lek. dent.

Marzena Dąbrowska

Stomatolog

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.Po ukończeniu studiów odbyłam staż podyplomowy w Centrum Stomatologii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu ,po którym pracowałam... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.Po ukończeniu studiów odbyłam staż podyplomowy w Centrum Stomatologii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu ,po którym pracowałam w prywatnych gabinetach.
  W Centrum Stomatologii pracuje do dzisiaj jako asystent naukowo-dydaktyczny mając zaszczyt dzielić się tam swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami stomatologii,którzy rozpoczynają dopiero swoją drogę zawodową.Oprócz tego odbywam tam specjalizację z Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją.Specjalizuję się w leczeniu kanałowym zębów oraz dużą wagę przywiązuję do estetyki wypełnień.
  Jako młody lekarz mam mnóstwo siły i energii do pracy oraz ciągłego dokształcania się na kursach w kraju i zagranicą dzięki czemu stosuję najlepsze, nowoczesne metody leczenia ,a uzyskane dzięki temu efekty i zadowolenie pacjentów jest dla mnie największą nagrodą.
  Nie każdy ma to szczęście by robić w życiu to co lubi.Stomatologia jest dla mnie pasją dlatego do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem starając się jak najlepiej zrozumieć problemy z którymi się zgłosił dzięki czemu lista moich stałych pacjentów nieustannie się powiększa.Staram się przeprowadzać leczenie wolne od stresu budując przyjazną atmosferę z pacjentem.Dużą satysfakcję przynosi mi praca z najmłodszymi pacjentami.Moim pacjentom staram się ofiarować mój uśmiech oraz sprawić by ich własny był zdrowy i piękny.
  Do zobaczenia w Smile Clinic!

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Publikacje

 • Skurcz polimeryzacyjny i naprężenia skurczowe występujące we współczesnych zmodyfikowanych materiałach złożonych. Polymerization shrinkage and shrinkage stresses in contemporary modified composite materials. Autorzy:Marzena Dąbrowska, Anna Prymas, Anna Surdacka. III Sympozjum "Biofizyka a medycyna". Poznań, 29-30 IX 2016.
 • Wpływ diety redukcyjnej na właściwości fizyko-chemiczne i biochemiczne śliny.The impact of obesity on the physicochemical and biochemical changes occurring in the saliva.Autorzy: Marzena Dąbrowska, Anna Lehmann-Kalata, Anna Surdacka.Czasopismo: Dent. Forum 2016
 • Wpływ ekscentrycznych sił zgryzowych na powstawanie ubytków niepróchnicowych i retencję wypełnień. Occlusal stress influence on noncarious lesion development and retention of restorations.Autorzy: Anna Prymas, Marzena Dąbrowska, Anna Surdacka. III Sympozjum "Biofizyka a medycyna". Poznań, 29-30 IX 2016.
 • Fluoroza zębów u pacjentki po przeszczepie nerki - opis przypadku.Dental fluorosis after a kidney transplant - a case report.Autorzy: Małgorzata Gołąbek, Marzena Dąbrowska, Anna Surdacka.Czasopismo: Dent. Forum 2016
 • Zastosowanie materiałów edukacyjnych dostępnych on-line przez studentów stomatologii - badanie wstępne.Autorzy: Wojciech Eliasz, Marzena Dąbrowska, Katarzyna Baksalary-Iżycka.Realna stomatologia. IX Konferencja Endodontyczna i Kurs. Konferencja Naukowa "Postępy w stomatologii - zdrowie publiczne". Szczecin, 18-19 III 2016 r.
więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Smile ClinicUsługa: zwykła wizyta

  Od pierwszego kontaktu bardzo dobre wrażenie. Przemila Pani Marzena potrafi rozwiać obawy małego pacjenta
  ( Wiki;)) i stworzyć wspaniałą atmosferę z indywidualnym podejściem. Zna się na rzeczy wspaniale leczy ....
  Stomatolog pierwsza klasa gorąco polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Smile ClinicUsługa: Zwykła wizyta

  Pani Marzenka i Pani Asystentka są wspaniałe.
  Gabinet jest czysty. Panie zawsze utrzymują najwyższy standard obsługi.
  Byłem kilkukrotnie w tym gabinecie i nigdy nie wyszedłem z rozerwanymi ustami. Nie każdy stomatolog ma stworzone ręce do tej pracy tak jak Pani Marzenka. Bardzo dziękuje za dotychczasową opiekę stomatologiczną. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.

 • P
  Lokalizacja: Smile Clinic

  Do Pani Doktor trafiłem z polecenia. W gabinecie panuje przyjemna, bezstresowa atmosfera. Nigdy nie przypuszczałem, że wizyty u dentysty mogą być takie miłe. Miałem przyjemność mieć wybielane zęby metodą laserową. Zabieg całkowicie bezbolesny, na nowoczesnym sprzęcie. Efekt super-zęby zostały wybielone aż o dwa odcienie. Pani Doktor wszystko mi wyjaśniła czego muszę unikać po wybielaniu. Na pewno pojawię się na wizycie kontrolnej! Pozdrawiam.

  lek. dent. Marzena Dąbrowska2017-06-27

  Panie Piotrze bardzo dziękujemy za opinię:) mamy nadzieję, że od tej pory będzie się Pan szeroko uśmiechał:) pozdrawiamy !

 • M

  Wszystkim polecam panią doktor. Miałam okazję mieć leczonych kilka zębów i za każdym razem pani doktor podchodziła do leczenie profesjonalnie i dokładnie.Dużym plusem jest punktualność,poza tym nowoczesny sprzęt i bardzo przyjazna atmosfera w gabinecie.Z całą pewnością mogę stwierdzić,że w końcu znalazłam swojego stomatologa.

  lek. dent. Marzena Dąbrowska2016-12-01

  Jest nam bardzo miło otrzymać taką wspaniałą opinię. Dziękujemy:)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalizm,dokladnosc i cierpliwosc w leczeniu nowoczesny sprzet i nowoczesne metody leczenia,podejmowanie trudnych przypadkow do leczenia,bardzo mile podejscie do pacjenta,mila atmosfera i usmiech p.doktor.

  lek. dent. Marzena Dąbrowska2016-10-12

  Bardzo dziękujemy za opinię !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Marzena jest pierwszą dentystką, która wzbudziła we mnie zaufanie. Przede wszystkim podoba mi się jej podejście do pacjenta. Wszystko wytłumaczy, pokaże i odpowie na każde pytanie. Miałam "przyjemność" usuwać u Pani Marzeny ząb. Mimo, że ząb okazał się bardzo trudnym przeciwnikiem, to współpraca przebiegła pomyślnie a Pani stomatolog zachowywała się bardzo profesjonalnie. Polecam serdecznie!

  lek. dent. Marzena Dąbrowska2016-08-25

  Bardzo dziękujemy Pani Moniko za tak miły komentarz:)

 • K

  Z czystym sumieniem polecam Panią doktor :-)
  Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem!. W ciągu jednej wizyty udało się zrobić wszystko z czego byłem bardzo zadowolony :-)
  Pani doktor wraz z asystentka tworzą duet idealny. Uśmiechnięte i wesołe.
  Na pewno skorzystam jeszcze z usług Pani doktor! :-)

  lek. dent. Marzena Dąbrowska2016-08-25

  Bardzo cieszymy się ,że jest Pan zadowolony. Zapraszamy w późniejszym czasie na wizytę kontrolną. Pozdrawiamy

 • A

  Jester zadowolona.. professionalism.. I dobra obsluga klienta...wszystko jest tlumaczone w trakcie I Jak po wizycie.. polecam...

  lek. dent. Marzena Dąbrowska2016-08-17

  Bardzo dziękuje za pozytywny komentarz:)

 • Z całego serca polecam Panią doktor Marzenę, trafiłam do Jej gabinetu z wieloma zębami do leczenia na początku ciąży. Pod Jej opieką czułam się bezpiecznie. Zawsze miła, uśmiechnięta i profesjonalna. Wszystko tłumaczy, dba o komfort pacjenta. Jest też bardzo delikatna, czasem wydawało mi się że mogłabym zasnąć na fotelu podczas zakładania plomb;) Wizyty u dentysty jednak nie są takie straszne! POLECAM!

  lek. dent. Marzena Dąbrowska2016-08-17

  Pani Kamilo bardzo nam miło czytać takie pozytywne komentarze:) Dziękujemy

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalny sprzęt jak i obsługa, a także sympatyczna atmosfera. Pani Marzena zawsze uważnie wysłuchuje pacjenta oraz odpowiada wyczerpująco na pytania. Polecam!

  lek. dent. Marzena Dąbrowska2016-07-08

  Bardzo dziękujemy Pani Martyno za opinię!