mgr

Mateusz Czarnecki

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta

38 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 569 odwiedzin w ciągu 30 dni

Poszukujesz psychoterapeuty, jak więc rozumiem, jakaś część Ciebie ma nadzieję na poprawę sytuacji w której się znalazłeś. Jest to dobry moment do podjęcia pracy psychoterapeutycznej.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Mateusz CzarneckiUsługa: psychoterapia online

  Mieszkam za granica i pomysł psychoterapii online wydawał mi się nieco ryzykowny z racji jej oczywistych ograniczeń.
  Po wielu godzinach poszukiwań trafiłem na Pana Mateusza i z nim rozpocząłem terapię. Moje wrażenia:
  1) technikalia: Pan Mateusz jest doskonale przygotowany z technicznego punktu widzenia, dopasował się do oprogramowania którego ja używam, połączenie internetowe jest dobrej jakości, dobrą kamera, mikrofon i otoczenie sesji sprawiało, że czułem się komfortowo.
  2) sposób prowadzenia: Pan Mateusz jest rzeczowy, cierpliwy, potrafi słuchać i dać pacjentowi przestrzeń. Tworzy bezpieczną atmosferę w fachowy sposób. Bardziej inspiruje i zachęca do mówienia niż naciska, co mi bardzo odpowiada.

 • E
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Mateusz Czarnecki

  Psychoterapeuta to dla mnie człowiek, który potrafi słuchać i rozumieć drugiego człowieka. Taką osobą jest Mateusz, który zawsze jest skupiony na osobie, która przychodzi do niego z problemami i wszystkimi swoimi niepokojami, aby znaleźć ukojenie i zrozumienie. Ma ogromny szacunek do drugiej osoby i do tego jakim jest w danym momencie człowiekiem. Nie ocenia, nie moralizuje, rozumie i wspiera. Potrafi również w prosty i przejrzysty sposób przeprowadzić przez proces całkowitego niezrozumienia siebie do akceptacji tego co się z nami dzieje. Po prostu dobry człowiek, który kocha to co robi. Polecam.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Mateusz Czarnecki

  Słucha. Słucha. Słucha.
  Czuje. I podąża za jakimś "instynktem psychologicznym", a nie za jakimiś wyuczonymi teoriami. Po prostu chce pomóc i pomaga. Był towarzyszem mojej podróży w bardzo ciężkim dla mnie czasie wyborów i poszukiwań. W sposób bardzo przemyślany, otwarty i szczery otworzył mi oczy. I one cały czas się otwierają. Polecam.
  KN

 • Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Mateusz Czarnecki

  Polecam z całego serca. Jedyny terapeuta, u ktorego byłam w stanie się otworzyć, zrozumieć największe lęki i spróbować z nimi walczyć. Na każdym spotkaniu miałam poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia. Serdecznie polecam.

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Mateusz Czarnecki

  Przez kilka miesięcy zmagałam się ze z pogłębiającymi się stanami depresyjno-lękowymi, które całkowicie uniemożliwiały mi funkcjonowanie. Ponieważ kilkumiesięczna terapia z inną terapeutką nie przynosiła żadnych efektów, w desperacji poszukiwałam innego terapeuty. I tak trafiłam do Pana Mateusza. Dziś wiem że to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Do Pana Mateusza trafiłam jako wrak człowieka bez wiary w to że kiedykolwiek jeszcze będzie normalnie, a po kilku miesiącach systematycznej terapii jestem znowu sobą, odzyskałam swoje życie, normalnie funkcjonuję i mogłam zakończyć terapię. Łączenie terapii behawioralnej i analitycznej w wykonaniu Pana Mateusza w moim przypadku genialnie się sprawdziło. Co ważne, czułam się u Pana Mateusza na terapii bezpiecznie, nie miałam oporów przed odsłonieniem się i przepracowaniem tego, co powodowało moje stany depresyjno-lękowe. Nie miałam też tego upokarzającego poczucia "wywyższania się" terapeuty - czułam się całkowicie komfortowo, jak równy z równym, i umiejętnie naprowadzana przez Pana Mateusza krok po kroku zaczynałam rozumieć co się ze mną dzieje i dlaczego. Gorąco polecam terapię z Panem Mateuszem - ja dzięki niemu odzyskałam swoje życie i poczucie, że przyszłość istnieje.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Mateusz Czarnecki

  Pan Mateusz to najlepszy terapeuta z jakim pracowałam. Jego zrozumienie i spokój pozwoliły mi wypowiedzieć na głos wszystkie moje lęki. Bywały momenty kiedy myślałam, że nie dam rady dalej rozdrapywać swojego życia. Jednak dzięki trafnym i mądrym wskazówką dotarłam do końca terapii. Bravo także za poczucie humoru .

 • P

  Ludzki terapelta potrafi słuchać ma w sobie dużo ciepła i empatii dla drugiego człowieka. Swoim zaangażowaniem zrozumieniem i życzliwością pomaga mówić o trudnych sprawach. Duży plus za poczucie humoru: ) Gabinet jest przytulny można się poczuć bezpiecznie
  Godny polecenia

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam. Otrzymałem pomoc której potrzebowałem. Jeśli tylko wystąpi taka potrzeba z pewnością ponownie zwrócę się do Pana Mateusza. Dziękuję i pozdrawiam, Maciej

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam współpracę z Panem Mateuszem. Świetne podejście do człowieka, wspaniała osobowość, konkretna i efektywna pomoc. Jestem bardzo zadowolona.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Najbardziej ludzki psycholog u którego byłam. Ma w sobie dużo ciepła i całą swoją przyjemną aparycją i zachowaniem wytwarza atmosferę otwartości, w której łatwo mówić jest nawet o tym, o czym nie powiedziałam na poprzedniej terapii. Nie „intelektualizuje” jak większość psychologów (zwłaszcza kobiety mają taką tendencję, chyba żeby się popisać terminami psychologicznymi przed pacjentem), tylko jasno i po ludzku nazywa rzeczy, myśli, emocje, to co się dzieje ze mną. Słucha, rozumie i pomaga. Profesjonalista. Polecam tego psychoterapeutę!

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Poszukujesz psychoterapeuty, jak więc rozumiem, jakaś część Ciebie ma nadzieję na poprawę sytuacji w której się znalazłeś. Jest to dobry moment do podjęcia pracy psychoterapeutycznej. Będę zaszczycony, jeśli będę mógł Tobie w niej towarzyszyć, pomagać i wspólnie z Tobą cieszyć się z poprawy.

  Właśnie trwa nabór do Interpersonalnej Grupy Terapeutycznej na którą serdecznie zapraszam.
  Wszystkie dostępne w kalendarzu wizyty dotyczą na chwilę obecną rozmów kwalifikacyjnych do tej grupy.
  Planowany start grupy to marzec/kwiecień 2018.

  --

  Terminy dostępne na ZnanyLekarz.pl dotyczą pierwszych konsultacji do prowadzonej przeze mnie psychoterapii indywidualnej, grupowej oraz psychoterapii indywidualnej w prowadzonym przeze mnie Ośrodku Psychoterapii na ul. Mokotowskiej 23/8 w Warszawie. W sytuacji w której w danym momencie nie będę miał wolnego miejsca na odpowiedniej długości proces terapeutyczny ze mną, zapewniam dobór i miejsce u jednego z zaufanych, cenionych przeze mnie psychoterapeutów/psychologów z którymi współpracuję w ramach wyżej wymienionego Ośrodka.
  --

  Każda wizyta zapisana przez ZnanyLekarz.pl jest potwierdzana telefonicznie, prosimy o odebranie telefonu.

  --

  Na chwilę obecną [19/01/2018] zapisy na pierwszą wizytę / konsultację na ZnanyLekarz.pl dotyczą kwalifikacji albo do prowadzonej przeze mnie grupy terapeutycznej (psychoterapia grupowa) albo kwalifikacji do psychoterapii indywidualnej, ale prowadzonej przez jednego z psychoterapeutów/psychologów z którymi współpracuję w założonym przeze mnie Ośrodku Psychoterapii M.Czarnecki & Co. na Mokotowskiej 23/8 w Warszawie.

  --

  Sesje terapii indywidualnej oraz konsultacje wstępne (pierwsza wizyta) trwają 50 minut.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii prowadzona przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, w tracie szkolenia certyfikacyjnego
 • Studium Psychoterapii Grupowej i Treningu Psychologicznego
 • Studium Pomocy Psychologicznej dla Par

Publikacje

 • Książka "Otwórz oczy, zaraz świt" (AL REVES, 2014)
 • Co jakiś czas goszczę w mediach, do tej pory m.in. w: Dzień Dobry TVN, TVN Meteo Active, TVP, TVP INFO, TVP POLONIA, RMF FM, Radiu Zet, Radiu Kolor, Polskim Radiu Dzieciom, magazynie SENS, magazynie Charaktery.

Nagrody i wyróżnienia

 • "SPECJALISTA PRZYJAZNY PACJENTOM 2017", certyfikat jakości przyznawany przez portal ZnanyLekarz.pl na podstawie opinii pacjentów

badge-likeCreated with Sketch. Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl