Adresy (2)

Rękawka 21/8, Podgórze, Kraków
Gabinet Lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka, Przelew na konto

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Usługi i ceny

Psychoterapia indywidualna

130 zł


Rękawka 21/8, Kraków

130 zł

Gabinet Lekarski


Psychoterapia partnerska

150 zł


Rękawka 21/8, Kraków

150 zł

Gabinet Lekarski


Rękawka 21/8, Kraków

150 zł

Gabinet Lekarski


Poradnictwo psychologiczne

130 zł


Rękawka 21/8, Kraków

130 zł

Gabinet Lekarski


Psychoterapia

130 zł


Rękawka 21/8, Kraków

130 zł

Gabinet Lekarski


Interwencja kryzysowa

130 zł


Rękawka 21/8, Kraków

130 zł

Gabinet Lekarski


Psychoterapia grupowa

35 zł


Rękawka 21/8, Kraków

35 zł

Gabinet Lekarski


Psychoterapia depresji

130 zł


Rękawka 21/8, Kraków

130 zł

Gabinet Lekarski

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
18 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski konflikt małżeński

Do dra Mateusza trafiliśmy na krawędzi rozwodu. Po drugiej sesji dostawa wyglądała tragicznie. Później jednak Jeszce z nas miało sesje indywidualne i to było jak grom. To co sobie uzmysłowiłam na swój temat zmieniło kompletnie moje podejście do męża. Potem było już tylko lepiej, no może nie od razu, bo było też trudno, ale znowu jesteśmy szczęśliwą rodziną!!!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Nie jestem zadowolona z wizyty u tego psychologa. W czasie pierwszej (i jedynej) wizyty ograniczył sie do powiedzenia "dzien dobry" po czym zamilkl na godzine. Nie przeprowadzil zadnego sensownego wywiadu, nie zadal zadnego pytania, w ogole nie pomagal w mowieniu (nie bylo nawet zadnego "co Pania sprowadza" na poczatek). Po wysluchaniu mojego monologu wzruszyl ramionami, stwierdzil, ze tez by sie martwil bedac na moim miejscu i koniec. Nie dostalam ani pol sugestii, co moglabym zrobic dalej. Poniewaz nie zadawal pytan i nie probowal zebrac zadnych danych, a ja w ostrym kryzysie tez nie do konca potrafilam ocenic, ktore watki sa wazne i o czym warto opowiedziec, nie rozpoznal ewidentnych zaburzen nerwicowych, nie przekierowal mnie ani do psychiatry ani na zadna terapie i zostalam po tej wizycie z przekonaniem, ze moje fatalne samopoczucie utrzymujace sie przez dluzszy czas i uniemozliwiajace sprawne funkcjonowanie jest w gruncie rzeczy normalne i ze psychobiznes nie ma mi nic do zaoferowania. I wlasnie dlatego uwazam, ze kontakt z tym psychologiem byl dla mnie szkodliwy, bo znacznie opoznil poszukanie profesjonalnej pomocy (ktora, jak sie pozniej okazalo, byla w zasiegu reki, leki+ psychoterapia dosc szybko pomogly).

dr n. med. Mateusz Borowiec

Rozumiem, że jest Pani niezadowolona z konsultacji. Zależy mi aby być pomocnym, więc żałuje się to nie udało. Pani opinia wbrew pozorom w niewielkim stopniu pozwala mi zrozumieć co mógłbym zrobić lepiej. A to dlatego, że należę do terapeutów aktywnych, chętnie dzielę się swoimi refleksjami, zawsze pytam o oczekiwania, stosuje zarówno wywiad jak i testy psychometryczne, a jeśli oceniam, że nie potrafię pomóc przekierowuję do innych specjalistów czy instytucji. Milczenie nie jest moją metodą, mogę się więc tylko domyślać, że powodem Pani niezadowolenia jest coś innego...


M
Użytkownik zweryfikowany

Ten psychoterapeuta to świetny specjalista. Bardzo mi pomógł w moim problemie, którym jest, a raczej była nerwica natręctw. To ciężka przypadłość, z którą się zmagałam prawie od dziecka, a nasiliła się, kiedy rzucił mnie chłopak. Prześladowały mnie myśli, że rozjechałam kogoś samochodem, albo że zaraz to zrobię. Leki nie pomagały, kilka wcześniejszych terapii też nie poskutkowało na dłuższą metę, czasem doświadczałam tylko przejściowej ulgi - tak było po terapii poznawczo-behawioralnej. Pan Mateusz był bardzo uważny i pomógł mi zrozumieć moje wewnętrzne konflikty, a najbardziej pomogła mi stosowana przez niego psychodrama - gorąco polecam tego psychologa i psychodramę

dr n. med. Mateusz Borowiec

Dziękuję za tę opinię, to że mogłem pomóc dużo dla mnie znaczy.


Użytkownik zweryfikowany

Polecam tego psychologa, bo bardzo mi pomógł. Uczestniczyłem w grupie, którą prowadzić z inną psycholożką. Jego komentarze bardzo trafnie wyjaśniały to, co się ze mną dzieję, w końcu zaczęłam rozumieć samą siebie. Szczególnie pomocne były dla mnie psychodramy. Jeden obraz wart tysiąca słów, to się na prawdę sprawdza. Podczas jednej z takich psychodram rozmawiałam z moją matką i to był czad, od tej pory moje życie zaczęło się realnie zmieniać, nie tylko oddzieliłam się od matki ale podjęłąm wiele trafnych decyzji. Bardzo dziękuję.

dr n. med. Mateusz Borowiec

Dziękuję za tę opinię, szczególnie cieszę się, że odnosi się Pani do psychodramy, metody aktywne w pracy z ludźmi należą do moich ulubionych.


P
Użytkownik zweryfikowany

Na pewno nie polecam w przypadku poważniejszych problemów i perspektywy długoterminowej terapii. Lekarz "doraźny", być może od chwilowej depresji, turbulencji życiowych, momentalnej traumy... trener nazwij jak chcesz... i wydaje mi się, że na tym polu znajdzie swoich zwolenników i osoby, które będą usatysfakcjonowane z metod, podejścia, "rad", empatii, diazgnoz lub ich braku. Nasze sesje będą mi się kojarzyć z telezakupami Mango, z sektą, z farsą, imputowaniem, przerzucaniem ciężaru i udawaniem, że wszystko jest OK... na zasadzie.. wiem lepiej.. i najlepiej.. lekarz, który nie słucha.. nie ma czujności, wrażliwości i uważa, że jego pacjent w gruncie rzeczy jest debilem... a nawet jeśli nie uważa daje takie poczucie. Nigdy nie spotkałam terapeuty z którym przez miesiące nie umiałam być szczera.
Lekarz nie dla każdego. Nie dla mnie. Może dla innych.

dr n. med. Mateusz Borowiec

Przykro mi, że zamiast autentycznego spotkania doświadczyła Pani farsy. Przykładam wiele uwagi do tego by każde spotkanie było okazją do porozumienia, refleksji i zmiany, takiej zmiany jakiej osoba, z którą rozmawiam potrzebuje. Czytając tę opinię, też zastanawiam się jakich potrzeb jest ona wyrazem... pogardy? ośmieszenia? życzę powodzenia do docieraniu do siebie


Z
Użytkownik zweryfikowany

Witam
chciałabym podzielić się opinią o terapii u Dra Borowca, korzystałam z niej jakiś czas temu przez około rok, mniej więcej co tydzień. Zgłosiłam się na terapię z powodu silnych lęków i depresji, otarłam się nawet o próbę samobójczą. Dzięki terapii teraz znów normalnie funkcjonuje (pracuje, studiuje). Nie chce komentować metod terapii, bo się na tym nie znam, wiem, że pomocne było dla mnie nagrywanie sesji, w domu słuchałam ich jeszcze raz, a także lektury polecone przez terapeutę. Szczerze polecam...

dr n. med. Mateusz Borowiec

Dziękuję, za tę opinię, cieszę się, że mogłem pomóc


*
Użytkownik zweryfikowany

Ja niestety również zgadzam się z opinią mm - wydaje się że opisała Pana doktora "w punkt". Muszę przyznać że moja styczność z doktorem miała miejsce kilka lat temu, niestety od tego czasu moja Żona używa kilku wizyt które mieliśmy u Pana doktora jako argumentu przeciw terapii - z czym bardzo trudno mi polemizować. Możecie stwierdzić że jest to po prostu racjonalizacja przykrywająca inne powody dla których moja Żona nie chce udać się na terapię, dlatego dla ogółu informacji musicie wiedzieć, że byliśmy w sumie u 4 terapeutów i w argumentach mojej Żony przeciw terapii Pan doktor Borowiec zawsze zajmuje czołowe miejsce.

dr n. med. Mateusz Borowiec

Nie cieszy mnie bycie w takiej czołówce, bardzo się staram zwłaszcza w kontaktach z parami zadbać o odpowiednią motywacje, jak widać moje możliwości są jednak ograniczoine


M
Użytkownik zweryfikowany

Chodziłam do dra Borowca przez kilka miesięcy. Pomagał mi w leczeniu nerwicy. To bardzo dobry specjalista, a przy tym inteligentny człowiek, który szybko pojmuje, o co chodzi. Ma poczucie humoru. Poza tym: konkretny, charyzmatyczny, wydaje się w pełni kontrolować przebieg sesji, trudno go sprowokować. Dba o pacjenta i proponuje różne rozwiązania. Bez wahania poleciłabym go znajomym.

dr n. med. Mateusz Borowiec

Dziękuje, też sobie cenię poczucie humoru, mam jednak wątpliwości czy aż tak kontroluję przebieg sesji, chyba jednak zdaję się częściowo na spontaniczność.


*
Użytkownik zweryfikowany

Przykro mi ale zgadzam się tutaj z opinią mm, powyżej. Moje obserwacje były podobne. Przede wszystkim mam na myśli to, że nie poczułam się traktowana serio, ale odczułam jedynie, że są we mnie pewne oczywistości do naprawienia. Podejście Pana doktora to spraw które mu wyłożyłam nie odebrałam ani jako profesjonalnego ani nawet życzliwego. Uważam, że bycie terapeutą to zobowiązująca i bardzo poważna funkcja. Wiem, że są tacy, którzy potrafią pomagać, nie mówię, że tak jest dla każdego, ja u Pana doktora nie poczułam się dobrze ani serio traktowana.

dr n. med. Mateusz Borowiec

Staram się być życzliwy cały czas pracuje nad swoim profesjonalnym warsztatem, przykro mi nie potrafiłem z tym do Pani dotrzeć. Mam nadzieję, że znalazła Pani porozumienie z innym terapeutą.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pana Mateusza poleciła mi znajoma, która również chodzi na spotkania z nim. Powiedziała, że naprawdę warto się do niego zgłosić. Posłuchałem jej i nie żałuję. Pan Mateusz potrafi wysłuchać człowieka i to w bardzo różnych sprawach. Dzięki tym wizytom pozbyłem się początkujących stanów depresyjnych (czy cokolwiek innego to było, ważne, że mi przeszło). Ponadto mój dobry znajomy, po serii spotkań z tym lekarzem, również był miło zaskoczony i zadowolony. Serdecznie polecam, warto się zgłosić chociażby na wizytę próbną. Pozdrawiam.

dr n. med. Mateusz Borowiec

Cieszę się, że mogłem pomóc.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie


Specjalizacje

  • Psychoterapia