Adresy (2)

Mokotowska 23 (róg Plac Zbawiciela, metro Politechnika), Śródmieście, Warszawa
Ośrodek Psychoterapii - M.Czarnecki & Co. (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
22 276.....

Psychoterapia indywidualna (140 zł)

Psychoterapia grupowa (od 80 zł)

Psychoterapia par [90 min] (280 zł) + 3 więcej

Terapia par [90 min] (280 zł)

Pierwsza wizyta (dotyczy: psychoterapii indywidualnej oraz kwalifikacji do interpersonalnej grupy terapeutycznej) [50 min] (140 zł)

Psychoterapia online

Adama Branickiego 14, Warszawa
Gabinet Psychoterapii - Mateusz Czarnecki (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
22 276.....

Psychoterapia indywidualna (140 zł)

Psychoterapia online (140 zł)

Psychoterapia par (240 zł) + 6 więcej

Psychoterapia grupowa (od 80 zł)

Interpersonalna grupa terapeutyczna - konsultacja wstępna (110 zł)

Psychoterapia indywidualna - pierwsza wizyta (rabat -20%) (110 zł)

Pokaż więcej usług

Moje doświadczenie

O mnie

Umów 1.wizytę z rabatem -20% korzystając z formularza na http://mateusz-czarnecki.pl/zapisz-sie/ Jeśli żaden z terminów dostępnych w kalendarzu nie...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia emocjonalne
 • depresja
 • zaburzenia osobowości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii prowadzona przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, w tracie szkolenia certyfikacyjnego
 • Studium Psychoterapii Grupowej i Treningu Psychologicznego prowadzone przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
 • Studium Pomocy Psychologicznej dla Par prowadzone przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
Zobacz więcej


Znajomość języków

Angielski, Hiszpański

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
44 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii - M.Czarnecki & Co.

Jestem zadowolony z przebiegu wizyty. Rzeczowy, pomocny, konkretnie i na temat. Ustalona strategia pomocy, jest światełko w tunelu. Polecam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii - M.Czarnecki & Co.

Bardzo dziękuję Panie Mateuszu, że pomógł mi Pan stanąć z powrotem na nogi po dużym kryzysie psychicznym. Osobom, które rozważają podjęcie terapii polecam współpracę z Panem Mateuszem. Jest świetnym specjalistą i człowiekiem.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

R
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii - M.Czarnecki & Co. psychoterapia

Co tu dużo mówić, Pan Mateusz po prostu wyciągnął mnie z depresji. Już polecałam Pana Mateusza i swoim znajomym i polecam teraz też Państwu. Zdecydowanie jest też postacią nietuzinkową, ale przy tym po prostu normalną. Moim zdaniem najlepszy psychoterapeuta w mieście.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii - M.Czarnecki & Co. psychoterapia indywidualna

Cała wizyta bardzo profesjonalna ale i ludzka ,wysłuchanie,zrozumienie,rzeczowe pytania. Na koniec Pan Mateusz wspólnie ze mną określił strategię pomocy,wsłuchując się w moje potrzeby i problemy.Moim zdaniem bardzo kompetentny specjalista,któremu faktycznie zależy na dobru pacjenta.Zdecydowanie polecam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii - M.Czarnecki & Co.

Jeśli szukasz dobrego psychoterapeuty, to Mateusz jest osobą, której potrzebujesz. Zdecydowanie!
W gabinecie spotkałam nie tylko fantastycznego fachowca - profesjonalnego i zawsze świetnie przygotowanego, ale również
dobrego człowieka.
Atmosfera spokoju, zrozumienia, akceptacji i empatii, która panowała podczas sesji, pozwoliła mi uporać się z problemami, które dręczyły mnie przez większość życia, a prędkość zachodzących we mnie zmian zadziwiała mnie samą.
Wiem, że to wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie postawa Mateusza, który w zadziwiający sposób potrafi wyciągnąć z pacjenta to, co najlepsze.
Jego cenne uwagi pozwalają spojrzeć na swoje problemy z całkowicie innej strony, a przez to zyskać nową optykę na siebie i swoje życie.
Dzięki psychoterapii u Mateusza moje życie nabrało nowej, lepszej jakości. Stałam się ulepszoną wersją samej siebie.
Mogłabym jeszcze długo pisać o tym jak świetnym jest specjalistą, ale po co?
Lepiej sam/-a przyjdź i się przekonaj, a jeśli się wahasz czy podjąć to wyzwanie i pójść na psychoterapię, to powiem Ci - zaryzykuj - nic nie tracisz, jedynie możesz zyskać - zyskać nowego, lepszego siebie. Tak jak ja.
Mateusz, jeszcze raz dziękuję Ci za wszystko.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

D
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii - M.Czarnecki & Co. psychoterapia indywidualna

Bardzo , bardzo polecam . Trudno wyrazić mi to , jak bardzo jestem wdzięczna . Dzięki Panu Mateuszowi ruszyłam z miejsca z trudnością , którą miałam a którą pozwolę sobie zachować dla siebie . Inspirujący , profesjonalny , ludzki . Zaskakuje też w otwieraniu nowych perspektyw i nowych sposobów widzenia różnych spraw . Dla osób które się wahają : świetne opinie na temat Pana Mateusza to nie jest przypadek , on jest po prostu naprawdę dobry . Polecam !

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii - M.Czarnecki & Co. psychoterapia indywidualna

Mateusz jest wspaniałym terapeutą. Ma w sobie duże pokłady empatii i akceptacji. Jest w 100% skupiony na kliencie. Uważnie słucha, wykazuje zrozumienie i troskę dla drugiej osoby i jej przeżyć. Podczas sesji buduje pełną zaufania atmosferę, dzięki czemu odważyłam się poruszyć tematy, o których nie sądziłam, że komukolwiek powiem. Moja terapia trwała nieco ponad pół roku. Jestem zaskoczona jak dużo zrobiłam w tak krótkim czasie, a efekty terapii widzę nie tylko ja, ale i osoby z mojego otoczenia. Dzięki sesjom z Mateuszem znacznie poprawiły się moje relacje, lepiej radzę sobie ze stresem i napięciem, mam lepszy kontakt z emocjami. Mam też odwagę, żeby mówić o moich uczuciach i emocjach - nie tylko przyjemnych, ale też tych trudnych i nieprzyjemnych. Mateusz miał bardzo duży wkład w zmiany, które wprowadziłam, a z którymi nie uporałabym się sama. Zebranie w sobie gotowości do pójścia na terapię zajęło mi rok. Teraz bardzo się cieszę się, że odważyłam się zrobić ten krok. Spotkania z Mateuszem były dla mnie bardzo wartościowe i znaczące. Myślę, że to najlepszy wybór terapeuty jakiego mogłam dokonać. Dziękuję :-)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A

Spotkania i całokształt terapii z Panem Mateuszem były dla mnie wysoce istotnym okresem w zrozumieniu siebie; odkryciu źródeł swoich blokad jak i identyfikacji swoich schematów behawioralnych.
Nieodłączna uwaga, umiejętność słuchania i pełne empatyczne zrozumienie poruszanych tematów, zdobyło moje pełne zaufanie do Pana Mateusza i pozwoliło mi na otwarcie się ze swoimi problemami, emocjami, których nie potrafiłam artykułować innym.
Aktywne zaangażowanie Pana Mateusza, obserwacja emocji, języka ciała, odpowiednia interpretacja poruszanych aspektów i zadawanie właściwych pytań, które skłaniają do spojrzenia na własną sytuację z innej, dotąd nie widzianej wcześniej perspektywy; pozwalają ją zrozumieć, przepracować, rozwiązać i z pełną wolnością i akceptacją siebie ruszyć dalej przed siebie.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

W
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii - M.Czarnecki & Co. psychoterapia indywidualna

Przyjaciółka poleciła mi Pana Czarneckiego i przyznaję, że jest świetny. Byłam sceptyczna, nie powiem, bo już kiedyś byłam u psychologa, pogładził mnie po główce, żeby na chwilę po spotkaniu zrobiło mi się miło i tak te spotkania wyglądały. U Pana Czarneckiego z kolei i mądre zaopiekowanie i konkret i już w połowie pierwszej konsultacji Pan Czarnecki naprowadził mnie o co chodzi i dlaczego czuję się jak się czuję i co jest tego przyczyną. Pełen profesjonalizm. Ma w sobie coś takiego, że łatwo jest się otworzyć i zaufać, czuć, że jest zaangażowany, rozumie i lubi to co robi i ma dużo ciepła i szacunku dla pacjenta, potrafi też jednak zadać dobre pytanie albo powiedzieć konkret, który daje do myślenia. Ja właśnie czegoś takiego oczekiwałam. Jeśli ktoś jest nastawiony na faktyczne uzyskanie pomocy i wykaraskanie się z tarapatów - od razu umawiałabym wizytę u pana Czarneckiego. Dziękuję!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Mateusz Czarnecki

Do gabinetu trafiłam w bardzo trudnym dla siebie czasie i w dosłownie opłakanej kondycji psychicznej.Na psychoterapię namówiła mnie znajoma.Przyznam,że na pierwszą sesję szłam bez większych nadziei że cokolwiek może mi pomóc.Obawiałam się że nie będę w stanie otworzyć się przed zupełnie obcą osobą bo z natury jestem introwertykiem. Na szczęście już przy pierwszym spotkaniu z Mateuszem wszystkie obawy zniknęły.Atmosfera spokoju,zrozumienia i zainteresowanie terapeuty pozwoliły na przepracowanie nawet najtrudniejszych dla mnie kwestii .Na pierwszych spotkaniach,które przepłakałam( w moim stanie w tamtym czasie płakałam przez większość dnia) Mateusz naprawdę wykazał się dużą dozą empatii ,cierpliwości oraz profesjonalnym podejściem które pozwoliło mnie z tego stanu wyprowadzić.
Terapia bardzo mi pomogła, odkryłam źródło swoich wewnętrznych problemów,znalazłam wyjście z trudnej sytuacji (co wcześniej wydawało mi się niemożliwe),powróciła radość życia. A co najważniejsze poznałam siebie na nowo i wciąż nie mogę się nadziwić jak bardzo się zmieniłam.
Polecam Mateusza wszystkim którzy potrzebują wsparcia terapeuty ,tym którzy wierzą i nie wierzą że to może się udać.Przekonacie się sami ,tak jak ja się przekonałam że naprawdę było warto!
Milena

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Usługi i ceny

Psychoterapia indywidualna

140 zł

Mokotowska 23 (róg Plac Zbawiciela, metro Politechnika), Śródmieście, Warszawa

Ośrodek Psychoterapii - M.Czarnecki & Co.

140 zł

Adama Branickiego 14, Warszawa

Gabinet Psychoterapii - Mateusz Czarnecki

140 zł

Psychoterapia grupowa

od 80 zł

Mokotowska 23 (róg Plac Zbawiciela, metro Politechnika), Śródmieście, Warszawa

Ośrodek Psychoterapii - M.Czarnecki & Co.

od 80 zł

Adama Branickiego 14, Warszawa

Gabinet Psychoterapii - Mateusz Czarnecki

od 80 zł

Pierwsza wizyta (dotyczy: psychoterapii indywidualnej oraz kwalifikacji do interpersonalnej grupy terapeutycznej) [50 min]

110 zł

Mokotowska 23 (róg Plac Zbawiciela, metro Politechnika), Śródmieście, Warszawa

Ośrodek Psychoterapii - M.Czarnecki & Co.

140 zł

Adama Branickiego 14, Warszawa

Gabinet Psychoterapii - Mateusz Czarnecki

110 zł

Psychoterapia online

140 zł

Mokotowska 23 (róg Plac Zbawiciela, metro Politechnika), Śródmieście, Warszawa

Ośrodek Psychoterapii - M.Czarnecki & Co.

Brak informacji o cenie

Adama Branickiego 14, Warszawa

Gabinet Psychoterapii - Mateusz Czarnecki

140 zł

Psychoterapia par [90 min]

280 zł

Mokotowska 23 (róg Plac Zbawiciela, metro Politechnika), Śródmieście, Warszawa

Ośrodek Psychoterapii - M.Czarnecki & Co.

280 zł

Terapia par [90 min]

280 zł

Mokotowska 23 (róg Plac Zbawiciela, metro Politechnika), Śródmieście, Warszawa

Ośrodek Psychoterapii - M.Czarnecki & Co.

280 zł

Psychoterapia indywidualna - pierwsza wizyta (rabat -20%)

110 zł

Adama Branickiego 14, Warszawa

Gabinet Psychoterapii - Mateusz Czarnecki

110 zł

Psychoterapia par

240 zł

Adama Branickiego 14, Warszawa

Gabinet Psychoterapii - Mateusz Czarnecki

240 zł

Psychoterapia grupowa - konsultacja przed przyjęciem do grupy

110 zł

Adama Branickiego 14, Warszawa

Gabinet Psychoterapii - Mateusz Czarnecki

110 zł

Trening interpersonalny - konsultacja przed przyjęciem do grupy

110 zł

Adama Branickiego 14, Warszawa

Gabinet Psychoterapii - Mateusz Czarnecki

110 zł

Interpersonalna grupa terapeutyczna - konsultacja wstępna

110 zł

Adama Branickiego 14, Warszawa

Gabinet Psychoterapii - Mateusz Czarnecki

110 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
44 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii - M.Czarnecki & Co.

Jestem zadowolony z przebiegu wizyty. Rzeczowy, pomocny, konkretnie i na temat. Ustalona strategia pomocy, jest światełko w tunelu. Polecam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii - M.Czarnecki & Co.

Bardzo dziękuję Panie Mateuszu, że pomógł mi Pan stanąć z powrotem na nogi po dużym kryzysie psychicznym. Osobom, które rozważają podjęcie terapii polecam współpracę z Panem Mateuszem. Jest świetnym specjalistą i człowiekiem.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

R
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii - M.Czarnecki & Co. psychoterapia

Co tu dużo mówić, Pan Mateusz po prostu wyciągnął mnie z depresji. Już polecałam Pana Mateusza i swoim znajomym i polecam teraz też Państwu. Zdecydowanie jest też postacią nietuzinkową, ale przy tym po prostu normalną. Moim zdaniem najlepszy psychoterapeuta w mieście.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii - M.Czarnecki & Co. psychoterapia indywidualna

Cała wizyta bardzo profesjonalna ale i ludzka ,wysłuchanie,zrozumienie,rzeczowe pytania. Na koniec Pan Mateusz wspólnie ze mną określił strategię pomocy,wsłuchując się w moje potrzeby i problemy.Moim zdaniem bardzo kompetentny specjalista,któremu faktycznie zależy na dobru pacjenta.Zdecydowanie polecam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii - M.Czarnecki & Co.

Jeśli szukasz dobrego psychoterapeuty, to Mateusz jest osobą, której potrzebujesz. Zdecydowanie!
W gabinecie spotkałam nie tylko fantastycznego fachowca - profesjonalnego i zawsze świetnie przygotowanego, ale również
dobrego człowieka.
Atmosfera spokoju, zrozumienia, akceptacji i empatii, która panowała podczas sesji, pozwoliła mi uporać się z problemami, które dręczyły mnie przez większość życia, a prędkość zachodzących we mnie zmian zadziwiała mnie samą.
Wiem, że to wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie postawa Mateusza, który w zadziwiający sposób potrafi wyciągnąć z pacjenta to, co najlepsze.
Jego cenne uwagi pozwalają spojrzeć na swoje problemy z całkowicie innej strony, a przez to zyskać nową optykę na siebie i swoje życie.
Dzięki psychoterapii u Mateusza moje życie nabrało nowej, lepszej jakości. Stałam się ulepszoną wersją samej siebie.
Mogłabym jeszcze długo pisać o tym jak świetnym jest specjalistą, ale po co?
Lepiej sam/-a przyjdź i się przekonaj, a jeśli się wahasz czy podjąć to wyzwanie i pójść na psychoterapię, to powiem Ci - zaryzykuj - nic nie tracisz, jedynie możesz zyskać - zyskać nowego, lepszego siebie. Tak jak ja.
Mateusz, jeszcze raz dziękuję Ci za wszystko.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

D
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii - M.Czarnecki & Co. psychoterapia indywidualna

Bardzo , bardzo polecam . Trudno wyrazić mi to , jak bardzo jestem wdzięczna . Dzięki Panu Mateuszowi ruszyłam z miejsca z trudnością , którą miałam a którą pozwolę sobie zachować dla siebie . Inspirujący , profesjonalny , ludzki . Zaskakuje też w otwieraniu nowych perspektyw i nowych sposobów widzenia różnych spraw . Dla osób które się wahają : świetne opinie na temat Pana Mateusza to nie jest przypadek , on jest po prostu naprawdę dobry . Polecam !

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii - M.Czarnecki & Co. psychoterapia indywidualna

Mateusz jest wspaniałym terapeutą. Ma w sobie duże pokłady empatii i akceptacji. Jest w 100% skupiony na kliencie. Uważnie słucha, wykazuje zrozumienie i troskę dla drugiej osoby i jej przeżyć. Podczas sesji buduje pełną zaufania atmosferę, dzięki czemu odważyłam się poruszyć tematy, o których nie sądziłam, że komukolwiek powiem. Moja terapia trwała nieco ponad pół roku. Jestem zaskoczona jak dużo zrobiłam w tak krótkim czasie, a efekty terapii widzę nie tylko ja, ale i osoby z mojego otoczenia. Dzięki sesjom z Mateuszem znacznie poprawiły się moje relacje, lepiej radzę sobie ze stresem i napięciem, mam lepszy kontakt z emocjami. Mam też odwagę, żeby mówić o moich uczuciach i emocjach - nie tylko przyjemnych, ale też tych trudnych i nieprzyjemnych. Mateusz miał bardzo duży wkład w zmiany, które wprowadziłam, a z którymi nie uporałabym się sama. Zebranie w sobie gotowości do pójścia na terapię zajęło mi rok. Teraz bardzo się cieszę się, że odważyłam się zrobić ten krok. Spotkania z Mateuszem były dla mnie bardzo wartościowe i znaczące. Myślę, że to najlepszy wybór terapeuty jakiego mogłam dokonać. Dziękuję :-)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A

Spotkania i całokształt terapii z Panem Mateuszem były dla mnie wysoce istotnym okresem w zrozumieniu siebie; odkryciu źródeł swoich blokad jak i identyfikacji swoich schematów behawioralnych.
Nieodłączna uwaga, umiejętność słuchania i pełne empatyczne zrozumienie poruszanych tematów, zdobyło moje pełne zaufanie do Pana Mateusza i pozwoliło mi na otwarcie się ze swoimi problemami, emocjami, których nie potrafiłam artykułować innym.
Aktywne zaangażowanie Pana Mateusza, obserwacja emocji, języka ciała, odpowiednia interpretacja poruszanych aspektów i zadawanie właściwych pytań, które skłaniają do spojrzenia na własną sytuację z innej, dotąd nie widzianej wcześniej perspektywy; pozwalają ją zrozumieć, przepracować, rozwiązać i z pełną wolnością i akceptacją siebie ruszyć dalej przed siebie.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

W
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii - M.Czarnecki & Co. psychoterapia indywidualna

Przyjaciółka poleciła mi Pana Czarneckiego i przyznaję, że jest świetny. Byłam sceptyczna, nie powiem, bo już kiedyś byłam u psychologa, pogładził mnie po główce, żeby na chwilę po spotkaniu zrobiło mi się miło i tak te spotkania wyglądały. U Pana Czarneckiego z kolei i mądre zaopiekowanie i konkret i już w połowie pierwszej konsultacji Pan Czarnecki naprowadził mnie o co chodzi i dlaczego czuję się jak się czuję i co jest tego przyczyną. Pełen profesjonalizm. Ma w sobie coś takiego, że łatwo jest się otworzyć i zaufać, czuć, że jest zaangażowany, rozumie i lubi to co robi i ma dużo ciepła i szacunku dla pacjenta, potrafi też jednak zadać dobre pytanie albo powiedzieć konkret, który daje do myślenia. Ja właśnie czegoś takiego oczekiwałam. Jeśli ktoś jest nastawiony na faktyczne uzyskanie pomocy i wykaraskanie się z tarapatów - od razu umawiałabym wizytę u pana Czarneckiego. Dziękuję!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Mateusz Czarnecki

Do gabinetu trafiłam w bardzo trudnym dla siebie czasie i w dosłownie opłakanej kondycji psychicznej.Na psychoterapię namówiła mnie znajoma.Przyznam,że na pierwszą sesję szłam bez większych nadziei że cokolwiek może mi pomóc.Obawiałam się że nie będę w stanie otworzyć się przed zupełnie obcą osobą bo z natury jestem introwertykiem. Na szczęście już przy pierwszym spotkaniu z Mateuszem wszystkie obawy zniknęły.Atmosfera spokoju,zrozumienia i zainteresowanie terapeuty pozwoliły na przepracowanie nawet najtrudniejszych dla mnie kwestii .Na pierwszych spotkaniach,które przepłakałam( w moim stanie w tamtym czasie płakałam przez większość dnia) Mateusz naprawdę wykazał się dużą dozą empatii ,cierpliwości oraz profesjonalnym podejściem które pozwoliło mnie z tego stanu wyprowadzić.
Terapia bardzo mi pomogła, odkryłam źródło swoich wewnętrznych problemów,znalazłam wyjście z trudnej sytuacji (co wcześniej wydawało mi się niemożliwe),powróciła radość życia. A co najważniejsze poznałam siebie na nowo i wciąż nie mogę się nadziwić jak bardzo się zmieniłam.
Polecam Mateusza wszystkim którzy potrzebują wsparcia terapeuty ,tym którzy wierzą i nie wierzą że to może się udać.Przekonacie się sami ,tak jak ja się przekonałam że naprawdę było warto!
Milena

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Umów 1.wizytę z rabatem -20% korzystając z formularza na http://mateusz-czarnecki.pl/zapisz-sie/ Jeśli żaden z terminów dostępnych w kalendarzu nie...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia emocjonalne
 • depresja
 • zaburzenia osobowości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii prowadzona przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, w tracie szkolenia certyfikacyjnego
 • Studium Psychoterapii Grupowej i Treningu Psychologicznego prowadzone przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
 • Studium Pomocy Psychologicznej dla Par prowadzone przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
Zobacz więcej

badge-likeCreated with Sketch.

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Klinika Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania, Instytut Psychiatrii i Neurologii (IPiN), Warszawa
 • Ośrodek Psychoterapii i Promocji Zdrowia OGRÓD (NZOZ Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego), Warszawa

CertyfikatyZnajomość języków

Angielski, Hiszpański

badge-likeCreated with Sketch.

Nagrody i wyróżnienia

 • SPECJALISTA PRZYJAZNY PACJENTOM 2017 - certyfikat jakości przyznawany przez portal ZnanyLekarz.pl na podstawie opinii pacjentów

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (2)