Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortodontów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortodontów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
42 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Inny

Ja niestety również przestrzegam, choć bardzo nie lubię pisać negatywnych rzeczy.
Doktor Pucek umawia chyba kilkanaście wizyt na raz, bo za każdym razem czekałam na wizytę minimum godzinę. Leczenie trwało ponad 2 lata, zakończyło się przepisaniem do innego specjalisty. Obecnie niestety muszę leczyć się fizjoterapeutycznie, gdyż stawy żuchwowe zostały tak przesunięte, że naciskają na nerwy i mam nawracające nerwobóle. Aparat do wyprowadzenia stawów na prawidłową pozycję kosztuje mnie dodatkowe 2000zł. Cena wizyty u doktor jest na poziomie warszawskim, a do tego jeszcze w trakcie leczenia potrafi się zmieniać. Uważam, że podnoszenie ceny dla klientów, którym już rozpoczęło się terapię jest niestosowne.
Brak odpowiedniej i rzetelnej komunikacji o przebiegu leczenia, doktor po prostu brzydko mówiąc „grzebie sobie w mojej buzi” i ładnie się uśmiecha mówiąc że wszystko będzie dobrze.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Inny

Ósemki usunięte profesjonalnie i bezboleśnie. Wszystko udało się usunąć bez jakichkolwiek problemów. Super!! Pani Dr godna polecenia


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Inny

Chciałbym przestrzec innych przed podjęciem decyzji zakładania aparatu u Pani Pucek. Musiałem zrezygnować z leczenia u Pani ponieważ leczenie miało zająć Max 1.5 roku minęło 3 lata A od Pani przez ten cały czas słyszałem słowa że wszystko idzie w dobrym kierunku i niedługo ściągamy... do tego wizyty były po 150zl na początku następnie wzrosły do 200zl i wizyta trwala zaledwie 5min A umawiając się na konkretną godzinę wchodziłem z godzinnym jak nie większym opóźnieniem, kiedy już miałem ściągać aparat Pani za ściągnięcie aparatu zazyczyla sobie 2500zl!!... do tego wizyta 200zl i dodatkowy koszt o nazwie "pakiet ochronny" 150zl ... że względu na korona wirusa bo pani będzie w ubraniu ochronnym... leczenie przerwalem i udałem się do innego lekarza który powiedział mi że nie dość że źle miałem założony aparat przez ten cały czas to na dodatek byłem leczony metoda której już od dawna się nie stosuje... ponadto u Pani Pucek za aparat zapłaciłem 6000zł a okazało się że aparat był przestarzałym aparatem... lekarz u którego zacząłem aktualne leczenie powiedzial ze w rok naprawi mi uzębienie i że bardzo dziwne że 3 lata spędziłem na leczeniu gdzie ta wada powinna zniknąć w niecałe 2 lata. Moim zdaniem leczenie u Pani Pucek jest leczeniem bardzo długim i bardzo bardzo kosztownym osobiście nie polecam :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Inny

Leczenie skuteczne. Gabinet bardzo przyjazny. Niestety kolejki potrafią się przedłużać, ale gólnie lekarz godny polecenia.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek

Regularnie chodziłam do P. Pucek przez 3 lata. Zęby są wyprostowane, ale wada zgryzu pozostała. Ogromne koszty, leczenie przeciągające się w nieskończoność, długie oczekiwanie na poczekalni. Byłam zmuszona ściągnąć aparat u kogos innego. Nie polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek aparat stały

Polecam Panią dr Pucek! Aparat stały nosiłam przez 3,5 roku,jednak na początku leczenia pani doktor zaznaczyła że minimalny okres leczenia wynosi 2 lata.Tak sporo to trwało ale efekt leczenia jest świetny. Koszty leczenia ciut wyższe niż u konurencji, ale porównywalne- za profesjonalizm warto zapłacić więcej :) Przy mojej wadzie zgryzu Pani doktor zrobiła świetną robotę - ząbki są proste a uśmiech od ucha do ucha, nawet rysy twarzy delikatnie się zmieniły???? Doktor Pucek tłumaczyła na wizytach co robi i jak układają się zęby. Przez okres leczenia nie miałam wrażenia ze specjalnie je przeciąga , bo sama widziałam ze moje zęby nie były do końca proste. Nie mam żadnych uszkodzeń ani problemów ze szkliwem. Bardzo dobra profesjonalna robota, miła atmosfera, gabinet wyposażony w nowoczesne urządzenia i wszystko dokładnie wytłumaczone. Jedyny mankament to czas oczekiwania na wizytę, który często się przeciągał, ale na takie efekty warto czekać. Poza tym jestem bardzo zadowolona i polecam. ????


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek

Do pani doktor Pucek trafiłam z polecenia jednej z zadowolonych pacjentek. Niestety nie miałam tyle szczęścia w leczeniu u tej pani, ile osoba, która mi ją poleciła. Zraził mnie do doktor Pucek zupełny brak szacunku wobec pacjenta, objawiający się w bardzo długim czekaniu na wizytę (pomimo umówionej godziny), braku dialogu z pacjentem, wymijających odpowiedziach odnośnie do leczenia, bagatelizowaniu wątpliwości pacjenta. U tej pani leczyłam się 4 miesiące, uważam, iż o 4 miesiące za długo. Kiedy oświadczyłam, że rezygnuję z leczenia i chciałabym odebrać wyciski, za które wcześniej zapłaciłam, aby pokazać je następnemu ortodoncie, okazało się, że nie ma takiej możliwości. Szczerze wątpię, czy są one pani doktor do czegokolwiek potrzebne... Na szczęście znalazłam innego lekarza, z wielką kulturą osobistą i zawodową. Jestem bardzo zadowolona z podjętej decyzji i pragnę przestrzec innych.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Poprawa zgryzu

Ogólnie nie polecam. Noszenie aparatu przeciągało się w nieskończoność. Ostatecznie aparat nosiłam ponad trzy lata. Wada zgryzu została wyleczona, ale co z tego jak teraz mam duży problem z retencją dziąseł i poniszczonym szkliwem. Od dentysty dowiedziałam się że jest to wynikiem błędu popełnionego przez ortodontę. Poza tym wszystkim uważam że ceny są też bardzo wysokie. Warto poszukać jakiegoś innego lekarza, czytać opinie i nie podejmować decyzji pochopnie bo noszenie aparatu i nieprawidłowe leczenie może spowodować więcej krzywdy niż pożytku.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Stomatologii Rodzinnej Agnieszka Piszcz-Wierzchowska

Efektem 5 letniego leczenia są wystające zeby- niestety nie jest to estetyczne i nie ma nic wspólnego z prostym zgryzem. Uwazam ze na to leczenie było tylko szkoda mojej kasy i osobiście żałuje ze poddałam się tam leczeniu Jak masz poważniejszy problem ze zgryzem to lepiej Wybrac innego lekarza. Miła obsługa nie jest tak ważna dla pacjenta. Liczy się efekt. Pamietaj lokalizacja niech nie będzie Twoim kryterium wyboru ortodonty. Nie polecam!!!


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek

Ja osobiście polecam Panią Pucek jest jedną z z najlepszych ortodontów.W poczekalni jest bardzo miło i wygodnie jet tam telewizor duże akwarium z rybkami jednorazowe szczoteczki przed wizytą. A więc lekarze są bardzo mili i w poczekalni jest przyjemnie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania