mgr

Martyna Sobczyk

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

13 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Nazywam się Martyna Sobczyk, zawodowo i z pasji zajmuję się pomaganiem ludziom. Jestem psychologiem i psychoterapeutą, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Na co dzień… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Martyna Sobczyk pomocnaterapia.plUsługa: problemy w związku

  Pani psycholog to konkretna i mądra osoba. Naprawdę dobrze wykorzystałam ten czas terapii. Zgłosiłam się do pani Martyny, kiedy problemy z przeszłości zaczęły odbijać się na codzienności i przekładać się negatywnie na mój związek z partnerem. Podjęłam terapię indywidualną, zmieniłam swoje myślenie, zaczęłam inaczej żyć. Polecam każdemu, kto chce uporządkować swoje życie.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Martyna jest świetnym psychologiem-terapeutą. Na pewno kocha to co robi dodatkowo swoje predyspozycje i cechy charakteru poparła wiedzą merytoryczną. Gabinet jaki stworzyła Pani Martyna jest godny polecenia!

 • A

  To osoba stworzona do pomagania innym. Dziękuję za cierpliwość i nie poddawanie się wtedy kiedy ja się poddawałam. Polecam wszystkim rodzicom z trudnościami wychowawczymi. Nie ma sytuacji bez wyjścia.

 • G
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Świetna kobieta, spotkania z nią dały mi dużo siły. Mimo ogromnego wstydu wyrzucenie tego wszystkiego z siebie było strzałem w dziesiątkę. Przy Pani jest jakoś tak, że nigdy nie poczułam się zawstydzona ani nie zlekceważyła Pani moich problemów. Dziękuję i polecam z całego serducha.

 • A
  Lokalizacja: Martyna Sobczyk pomocnaterapia.plUsługa: problemy z emocjami

  Kompetentna i cierpliwa.Jeśli ktoś nie ufa,że wizyta u psychologa może służyć by poradzić sobie z trudnymi kwestiami, to będzie miał okazję przekonać się, że profesjonalna konsultacja pozwoli zrobić duży krok w stronę rozwiązania problemu.Naprawdę warto.

 • M
  Lokalizacja: Martyna Sobczyk pomocnaterapia.plUsługa: relacje

  Osoba sympatyczna. Jak na posiadaną wiedzę skutkującą rozwiązaniem moich problemów, skromna.
  Bez krytyki , ale potrafi nakierować na inny , jakże potrzebny punkt widzenia.
  Ostatnia sesja dość owocna , dziękuję.

 • Lokalizacja: Martyna Sobczyk pomocnaterapia.pl

  Pani Martyna ma niesamowity dar nawiązywania relacji. Jest bardzo ciepłą osobą, która potrafi stworzyć atmosferę sprzyjającą rozmowie o trudnych kwestiach. Kontakt z Panią Martyną to dla mnie źródło olbrzymiej otuchy - dziękuję! :) Do tego jest osobą bardzo etyczną, dbającą przede wszystkim o dobro pacjenta i jego poczucie bezpieczeństwa.

 • Lokalizacja: Martyna Sobczyk pomocnaterapia.pl

  Miła i uśmiechnięta osoba. Bardzo „ludzkie” podejście, można przyjść i powiedzieć co na sercu leży bez oceny i skrępowania. Ale przede wszystkim ogromna wiedza i intuicja, wszystko co Pani mówiła było trafne. Już po pierwszym spotkaniu jest dużo lepiej, ale wiem, że będę kontynuować bo warto.

 • K
  Lokalizacja: Martyna Sobczyk pomocnaterapia.pl

  Spotkania z Panią Martyną są dla mnie ogromną odskocznią, gdybym wiedziała, że tak wygląda wizyta u psychologa to poszłabym już dawno Dzięki niej wiem, że nie tylko wszyscy wokół ale również ja jestem ważna a może najważniejsza  dziękuję i wiem już, że zmierzam ku dobremu. Daję 5 gwiazdek i polecam Panią jak najbardziej.

 • O
  Lokalizacja: Martyna Sobczyk pomocnaterapia.pl

  Pani Martyna jest profesjonalistką w tym co robi, podczas spotkań tworzy tak pozytywną atmosferę, że zen bez wahania człowiek się otwiera ze swoimi najwiekszymi wątpliwościami i słabościami. Nie ocenia, szanuje człowieka, wytwarza wokół siebie i osób, które z nią pracują niesamowity spokój. Ciepła i empatyczna osoba. Potrafi uświadomić człowiekowi, że jest dużo wart i że musi myśleć również o sobie, a nie żeby wszystko i wszyscy inni byli ważniejsi od samego siebie.

  Martyna Sobczyk2017-07-17

  Bardzo dziękuję za opinię

Pytania pacjentów (40)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Martyna Sobczyk, zawodowo i z pasji zajmuję się pomaganiem ludziom. Jestem psychologiem i psychoterapeutą, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Na co dzień oprócz pracy w gabinecie zajmuję także stanowisko psychologa w jednym ze śląskich szpitali.
  W swojej pracy opieram się na założeniu, iż każdy człowiek nawet w najtrudniejszej sytuacji życiowej posiada zasoby pozwalające mu na rozwiązanie jego problemów.
  Staram się by klienci przychodzący do mnie koncentrowali się na możliwych, a nie idealnych rozwiązaniach, stawiając w ten sposób kolejne kroki w osiąganiu poczucia komfortu i szczęścia.
  ** Na terenie budynku znajduje się płatny parking (2zł pierwsza h, 1zł następna)

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Śląski, Wydział Pedagogiki i Psychologii
 • Katowicki Instytut Psychoterapii

Choroby

więcej

Zdjęcia