lek.

Marzena Żaboklicka-Kurowska

Ginekolog, Endokrynolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

*LEKARZ NIE PRZYJMUJE PACJENTEK W CIĄŻY więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • *LEKARZ NIE PRZYJMUJE PACJENTEK W CIĄŻY

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KLINIKA IVIMEDUsługa: Zwykła wizyta

  Cudowny lekarz, wspaniały człowiek! Polecam gorąco! Dzięki Pani Doktor wraz z mężem doczekaliśmy się ślicznej córeczki :). Ciąża przebiegała z komplikacjami ale dzięki zaleceniom Pani Doktor i wielkiemu zaangażowaniu, udało się donosić ciążę i w czerwcu urodziłam zdrową córeczkę. Nie wyobrażam sobie, żeby moją kolejną ciążę prowadził inny lekarz. Mam do Pani Doktor pełne zaufanie :).

 • Wspaniały lekarz! "Leczono mnie" od lat a dopiero lek. Marzena Żaboklicka-Kurowska zleciła odpowiednie badania i postawiła prawidłową diagnozę. Bardzo profesjonalny lekarz, dokładnie i rzetelnie wszystko objaśnia dzięki czemu jestem doskonale poinformowana co dzieje się z moim organizmem i jak będzie przebiegało leczenie. Przy tym wspaniały człowiek.

 • Super lekarz. Bardzo dokładnie podchodzi do pacjenta, przeprowadza szczegółowy wywiad, zleca wszystkie potrzebne badania, poświęca tyle czasu ile jest potrzebne . Pacjent ma poczucie że jest najważniejszy, nigdy w gabinecie gino nie czułam się tak swobodnie . Jestem zadowolona że trafiłam do Pani Doktor ponieważ jest bardzo dobrym specjalistą a przy tym bardzo ciepła i serdeczna. Na pewno nie zamieniałabym Pani Doktor na kogoś innego i może być wzorem dla innych lekarzy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  jestem zmuszona napisać tę opinię. Aktualnie leczę się onkologicznie z powodu raka tarczycy. Do Pani doktor chodziłam od kilku lat z problemami endokrynologicznymi - nigdy nie wykonała i nie poleciła wykonania usg tarczycy! Za to za każdym razem namawiała na usg ginekologiczne. Ja lekarzem nie jestem i nie wiem jakie badania powinnam robić.
  Nie polecam.

  lek. Marzena Żaboklicka-Kurowska2016-09-19

  Jesteśmy zmuszeni sprostować, że była Pani tylko na 2 wizytach- GINEKOLOGICZNYCH u Pani Doktor- i to w 2014 roku.
  Pracownicy Rejestracji Medycznej

 • D

  5* dla Pani doktor to stanowczo za mało...to, że jest wybitnym lekarzem, najlepszym specjalistą w swoje dziedzinie w Warszawie to pewne, ale dla mnie najważniejsze jest to, że jest wspaniałym człowiekiem, z cudownym sercem. To dzięki niej doczekałam się wraz z mężem cudownego syna. Mimo, że w historii naszej walki o dziecko było kilka zwrotów akcji w których uczestniczyła tez Pani doktor, zawsze dodawała nadziei, wielokrotnie wspierała, pocieszała, nawet przytulała, nigdy nie pozwalała wątpić, że się uda, a z medycznego punktu widzenia w moim przypadku dążyła do postawienia trafnej diagnozy prosząc o wykonanie konkretnych badań i "miała nosa" co do mnie.
  W ciaży także z wytęsknieniem czekaliśmy na wizyty u Pani doktor, bo bardzo uważnie prowadziła badanie, zaznaczała co jest ważne, ale zawsze wszystko tłumaczyła, wyjasniała i starała się uspokoić. Dbała o nas-o mnie i dziecko jak mało kto.
  Faktycznie czas oczekiwania na wizytę jest długi i często są opóźnienia pod gabinetem, ale warto. Bo jak już jest się w gabinecie to nie czuć wogóle presji czasu i pospiesznia. Czas naszej wizyty jest najważniejszy dla Pani doktor i nigdy nie wychodzi się bez odpowiedzi na wszystkie pytania.
  Pani doktor dziękujemy bardzo za najwspanialsze szczęście i cud jakim jest nasz synek. To dzięki Pani jest na świecie, a nasze życie stało się lepsze i pełniejsze. Pozdrawiamy serdecznie. D&M&A

 • A

  Niestety muszę napisać tę opinię. Pierwsze wrażenie: zaangażowana pani Doktor. Jak w większości opinii. Pierwsza wizyta, drugą. Na trzecią nie sposób się wcisnąć. Pani Doktor nie odpowiada na sms-a, choć obiecała. Progesteron ustawiła mi tak, że zadziałał antykoncepcyjnie, a nie pomógł zajść w ciążę. Zamiast polecić wykonanie usg jąder i wizytę u androloga dla męża ze słabymi wynikami nasienia zaczęła snuć wizje invitro lub inseminacji, opowiadać o HSG. Sprawdzała jak działa na mnie clostilbegyt. Mimo dobrych wyników TSH kazała kontynuować niską dawkę Euthyroxu, którą przepisała mi poprzednia pani doktor. Nie polecam.

 • J

  Najlepszy lekarz! Pani Doktor jest przemiła i bardzo zaangażowana Dała nadzieję tam gdzie inni ją odbierali. Wszystko dokładnie tłumaczy, rozpisuje, wyrysowuje. Jest ciepła i napawa optymizmem. Ma indywidualne podejście do każdego pacjenta. Nie bagatelizuje żadnych wątpliwości, analizuje wszystkie wyniki. Cieszę się, że dzięki mojej siostrze trafiłam na taki skarb. Dziękuję Pani Doktor z całego serca :)

 • P

  UWAGA ! To nie jest doktor tylko ANIOŁ!!! Nigdy, ale to nigdy nie spotkałam tak fantastycznej osoby !!! Rzadko się spotyka z indywidualnym podejściem do sprawy. Niech Panią Bóg Błogosławi !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Leczę się już u dr Kurowskiej już od ponad dwóch lat i "zakochałam się" w niej od pierwszej wizyty. Zadaje bardzo szczegółowe pytania, bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta, obserwuje zmiany w przebiegu choroby. Choć w kolejce czasami trzeba swoje wysiedzieć, to naprawdę warto, bo pani doktor robi bardzo dokładny wywiad, który czasami trwa nawet ponad godzinę, co jest zdecydowanym plusem.

 • G

  Jest to moja pierwsza opinia w tym serwisie, i może dziwić, że mężczyzna daje opinię lekarzowi o tej specjalizacji... ale z żoną chodzimy do Pani doktor, prowadzi ciążę, Tak przesympatycznego doktora to chyba nigdy nie spotkałem. Bardzo cierpliwa, dokładna, specjalistka najwyższej klasy. Podczas USG wszystko tłumaczy i pokazuje. Odpowiadała na wszystkie moje pytania i rozwiewała wszelkie wątpliwości.Żona jest zadowolona, ja jestem, a nasze dziecko dzięki Pani doktor BĘDZIE i będzie zdrowe! Mogę polecić Panią doktor wszystkim mężczyznom, którzy są odpowiedzialni i chcieliby zadbać o zdrowie swoich partnerek. W rękach Pani doktor wasze kobiety będą bezpieczne i gwarantuję, że będą zadowolone po wizycie!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online