mgr

Marzena Daria Żmidzińska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

35 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Nazywam się Marzena Daria Żmidzińska. Urodziłam się 15.09.1982 r. w Katowicach. Jestem magistrem Psychologii od 2009 r. Studiowałam na Uniwersytecie Śląskim. Słuchaczka Podyplomowego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • H
  Lokalizacja: Centrum Rozwoju Umysłu "MIND"

  Wizyta u tej Pani psycholog była w moim odczuciu co prawda nie zbyt udana, aczkowiek nie wykluczam że innym przypadnie wizyta u Pani Marzeny do gustu, jej styl prowadzenia terapii, atmosfera itp. Sama Pani Marzena jest miłą osobą i silną z charakteru osobą, próbującą pomóc każdemu.

 • P

  Trafiłam do Pani Marzeny w takim momencie mojego życia, w którym byłam nieszczęśliwa i nie wiedziałam co dalej ze sobą począć. Moja terapia trwała prawie dwa lata i jestem teraz zupełnie innym człowiekiem. Wiem czego chcę i cieszę się życiem. Przez ten czas bardzo dobrze poznałam Panią Marzenę jako terapeutkę i z czystym sumieniem mogę ją polecić. Jest profesjonalna, a zarazem ciepła i godna zaufania. Nie zamieniłabym czasu spędzonego na terapii na nic innego. Polecam!

 • Opinia z dnia 30.08.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • M

  Byliśmy z partnerka tylko na jednej wizycie, a tylko dlatego, ze Pani Marzena pokazała pełen profesjonalizm i nie podjęła się pomocy dopóki nie poradzimy sobie z jednym problemem. Który tak jak pani Marzena podejrzewała był kluczowy. Zdecydowanie był to strzał w 10tke z czystym sumieniem polecam. Dodam tylko ze wszystko się u nas poukładało a dzięki krótkiej rozmowie z panią Marzena nasz związek przetrwał. A co do osób które krytykują musze powiedzieć, ze niestety prawda o nas samych czasem bywa okrutna i bolesna, ale tylko jeżeli naprawdę chcemy się uporać z problemem to musimy stanac z nim do walki. Pozdrawiam Łukasz M.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Żeby wystawić opinie czy to dobra czy zlą to trzeba mieć okazję kogoś bliżej poznać, ja takiej okazi nie mialam gdyż raz spotkalam panią terapeltke .
  Coz : pelen profesjonalizm , pewnosc siebie . Gdybym tylko miala mozliwisc z dalszej terapi z panią Marzeną to napewno bym z tego skorzystala , ale jest to nie mozliwe z powodu odleglosci.
  Choc byla to jedna wizyta , to po niej uswiadomilam sobie ze mam problem i musze dzialac .
  Pozdrawiam Anetta xx

 • Opinia z dnia 16.01.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • J

  Bardzo profesjonalnie rozpoznany problem z którym się zgłosiłam. Pani Marzena skrupulatnie dązyła przez całą terapia do podniesienia mojej samooceny. Przed terapią byłam wrakiem człowieka, dziś jestem zupełnie inną osobą, uśmiechniętą i cieszącą się życiem. Terapeuta godny polecenia.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam pania Marzene. Znakomity terapeuta, ktory pomogl mi bardzo ciezkim momencie. Kompetentna, rzetelna i efektowna.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Do bólu profesjonalna i konkretna osoba. Terapia prowadzona precyzyjnie i konsekwentnie, przewidziane efekty terapii przyszły wcześniej niż zakładaliśmy. Na pewno specjalista godny polecenia!

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Marzena Daria Żmidzińska. Urodziłam się 15.09.1982 r. w Katowicach. Jestem magistrem Psychologii od 2009 r. Studiowałam na Uniwersytecie Śląskim. Słuchaczka Podyplomowego Kursu Psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim pod Polskim Towarzystwem Psychiatrycznym oraz uczestniczka grupy superwizyjnej Katowickiego Instytutu Psychoterapii, biegły sądowy. Od kilku lat zajmuje się terapią indywidualną, terapią par i rodzin, terapią grupową, relaksacją, diagnostyką psychologiczną oraz hipnozą terapeutyczną i arteterapią.
  Pełnie funkcje biegłego sądowego psychologa przy Sądach Okręgowych w Katowicach, Częstochowie i Bielsku - Białej.
  Głównym modelem mojej pracy psychoterapeutycznej jest podejście Ericksonowskie. Terapia ta nastawiona jest na wywołanie zmiany przez uruchomienie zasobów tkwiących w człowieku. Podkreślenie jego pozytywnych aspektów i silnych stron. Przyjrzenie się otaczającym go relacjom. Dotarcie i wydobycie konstruktywnych aspektów nieświadomości i przeformułowanie ich w pozytywny cel. Rozpoznanie ograniczeń by przeorganizować reakcje. Pacjent przez aktywność i zaangażowanie w terapie wykorzystuje swoje doświadczenie i koncentruje się na rozwiązaniach realnych a nie idealnych. Bierze odpowiedzialność za terapie. Jest do terapia krótkoterminowa, zorientowana na przyszłość, koncentruje sie na teraźniejszości. Długość trwania terapii zależna jest od problemu pacjenta. Rozwiązanie doraźnego problemu może nam zająć kilka sesji natomiast terapia problemów i zaburzeń złożonych może trwać nawet kilka lat. Sesje zazwyczaj odbywają się raz w tygodniu ale w razie potrzeby można zwiększyć ich częstotliwość do 2 razy w tygodniu. Na pierwszej sesji Psycholog wysłucha Twojego problemu oraz Twoich oczekiwań co do terapii. Następnie zostanie zawarty (słowny) kontrakt terapeutyczny w którym zostaną uzgodnione warunki i zasady terapii np. częstotliwość i miejsce kolejnych spotkań, czas trwania terapii.
  Pracuję również z poziomami nieświadomości. W płytkim transie hipnotycznym proponuje relaksację (indywidualną lub grupową). Doskonała propozycja dla przemęczonych, przepracowanych osób które marzą by oderwać się od szarej rzeczywistości i odpłynąć gdzieś gdzie poczują się dobrze i bezpiecznie. Głębszy trans hipnotyczny stosowany jest jako element terapii indywidualnej.
  Swoją ofertę powiększam o profesjonalną diagnostykę psychologiczną. Testy jakich używam pochodzą z Pracowni Testów Psychologicznych i są dostępne wyłącznie dla Psychologów.
  Zajmuje się także arteterapią oraz szkoleniami warsztatowymi socjo- psychologicznymi jak treningi asertywności czy kreatywności.
  Pełną ofertę wraz z cennikiem znajdą Państwo na mojej stronie internetowej

  https://www.facebook.c1m/C1ntrum-R1zw1ju-Umy1%C5%82u-M1ND /


  Zapewniam pełną anonimowość i dyskrecje.
  Gabinet mieści się w centrum Katowic przy ul. Wita Stwosza 7 lok 5.
  Komfortowo i przytulnie urządzony gabinet znajduje się na parterze biurowca.
  Dogodny dojazd komunikacją miejską oraz duża ilość miejsc parkingowych w bezpłatnej strefie. Klienci przyjeżdżający na wizytę po godzinie 15.00 mogą korzystać bezpłatnie z dozorowanego parkingu na terenie posesji.

  Kontakt z gabinetem w godzinach 9.00-21.00 w dni robocze pod numerem telefonu: .

  Zapraszam serdecznie.
  mgr Marzena Żmidzińska

  Ps. Konsultanci znanego lekarza udzialają błędnych informacji- nie robie obdukcji i nie wystawiam opinii prywatnych. Nie wystawiam też ŻADNYCH zaświedczeń.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Choroby

więcej