lek. dent.

Marzena Mazgaj

Stomatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Szanowni Państwo,
Jestem stomatologiem - praktykiem z kilkunastoletnim już doświadczeniem zawodowym. Studiowałam w Krakowie, w 1998 roku zostałam absolwentką Collegium…
więcej

Adresy i cenniki usług

 • Indywidualna Praktyka Stomatologiczna SOLIDENT

  Plac Tadeusza Kościuszki 1
  32-020 Wieliczka, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Higienizacja i profilaktyka od 100 zł
  Chirurgia stomatologiczna
  Ortodoncja dzieci i dorosłych

  więcej

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Szanowni Państwo,
  Jestem stomatologiem - praktykiem z kilkunastoletnim już doświadczeniem zawodowym. Studiowałam w Krakowie, w 1998 roku zostałam absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

  Prowadzę w Wieliczce gabinet stomatologii rodzinnej SOLIDENT.
  Adresujemy naszą ofertę do pacjentów w każdym wieku, uwzględniając ich indywidualną wrażliwość, potrzeby lecznicze i oczekiwania.

  Proponujemy opiekę w zakresie:
  Stomatologii zachowawczej z Endodoncją, Stomatologii estetycznej, Stomatologii dziecięcej, Protetyki, Chirurgii stomatologicznej, Ortodoncji oraz profesjonalnej Higienizacji i Profilaktyki.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G

  Pani Marzena jest w moim odczuciu bardzo profesjonalną, a zarazem ciepłą osobą. Pani Marzena zakładała mi parę 'zwykłych' plomb oraz prowadziła leczenie kanałowe zaniedbanego zęba, z jak się okazało, źle wykonanym poprzednim leczeniem kanałowym. Jestem zadowolony z samej usługi - cierpliwie, systematycznie i drobiazgowo. Efekt od razu sprawdzony przez zdjecia RTG! Do tego świetnie wyglądająca plomba! Polecam!

 • Panią Marzenę poleciła mi znajoma, która leczy się u niej od samego jej przejścia do CZU. Jako, że od dłuższego już czasu nie odwiedzałam żadnych stomatologów, toteż nie miałam rozeznania, więc zaufałam siłą rzeczy przyjaciółce. Nie zawiodłam sie na jej opinii. Pani doktor bardzo profesjonalnie wykonała plombowania, przy czym za bardzo nawet nie odczułam bólu (komputerowe znieczulenie). Obecnie wybieram się na kolejną wizytę w celu leczenia kolejnego zęba. To już w przyszłym tygodniu. Polecam panią Marzenkę, przede wszystkim za jej spokój i opanowanie, oraz życzliwość w stosunku do pacjenta.

 • Centrum Zdrowego Uśmiechu to dobra klinika stomatologiczna. Pani doktor Mazgaj zaś to wyjątkowy specjalista. Leczenie zębów przebiegło wyjątkowo sprawnie i szybko, zaś wykonane przez panią doktor plomby są praktycznie niezauważalne z zewnątrz, choć wykonane były na trójce i czwórce, częściowo z przodu. Podczas zabiegu nie odczuwałem żadenego nieprzyjemnego bólu ani nic z tych rzeczy. Przystępna cena, i profesjonalna obsługa, to zalety na jakie warto zwrócić uwagę w przypadku klinik stomatologicznych. Polecam !!!

 • Pani doktor to wyjątkowo dobry specjalista jeśli chodzi o podstawowe leczenie. Wykonywane przez panią Marzenę plomby są wyjątkowo trwałe, a przede wszystkim estetyczne. Można nawet powiedzieć, iż są zupełnie nie do odróżnienia od naturalnych zębów. Serdecznie polecam plombowanie zębów u pani doktor Marzeny z Centrum Zdrowego Usmiechu na Ruczaju. Jest to jedna z tańszych klinik dentystycznych, w jakich miałem okazję być a przy tym całkowicie godna zaufania.

 • W pełni profesjonalna obsługa. Protezy wykonane tak, że jeszcze lepszych nie zdarzyło mi się widzieć. Mogę nawet powiedzieć, iż są praktycznie nie do odróżnienia od moich naturalnych zębów. Gorąco polecam całą klinikę a przede wszystkim panią doktor Marzenę.

 • Do pani doktor wybrałam sie ostatnio przez wzgląd na urlop mojego stałego lekarza, aczkolwiek z góry byłam pewna, że mogę tutaj liczyć na profesjonalną obsługę, jak to ma miejsce w przypadku całej kliniki, gdzie leczę zęby juz od dłuższego czasu. Pani doktor Marzena, to świetny specjalista w zakresie leczenia zachowawczego. Wykonywane przez nią leczenie wraz z plombowaniem to pełen profesjonalizm, a przede wszystkim brak jakichkolwiek niemiłych doznań. Do tego dochodzi jeszcze całkiem przyzwoita jak na dzisiejsze czasy cena, przez co mogę tutaj z czystym sumieniem polecić leczenie w CZU każdemu z najbliższych okolic krakowskiego Ruczaju.

 • Ostatnio byłam u Pani Doktor Marzeny,aby sprawdzić czy moje zęby są wporządku.Okazało się,że niestety mam pruchnicę i potrzebuje pomocy.Od razu Pani Marzena zabrała się do roboty, i zrobiła mi dwa zęby na pierwszej wizycie.Pani Doktor to dobry lekarz, a ponadto, jest uśmiechnięta, i miła, cieszę się że właśnie do niej trafiłam.Dziękuje za wizytę i do zobaczenia na kolejnej :)

 • Pani Doktor, jest dobrym lekarzem pierwszego kontaktu.Mam bardzo, wstyd sie przyznać, zaniedbane zęby.Ale już się tak o to nie martwię, ponieważ Pani Marzena zaplanowała leczenie ich.Te, które dało sie odratować, już ładnie wyczyściła i zaplombowała, za co jestem dozgonnie wdzięczny.Późno pomyślałem o moich zębach, ale mam nadzieje, że jednak coś z nich będzie, a z czego widzę, już jest.Dziękuje za wizyty, teraz będę odwiedzał tą klinikę częściej.A jeżeli coś mogę powiedzieć o Pani Doktor, to na pewno to, że szybko pracuje, i jest bardzo miłą osobą.Cieszę się, że trafiłem na takiego lekarza.Dziękuje, i do następnego.

 • Do kliniki Centrum Zdrowego Uśmiechu trafiłam, ponieważ znajomi bardzo polecali ją, i lekarzy, którzy są profesjonalistami.I ja także musze sie dobrze wyrazić na temat tej kliniki.Jest świetna, dobre podejście do pacjentów, ja jestem zadowolona, i moi bliscy też.Do Pani Doktor Marzeny trafiłam, ponieważ okazało się, że mam poważny ubytek w jednym z moich zębów, i potrzebuje plomby.Wizytę u Pani Doktor dobrze wspominam, leczenie nie było koszmarem, a ja trochę boje sie dentystów.A sama Pani Marzena jest uśmiechnięta, rzeczowa, i bardzo szybko pracuje.Cieszę sie, że trafiłam właśnie tutaj.Polecam wszystkim.

 • Pani Doktor Marzena, to dobry doktor pierwszego kontaktu jeśli chodzi o stomatologie, ale robi także plomby.Dla mnie zrobienie dobrej plomby jest bardzo ważne, często trafiałem na stomatologów którzy zrobili mi plombe, a potem ona wypadła, nie miałem już zaufania, i byłem sceptycznie nastawiony do każdej plomby która miała mi być zrobiona, do teraz.Pani Doktor zrobiła świetną plombe, najlepszą jaką miałem, i dlatego będę odwiedzał Panią Doktor, i całą klinikę CZU (która jest najlepsza w Krakowie) częściej, dziękuje za wszystko !

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online