Adres

Żelazna 75 lok. 21, Wola , Warszawa
KLINIKA IVIMED

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka

Zwykła wizyta

Moje doświadczenie

O mnie

*LEKARZ NIE PRZYJMUJE PACJENTEK W CIĄŻYUsługi i ceny

Zwykła wizyta


Żelazna 75 lok. 21, Warszawa

Brak informacji o cenie

KLINIKA IVIMED

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
167 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KLINIKA IVIMED badania diagnostyczne

Najlepszy Lekarz jakiego w życiu poznałam , Pani Marzena jest bardzo mądra poukłada ciepła - po prostu ideał lekarza, od samego początku daje pewność że znajdzie rozwiązanie każdego problemu i tak właśnie z czasem się dzieje . A ta pewność to tak jak moc pozytywnego myślenia. Pani doktor jest świetnym fachowcem i złotym człowiekiem , polecam taki lekarz to skarb


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KLINIKA IVIMED

Bardzo polecam Panią Doktor. Jest aniołem. Zawsze na straży. Zawsze odpisuje na smsy. Wszystko dokładnie tłumaczy, pociesza, daje nadzieje. Po niecałym roku diagnostyki i leczenia zaszłam w upragnioną ciąże. Teraz, gdy inny lekarz prowadzi mi ciąże to wiem, ze moge na nią liczyć. Jeżeli ktoś nie wierzy to trzeba sie umówić - chociaż przeważnie graniczy to z cudem z uwagi na brak terminów. Ja miałam to szczęście :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KLINIKA IVIMED

Pani Doktor to cudowny człowiek, który wykonuje swój zawód z ogromną pasją i zaangażowaniem. Jest jedynym lekarzem, który mnie nie zbywał i bardzo chciał pomóc. Nie jestem w stanie zaufać nikomu innemu. Tylko wizyty u Pani Doktor są w stanie mnie uspokoić. Wszystko dokładnie wytłumaczone, pomoc z każdej strony oraz bardzo dobry kontakt w sytuacjach trudnych.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KLINIKA IVIMED konsultacja

Polecam z czystym sumieniem każdemu Panią doktor. Lekarz od którego nie chce się wychodzić z gabinetu .. Bardzo miła, wnikliwa, pozytywna osoba do której miałam szczęście umówić się na wizytę w IVIMED. Pani doktor stara się sprawdzić wszystko zanim cokolwiek # przepisze.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KLINIKA IVIMED

Wspaniała, ciepła, wnikliwa. Dokładnie wszystko tłumaczy, kompetentna, skupiona w 100% na pacjencie. Nie znam drugiego takiego lekarza.
Pomimo czekania na wizytę absolutnie warto i nie zamieniłabym na żadną inną.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KLINIKA IVIMED chęć zajścia w ciążę :)

Kierowano nas na in vitro, badano z każdej strony... kilka wizyt u Pani dr i w trzecim cyklu byłam w ciąży :)))


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KLINIKA IVIMED diagnostyka niepłodności

Moja pierwsza wizyta u Pani Doktor sprawiła, iż wyszłam ze łzami w oczach z gabinetu , wzruszona bo z tak dobrym lekarzem i z tak fachowym podejściem nie miałam doczynienia. Bardzo konkretna, rzeczowa, ciepła, pełna empatii , natychmiast zleciła badania i konkretne postępowanie, bardzo dokładnie wszystko tłumacząc. Brak mi pozytywnych słów by opisać Panią Doktor po prostu dla mnie cudowna , żałuję tylko lat spędzonych u innych lekarzy .


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KLINIKA IVIMED Problemy z zajściem i utrzymaniem ciąży

Najlepszy lekarz na świecie! Trafiłam do Pani doktor po dwóch poronieniach i z totalnym rozchwianiem hormonalnym. Walczyliśmy o kolejną ciążę ponad rok i udało się. Dziś dzięki dr Żaboklickiej jestem w 8 miesiącu ciąży. Przez cały ten okres miałyśmy świetny kontakt, na smsy odpowiada nawet w środku nocy. Nie znam drugiego tak zaangażowanego lekarza. Niestety często są spore opóźnienia, ale to trzeba wybaczyć, bo jedyny powód opóźnień jest taki, że Pani doktor nikogo nie zostawia bez pomocy i wizyta trwa tyle ile musi trwać, a nie tyle ile przewiduje grafik :) szczerze polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KLINIKA IVIMED Zwykła wizyta

Bardzo rzeczowa i konkretna Pani Doktor, trafiłam do niej z problemami endokrynologicznymi - niedoczynnością tarczycy - leczenie przynosi rezultaty, Pani Doktor słucha pacjenta, nie bagatelizuje jego dolegliwości, tylko stara się znaleźć jak najlepsze metody leczenia, gorąco polecam!


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: KLINIKA IVIMED Zwykła wizyta

Cudowny lekarz, wspaniały człowiek! Polecam gorąco! Dzięki Pani Doktor wraz z mężem doczekaliśmy się ślicznej córeczki :). Ciąża przebiegała z komplikacjami ale dzięki zaleceniom Pani Doktor i wielkiemu zaangażowaniu, udało się donosić ciążę i w czerwcu urodziłam zdrową córeczkę. Nie wyobrażam sobie, żeby moją kolejną ciążę prowadził inny lekarz. Mam do Pani Doktor pełne zaufanie :).


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

*LEKARZ NIE PRZYJMUJE PACJENTEK W CIĄŻYSpecjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia
  • Endokrynologia