Adres

Wielkopolska 24/3, Szczecin
UNI-MED Gabinety Lekarskie i Stomatologiczne (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

W przypadku pytań, proszę o kontakt mailowy
pikus.marzena@gmail.com


Leczone choroby

 • wady zgryzu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu aparaty stałe

Podczas każdej wizyty czułem, że Pani Pikus wkłada 100% swojego zaangażowania, wiedzy i woli w leczenie moich wad. Czułem, że leczenie odbywa się przy jak najmniejszej ingerencji mechanicznej w uzębienie. Zawsze odpowiadała na wszystkie moje pytania i starała się sprawić, żeby nie tylko zęby były ustawione poprawnie, lecz także spełnione moje wyobrażenia o idealnym uśmiechu.
Ponadto wspominam wizyty bardzo mile, gdyż Pani Doktor jest niezwykle sympatyczną i opanowaną osobą a pacjenta wita nienachalnym ciepłym uśmiechem. Zawsze miałem poczucie, że Pani Doktor wie co robi i robi to najlepiej jak potrafi.
Szczerze polecam Panią Pikus jako profesjonalgo ortodontę.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Zanim trafiłam do Pani Doktor byłam na kilku konsultacjach u różnych ortodontow. Proponowano mi usunięcie wszystkich czwórek. Pani Doktor podjęła się leczenia bez ich usuwania. Efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania. W gabinecie panowała miła atmosfera, a Doktor zawsze cierpliwie udzielała odpowiedzi na moje pytania, a było ich wiele ;) serdecznie dziękuję i zdecydowanie polecam :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu aparat ortodontyczny

Serdecznie polecam Panią doktor! Efekty leczenia były widocznie w mgnieniu oka. Leczenie zgodnie z tym, co było mówione na pierwszej wizycie, trwało 1,5 roku i po tym czasie mogłam się już cieszą pięknym uśmiechem i szczerzyc prostymi ząbkami. Bez wątpienia Pani doktor posiada dużą wiedzę, doświadczenie i wie co robi.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące aparaty stałe

  Witam .
  Dwa lata temu miałam zdejmowany aparat ortodontyczny z górnego łuku, powodem jego założenia były kły których korzenie dochodziły do zatok przez co miałam nawracające problemy laryngologiczne + problem natury estetycznej, jestem szczęśliwa ponieważ pozbyłam się tego problemu a był on spory, natomiast nie zdecydowałam się na aparat na łuk dolny (mimo iż też wymaga leczenia ortodontycznego) nie jest tak źle jak w przypadku góry, 'przeszkadza' tylko 3ka z lewej strony oraz zęby są niesymetryczne względem góry, czasem odczuwam dolegliwości bólowe (ból szczęki) . Ortodonta który zajmował się mną powiedział że po takiej przerwie muszę zacząć całe leczenie od nowa, nie ukrywam że jest to dla mnie duży koszt tym bardziej że z moich górnych ząbków jestem zadowolona. Czy jest jakaś alternatywa dla tego sposobu? Z góry dziękuję za odpowiedź .

  Witam, niestety należy przeprowadzić ponowne leczenia zakładając aparaty w szczęce i żuchwie. Dla prawidłowego ustawienia zgryzu (ustalenia prawidłowych triad) konieczne jest wykorzystanie wyciągów międzyszczękowych (gumeczki zaczepiane o elementy aparatu górnego i dolnego).
  Pozdrawiam

  lek. dent. Marzena Pikus- Fijałkowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

W przypadku pytań, proszę o kontakt mailowy
pikus.marzena@gmail.com


Leczone choroby

 • wady zgryzu