dr n. med.

Mateusz Grabicki

Ortopeda

10 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 26 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Wykształcenie: 1998-2004 r. Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Wydział Lekarski 2011 r. obrona pracy doktorskiej, uzyskanie tytułu doktora nauk medycznych 2012 r. Państwowy Egzamin Specjalizacyjny,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIHAD Przychodnia Lekarzy Specjalistów i RehabilitacjaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarz oprócz tego, że miły i sympatyczny, to konkretny. Ból zdiagnozowany, wprowadzone leczenie. Doktor posiada wiedzę -wie o czym mówi. Polecam.

 • Lokalizacja: MEDIHAD Przychodnia Lekarzy Specjalistów i RehabilitacjaUsługa: uraz stawu kolanowego

  Najlepszy ortopeda w naszym rejonie.Mój niepełnosprawny Syn po urazie stawu kolanowego przewieziony karetka do szpitala został potraktowany jak powietrze. ..Dobrze że skierowaliśmy się do dr Mateusza który zaopatrzyl syna w orteze niezbędne leki A potem rehabilitację. Serdecznie dziękujemy za medyczną opiekę ????Doktor jest wrażliwy kompetentny i uprzejmy , dlatego polecamy p.Mateusza.

 • N

  Bardzo miły i kulturalny lekarz. Widać, że z wielkim zainteresowaniem traktuje pacjenta. Fachowe porady i wiedza lekarza na najwyższym poziomie. Polecam

 • R
  Lokalizacja: MEDIHAD Przychodnia Lekarzy Specjalistów i RehabilitacjaUsługa: Usg bioderek

  Wizyta przebiegła profesjonalnie i bez problemu. Lekarz objaśnił co i jak i dał
  nam kilka wskazówek.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIHAD Przychodnia Lekarzy Specjalistów i RehabilitacjaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobry fachowiec, doskonale zajął się badaniem 5-miesięcznej córki i dokładnie nam wszystko wyjaśnił podczas wizyty.

 • J
  Lokalizacja: MEDIHAD Przychodnia Lekarzy Specjalistów i Rehabilitacja

  Pan doktor kompetentny, wnikliwy i bardzo konkretny. Postawił trafną diagnozę, potwierdził badaniem USG, włączone leczenie okazało się skuteczne. Z czystym sumieniem polecam.

 • A
  Lokalizacja: MEDIHAD Przychodnia Lekarzy Specjalistów i RehabilitacjaUsługa: dysplazja stawu biodrowego

  Wizyte u pana doktora oceniam na bardzo dobrą. Bylam z trzymiesieczna corka naa usg bioderek , gdyz inny lekarz stwierdził u niej dysplazje, ktorej jak sie okazało nie ma. Fachowa pomoc . Pan doktor mily i sympatyczny . Wszystko wytłumaczył i pokazal na usg. Polecam w 100 %

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIHAD Przychodnia Lekarzy Specjalistów i RehabilitacjaUsługa: Konsultacja

  Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, merytorycznie, dr przedstawia diagnozę w przystępny sposób, odpowiada chętnie na pytania pacjenta, nakreśla dalsze ewentualne leczenie, słucha pacjenta, a do tego jest uśmiechnięty. Polecam!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Trafna diagnoza i właściwy tok leczenia - tego właśnie oczekuje każdy pacjent. Cieszę się, że mogłem leczyć swój uraz właśnie u Pana Mateusza - lekarza o szerokiej wiedzy, bogatym doświadczeniu i otwartym na nowoczesne techniki leczenia. Zostałem przebadany przenośnym aparatem usg podczas wizyty domowej. Badanie było dokładne ale przebiegło bardzo sprawnie. Pan Grabicki to prostu najlepszy ortopeda okolicach Sieradza. Polecam!

 • E
  Lokalizacja: MEDIHAD Przychodnia Lekarzy Specjalistów i RehabilitacjaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Pan Mateusz Grabicki jest wyśmienitym fachowcem, który wg mnie posiada niesamowita wiedzę i umiejętności. Oceniam go jako bardzo elokwentnego człowieka, umiejącego rozmawiać z pacjentem. Mając wiele pytań i wątpliwości związanych z moim schorzeniem, uzyskałam odpowiedzi na wszystkie z nich. Badania i zabiegi przeprowadza w sposób delikatny, sprawny i bezbolesny. Wg mnie to bardzo dobry lekarz, konkretny, a na dodatek zawsze uśmiechnięty, co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza. Przyznam, że ze swoją dolegliwością kolana chodziłam już ponad rok, a sanatorium mi niestety nie pomogło. Postanowiłam dłużej nie czekać i udać się do Pana Doktora Mateusza Grabickiego. Dwie wizyty u Pana Doktora M. Grabickiego wystarczyły i poczułam się dużo lepiej. Teraz mogę normalnie chodzić, a wszelkie dolegliwości minęły. To świetny lekarz, od pierwszej wizyty byłam pod wielkim wrażeniem. Polecam.

Pytania pacjentów (97)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Chciałbym dowiedzieć się co może powodować ból w okolicy ramienia ? Regularnie uczęszczałem na siłownie, trzy razy w tygodniu, a od około miesiąca nie chodzę, bo nie chcę pogorszyć kontuzji. Zdjęcie rtg było robione, lecz nic nie wykazało. Wydaje mi się, że mogłem nadwyrężyć mięsień, gdyż przy podnoszeniu ręki czuje pobolewanie. Smarowałem ramię dwoma maściami, ale nic to nie pomogło.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Maści zazwyczaj są mało pomocne w chorobach stawów.
  Konieczna jest dalsza diagnostyka tkanek miękkich barku - tzn. po zbadaniu przez specjalistę zlecenie np. USG lub/i badania rezonansu magnetycznego.

 • Mam problem z kolanem-pierwotna obustronna gonartroza.Kolano nie bardzo mi dokucza,rzadko boli i nie sprawia jak na razie mi problemów większych. Ortopeda na razie skierował mnie na zabiegi rehabilitacyjne -termin sierpień.Moje pytanie-czy mozna czymś wspomagać to kolano,mam na myśli np-Forflex czy coś podobnego. W wypadku mojej dolegliwości dostarczanie kolagenu czy glukozaminy da jakieś pozytywne wyniki ?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Jeśli nie ma bólu stawu kolanowego ani ograniczenia jego funkcji, to z reguły nie wymaga ono leczenia.
  Doustne leki (Arthryl, Structum) mogą w początkowej fazie choroby być pomocne, wymagają one jednak systematycznego przyjmowania przez minimum pół roku.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wykształcenie:
  1998-2004 r. Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Wydział Lekarski
  2011 r. obrona pracy doktorskiej, uzyskanie tytułu doktora nauk medycznych
  2012 r. Państwowy Egzamin Specjalizacyjny, uzyskany tytuł specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu

  Członkostwo w organizacjach naukowych:
  - Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne
  - Polskie Towarzystwo Artroskopowe
  - AO Foundation

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi, 2004

Znajomość języków

 • niemiecki
 • angielski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Sonographic diagnosis DDH (diagnostyka ultrasonograficzna rozwojowej dysplazji stawu biodrowego u niemowląt) Stolzalpe, Austria, 2009
 • Klinika Ortopedii Uniwersytetu w Heidelbergu, Niemcy (UniversitätsKlinikum Heidelberg - Stiftung Orthopädische Universitätsklinik), 2012
 • Ev. Krankenhaus Hagen-Haspe, Niemcy, 2014

Certyfikaty

Zdjęcia