- przywrócenie funkcji narządu żucia oraz odtworzenie optymalnej estetyki...
  Specjalizuje się projektowaniu pięknych uśmiechów poprzez wysokoestetyczne licówki oraz korony pełnoceramiczne.

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum UJ 2006 r.

Znajomość języków

 • angielski