Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Created with Sketch.
Hematolog
Created with Sketch.
Białystok
Created with Sketch.
Marzenna B. Klimiuk
lek.

Marzenna B. Klimiuk

Hematolog

Pen-iconCreated with Sketch. Edytuj profil

Jesteś tym lekarzem?

97

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

140

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

 • Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów:

 • B

  Ja również zostałam bardzo żle potraktowana przez dr Klimiuk w poradni na Radzymińskiej.Na wstępie zakazała mi zadawania żadnych pytań,bo nie ma czasu i kazała mi zdjąć rajstopy i kręcić się w kółko ,aby, jak mogę się domyśleć,obejrzec moje nogi.Jej zachowanie było skandaliczne,długo nie mogłam do siebie dojść po tej wizycie,czułam się upokorzona i w efekcie zrezygnowałam z leczenia u tej Pani.Gdy zadałam jej pytanie odnośnie niewydolności żylnej, /a przecież miałam zakazane zadawanie pytań/,spotkałam się z agresją ,krzykiem i grożbą wyrzucenia na korytarz.Lek, który potrzebowałam tzn,heparynę na długi lot,wypisała mi na 100%,.. .Omijajcie z daleka tego lekarza!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • ja osobyscie jestem pacjentem pani dr Klimiuk od jakiegoś czasu i niemoge złego słowa na nią powiedziec.kobieta jako lekarz konkretna , zdecydowana , sympatyczna, miła,wesoła co prawda krzyczy troche ale to nie z powodu ze brak jej kultury i szacunku do pacjęta.poprostu kazdy może bic zmęczona pracą setkamy pacjętow tygodniowo na dwa etaty.pani dr jest swietna w tym co robi niezgadzam sie opiniamy niegatiw.mnie bardzo ale to bardzo pomogła.

 • M

  Lekarka która ciągle nie ma czasu....krzyczy...żle sie odnosi do pacjenta i rodziny ...nie powinna tam pracowac to jest oddział dla ludzi o dobrych kwalifikacjch i bez nerwow...na tym oddziale przez 3 lata leczył sie mój mąż i wiem z opowiadan jego ze ciagle krzyczala i nic nie wiedziala a jak juz miala na cos odpowiedziec to byl wielki problem...nie polecam tej lekarki...:(

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • P

  Dziwię się opiniom pacjentów,bardzo miła,kulturalna i inteligentna kobieta.Cóż gdzie dwóch pacjentów,tam trzy opinie.Pozdrawiam

 • A

  potwierdzam powyższe opinie,jest to osoba niekompetentna,brak jakiegokolwiek szacunku i zainteresowania pacjentem.Nie potrafi wypisać prawidłowo recepty,za lek który mi wypisała musiałam zapłacić 100% gdyż recepta była źle wypisana,takie osoby jak tak pani nie powinny wykonywać zawodu lekarza.Jej zachowanie i kultura osobista pozostawia dużo do życzenia.Masakra!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Lekarka w 100% niesympatyczna, brak szacunku do pacjenta, obraża, ośmiesza i poniża. Mąż został bardzo źle potraktowany przez tą Panią w Poradni Angiologicznej przy ul. Radzymińskiej w Białymstoku.
  Stanowczo nie polecam, nie powinna wykonywać zawodu lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Potwierdzam wcześniejsze wypowiedzi, że jest to lekarka bardzo niemiła dla pacjentów. Nie raz byłam świadkiem jej krzyków na pacjentów. Nie polecam jej przede wszystkim z innego powodu. Przez jej złe zalecenia odnośnie przygotowań do badań na trombofilię, wyniki wyszły pozytywne. Po dwóch latach wykonano mi te same badania w klinice w Warszawie i okazało się, że wcale nie mam tej choroby. Stanowczo nie polecam tej lekarki,bo niestety jest niekompetentna i dla mnie osobiście wyrządziła wielką krzywdę.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Ten lekarz wg mnie jest naprawdę w porządku i stara się pomóc jak tylko może chociaż w moim przypadku za dużo mi nie pomoże. Zawsze jeśli tylko o coś ją poproszę to nigdy nie odmawia.

 • Tej lekarce wiecznie coś przeszkadza, a to rozmawiający pacjenci za drzwiami gabinetu a to wiatr za oknem. Dla niej przewlekła niewydolność żylna to choroba której się nie leczy w Poradni Angiologicznej przy Szpitalu Klinicznym, leczy się tą chorobę w prywatnym gabinecie w ESKULAPIE. Będąc na wizycie u tej osoby usłyszałam że w poradni ona nie ma co robić ze mną i celem kontynuowania leczenia dostałam jej wizytówkę do Eskulapu. Na moje pytanie "gdzie jest jej etyka jako lekarza" dostałam zaświadczenie o braku potrzeby bycia pod opieka poradni i zostałam wyproszona z gabinetu. Jest to osoba która nie grzeszy kulturą a i jej zachowanie w gabinecie pozostawia dużo do życzenia.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Kobieta jest bardzo niesympatyczna, krzyczy na pacjenta (w dodatku na kobietę w ciąży). Nie chciała nic skonsultować tylko twierdziła, że ma osoby z poważniejszymi chorobami niż anemia (że to nie choroba). Stanowczo odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz