Adresy (3)

al. Róż 25, Piaseczno
"Empatia" Gabinet Pomocy Psychologicznej (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
L. Czajewicza 5/7, Piaseczno
Centrum Zdrowia (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła Studia Podyplomowe w zakresie psychologii transportu.Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia

Pani Marzena należy do tych osób, które gdy tylko się na nie spojrzy od razu czuję się spokój i wielką sympatie bijącą od niej, a przy tym wszystkim jest w pełni profesjonalną specjalistką. Już w trakcie 2-3 wizyty odczułam zmianę dzięki czasowi jaki Pani Marzena poświęciła mi jako pacjentowi. Myśląc o wzorze psychologa należy myśleć o Pani Marzenie bo takich psychologów powinno być co raz więcej.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Empatia" Gabinet Pomocy Psychologicznej

Pani psycholog-wyjątkowa osoba bardzo ciepła i serdeczna.Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, już podczas pierwszego kontaktu czułam się spokojniejsza. Jest niezwykle empatyczna i zaangażowana, umie słuchać, zachęcająca do rozmowy i otwarcia się i ten ciepły, spokojny, delikatny głos Pani Marzenki daje poczucie bezpieczeństwa .Polecam gorąco:)


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Doktor to cudowna, uśmiechnięta i ciepła osoba! W swoim życiu byłem u kilku psychologów, ale Pani Marzenka jako jedyna sprawia, że wizyta to sama przyjemność. Ogromna empatia i pozytywna energia płynąca od Tej Pani są zaraźliwe i naprawdę pomagają podnieść się z dołka. Polecam najmocniej jak tylko potrafię! ❤️

Tomasz


P
Użytkownik zweryfikowany

Pani Marzena pomogła mi uwierzyć w siebie i zwalczyć miej leki związane z chorobą. Jest zawsze miła ciepła i uśmiechnięta. Serdecznie polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Empatia" Gabinet Pomocy Psychologicznej konsultacja psychologiczna

Super Pani psycholog :-) gorąco polecam konsultacje! Pani psycholog jest bardzo mądrą, rozsądną osobą. Jej porady są właściwe a czas spędzony na konsultacji jest w pełni wykorzystany.
Bardzo długo szukałam psychologa z prawdziwego zdarzenia i w końcu znalazłam :)! Na pewno będę korzystać z porad tej Pani psycholog! Polecam każdemu kto szuka profesjonalnej porady, która będzie skuteczna.


K
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie polecam, Pani Marzena uratowała moje małżeństwo i dzięki niej dalej możemy cieszyć się życie. Ma świetne podejście. Polecam serdecznie!


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobre podejście do pacjentów, nie tylko słucha tego co mamy do powiedzenia ale tez przedstawia sytuacje ze swojego życia by pokazać, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Przesympatyczna, z dużą empatią do drugiego człowieka. Bardzo mi pomogła pokonać moje słabości. Wiele psychologów od razu przepisuje leki zamiast zwalczać i pomagać bez użycia leków bez ewidentnej potrzeby w wielu sytuacjach. Naprawdę polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie polecam! To bardzo dobry psycholog. Dzięki pomocy tej osoby udało mi się zmienić w sposób jaki bardzo służy mi i moim relacjom z innymi ludźmi. Uwierzyłem w siebie, bo pomogła mi odkryć co jest moją mocną stroną, pomogła mi to obudzić.


G

Bardzo miła i znająca się na rzeczy Pani psycholog. Znakomity kontakt zarówno na etapie ustalania wizyty jak i później podczas spotkania. Słowo "empatia" w odniesieniu do tej Pani to idealne porównanie!


G

Profesjonalny psycholog! Gabinet "Empatia" polecił mi mój przyjaciel, na początku byłem nastawiony bardzo sceptycznie do wizyty u psychologa. Jednak teraz po kilku spotkaniach nie mam wątpliwości, że terapia u tej Pani bardzo mi pomogła i mogę teraz w pełni cieszyć się życiem. Gorąco polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła Studia Podyplomowe w zakresie psychologii transportu.Specjalizacje

  • Psychoterapia