Martyna Walioszczyk (Krawczyk)

Dietetyk

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Zapraszam do kontraktu

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku dietetyka. Dodatkowo zdobyła kwalifikacje z zakresu diet-coachingu oraz dietetyki…
więcej

Adresy i cenniki usług

 • Poradnia dietetyki klinicznej i estetycznej w Radomsku

  brzeźnicka 61d/10 TEL
  97-500 Radomsko, łódzkie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  1 wizyta 55 zł
  Wykład/prelekcja 100 zł
  2 wizyta (kontuacja 1) indywidualnie dopasowane jadłospisy lub plany żywieniowe, od 65 zł
  Dieta wspomagająca płodność
 • Brzeźncka
  97-500

  Usługi

  1 wizyta 55 zł
  Wykład/prelekcja 100 zł
  Analiza składu ciała
  2 wizyta (kontuacja 1) indywidualnie dopasowane jadłospisy lub plany żywieniowe, od 65 zł
  Dieta dla dzieci
  Dieta wspomagająca płodność

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Zapraszam do kontraktu

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku dietetyka. Dodatkowo zdobyła kwalifikacje z zakresu diet-coachingu oraz dietetyki sportowej. Poza indywidualną konsultacją i edukacją pacjentów zajmuje się szkoleniami z zakresu żywienia. Autorka artykułów w czasopiśmie medycznym "Żywienie człowieka i metabolizm", Praktykę zawodową odbyła w wielu oddziałach Warszawskich Szpitali i Poradni, Domach Pomocy Społecznej oraz Stacjach Sanitarno- Epidemiologicznych. W zakresie usług również analiza składu ciała na medycznym analizatorze Tanita 418MA.
  TEL
  WIZYTY PO WCZEŚNIEJSZEJ MAILOWEJ LUB TELEFONICZNEJ REZERWACJI TERMINU!!!

Choroby

 • otyłość, niedożywienie, niedokriwstość, niepłodność,
 • choroby układu pokarmowego, zaburzenia lipidowe, miażdzyca

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Poradnia dietetyki klinicznej i estetycznej w RadomskuUsługa: nadwaga, niepłodność

  polecam serdecznie Panią Martynę, zarówno ja jak i mama skorzystałyśmy z diety ułożonej przez Panią Martynę zgodnie z naszymi problemami zdrowotnymi. Ja po długich staraniach zostałam mamą, a moja mama schudła odżyła i odmłodniała nie tylko fizycznie. Dalej ufamy Pani magister i polecamy ja naszym znajomym, którzy w dużej większości również są zadowoleni z diety i jej efektów.

 • Ja z całego serca dziękuję Pani Martynice za pomoc w "naprawieniu" mojego taty :) Jego stan zdrowia, wyniki badań i ogólne samopoczucie były fatalne. Dzięki pomocy i fachowemu podejściu do tematu mój tato w wieku 55 lat przeżywa swoją drugą młodość :) Wyniki poprawiły się ogromnie, waga spadła o 15 kg dzięki czemu samopoczucie mojego taty i podejście do życia zmieniły się o 360 stopni :) Tato przeniósł zdrowe żywienie o domu dzięki czemu stan zdrowia mojej mamy również się poprawił :) Dodm, że tato po każdej wizycie u Pani Martyny był zachwycony jej osobą, podejściem do pacjenta. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Pani Martynie w imieniu swoim i rodziców a wszystkim którzy szukają pomocy gorąco polecam wizytę u niej :) Pozdrawiam Julita Andrzejczyk.

 • M

  Już niedługo minie pół roku od rozpoczęcia współpracy z Panią Martyną. Efekt moi drodzy to prawie 30 kg. To jednak nie koniec naszej wspólnej drogi. Dalej walczymy ze zbędnym balastem ;) Oczywiście bardzo polecam współpracę z Panią Martyną. Dzięki niej uwierzcie moje życie , mogę to w pełni stwierdzić, wywróciło się do góry nogami (pozytywnie oczywiście). Jeśli macie problem z otyłością, nie czekajcie na postanowienia noworoczne. Zacznijcie od zaraz. Ja nie wiem kiedy to prawie pół roku zleciało. Pozdrawiam i życzę każdemu wytrwałości.

 • A

  Bardzo sobie chwalę Panią Martynę jako specjalistę od odchudzania. W dwa miesiące schudłam prawie 10 kg i dalej korzystam z usług, żeby podtrzymać w sobie motywacje do dalszych przemian. Nie mówię, że to tylko zasługa dietetyka, bo sama też sporo się napracowałam, ale mogę Ją polecić wszystkim grubasom, którzy szukają pomocy.

 • Oceniam Panią magister Walioszczyk na 5 z plusem, pomogła mi wziąć się za siebie i schudnąć. Miło, sympatycznie, z dużą dawką poczucia humoru a jednocześnie profesjonalnie i motywująco!

 • zdecydowanie polecam! czuje się super zmotywowana, wszystko jasno poukładane, dieta smaczna, nawet z odrobiną słodyczy, efekty dobre.

 • M

  Jestem zadowolony z usług p. Martyny.. fajna, miła atmosfera, indywidualne podejście, a z moim zawodem kierowcy nie jest łatwo o standardowy plan diety. Po 2 msc stosowania się(z małymi grzechami) do wskazówek jest - 11kg na wadze.Dziękuję za pomoc!

 • Dziękuję za pomoc i polecam! widać że osoba zna się na rzeczy a nie chałurzy i znachorzy! Zna się na tym jak powstają choroby i otrwafi dopasować diete tak żeby wszytsko się zgadzało a waga spadała! jestem bardzo zadowolona

 • dołączam do grona zadowolonych, wprowadzamy pokarmy do menu mojej 6-miesięcznej córki zgodnie z zaleceniami a ja- mama jestem już prawie od nowa laską:) polecam
  Agata i Oliwka

 • Jak najbardziej polecam panią dietetyk. Syn miał/ma problem z nadwagą. Pani Martyna ustaliła jadłospis. Efekty są - syn schudł przez 2 miesiące 5kg. Ponadto w każdej chwili można się z panią Martyną skontaktować mailowo. Kompetentna i miła osoba.